Vyhledávaní

Aktuality

Seveřan vystoupil z finské tmy včas!

ECHO ZÁPASŮ 2 ČTVRTFINÁLE Play-off zrodilo novou hvězdu. Dvoumetrový finský forward Aapeli Alanen chytil šanci za pačesy a 19 body ve druhé půli vytáhl domácí Brňany k drtivému vítězství nad USK (83-63), což znamená srovnání čtvrtfinálové série na 1-1. Dál stoprocentní zůstává Opava, jež ve druhém domácím utkání oslabený Hradec spláchla už velmi jasně (79-56) a za vedení 2-0 sprintuje za postupem.

Reprezentace

Reprezentační anketa o láhev whisky

ZA KULISAMI ME V PRAZE Zítřejší los EuroBasketu 2022 samozřejmě nenechává klidnými ani hráče českého národního týmu, kteří se tak ve velkém - včetně řady komentářů - zapojili do reprezentační tipovačky na složení české skupiny, již bude příští rok v září hostit pražská O2 Arena. A aby se nehádalo jen tak pro nic za nic, nejúspěšnější tipér vyhraje jako odměnu láhev kvalitní whisky.

Rozhovory

Kariérní poločas zničený během vteřiny

S DAVIDEM PEKÁRKEM A VIDEEM Mít tak rozpolcené pocity, ba dokonce zažít takový šok v samém závěru nejlepšího poločasu kariéry, to se může stát maximálně jednou za... David Pekárek si ale tuhle smolnou kartu v pondělí vytáhl. Jako kolínský náhradník se proměnil v zářící kometu první půle druhého čtvrtfinále, jež ovládl 23 body. Ještě než ale dunkem svou famózní sekvenci těsně před poločasem uzavřel, stalo se něco, co mu veškerou radost z do té doby skvělého večera sebralo.

Preview

USK bez Prolety? A nové povstání Sokolů?

PREVIEW ZÁPASŮ 2 ČTVRTFINÁLE Ve středu večer přichází na řadu druhé duely čtvrtfinálových sérií odehrávajících se na Moravě a ve Slezsku. Královští sokoli se budou v Opavě (17:00) pokoušet znovu zamotat hlavu domácímu favoritovi a Brno bude muset doma (18:00) napodruhé zabrat o dost víc, aby přemohlo disciplinované Sovy z hlavního města.

Aktuality

Sehnalův finiš a soví radost i zmar

ECHO ZÁPASŮ 1 ČTVRTFINÁLE Hořkosladké vítězství (69-76) dobyly Sovy z pražských Nuslí na úvod čtvrtfinále v Brně, kde v rozhodné poslední minutě fantom utkání Ondřej Sehnal urval týmu výhru, ale zároveň musel kvůli podvrtnutí kotníku odstoupit první power forward Proleta. Ve druhém utkání večera se ujali vedení 1-0 ve čtvrtfinále i Slezané, kteří se však na těsnou výhru 89-84 doma nad Hradcem museli hodně nadřít. Obě série pokračují Zápasy 2 hned ve středu.