Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
BK JIP Pardubice
19.6
2
BK REDSTONE Olomoucko
18.6
3
NH Ostrava
18.5
4
GEOSAN Kolín
18.1
5
BK Opava
18.1

Doskoky

1.
NH Ostrava
9.9
2
GEOSAN Kolín
8.8
3
NH Ostrava
8.7
4
Basket Brno
8.5
5
BK REDSTONE Olomoucko
7.9

Asistence

1.
Královští sokoli
8.1
2
USK Praha
8.0
3
BK Opava
7.6
4
GEOSAN Kolín
6.9
5
Tuři Svitavy
6.6

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
NH Ostrava
66.3 %
2
BK Opava
64.9 %
3
SLUNETA Ústí nad Labem
64.6 %
4
ERA Basketball Nymburk
64.2 %
5
64.0 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
Královští sokoli
50.8 %
2
BK REDSTONE Olomoucko
46.8 %
3
BK ARMEX Děčín
46.0 %
4
Basket Brno
44.4 %
5
ERA Basketball Nymburk
43.0 %

Kooperativa faktor

1.
Tuři Svitavy
6.6
2
BK JIP Pardubice
6.5
3
SLUNETA Ústí nad Labem
4.5
4
ERA Basketball Nymburk
4.3
5
BK JIP Pardubice
3.7

týmové statistiky

Vstřelené body

2
88.7
3
88.6
5
82.7

Obdržené body

2
79.2
3
79.6
4
80.8

Doskoky

2
40.8
3
40.6
5
39.6

Asistence

2
20.7
3
19.6
4
19.2

Úspěšnost střelby za 3B

3
34.2%
4
33.5%
5
33.5%

Úspěšnost střelby za 2B

3
55.1%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Jakub Šiřina OPA R 33 41 32.0 18.1 4.3/7.6 56.3 2.2/7.3 30.4 2.9/3.9 73.9 0.8 3.0 3.8 7.6 2.0 3.3 0.1 4.7 0.0 21.0 0.3
2. Adam Číž KOL R 30 40 35.8 18.1 1.9/4.5 42.8 3.6/9.8 36.7 3.6/4.3 83.0 0.4 4.6 5.0 6.9 1.0 2.8 0.1 5.5 0.0 22.3 0.3
3. Lee Edward Skinner KOL P 28 41 33.0 16.6 4.8/8.9 54.5 1.4/3.9 36.0 2.7/3.7 73.5 3.1 5.7 8.8 3.0 1.5 1.3 0.1 3.6 0.0 22.9 1.1
4. David Pekárek OLO K 25 45 30.2 14.6 3.2/6.6 49.2 1.5/4.8 30.9 3.7/4.7 77.9 1.4 4.4 5.7 1.3 0.7 2.2 0.0 4.2 0.0 15.3 2.0
5. Jayvaughn Pinkston SVI P 29 57 22.8 11.1 2.6/5.0 52.1 1.1/3.3 33.5 2.5/3.6 69.7 1.4 3.8 5.2 1.4 0.8 1.7 0.1 3.3 0.0 12.2 1.2
6. Ondřej Šiška DEC R 27 34 30.8 18.1 4.6/7.9 58.4 1.9/6.0 30.9 3.4/4.9 68.5 0.8 4.2 5.0 6.1 1.4 4.3 0.0 5.7 0.0 20.3 1.2
7. Lamb Autrey UNL R/K 32 37 32.8 15.1 3.8/6.9 54.9 1.5/4.2 34.8 3.1/3.6 85.8 1.7 5.4 7.1 5.4 1.8 2.5 0.1 3.4 0.0 22.6 1.4
8. Tomáš Vyoral PCE R 29 28 33.4 19.6 4.5/8.7 51.4 1.6/5.9 27.7 5.8/7.1 81.3 0.9 4.6 5.5 6.0 0.9 3.0 0.1 6.9 0.0 23.6 1.5
9. Martin Gniadek OPA P 31 41 23.7 12.9 3.1/5.3 57.8 1.7/4.4 39.4 1.6/1.9 83.3* 1.4 3.6 4.9 3.3 0.9 2.0 0.0 2.8 0.0 14.3 0.5
10. Lukáš Palyza NBK K 31 39 23.1 13.4 1.9/3.6 52.1 2.4/5.2 46.8 2.3/2.8 82.0 0.9 2.6 3.5 1.7 0.6 1.1 0.0 2.7 0.0 13.8 0.4
11. Ondřej Sehnal USK R 23 31 34.4 16.7 4.0/8.0 50.2 1.9/6.8 27.8 3.0/5.5 54.4 0.4 5.4 5.8 8.0 1.7 3.5 0.1 6.9 0.0 21.4 1.2
12. Omar Prewitt NBK K 26 39 20.7 12.8 2.6/4.8 54.5 1.6/4.3 36.3 2.8/3.3 85.4 1.0 2.8 3.8 3.4 1.2 1.4 0.1 2.8 0.0 15.5 1.1
13. Javion Blake BRN R/K 23 40 21.7 12.4 2.8/5.8 49.1 1.4/3.9 35.1 2.7/3.7 73.3 0.5 2.3 2.8 1.9 0.6 1.0 0.0 3.6 0.0 11.9 0.2
14. Peter Sedmák HKR P 36 36 24.4 13.6 4.3/7.6 56.3 0.8/2.8 29.0 2.7/3.4 80.2 1.1 3.0 4.1 1.4 0.5 1.9 0.0 3.2 0.0 13.0 1.4
15. Tomáš Pomikálek DEC K/P 32 34 29.5 14.4 3.7/6.2 60.2 1.5/5.2 29.0 2.4/2.9 82.8 1.9 5.4 7.4 1.4 0.9 1.4 0.0 3.4 0.0 17.0 2.0
16. Matěj Svoboda SVI K 25 34 27.5 13.9 3.4/6.1 55.5 1.7/5.9 29.4 1.9/2.5 75.0 1.6 3.8 5.5 1.6 1.0 2.1 0.0 2.8 0.0 12.7 1.7
17. Justus Alleyn OVA R/K 25 28 32.6 16.8 3.7/8.0 46.0 2.2/6.7 33.2 2.8/3.4 80.2 0.4 2.3 2.7 4.1 0.9 2.9 0.1 3.9 0.0 12.9 0.4
18. Pavol Lošonský HKR P 33 31 26.7 15.0 5.6/9.3 60.3 0.4/1.4 25.6* 2.8/3.5 80.4 1.6 4.7 6.3 1.6 0.5 2.5 0.0 3.6 0.0 16.5 0.5
19. Vojtěch Hruban NBK K 32 35 22.2 13.2 3.5/5.9 59.1 1.5/4.0 38.1 1.6/2.0 80.3 0.6 1.7 2.4 2.9 1.3 1.6 0.1 2.1 0.0 13.1 1.0
20. Kamil Švrdlík PCE P 34 35 31.1 13.1 4.7/8.1 57.6 0.6/2.2 25.6 2.1/3.2 65.2 2.3 3.9 6.2 1.9 0.7 2.3 0.0 3.3 0.0 14.5 3.7
21. Jerrick Harding NBK R/K 23 28 19.0 16.3 4.3/7.2 59.2 1.8/4.5 40.5 2.4/2.8 83.5 0.4 2.4 2.8 1.8 1.0 1.0 0.1 2.8 0.0 16.2 0.2
22. Devante Rashad-Keith Wallace KOL R/K 29 36 26.9 12.4 1.4/3.1 44.1 2.8/6.7 41.7 1.3/1.7 75.8* 0.8 2.8 3.6 2.5 1.3 1.8 0.0 1.8 0.0 11.6 0.3
23. Filip Novotný KOL K 22 42 28.9 10.3 1.3/2.8 47.1 2.2/6.1 35.7 1.1/1.5 72.3* 1.2 2.5 3.7 1.9 0.9 1.1 0.0 1.8 0.0 9.1 0.2
24. Filip Halada HKR K 29 36 26.7 11.9 2.4/4.8 51.5 1.9/4.6 41.6 1.3/1.8 70.3* 1.0 3.6 4.7 0.9 0.7 1.3 0.0 1.9 0.0 11.4 0.1
25. Domagoj Proleta USK P 23 33 24.5 12.8 3.8/6.6 58.0 0.9/2.6 35.3 2.4/3.5 69.6 1.6 2.6 4.2 1.3 0.4 2.0 0.0 2.6 0.0 11.8 2.0
26. Nemanja Barac HKR K 31 29 29.0 14.3 4.2/6.8 61.1 1.4/4.4 32.6 1.6/2.8 57.3 1.4 3.8 5.2 3.4 1.2 3.0 0.0 3.3 0.0 14.9 0.9
27. Ladislav Pecka UNL P 30 35 29.8 11.8 3.9/6.8 57.4 0.9/3.0 30.2 1.3/1.8 71.9* 2.1 4.0 6.1 1.8 1.1 1.7 0.0 2.6 0.0 13.7 0.9
28. Radovan Kouřil OLO R 26 45 26.2 9.2 2.3/4.4 52.3 1.2/4.1 30.3 0.8/1.2 69.8* 0.5 2.7 3.2 5.8 0.9 2.3 0.1 1.7 0.0 11.2 0.4
29. Radek Farský BRN R/K 22 41 22.4 10.0 1.5/3.3 45.2 1.8/5.1 34.6 1.7/2.3 74.7 0.6 2.2 2.8 2.2 0.6 2.0 0.0 2.6 0.0 7.7 0.6
30. Derek Hanes UNL R/K 25 35 22.6 11.7 3.5/6.4 55.4 0.7/2.5 27.3 2.6/3.1 83.5 0.3 1.7 2.0 2.4 0.9 1.9 0.0 2.8 0.0 10.5 0.1
31. Nemanja Bezbradica OLO P 28 22 28.7 18.6 4.0/8.0 50.3 2.5/6.5 39.2 2.9/4.3 68.1 2.2 5.7 7.9 1.0 0.4 2.9 0.0 4.6 0.0 18.2 1.4
32. Jan Štěrba USK K/P 26 36 28.8 11.2 2.0/3.8 54.1 1.5/3.8 38.4 2.7/3.6 74.0 2.1 4.6 6.7 1.4 1.1 1.6 0.0 2.9 0.0 14.9 0.8
33. Hayden Dalton NBK K/P 24 40 21.2 9.9 2.2/3.6 59.7 1.3/3.5 37.4 1.7/2.0 86.3 1.3 4.7 5.9 1.9 0.6 1.1 0.0 1.5 0.0 13.6 2.4
34. Šimon Puršl BRN P 24 31 25.8 12.7 4.7/8.3 57.2 0.3/1.2 24.3* 2.4/3.7 63.8 2.5 6.0 8.5 1.5 0.5 1.9 0.0 3.8 0.0 17.1 2.0
35. Jakub Slavík OPA K 22 42 26.1 9.4 2.6/5.0 52.9 0.7/2.3 28.6 2.2/3.2 66.9 2.5 3.6 6.1 1.0 1.3 1.3 0.0 2.9 0.0 12.1 0.5
36. Viktor Půlpán BRN R 25 38 27.3 10.4 3.8/6.8 56.2 0.3/1.8 18.8* 1.7/3.2 54.2 1.3 3.4 4.7 5.2 1.9 2.3 0.1 3.1 0.0 15.3 1.7
37. Pavel Slezák SVI K 37 33 24.2 11.9 1.5/3.1 49.5 2.3/6.4 36.3 1.8/2.2 85.9 1.0 1.4 2.4 1.9 0.8 0.8 0.1 2.6 0.0 10.5 0.5
38. Michal Mareš USK K 28 36 29.1 10.8 1.8/3.2 54.3 2.1/5.7 36.4 1.1/1.4 79.6* 0.7 1.6 2.3 1.4 0.7 0.7 0.1 1.7 0.0 8.1 0.1
39. Petr Bohačík OVA P 36 33 27.0 11.6 4.2/6.3 66.3 0.6/2.4 24.4 1.5/3.9 39.2 3.2 6.8 9.9 1.8 1.1 2.1 0.0 3.9 0.0 17.1 1.0
40. Jan Švandrlík OPA K/P 27 41 26.8 9.4 1.3/2.5 50.0 2.0/5.8 34.3 0.9/1.1 78.7* 1.8 3.2 5.0 0.8 1.0 0.7 0.0 1.3 0.0 9.4 0.6
41. Aleksandar Yanev Georgiev BRN P 31 36 25.0 10.4 2.7/4.8 57.3 1.1/3.1 33.6 1.8/2.8 64.0 1.4 3.0 4.3 1.4 0.4 1.5 0.0 2.7 0.0 11.2 0.5
42. František Váňa OLO K 23 30 29.2 12.5 2.2/4.9 44.9 2.0/6.5 31.3 2.0/2.5 77.6 1.1 3.4 4.5 2.4 1.3 1.6 0.1 2.4 0.0 10.9 0.6
43. Thomas Dunans PCE R/K 28 27 29.5 13.7 4.2/7.6 54.9 1.2/3.7 32.7 1.7/2.8 60.5 0.8 4.9 5.7 4.1 1.6 2.5 0.1 3.5 0.0 18.4 6.5
44. Filip Kroutil DEC K 25 34 28.9 10.9 1.6/3.4 48.7 2.0/4.4 46.0 1.5/1.8 83.9* 0.9 2.0 2.9 2.2 1.0 1.3 0.0 1.9 0.0 11.5 0.3
45. Peda Stamenkovic HKR R 33 33 31.0 11.2 2.8/4.8 58.5 1.2/3.4 35.7 1.9/2.6 74.1 0.7 3.7 4.4 8.1 1.6 3.2 0.1 3.4 0.0 19.4 0.9
46. Luděk Jurečka OPA K 37 41 23.4 9.0 0.8/1.7 47.8* 1.9/4.8 40.1 1.6/1.8 91.7* 0.8 2.3 3.1 1.4 0.9 0.5 0.1 1.5 0.0 9.8 0.0
47. Dalibor Fait UNL K/P 27 34 20.7 10.8 2.4/3.7 64.6 1.4/4.1 34.1 1.8/2.5 71.8 1.3 2.7 4.0 0.9 0.8 1.3 0.0 1.7 0.0 10.3 4.5
48. Ondřej Peterka HKR K/P 30 37 26.5 9.4 1.5/2.6 56.7 1.9/5.4 34.3 0.9/1.2 69.6* 0.8 3.6 4.4 2.4 0.9 0.8 0.1 1.2 0.0 10.9 0.3
49. Jakub Krakovič BRN P 31 40 24.4 8.7 2.4/5.4 45.3 0.7/2.2 31.0 1.8/2.5 71.3 1.9 4.0 5.9 2.5 0.7 1.7 0.0 2.5 0.0 10.6 0.8
50. Filip Zbránek OPA K/P 30 33 20.5 10.4 2.1/3.9 54.7 1.0/3.2 31.8 3.1/3.8 79.5 1.7 2.5 4.2 1.0 0.9 1.3 0.0 3.1 0.0 10.8 0.2
51. Retin Obasohan NBK R 27 24 19.5 13.9 3.6/5.6 64.2 1.1/2.8 38.8 3.5/5.0 70.6 0.8 3.0 3.8 4.0 2.1 2.2 0.1 5.3 0.0 19.7 1.5
52. Stephen Zimmerman NBK P 24 35 16.9 9.4 4.2/6.7 62.1 0.0/0.1 0.0* 1.0/2.1 48.6 3.3 4.4 7.7 1.7 1.0 1.4 0.0 2.0 0.0 15.8 4.3
53. Jiří Jelínek KOL P 34 42 16.0 7.8 2.1/3.5 60.3 0.8/2.9 27.5 1.2/1.5 80.0* 1.1 2.5 3.6 0.8 0.7 0.7 0.0 1.6 0.0 7.3 0.5
54. Gligorie Rakočevič UNL P 25 32 23.5 10.1 3.8/7.1 53.1 0.2/0.6 33.3* 2.0/2.5 79.0 2.0 4.9 6.9 0.6 0.5 2.5 0.0 3.7 0.0 12.5 0.6
55. Roman Marko SVI R 35 30 28.2 10.6 1.7/3.1 54.3 2.0/6.0 33.3 1.2/1.5 78.3* 0.5 3.2 3.6 6.6 1.2 2.2 0.1 2.1 0.0 14.0 1.5
56. Michal Svoboda PCE K 22 29 28.7 10.4 1.5/3.8 39.6 1.9/5.2 37.1 1.6/1.9 81.8* 1.2 3.5 4.7 2.7 0.8 2.3 0.0 2.3 0.0 10.3 0.3
57. Zane Haden Waterman OVA K/P 25 16 31.3 18.5 4.0/7.4 54.2 2.0/4.8 41.6 4.5/5.6 80.0 2.1 6.6 8.7 1.4 1.1 3.3 0.0 4.5 0.0 20.8 2.1
58. Radek Pumprla OVA K 26 27 28.9 10.9 3.1/5.9 51.9 0.7/3.2 21.8 2.6/3.3 77.8 0.9 2.4 3.3 4.1 1.4 1.7 0.1 4.0 0.0 13.5 1.2
59. Lukáš Feštr OLO R 27 32 24.1 8.9 2.7/5.0 52.8 0.8/2.4 30.8 1.3/1.8 74.1* 0.2 1.9 2.1 3.2 0.5 1.5 0.1 2.4 0.0 9.3 0.2
60. Josef Potoček PCE K 25 35 20.5 8.1 1.1/2.2 50.0 1.6/3.8 42.5 1.0/1.3 76.6* 0.7 0.7 1.4 1.0 0.5 0.9 0.0 1.1 0.0 5.4 0.0
61. Marek Vyroubal USK R 20 36 24.6 7.7 1.8/3.8 48.5 0.8/2.2 36.3 1.6/2.4 65.9 0.6 1.7 2.3 2.7 0.7 1.9 0.0 2.8 0.0 7.4 0.4
62. David Machač KOL P 41 39 17.7 7.1 2.3/3.9 57.5 0.6/1.8 33.3* 0.8/1.0 77.5* 1.3 1.9 3.2 0.7 0.4 0.7 0.0 1.5 0.0 7.8 0.2
63. Jakub Petráš KOL P 27 42 16.1 6.6 2.7/4.3 62.6 0.0/0.0 0.0* 1.1/2.1 53.9 2.4 3.1 5.5 0.5 0.4 1.0 0.0 2.1 0.0 9.8 1.2
64. Prokop Slanina PCE P 26 28 22.0 9.7 3.5/6.4 54.2 0.3/0.9 34.6* 1.8/2.4 75.0 2.2 3.3 5.5 1.1 0.7 0.8 0.1 2.0 0.0 11.8 1.2
65. Václav Bujnoch SVI P 27 26 22.8 10.4 1.8/3.6 50.5 1.7/5.0 32.8 1.8/2.3 78.3 1.3 4.2 5.5 1.5 0.8 0.8 0.1 2.7 0.0 11.9 0.1
66. Richard Bálint BRN R/K 18 41 14.8 6.6 1.0/2.0 47.6 1.3/3.4 39.3 0.6/0.8 78.1* 0.6 0.6 1.2 1.4 0.5 1.0 0.0 0.7 0.0 4.4 0.4
67. Dominik Heinzl OVA P 26 24 25.3 11.1 4.2/8.7 48.1 0.3/0.7 41.2* 1.9/2.8 68.2 2.3 3.0 5.3 0.7 0.3 1.0 0.0 2.4 0.0 11.2 1.5
68. Miroslav Kvapil OPA P 28 38 15.2 6.9 2.3/3.5 64.9 0.3/1.1 30.2* 1.3/1.8 73.1* 1.3 2.7 4.1 0.7 0.4 0.6 0.0 1.6 0.0 8.5 1.2
69. David Žikla DEC P 23 34 18.2 7.6 2.1/3.6 57.7 0.9/2.5 35.7 0.8/1.1 75.0* 0.9 2.1 2.9 0.6 0.4 1.2 0.0 1.3 0.0 5.2 0.1
70. Delvon Johnson SVI P 32 29 29.1 8.9 4.0/6.3 63.6 0.0/0.1 0.0* 0.8/2.0 41.4 1.9 5.8 7.7 2.1 0.9 1.8 0.0 1.9 0.0 14.3 6.6
71. Petr Benda NBK P 39 37 18.9 6.9 2.5/4.3 57.5 0.4/1.3 31.3* 0.8/1.1 70.0* 1.8 2.8 4.5 1.8 0.9 0.8 0.1 1.2 0.0 10.1 0.3
72. Filip Šmíd OVA K 29 27 27.6 9.0 2.5/5.3 46.9 0.8/3.0 27.5 1.6/3.5 46.3 1.2 3.6 4.8 2.0 0.6 2.0 0.0 3.1 0.0 9.0 0.2
73. Jakub Tůma NBK R 23 38 18.6 6.2 1.5/2.7 54.9 0.9/2.1 43.0 0.5/0.9 60.6* 0.8 1.1 1.9 2.8 1.1 1.1 0.1 1.7 0.0 7.9 0.2
74. Marek Welsch SVI R 22 34 17.5 6.8 1.6/3.4 46.5 0.8/2.8 27.7 1.4/2.0 70.6 0.6 1.2 1.8 3.4 0.9 2.1 0.0 2.9 0.0 7.9 1.0
75. Martin Kříž NBK K/P 28 27 19.3 8.2 2.7/4.4 60.0 0.6/1.3 47.1* 1.1/1.6 65.9* 1.7 2.9 4.7 1.9 0.8 0.9 0.1 1.5 0.0 11.0 0.6
76. Marcel Bátovský USK R/K 21 35 16.1 6.1 1.0/1.6 63.6* 1.2/3.0 41.3 0.5/0.9 48.5* 0.3 1.4 1.7 0.7 0.6 0.7 0.0 0.8 0.0 4.6 0.7
77. Spencer Svejcar UNL K 26 15 30.2 14.1 3.0/5.9 50.6 2.1/5.3 39.2 1.9/2.4 77.8 0.9 3.0 3.9 2.3 1.3 1.5 0.1 2.6 0.0 14.1 0.8
78. Šimon Ježek DEC K 31 24 23.4 8.8 2.6/4.7 54.9 0.7/2.6 27.0 1.5/2.0 73.5 0.9 2.0 2.9 1.3 0.8 1.4 0.0 1.9 0.0 7.0 0.1
79. Patrick Samoura USK R/K 20 16 29.5 13.0 3.2/6.9 46.4 0.9/3.3 26.9 4.0/5.5 72.7 1.2 3.9 5.1 3.8 1.7 2.0 0.1 4.5 0.0 15.8 0.7
80. Eduard Kotásek DEC R 23 29 24.9 7.1 1.1/2.9 38.1 0.9/2.5 36.1 2.2/2.6 85.1 0.9 1.6 2.5 2.3 0.9 1.7 0.0 2.6 0.0 7.3 0.1
81. Luboš Kovář NBK P 20 37 15.1 5.4 1.7/2.7 61.4 0.5/1.6 29.3* 0.6/0.8 80.0* 1.2 2.4 3.6 0.7 0.6 0.7 0.0 1.1 0.0 7.4 1.0
82. Rostislav Dragoun SVI K 25 30 19.6 6.6 1.5/3.0 50.6 1.0/3.2 30.2 0.7/1.2 58.3* 1.6 1.8 3.4 1.3 1.0 0.7 0.1 1.5 0.0 6.5 0.3
83. Jiří Šoula HKR R/K 26 30 19.6 6.4 1.1/2.8 41.0 1.1/2.1 50.8 0.9/1.3 70.0* 0.6 1.5 2.1 0.8 0.7 0.8 0.0 1.7 0.0 6.3 0.2
84. Dominik Štěpán OLO P 23 31 18.1 6.0 2.6/4.5 56.7 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.2 68.4* 2.1 2.1 4.2 0.7 0.4 1.1 0.0 1.2 0.0 7.1 2.2
85. Marek Sehnal SVI K 25 30 15.0 6.1 1.2/2.0 57.4 1.0/2.6 39.0 0.8/1.1 69.7* 0.6 1.4 2.1 0.6 0.5 0.3 0.1 1.2 0.0 5.9 0.3
86. Pavel Grunt DEC P 27 33 14.2 5.1 1.9/3.7 52.9 0.0/0.3 10.0* 1.1/1.7 66.1* 1.3 1.8 3.2 0.6 0.4 1.5 0.0 1.7 0.0 4.3 0.4
87. Petr Heřman PCE P 27 29 18.4 5.5 1.8/3.3 53.7 0.4/1.3 34.2* 0.7/1.1 59.4* 1.1 3.3 4.4 1.0 0.9 1.5 0.0 1.2 0.0 7.1 1.9
88. Jan Kozina BRN R 26 42 13.4 3.7 0.4/0.9 47.2* 0.7/2.1 31.8 0.9/1.3 73.6* 0.5 1.2 1.7 1.5 0.8 0.7 0.1 1.7 0.0 4.0 0.1
89. Kevin Týml OVA K 19 29 16.7 5.4 1.6/2.7 57.0 0.4/1.4 31.0* 0.9/1.1 81.8* 0.8 1.7 2.5 1.2 1.1 1.7 0.0 1.3 0.0 5.9 0.2
90. Jakub Nečas BRN K 17 30 16.1 5.0 0.6/1.5 42.2* 0.9/2.1 44.4 0.9/1.3 70.0* 0.9 2.1 3.0 1.3 0.2 1.1 0.0 1.1 0.0 5.2 0.5
91. Martin David UNL K 24 27 16.4 5.4 0.9/2.0 44.4 0.9/2.8 31.6 1.0/1.4 73.0* 0.4 1.0 1.4 0.8 0.3 0.8 0.0 1.7 0.0 3.2 0.2
92. Michal Šotnar UNL R 29 18 25.1 7.8 1.3/2.3 57.1 1.3/4.6 28.9 1.2/1.6 72.4* 0.2 1.7 1.9 5.4 0.9 1.8 0.2 2.3 0.0 9.5 0.8
93. David Škranc PCE K/P 25 28 18.3 4.9 0.9/1.9 48.1* 0.9/3.1 29.5 0.2/0.3 75.0* 0.7 2.5 3.2 1.1 0.6 0.7 0.1 0.6 0.0 5.1 0.7
94. Jan Koloničný HKR P 28 32 13.3 3.9 1.4/2.8 50.6 0.1/0.2 33.3* 0.9/1.6 53.8* 1.0 2.5 3.5 0.4 0.3 0.6 0.0 1.5 0.0 5.0 0.7
95. Jan Křivánek KOL K/P 27 33 14.5 3.7 0.9/1.8 48.3* 0.4/2.0 21.5* 0.6/1.0 61.8* 0.9 1.5 2.5 1.2 0.3 0.6 0.1 1.0 0.0 3.9 0.3
96. Štěpán Svoboda OVA K 21 21 18.6 5.7 1.6/3.4 47.9 0.6/2.4 23.5 0.8/1.2 61.5* 0.7 1.0 1.7 1.0 0.4 1.0 0.0 1.1 0.0 2.0 0.3
97. Martin Mach DEC K/P 21 32 15.5 3.6 1.3/2.5 51.9 0.1/0.8 14.8* 0.7/1.4 48.9* 1.5 2.4 3.9 0.7 0.6 0.8 0.0 1.4 0.0 4.7 1.3
98. Juraj Páleník OVA K 21 36 10.1 3.2 0.5/1.1 48.7* 0.7/2.1 32.4 0.2/0.2 85.7* 0.5 0.7 1.1 0.3 0.3 0.4 0.0 0.4 0.0 1.5 0.3
99. Theodor Dlugoš KOL R 24 33 12.2 3.4 0.4/1.0 42.4* 0.7/2.9 23.7 0.5/0.7 72.7* 0.2 0.8 0.9 0.8 0.5 0.9 0.0 0.9 0.0 1.0 0.3
100. Jakub Jokl BRN P 25 29 11.7 3.9 1.4/2.5 57.5 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.7 58.3* 0.9 1.6 2.5 0.3 0.1 0.5 0.0 1.2 0.0 4.0 0.9
101. Jakub Merešš PCE P 24 17 18.9 6.5 2.2/4.8 46.9 0.3/1.5 20.0* 1.2/1.9 60.6* 2.1 3.4 5.4 1.1 0.2 1.3 0.0 1.8 0.0 7.2 2.6
102. Lukáš Kantůrek HKR R 23 35 15.7 3.1 0.4/1.1 35.1* 0.6/2.4 26.5 0.5/0.7 69.2* 0.6 1.2 1.8 1.6 0.6 1.1 0.0 1.1 0.0 2.7 0.1
103. František Rylich NBK R/K 19 33 11.8 3.3 0.5/1.2 43.9* 0.7/1.6 40.7* 0.2/0.2 100.0* 0.3 0.7 1.0 1.1 0.6 0.6 0.1 0.2 0.0 2.7 0.2
104. Petr Macháč USK K/P 22 33 11.6 3.2 1.2/1.9 60.3* 0.0/0.0 0.0* 0.9/2.0 44.6* 1.5 1.3 2.7 0.2 0.3 1.0 0.0 1.5 0.0 3.1 0.2
105. Jan Maděra UNL K 22 36 14.3 2.9 0.6/1.3 43.8* 0.4/1.5 25.5* 0.5/0.8 67.9* 0.6 1.2 1.8 0.5 0.4 0.6 0.0 0.7 0.0 1.8 0.2
106. Lukáš Bukovjan OPA R 23 35 13.3 2.8 0.7/2.1 32.4 0.3/1.4 18.4* 0.7/1.3 50.0* 0.4 0.9 1.3 1.9 0.6 1.4 0.0 1.7 0.0 2.2 0.1
107. Martin Kolář USK K 23 32 11.8 3.0 1.0/2.1 49.3 0.3/1.4 17.4* 0.2/0.5 33.3* 1.0 1.1 2.1 0.6 0.4 0.5 0.0 0.5 0.0 1.8 0.3
108. Lukáš Stegbauer UNL K/P 26 19 14.9 4.5 0.9/1.5 60.7* 0.8/2.8 30.2 0.2/0.3 80.0* 1.0 1.3 2.3 0.6 0.3 0.4 0.1 0.7 0.0 4.6 0.0
109. Zdeněk Nehyba BRN K 25 23 10.7 3.7 0.5/0.9 57.1* 0.8/2.8 29.2 0.2/0.3 62.5* 0.1 0.7 0.8 0.5 0.1 0.6 0.0 0.2 0.0 0.9 0.7
110. Jan Karlovský UNL P 21 27 7.6 3.1 1.1/2.0 54.7* 0.1/0.6 25.0* 0.6/0.7 83.3* 0.7 0.7 1.4 0.4 0.4 1.1 0.0 0.5 0.0 1.8 0.3
111. Petr Šafarčík NBK R/K 27 21 13.2 3.8 0.8/1.7 45.7* 0.6/1.7 34.3* 0.6/1.0 54.5* 0.5 1.2 1.8 1.1 0.6 0.6 0.1 0.7 0.0 3.0 0.1
112. Lukáš Sychra OLO K/P 22 24 11.0 3.3 1.0/1.5 68.6* 0.3/1.0 29.2* 0.4/0.6 71.4* 0.4 0.7 1.1 0.7 0.3 0.3 0.1 0.5 0.0 2.8 0.0
113. Matěj Snopek OVA K 20 19 16.3 3.5 1.3/3.3 38.1 0.1/0.7 14.3* 0.6/1.2 52.2* 1.2 1.8 3.1 0.7 0.6 0.8 0.0 0.9 0.0 2.8 0.3
114. Lukáš Brožek HKR R 23 20 9.4 3.3 0.5/1.2 43.5* 0.5/1.2 39.1* 0.9/1.3 72.0* 0.2 0.7 0.9 0.5 0.2 1.0 0.0 1.3 0.0 1.5 0.0
115. Ondřej Husták BRN P 17 17 10.3 3.8 1.3/2.5 52.4 0.1/0.4 28.6* 0.9/1.3 68.2* 0.8 2.2 3.0 0.5 0.1 0.5 0.1 1.3 0.0 5.5 0.8
116. Nestor Boyko DEC K 22 24 7.9 2.7 0.5/0.7 70.6* 0.5/1.4 32.4* 0.3/0.5 66.7* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.3 0.6 0.0 0.5 0.0 1.3 0.4
117. Adam Klepač OLO K 20 31 11.8 1.9 0.3/0.7 47.6* 0.4/1.4 27.9* 0.1/0.2 42.9* 0.4 0.9 1.3 0.5 0.2 0.4 0.0 0.6 0.0 1.0 0.0
118. Erik Klepač OLO K 20 20 10.4 2.9 0.6/1.1 57.1* 0.5/1.4 37.0* 0.2/0.4 50.0* 0.3 1.3 1.6 0.6 0.2 0.5 0.1 0.4 0.0 2.5 0.1
119. Jiří Štěpánek OPA P 23 18 9.4 3.2 0.8/1.6 50.0* 0.4/1.9 22.9* 0.3/0.4 75.0* 0.6 1.1 1.6 0.3 0.2 0.6 0.0 0.6 0.0 1.7 0.0
120. Petr Křivánek BRN R/K 18 30 9.8 1.9 0.5/1.6 32.7* 0.2/0.7 30.0* 0.2/0.5 46.7* 0.2 0.8 1.0 1.3 0.3 0.5 0.1 0.8 0.0 2.0 0.1
121. Tomáš Havlík OVA K 22 31 10.2 1.5 0.3/0.7 36.4* 0.3/1.5 20.0* 0.2/0.3 62.5* 0.3 0.4 0.7 0.4 0.3 0.2 0.1 0.4 0.0 -0.2 0.0
122. Adam Goga SVI R/K 24 27 10.1 1.7 0.3/0.7 44.4* 0.3/1.1 30.0* 0.1/0.2 80.0* 0.2 1.0 1.2 1.6 0.4 0.7 0.1 0.4 0.0 1.6 0.4
123. Ondřej Švec USK R/K 18 15 12.0 3.1 0.7/1.7 38.5* 0.4/1.5 26.1* 0.5/1.1 50.0* 0.0 0.7 0.7 0.8 0.5 1.4 0.0 1.3 0.0 1.0 0.1
124. Dominik Lukáč OVA K 21 21 9.9 1.9 0.4/0.9 42.1* 0.3/1.3 22.2* 0.3/0.3 100.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.1 0.3 0.0 0.3 0.0 -0.8 0.0
125. Tomáš Tkadlec PCE K 22 24 7.3 1.4 0.3/0.8 44.4* 0.2/1.0 17.4* 0.3/0.3 75.0* 0.1 0.5 0.6 0.1 0.3 0.4 0.0 0.3 0.0 -0.3 0.3
126. František Fuxa USK P 21 25 6.4 1.2 0.4/1.0 44.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.6 50.0* 0.6 0.5 1.1 0.4 0.1 0.6 0.0 0.5 0.0 0.6 0.4
127. Johan Haiblík UNL K/P 21 26 7.3 1.1 0.3/0.9 30.4* 0.1/1.0 8.0* 0.3/0.5 69.2* 0.5 0.8 1.3 0.2 0.3 0.5 0.0 0.5 0.0 -0.3 0.2
128. Michal Svojanovský PCE R/K 20 12 9.8 2.3 0.5/1.4 35.3* 0.2/1.0 16.7* 0.8/1.2 71.4* 0.3 1.3 1.6 1.2 0.3 1.1 0.1 0.8 0.0 1.7 0.2
129. Jakub Skalička DEC P 22 14 4.6 1.1 0.4/0.7 60.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.4 66.7* 0.2 0.4 0.6 0.1 0.2 0.5 0.0 0.4 0.0 0.4 0.1
130. Lukáš Bobek DEC R/K 21 21 6.7 0.7 0.2/0.5 36.4* 0.1/0.5 18.2* 0.0/0.1 50.0* 0.1 0.6 0.7 0.5 0.1 0.6 0.0 0.2 0.0 -0.2 0.0
131. Jan Hlobil SVI K/P 24 14 4.4 1.0 0.4/1.1 40.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.1 100.0* 0.3 0.6 0.9 0.2 0.1 0.4 0.0 0.1 0.0 -0.1 0.6
132. Filip Petružela USK P 24 13 6.2 1.1 0.5/1.2 37.5* 0.0/0.0 0.0* 0.2/0.2 66.7* 0.6 0.3 0.9 0.2 0.1 0.6 0.0 0.4 0.0 -0.2 0.0
133. Rostislav Jirák NBK R 21 16 5.6 0.8 0.3/0.8 41.7* 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.4 42.9* 0.3 0.1 0.4 0.8 0.2 0.8 0.1 0.8 0.0 0.0 0.0
134. Jan Trávníček OLO K 19 14 5.1 0.9 0.3/0.6 44.4* 0.1/0.3 25.0* 0.1/0.2 33.3* 0.0 0.5 0.5 0.1 0.1 0.1 0.1 0.2 0.0 0.6 0.1
135. Benjamín Navrátil OVA R 17 12 5.8 0.8 0.3/1.3 26.7* 0.0/0.5 0.0* 0.2/0.2 100.0* 0.2 0.5 0.7 0.6 0.1 0.5 0.1 0.3 0.0 0.2 0.0
136. Tomáš Mráz HKR R/K 20 13 7.5 0.7 0.1/0.2 33.3* 0.2/0.9 16.7* 0.1/0.2 50.0* 0.5 0.4 0.8 0.2 0.0 0.5 0.0 0.2 0.0 -0.5 0.2
137. Karel Vlasák DEC K 20 15 4.2 0.5 0.1/0.3 40.0* 0.1/0.4 16.7* 0.1/0.1 50.0* 0.2 0.3 0.5 0.1 0.0 0.5 0.0 0.1 0.0 -0.8 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. NBK 32 31/1 96.9 33.4 30.3 31.3 29.4 99.3 75.5 32.3/55.7 58.0 13.7/35.2 39.0 18.6/24.8 75.0 17.7 37.3 55.0 28.2 12.7 15.6 25.3 24.5 3.3 156.3
2. OPA 32 22/10 68.8 29.7 28.4 27.8 27.0 87.4 81.5 25.4/46.0 55.1 14.7/44.5 33.0 18.9/26.3 71.9 18.8 34.5 53.3 25.8 11.0 17.3 27.2 28.2 1.7 127.9
3. KOL 32 20/12 62.5 29.4 28.0 27.1 28.3 86.4 82.1 23.7/44.9 52.8 15.9/46.4 34.2 17.8/24.1 73.6 17.1 36.5 53.6 23.2 9.0 15.2 26.6 24.4 2.6 128.5
4. USK 32 16/16 50.0 22.2 21.8 22.5 22.9 78.1 81.4 21.7/40.8 53.1 10.1/30.1 33.5 16.1/25.5 63.0 12.3 28.2 40.5 20.3 7.9 16.2 25.0 25.8 2.5 94.9
5. BRN 32 16/16 50.0 27.1 26.8 26.5 25.7 82.2 81.9 26.6/51.6 51.5 11.4/34.0 33.5 19.1/28.6 67.0 15.3 36.7 51.9 25.2 8.2 18.2 29.0 29.6 2.6 117.4
6. HKR 32 15/17 46.9 23.6 25.7 22.4 22.7 82.8 85.4 24.8/44.6 55.5 10.2/29.3 34.9 14.5/20.3 71.2 10.7 32.0 42.7 21.6 7.3 17.4 22.4 21.2 2.3 107.0
7. UNL 32 15/17 46.9 24.3 24.4 23.5 23.3 83.6 82.9 25.2/46.1 54.6 9.4/29.9 31.5 16.9/21.6 78.0 12.7 29.9 42.6 19.4 8.5 16.5 22.9 23.8 2.6 103.9
8. PCE 32 14/18 43.8 22.6 23.0 22.0 21.3 81.0 84.5 23.3/44.9 51.8 9.0/28.1 32.0 15.7/21.7 72.4 12.8 31.2 43.9 19.5 7.1 16.2 22.2 21.3 3.5 100.6
9. SVI 32 14/18 43.8 21.7 22.7 20.8 21.3 81.6 82.9 19.7/36.7 53.7 11.3/35.8 31.6 13.3/19.2 69.5 12.3 28.0 40.3 22.0 8.0 14.3 21.1 22.5 1.6 94.5
10. DEC 32 14/18 43.8 22.7 20.3 21.2 21.6 81.8 84.8 21.8/39.8 54.8 9.3/28.6 32.5 15.4/21.4 71.9 12.6 27.7 40.3 16.5 7.3 16.8 22.5 25.6 1.8 88.6
11. OLO 32 9/23 28.1 19.6 20.7 20.0 19.4 80.0 87.0 19.4/37.8 51.2 9.2/27.7 33.2 13.7/18.4 74.3 10.6 27.2 37.8 16.4 5.1 13.5 19.6 19.3 2.5 86.3
12. OVA 32 6/26 18.8 18.5 17.3 20.3 18.8 75.5 89.7 20.5/41.5 49.4 7.0/23.9 29.1 13.6/20.2 67.3 11.3 25.0 36.3 15.0 6.6 15.2 20.5 21.3 1.5 73.2
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 OVA HKR 12. 9. 2020 40 66 73 139 7 30 41 34 34 43/79 54.4 5/37 13.5 38/53 71.7 19 54 73 40 19 28 45 45 160
1 USK PCE 12. 9. 2020 40 69 99 168 30 47 36 45 40 34/66 51.5 22/51 43.1 34/49 69.4 13 54 67 41 14 22 45 45 193
1 UNL OPA 13. 9. 2020 40 94 96 190 2 54 47 44 45 36/69 52.2 29/73 39.7 31/40 77.5 30 48 78 39 14 29 48 48 204
1 SVI NBK 12. 9. 2020 40 84 107 191 23 47 40 46 58 46/84 54.8 23/71 32.4 30/42 71.4 34 55 89 50 9 17 46 47 225
1 BRN KOL 11. 9. 2020 40 78 61 139 17 36 42 37 24 34/82 41.5 17/59 28.8 20/30 66.7 27 63 90 39 13 28 38 39 157
1 OLO DEC 12. 9. 2020 40 91 77 168 14 46 39 42 41 40/88 45.5 19/52 36.5 31/50 62.0 27 65 92 26 8 19 46 46 179
2 HKR DEC 16. 9. 2020 40 79 83 162 4 46 38 38 40 44/69 63.8 14/57 24.6 32/44 72.7 22 53 75 26 7 27 45 45 164
2 BRN OLO 13. 11. 2020 40 87 74 161 13 49 48 27 37 47/84 56.0 15/50 30.0 22/31 71.0 22 52 74 46 21 33 34 34 190
2 NBK KOL 13. 11. 2020 40 93 83 176 10 48 38 40 50 43/80 53.8 20/66 30.3 30/37 81.1 31 55 86 38 16 26 40 40 201
2 OPA SVI 16. 9. 2020 40 107 72 179 35 53 39 38 49 42/72 58.3 15/61 24.6 50/72 69.4 38 50 88 42 19 28 51 51 191
2 PCE UNL 16. 9. 2020 40 76 79 155 3 45 45 30 35 41/85 48.2 16/53 30.2 25/37 67.6 21 60 81 41 14 23 37 37 180
2 OVA USK 16. 9. 2020 40 87 83 170 4 48 33 54 35 36/63 57.1 22/65 33.8 32/47 68.1 28 49 77 43 12 29 46 46 190
3 USK HKR 19. 9. 2020 40 84 68 152 16 41 36 32 43 42/70 60.0 17/53 32.1 17/30 56.7 16 56 72 34 24 41 39 40 164
3 UNL OVA 20. 9. 2020 40 93 67 160 26 36 36 45 43 40/75 53.3 14/44 31.8 38/53 71.7 20 47 67 31 14 33 49 49 164
3 SVI PCE 19. 9. 2020 40 88 79 167 9 40 35 49 43 51/87 58.6 14/57 24.6 23/35 65.7 25 60 85 48 12 27 41 42 199
3 KOL OPA 13. 1. 2021 40 93 80 173 13 48 47 32 46 34/73 46.6 29/73 39.7 18/34 52.9 31 59 90 42 9 21 36 36 181
3 OLO NBK 19. 9. 2020 40 95 98 193 3 61 49 39 44 52/85 61.2 20/49 40.8 29/39 74.4 19 45 64 34 18 36 39 39 206
3 DEC BRN 16. 12. 2020 40 95 86 181 9 37 53 49 42 46/84 54.8 19/48 39.6 32/43 74.4 25 46 71 31 11 24 45 46 195
4 HKR BRN 6. 1. 2021 40 88 66 154 22 42 41 28 43 49/90 54.4 13/38 34.2 17/23 73.9 22 47 69 32 17 35 32 34 163
4 NBK DEC 13. 1. 2021 40 99 69 168 30 44 42 33 49 44/87 50.6 18/54 33.3 26/38 68.4 29 54 83 30 23 37 41 41 181
4 OPA OLO 23. 9. 2020 40 101 70 171 31 39 44 39 49 43/81 53.1 21/63 33.3 22/31 71.0 27 57 84 41 13 25 39 40 200
4 PCE KOL 6. 1. 2021 40 90 82 172 8 47 43 43 39 45/80 56.3 20/66 30.3 22/38 57.9 21 67 88 47 9 16 39 39 204
4 OVA SVI 23. 9. 2020 40 82 81 163 1 35 36 49 43 44/80 55.0 18/63 28.6 21/34 61.8 34 51 85 45 14 34 43 43 181
4 USK UNL 23. 9. 2020 40 76 72 148 4 42 43 29 34 40/76 52.6 15/42 35.7 23/35 65.7 27 42 69 33 11 30 43 43 158
5 UNL HKR 27. 9. 2020 40 76 75 151 1 41 36 37 37 53/94 56.4 9/35 25.7 18/28 64.3 20 48 68 34 13 24 35 35 169
5 USK SVI 26. 9. 2020 40 90 72 162 18 33 47 45 37 42/76 55.3 17/57 29.8 27/41 65.9 27 54 81 43 17 25 42 42 196
5 KOL OVA 21. 11. 2020 40 74 72 146 2 30 33 40 43 46/84 54.8 12/51 23.5 18/25 72.0 22 57 79 31 14 28 34 34 163
5 OLO PCE 26. 9. 2020 40 93 94 187 1 60 42 35 50 44/84 52.4 24/64 37.5 27/38 71.1 15 71 86 41 8 17 47 47 221
5 DEC OPA 21. 11. 2020 40 68 77 145 9 39 43 29 34 31/67 46.3 17/57 29.8 32/40 80.0 30 52 82 24 25 35 44 44 162
5 NBK BRN 22. 12. 2020 40 86 76 162 10 39 37 37 49 42/96 43.8 14/47 29.8 36/49 73.5 26 67 93 40 12 27 46 47 171
6 HKR NBK 21. 11. 2020 40 52 102 154 50 41 42 43 28 41/90 45.6 15/51 29.4 27/37 73.0 22 65 87 37 19 35 40 40 170
6 OPA BRN 3. 10. 2020 40 93 71 164 22 55 26 42 41 37/68 54.4 19/64 29.7 33/49 67.3 33 52 85 42 17 35 46 46 185
6 PCE DEC 13. 11. 2020 40 87 75 162 12 36 38 34 54 46/81 56.8 14/53 26.4 28/40 70.0 17 60 77 40 14 28 37 38 181
6 OVA OLO 3. 10. 2020 40 88 74 162 14 50 38 37 37 39/80 48.8 21/56 37.5 21/32 65.6 18 64 82 37 13 29 35 36 179
6 USK KOL 16. 12. 2020 40 84 76 160 8 34 38 52 36 33/63 52.4 20/56 35.7 34/49 69.4 20 56 76 30 17 25 41 41 179
6 UNL SVI 21. 11. 2020 40 90 88 178 2 42 41 34 61 37/66 56.1 26/58 44.8 26/30 86.7 19 42 61 44 15 37 42 42 201
7 SVI HKR 7. 10. 2020 40 86 97 183 11 47 48 36 52 48/83 57.8 20/55 36.4 27/34 79.4 18 51 69 49 13 22 38 38 219
7 KOL UNL 27. 11. 2020 40 86 90 176 4 54 53 35 34 42/70 60.0 24/63 38.1 20/28 71.4 22 45 67 30 13 25 41 41 189
7 OLO USK 7. 10. 2020 40 75 76 151 1 33 47 34 37 39/68 57.4 12/52 23.1 37/52 71.2 19 54 73 36 16 32 45 47 164
7 DEC OVA 25. 11. 2020 40 94 75 169 19 38 42 41 48 47/75 62.7 11/54 20.4 42/58 72.4 28 47 75 22 10 30 53 53 161
7 BRN PCE 7. 10. 2020 40 70 78 148 8 35 44 35 34 37/82 45.1 16/52 30.8 26/37 70.3 25 59 84 36 16 27 39 39 173
7 NBK OPA 7. 10. 2020 40 100 87 187 13 45 43 53 46 37/66 56.1 30/67 44.8 23/28 82.1 28 39 67 40 19 40 40 40 203
8 HKR OPA 11. 10. 2020 40 69 101 170 32 43 38 41 48 45/81 55.6 21/63 33.3 17/25 68.0 22 59 81 33 23 37 32 32 186
8 NBK PCE 10. 10. 2020 40 105 59 164 46 35 37 38 54 48/82 58.5 17/60 28.3 17/26 65.4 24 57 81 29 23 35 30 31 178
8 OVA BRN 13. 1. 2021 40 64 80 144 16 32 37 41 34 32/76 42.1 20/52 38.5 20/34 58.8 19 64 83 34 14 23 39 39 160
8 DEC USK 10. 10. 2020 40 76 81 157 5 42 37 42 36 37/73 50.7 15/58 25.9 38/53 71.7 25 60 85 30 14 30 55 55 165
8 UNL OLO 13. 1. 2021 40 70 81 151 11 31 44 46 30 38/74 51.4 20/54 37.0 15/22 68.2 19 57 76 39 18 32 34 35 176
8 SVI KOL 10. 10. 2020 40 79 89 168 10 41 48 35 44 42/72 58.3 20/70 28.6 24/32 75.0 17 67 84 44 14 29 39 39 196
9 KOL HKR 16. 11. 2020 40 95 93 188 2 52 57 43 36 45/85 52.9 26/64 40.6 20/31 64.5 27 54 81 50 5 13 34 34 216
9 OLO SVI 16. 11. 2020 40 86 96 182 10 46 51 39 46 43/76 56.6 24/71 33.8 24/34 70.6 30 56 86 40 13 23 33 33 204
9 DEC UNL 16. 11. 2020 40 88 87 175 1 47 48 40 40 40/67 59.7 22/53 41.5 29/40 72.5 18 41 59 28 14 29 44 44 175
9 BRN USK 17. 11. 2020 40 89 85 174 4 35 46 51 42 42/79 53.2 20/46 43.5 30/45 66.7 20 46 66 47 14 27 42 42 202
9 OVA NBK 23. 1. 2021 40 66 95 161 29 51 40 39 31 44/76 57.9 19/53 35.8 16/21 76.2 9 60 69 46 14 25 34 34 197
9 OPA PCE 16. 11. 2020 40 85 69 154 16 44 44 42 24 36/67 53.7 16/54 29.6 34/40 85.0 19 52 71 41 14 27 37 38 185
10 HKR PCE 18. 11. 2020 40 75 73 148 2 33 47 27 41 40/74 54.1 14/49 28.6 26/38 68.4 17 56 73 28 12 32 36 37 151
10 OVA OPA 18. 11. 2020 40 94 106 200 12 56 46 37 61 42/67 62.7 29/66 43.9 29/45 64.4 24 46 70 46 10 21 49 49 229
10 USK NBK 15. 11. 2020 40 88 72 160 16 40 38 33 49 39/81 48.1 17/47 36.2 31/41 75.6 25 51 76 31 17 28 41 41 184
10 UNL BRN 19. 11. 2020 40 79 89 168 10 49 41 46 32 42/69 60.9 16/61 26.2 36/51 70.6 25 52 77 31 15 32 45 46 177
10 SVI DEC 19. 11. 2020 40 78 69 147 9 38 48 28 33 32/58 55.2 18/50 36.0 29/37 78.4 12 49 61 33 20 37 45 45 159
10 KOL OLO 18. 11. 2020 40 98 85 183 13 39 48 52 44 41/69 59.4 25/71 35.2 26/30 86.7 24 49 73 34 8 21 36 37 201
11 OLO HKR 3. 12. 2020 40 79 98 177 19 36 45 51 45 55/83 66.3 15/59 25.4 22/31 71.0 19 58 77 40 14 20 38 38 211
11 DEC KOL 2. 12. 2020 40 75 105 180 30 56 36 45 43 38/67 56.7 22/61 36.1 38/48 79.2 23 49 72 32 12 29 43 44 186
11 BRN SVI 3. 12. 2020 40 88 75 163 13 44 49 34 36 41/75 54.7 16/50 32.0 33/46 71.7 18 54 72 38 18 30 50 51 184
11 NBK UNL 2. 12. 2020 40 102 85 187 17 60 55 43 29 43/77 55.8 23/51 45.1 32/45 71.1 22 45 67 45 29 44 47 47 213
11 OPA USK 2. 12. 2020 40 92 79 171 13 42 43 42 44 35/66 53.0 23/55 41.8 32/43 74.4 28 40 68 44 15 36 44 44 191
11 PCE OVA 3. 12. 2020 40 101 79 180 22 37 53 43 47 47/90 52.2 17/44 38.6 35/44 79.5 19 50 69 44 18 34 34 34 207
12 HKR OVA 5. 12. 2020 40 99 91 190 8 53 49 48 40 64/101 63.4 14/42 33.3 20/28 71.4 26 45 71 37 12 28 36 36 214
12 PCE USK 5. 12. 2020 40 73 72 145 1 51 39 33 22 36/83 43.4 13/43 30.2 34/41 82.9 18 59 77 33 15 30 45 45 161
12 OPA UNL 5. 12. 2020 40 93 75 168 18 40 38 42 48 43/81 53.1 18/55 32.7 28/41 68.3 31 51 82 39 18 28 46 46 177
12 NBK SVI 5. 12. 2020 40 105 74 179 31 47 43 49 40 33/65 50.8 27/54 50.0 32/38 84.2 14 46 60 47 19 33 45 45 211
12 KOL BRN 5. 12. 2020 40 83 64 147 19 39 46 35 27 38/85 44.7 16/51 31.4 23/32 71.9 18 65 83 30 11 27 41 41 158
12 DEC OLO 5. 12. 2020 40 89 73 162 16 39 43 40 40 37/66 56.1 17/52 32.7 37/55 67.3 25 47 72 33 15 38 44 46 163
13 DEC HKR 9. 12. 2020 45 99 94 193 5 44 48 42 38 45/87 51.7 23/64 35.9 34/48 70.8 25 61 86 30 10 24 51 51 200
13 OLO BRN 9. 12. 2020 40 72 94 166 22 45 41 41 39 38/69 55.1 20/64 31.3 30/38 78.9 20 57 77 40 18 28 42 42 191
13 KOL NBK 9. 12. 2020 40 80 96 176 16 46 41 52 37 47/82 57.3 21/62 33.9 19/26 73.1 21 58 79 31 15 24 30 30 189
13 SVI OPA 9. 12. 2020 45 83 90 173 7 41 37 36 36 39/76 51.3 21/74 28.4 32/44 72.7 33 59 92 51 13 29 49 49 204
13 UNL PCE 9. 12. 2020 40 93 76 169 17 53 39 40 37 53/85 62.4 17/51 33.3 12/18 66.7 21 47 68 44 9 25 31 31 194
13 USK OVA 9. 12. 2020 40 99 78 177 21 42 43 36 56 45/80 56.3 18/45 40.0 33/41 80.5 24 39 63 32 15 40 43 43 183
14 HKR USK 12. 12. 2020 40 94 98 192 4 56 37 47 52 51/75 68.0 19/47 40.4 33/46 71.7 13 44 57 46 17 35 46 46 215
14 OVA UNL 12. 12. 2020 40 68 94 162 26 46 39 49 28 45/93 48.4 14/48 29.2 30/35 85.7 21 65 86 32 11 26 37 39 176
14 PCE SVI 13. 12. 2020 40 78 86 164 8 32 45 38 49 52/82 63.4 12/49 24.5 24/38 63.2 20 50 70 42 17 38 42 44 176
14 OPA KOL 12. 12. 2020 40 82 72 154 10 29 40 39 46 35/74 47.3 20/71 28.2 24/33 72.7 33 60 93 33 6 18 40 41 170
14 NBK OLO 12. 12. 2020 40 99 73 172 26 56 41 42 33 42/85 49.4 24/61 39.3 16/21 76.2 26 56 82 42 18 31 34 34 203
14 BRN DEC 12. 12. 2020 40 94 87 181 7 49 36 49 47 36/66 54.5 21/47 44.7 46/64 71.9 17 40 57 46 17 39 56 57 192
15 BRN HKR 19. 12. 2020 40 93 82 175 11 42 53 39 41 42/81 51.9 20/51 39.2 31/42 73.8 15 56 71 45 16 29 41 43 200
15 DEC NBK 19. 12. 2020 40 53 115 168 62 53 39 41 35 41/76 53.9 19/46 41.3 29/40 72.5 15 51 66 39 24 43 43 43 183
15 OLO OPA 19. 12. 2020 40 86 91 177 5 55 59 37 26 36/72 50.0 22/56 39.3 39/43 90.7 28 42 70 39 12 25 43 44 197
15 KOL PCE 19. 12. 2020 40 86 68 154 18 44 48 36 26 46/83 55.4 17/52 32.7 11/14 78.6 21 51 72 22 24 37 28 28 164
15 SVI OVA 19. 12. 2020 40 94 62 156 32 40 40 39 37 47/83 56.6 13/58 22.4 23/34 67.6 22 65 87 39 13 24 41 42 182
15 UNL USK 19. 12. 2020 40 81 83 164 2 41 42 41 40 45/73 61.6 15/41 36.6 29/43 67.4 22 39 61 27 16 32 50 50 172
16 HKR UNL 29. 12. 2020 40 89 78 167 11 29 43 52 43 36/79 45.6 19/62 30.6 38/42 90.5 25 61 86 30 19 29 42 42 180
16 SVI USK 23. 12. 2020 40 77 66 143 11 40 39 33 31 43/77 55.8 11/44 25.0 24/38 63.2 18 56 74 42 22 38 39 40 162
16 OVA KOL 29. 12. 2020 40 85 110 195 25 45 39 54 57 41/76 53.9 28/60 46.7 29/43 67.4 18 54 72 35 13 25 40 40 210
16 PCE OLO 29. 12. 2020 40 76 88 164 12 32 43 50 39 38/75 50.7 20/56 35.7 28/35 80.0 21 52 73 46 14 23 37 37 194
16 OPA DEC 7. 1. 2021 40 87 71 158 16 39 38 52 29 36/59 61.0 19/60 31.7 29/40 72.5 22 47 69 36 20 30 45 45 178
16 BRN NBK 29. 12. 2020 40 92 101 193 9 46 53 49 45 43/83 51.8 24/53 45.3 35/49 71.4 26 50 76 44 15 30 47 47 212
17 NBK HKR 2. 1. 2021 40 120 63 183 57 49 39 49 46 48/89 53.9 28/62 45.2 3/4 75.0 25 49 74 53 13 25 19 19 230
17 BRN OPA 3. 2. 2021 40 81 86 167 5 40 46 50 31 25/63 39.7 26/73 35.6 39/53 73.6 31 60 91 47 14 29 44 45 192
17 DEC PCE 27. 12. 2020 45 89 81 170 8 45 34 31 36 36/70 51.4 22/64 34.4 32/54 59.3 25 60 85 34 8 29 50 52 172
17 OLO OVA 2. 1. 2021 45 93 100 193 7 34 43 44 43 42/87 48.3 19/66 28.8 52/68 76.5 29 69 98 40 11 24 55 56 216
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      BK Opava
      4
      BK Opava
      5
      Královští sokoli

      Doskoky

      1.
      NH Ostrava
      2
      Basket Brno
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      Tuři Svitavy
      5
      NH Ostrava

      Asistence

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      Tuři Svitavy
      3
      Královští sokoli
      4
      Královští sokoli
      5
      BK Opava

      Užitečnost

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      BK Opava
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      Královští sokoli
      5
      USK Praha

      Bloky

      1.
      USK Praha
      2
      ERA Basketball Nymburk
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      BK JIP Pardubice

      Kooperativa faktor

      1.
      Tuři Svitavy
      2
      BK JIP Pardubice
      3
      Tuři Svitavy
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      5
      BK JIP Pardubice

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      USK Praha
      5
      Královští sokoli

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      Tuři Svitavy
      3
      Tuři Svitavy
      4
      GEOSAN Kolín
      5
      NH Ostrava

      Proměněné trestné hody

      1.
      BK JIP Pardubice
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      GEOSAN Kolín
      5
      Tuři Svitavy
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 49 HKR - OLO (103 : 105)
      2. Adam Číž GEOSAN Kolín 43 KOL - DEC (100 : 84)
      3. Jakub Šiřina BK Opava 37 SVI - OPA (83 : 90)
      4. Jakub Šiřina BK Opava 36 UNL - OPA (94 : 96)
      5. Nemanja Barac Královští sokoli 35 HKR - SVI (96 : 89)
      6. Tucker Haymond SLUNETA Ústí nad Labem 35 UNL - HKR (83 : 86)
      7. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 34 PCE - NBK (91 : 97)
      8. Jakub Šiřina BK Opava 34 BRN - OPA (81 : 86)
      9. Zane Haden Waterman NH Ostrava 34 OVA - KOL (85 : 110)
      10. Adam Číž GEOSAN Kolín 33 KOL - SVI (84 : 80)
      11. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 32 PCE - NBK (91 : 97)
      12. Adam Číž GEOSAN Kolín 32 DEC - KOL (75 : 105)
      13. Jakub Šiřina BK Opava 32 OPA - OLO (101 : 70)
      14. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 32 DEC - UNL (88 : 87)
      15. Jakub Šiřina BK Opava 32 OPA - KOL (82 : 72)
      16. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 32 PCE - KOL (90 : 82)
      17. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 31 HKR - DEC (79 : 83)
      18. Lukáš Palyza BK REDSTONE Olomoucko 31 OVA - OLO (88 : 74)
      19. Martin Nábělek NH Ostrava 31 OVA - USK (87 : 83)
      20. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 31 OLO - NBK (95 : 98)
      21. Pavel Slezák Tuři Svitavy 31 OLO - SVI (71 : 94)
      22. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 31 KOL - OPA (93 : 80)
      23. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 30 OVA - OLO (84 : 96)
      24. Šimon Puršl Basket Brno 30 OPA - BRN (99 : 101)
      25. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 30 PCE - USK (73 : 72)
      26. Jakub Šiřina BK Opava 30 OPA - UNL (93 : 75)
      27. Matěj Svoboda Tuři Svitavy 30 SVI - OLO (83 : 88)
      28. Justus Alleyn NH Ostrava 30 OVA - OPA (94 : 106)
      29. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 30 PCE - OLO (76 : 88)
      30. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 29 OLO - KOL (87 : 94)
      31. Domagoj Proleta USK Praha 29 USK - DEC (82 : 80)
      32. Javion Blake Basket Brno 29 BRN - KOL (85 : 92)
      33. Lukáš Palyza BK REDSTONE Olomoucko 29 OLO - SVI (86 : 96)
      34. Lukáš Palyza BK REDSTONE Olomoucko 29 OLO - NBK (95 : 98)
      35. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 29 OLO - DEC (91 : 77)
      36. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 29 PCE - OLO (76 : 88)
      37. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 29 USK - PCE (72 : 77)
      38. Zane Haden Waterman NH Ostrava 29 OVA - UNL (68 : 94)
      39. Adam Číž GEOSAN Kolín 29 KOL - OPA (85 : 68)
      40. Ondřej Sehnal USK Praha 29 USK - BRN (66 : 64)
      41. Patrick Samoura USK Praha 29 USK - SVI (90 : 72)
      42. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 29 UNL - KOL (80 : 106)
      43. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - DEC (97 : 94)
      44. Domagoj Proleta USK Praha 28 USK - OLO (77 : 63)
      45. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 28 DEC - BRN (95 : 86)
      46. Peter Sedmák Královští sokoli 28 HKR - KOL (96 : 102)
      47. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 28 PCE - OVA (101 : 79)
      48. Javion Blake Basket Brno 28 BRN - PCE (96 : 117)
      49. Ondřej Sehnal USK Praha 28 USK - NBK (88 : 72)
      50. Omar Prewitt ERA Basketball Nymburk 28 NBK - OPA (100 : 87)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Petr Bohačík NH Ostrava 21 OVA - HKR (66 : 73)
      2. Šimon Puršl Basket Brno 20 OPA - BRN (99 : 101)
      3. Delvon Johnson Tuři Svitavy 18 SVI - UNL (80 : 68)
      4. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 18 KOL - PCE (92 : 87)
      5. Petr Bohačík NH Ostrava 17 OVA - OPA (94 : 106)
      6. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 17 NBK - BRN (98 : 82)
      7. Jan Štěrba USK Praha 16 USK - KOL (84 : 76)
      8. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 16 OLO - OVA (88 : 79)
      9. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 15 DEC - OPA (68 : 77)
      10. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 15 BRN - NBK (82 : 101)
      11. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - KOL (87 : 94)
      12. Petr Bohačík NH Ostrava 15 OVA - SVI (82 : 81)
      13. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 14 KOL - OPA (93 : 80)
      14. Delvon Johnson Tuři Svitavy 14 UNL - SVI (74 : 74)
      15. Pavol Lošonský Královští sokoli 14 UNL - HKR (76 : 75)
      16. Petr Bohačík NH Ostrava 14 SVI - OVA (77 : 68)
      17. Filip Halada Královští sokoli 14 HKR - OVA (81 : 74)
      18. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 14 KOL - NBK (74 : 99)
      19. Jakub Slavík BK Opava 14 PCE - OPA (76 : 73)
      20. Šimon Puršl Basket Brno 14 PCE - BRN (86 : 73)
      21. Václav Bujnoch Tuři Svitavy 14 SVI - BRN (77 : 92)
      22. Robert Rikić USK Praha 14 BRN - USK (89 : 85)
      23. Šimon Puršl Basket Brno 14 BRN - USK (68 : 70)
      24. Petr Bohačík NH Ostrava 14 OVA - BRN (64 : 80)
      25. Petr Bohačík NH Ostrava 14 OVA - USK (87 : 83)
      26. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 14 PCE - NBK (52 : 99)
      27. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 14 NBK - UNL (99 : 61)
      28. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 14 PCE - KOL (90 : 82)
      29. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 14 DEC - USK (76 : 81)
      30. Hayden Dalton ERA Basketball Nymburk 14 NBK - KOL (93 : 82)
      31. Petr Bohačík BK Opava 14 NBK - OPA (87 : 70)
      32. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - KOL (80 : 106)
      33. Václav Bujnoch Tuři Svitavy 13 SVI - OVA (77 : 68)
      34. Matěj Svoboda Tuři Svitavy 13 OLO - SVI (71 : 94)
      35. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 13 OLO - KOL (87 : 94)
      36. Craig Owen Osaikhwuwuomwan BK ARMEX Děčín 13 HKR - DEC (83 : 77)
      37. Delvon Johnson Tuři Svitavy 13 UNL - SVI (83 : 68)
      38. Jalen Joseph Henry BK REDSTONE Olomoucko 13 USK - OLO (77 : 63)
      39. Petr Bohačík NH Ostrava 13 OLO - OVA (93 : 100)
      40. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 13 OLO - DEC (91 : 77)
      41. Petr Bohačík NH Ostrava 13 OVA - NBK (66 : 95)
      42. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 13 OLO - DEC (91 : 77)
      43. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - OVA (93 : 67)
      44. Jalen Joseph Henry BK REDSTONE Olomoucko 13 DEC - OLO (85 : 66)
      45. Jan Švandrlík BK Opava 13 OPA - KOL (82 : 72)
      46. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 13 NBK - OVA (95 : 75)
      47. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 13 UNL - OLO (70 : 81)
      48. Zane Haden Waterman NH Ostrava 13 USK - OVA (99 : 78)
      49. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 13 UNL - NBK (69 : 93)
      50. Václav Bujnoch Tuři Svitavy 12 USK - SVI (90 : 72)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Adam Číž GEOSAN Kolín 17 OLO - KOL (87 : 94)
      2. Roman Marko Tuři Svitavy 16 SVI - USK (77 : 66)
      3. Peda Stamenkovic Královští sokoli 16 KOL - HKR (95 : 93)
      4. Peda Stamenkovic Královští sokoli 15 SVI - HKR (86 : 97)
      5. Ondřej Sehnal USK Praha 13 USK - UNL (76 : 72)
      6. Viktor Půlpán Basket Brno 13 BRN - DEC (94 : 87)
      7. Jakub Šiřina BK Opava 13 SVI - OPA (83 : 90)
      8. Jakub Šiřina BK Opava 13 OPA - USK (92 : 79)
      9. Jakub Šiřina BK Opava 12 OPA - PCE (85 : 69)
      10. Adam Číž GEOSAN Kolín 12 KOL - PCE (92 : 87)
      11. Ondřej Sehnal USK Praha 12 USK - OPA (88 : 87)
      12. Ondřej Sehnal USK Praha 12 USK - OLO (77 : 63)
      13. Radovan Kouřil BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - HKR (73 : 69)
      14. Peda Stamenkovic Královští sokoli 12 HKR - OLO (103 : 105)
      15. Ondřej Sehnal USK Praha 12 OVA - USK (87 : 83)
      16. Ondřej Sehnal USK Praha 11 USK - SVI (90 : 72)
      17. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 11 DEC - SVI (93 : 82)
      18. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - KOL (80 : 106)
      19. Patrick Samoura USK Praha 11 HKR - USK (94 : 98)
      20. Ondřej Sehnal USK Praha 11 DEC - USK (76 : 81)
      21. Roman Marko Tuři Svitavy 11 UNL - SVI (90 : 88)
      22. Peda Stamenkovic Královští sokoli 11 UNL - HKR (83 : 86)
      23. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - OVA (108 : 74)
      24. Ondřej Sehnal USK Praha 11 USK - BRN (69 : 70)
      25. Radovan Kouřil BK REDSTONE Olomoucko 11 USK - OLO (77 : 63)
      26. Jakub Šiřina BK Opava 11 OVA - OPA (94 : 106)
      27. Jakub Šiřina BK Opava 11 OPA - DEC (87 : 71)
      28. Jakub Šiřina BK Opava 11 OPA - BRN (99 : 101)
      29. Adam Číž GEOSAN Kolín 11 KOL - OLO (98 : 85)
      30. Peda Stamenkovic Královští sokoli 11 HKR - OVA (81 : 74)
      31. Marek Vyroubal USK Praha 11 USK - OVA (99 : 78)
      32. Adam Číž GEOSAN Kolín 11 UNL - KOL (80 : 106)
      33. Radovan Kouřil BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - PCE (93 : 94)
      34. Peda Stamenkovic Královští sokoli 10 HKR - USK (94 : 98)
      35. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 10 USK - PCE (69 : 99)
      36. Ondřej Sehnal USK Praha 10 OPA - USK (92 : 79)
      37. Adam Číž GEOSAN Kolín 10 KOL - BRN (83 : 64)
      38. Michal Šotnar SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - OVA (93 : 67)
      39. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - OLO (101 : 70)
      40. Jakub Šiřina BK Opava 10 BRN - OPA (81 : 86)
      41. Radek Pumprla NH Ostrava 10 OVA - SVI (82 : 81)
      42. Peda Stamenkovic Královští sokoli 10 HKR - KOL (96 : 102)
      43. Prokop Slanina BK JIP Pardubice 10 PCE - OVA (101 : 79)
      44. Ondřej Sehnal USK Praha 10 OLO - USK (75 : 76)
      45. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 10 PCE - DEC (87 : 75)
      46. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 10 PCE - DEC (87 : 75)
      47. Ondřej Sehnal USK Praha 10 USK - HKR (84 : 68)
      48. Adam Číž GEOSAN Kolín 10 DEC - KOL (75 : 105)
      49. Jakub Šiřina BK Opava 10 USK - OPA (88 : 87)
      50. Marek Welsch Tuři Svitavy 10 SVI - PCE (88 : 79)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 50 HKR - OLO (103 : 105)
      2. Adam Číž GEOSAN Kolín 49 DEC - KOL (75 : 105)
      3. Jakub Šiřina BK Opava 49 SVI - OPA (83 : 90)
      4. Patrick Samoura USK Praha 48 HKR - USK (94 : 98)
      5. Peda Stamenkovic Královští sokoli 48 SVI - HKR (86 : 97)
      6. Adam Číž GEOSAN Kolín 48 KOL - DEC (100 : 84)
      7. Šimon Puršl Basket Brno 48 OPA - BRN (99 : 101)
      8. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 42 KOL - OPA (93 : 80)
      9. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 42 HKR - DEC (79 : 83)
      10. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 41 KOL - PCE (92 : 87)
      11. Adam Číž GEOSAN Kolín 41 KOL - PCE (95 : 89)
      12. Jakub Šiřina BK Opava 41 OPA - OLO (101 : 70)
      13. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 41 DEC - HKR (99 : 94)
      14. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 41 PCE - NBK (91 : 97)
      15. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 41 PCE - NBK (52 : 99)
      16. Šimon Puršl Basket Brno 41 PCE - BRN (86 : 73)
      17. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 40 KOL - PCE (92 : 87)
      18. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 40 PCE - OLO (76 : 88)
      19. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 40 PCE - KOL (90 : 82)
      20. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 40 OVA - OLO (84 : 96)
      21. Pavol Lošonský Královští sokoli 39 HKR - KOL (96 : 102)
      22. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 39 PCE - USK (73 : 72)
      23. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 39 UNL - KOL (80 : 106)
      24. Jakub Šiřina BK Opava 39 HKR - OPA (69 : 101)
      25. Zane Haden Waterman NH Ostrava 38 OVA - KOL (85 : 110)
      26. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 38 DEC - UNL (77 : 88)
      27. Petr Bohačík NH Ostrava 37 OVA - HKR (66 : 73)
      28. Retin Obasohan ERA Basketball Nymburk 37 BRN - NBK (92 : 101)
      29. Justus Alleyn NH Ostrava 37 OVA - OPA (94 : 106)
      30. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 37 OLO - OVA (88 : 79)
      31. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 37 DEC - UNL (88 : 87)
      32. Domagoj Proleta USK Praha 37 USK - DEC (82 : 80)
      33. Patrick Samoura USK Praha 37 USK - SVI (90 : 72)
      34. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 37 UNL - SVI (83 : 68)
      35. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 37 SVI - UNL (91 : 93)
      36. Zane Haden Waterman NH Ostrava 37 HKR - OVA (99 : 91)
      37. Ondřej Sehnal USK Praha 37 OLO - USK (75 : 76)
      38. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 36 USK - PCE (72 : 77)
      39. Peda Stamenkovic Královští sokoli 36 HKR - OVA (99 : 91)
      40. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 36 SVI - UNL (83 : 72)
      41. Jakub Šiřina BK Opava 36 OPA - KOL (82 : 72)
      42. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 36 BRN - PCE (96 : 117)
      43. Zane Haden Waterman NH Ostrava 36 OVA - UNL (68 : 94)
      44. Jakub Šiřina BK Opava 36 OPA - UNL (93 : 75)
      45. Jakub Šiřina BK Opava 36 UNL - OPA (94 : 96)
      46. Peter Sedmák Královští sokoli 36 HKR - DEC (81 : 73)
      47. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 36 KOL - SVI (84 : 80)
      48. Adam Číž GEOSAN Kolín 36 KOL - SVI (84 : 80)
      49. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 36 UNL - DEC (97 : 94)
      50. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 35 UNL - BRN (79 : 89)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Robert Rikić USK Praha 5 USK - NBK (88 : 72)
      2. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 4 DEC - UNL (77 : 88)
      3. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 4 KOL - PCE (92 : 87)
      4. Jalen Joseph Henry BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - HKR (73 : 69)
      5. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 4 PCE - BRN (85 : 75)
      6. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 4 NBK - OPA (87 : 70)
      7. Peda Stamenkovic Královští sokoli 3 HKR - DEC (83 : 77)
      8. David Škranc BK JIP Pardubice 3 DEC - PCE (89 : 81)
      9. Jiří Štěpánek BK Opava 3 OPA - HKR (79 : 56)
      10. Nemanja Barac Královští sokoli 3 HKR - DEC (83 : 77)
      11. Hayden Dalton ERA Basketball Nymburk 3 BRN - NBK (73 : 114)
      12. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 3 SVI - PCE (88 : 79)
      13. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 3 PCE - NBK (52 : 99)
      14. Peter Sedmák Královští sokoli 3 HKR - DEC (81 : 73)
      15. Delvon Johnson Tuři Svitavy 3 UNL - SVI (90 : 88)
      16. Prokop Slanina BK JIP Pardubice 3 PCE - OPA (76 : 73)
      17. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 3 NBK - PCE (109 : 77)
      18. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 3 USK - NBK (88 : 72)
      19. Peter Sedmák Královští sokoli 3 HKR - OLO (90 : 67)
      20. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - OVA (93 : 100)
      21. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 3 NBK - USK (104 : 88)
      22. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 3 KOL - BRN (83 : 64)
      23. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 3 SVI - UNL (80 : 68)
      24. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 3 PCE - USK (80 : 86)
      25. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 3 PCE - OPA (76 : 73)
      26. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 3 NBK - UNL (99 : 61)
      27. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 3 PCE - OVA (101 : 79)
      28. Jan Štěrba USK Praha 3 USK - SVI (90 : 72)
      29. Jan Štěrba USK Praha 3 USK - KOL (84 : 76)
      30. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - SVI (83 : 68)
      31. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 3 OPA - PCE (99 : 89)
      32. Dominik Heinzl NH Ostrava 2 DEC - OVA (94 : 75)
      33. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 2 HKR - PCE (75 : 73)
      34. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - OVA (93 : 67)
      35. Tomáš Tkadlec BK JIP Pardubice 2 PCE - OVA (101 : 79)
      36. Jan Švandrlík BK Opava 2 OPA - OLO (101 : 70)
      37. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 2 DEC - KOL (75 : 105)
      38. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (95 : 98)
      39. Robert Rikić USK Praha 2 BRN - USK (89 : 85)
      40. Radek Pumprla NH Ostrava 2 KOL - OVA (74 : 72)
      41. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - NBK (95 : 98)
      42. Miroslav Kvapil BK Opava 2 OPA - OLO (101 : 70)
      43. Kristián Kocáb USK Praha 2 PCE - USK (73 : 72)
      44. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 2 KOL - OLO (98 : 85)
      45. Petr Heřman BK JIP Pardubice 2 PCE - OVA (101 : 79)
      46. Peda Stamenkovic Královští sokoli 2 HKR - OVA (99 : 91)
      47. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 2 DEC - OLO (89 : 73)
      48. Jakub Slavík BK Opava 2 SVI - OPA (83 : 90)
      49. Petr Heřman BK JIP Pardubice 2 PCE - NBK (91 : 97)
      50. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 2 PCE - NBK (91 : 97)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Delvon Johnson Tuři Svitavy 27 SVI - DEC (75 : 82)
      2. Jakub Merešš BK JIP Pardubice 18 PCE - KOL (70 : 66)
      3. Delvon Johnson Tuři Svitavy 18 UNL - SVI (90 : 88)
      4. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 16 KOL - PCE (92 : 87)
      5. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 16 UNL - SVI (83 : 68)
      6. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 15 KOL - NBK (74 : 99)
      7. Delvon Johnson Tuři Svitavy 13 SVI - HKR (80 : 76)
      8. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 13 NBK - UNL (102 : 85)
      9. Delvon Johnson Tuři Svitavy 13 SVI - DEC (78 : 69)
      10. Delvon Johnson Tuři Svitavy 13 HKR - SVI (87 : 79)
      11. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 13 SVI - PCE (88 : 79)
      12. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 13 OLO - UNL (70 : 77)
      13. Delvon Johnson Tuři Svitavy 13 SVI - OLO (80 : 72)
      14. Petr Heřman BK JIP Pardubice 12 PCE - SVI (78 : 86)
      15. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 12 OPA - PCE (99 : 89)
      16. Craig Owen Osaikhwuwuomwan BK ARMEX Děčín 12 SVI - DEC (75 : 82)
      17. Delvon Johnson Tuři Svitavy 12 SVI - OVA (94 : 62)
      18. Miloš Macura USK Praha 12 USK - HKR (84 : 68)
      19. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 12 KOL - PCE (95 : 89)
      20. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 12 USK - NBK (80 : 85)
      21. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - HKR (83 : 86)
      22. Jalen Joseph Henry BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - HKR (73 : 69)
      23. Domagoj Proleta USK Praha 11 USK - PCE (72 : 77)
      24. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 11 DEC - UNL (77 : 88)
      25. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 11 PCE - USK (80 : 86)
      26. Delvon Johnson Tuři Svitavy 11 KOL - SVI (84 : 80)
      27. Delvon Johnson Tuři Svitavy 11 DEC - SVI (70 : 85)
      28. Jakub Merešš BK JIP Pardubice 11 PCE - KOL (79 : 81)
      29. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 11 OVA - NBK (66 : 95)
      30. Delvon Johnson Tuři Svitavy 11 OLO - SVI (71 : 94)
      31. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 10 KOL - PCE (95 : 89)
      32. Hayden Dalton ERA Basketball Nymburk 10 PCE - NBK (52 : 99)
      33. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 10 PCE - KOL (70 : 66)
      34. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 10 OLO - HKR (73 : 69)
      35. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 10 KOL - PCE (103 : 95)
      36. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 10 PCE - KOL (90 : 82)
      37. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 9 OPA - PCE (85 : 69)
      38. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 9 UNL - BRN (79 : 89)
      39. Matěj Svoboda Tuři Svitavy 9 SVI - HKR (86 : 97)
      40. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 9 OLO - PCE (93 : 94)
      41. Jalen Joseph Henry BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - DEC (78 : 73)
      42. Omar Prewitt ERA Basketball Nymburk 9 NBK - PCE (105 : 59)
      43. Delvon Johnson Tuři Svitavy 9 SVI - BRN (77 : 92)
      44. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 9 PCE - OLO (76 : 88)
      45. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 9 NBK - KOL (93 : 82)
      46. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 9 BRN - KOL (84 : 77)
      47. Craig Owen Osaikhwuwuomwan BK ARMEX Děčín 9 DEC - HKR (100 : 74)
      48. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 9 UNL - OVA (108 : 74)
      49. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 9 PCE - OPA (76 : 73)
      50. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 9 NBK - USK (104 : 88)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 12 KOL - SVI (84 : 80)
      2. Miloš Macura USK Praha 12 USK - HKR (84 : 68)
      3. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 12 PCE - NBK (91 : 97)
      4. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 12 PCE - KOL (90 : 82)
      5. Pavol Lošonský Královští sokoli 11 HKR - OVA (99 : 91)
      6. Pavol Lošonský Královští sokoli 11 HKR - KOL (96 : 102)
      7. Jalen Joseph Henry BK REDSTONE Olomoucko 10 OLO - UNL (70 : 77)
      8. Peda Stamenkovic Královští sokoli 10 SVI - HKR (86 : 97)
      9. Delvon Johnson Tuři Svitavy 10 HKR - SVI (96 : 89)
      10. Dominik Heinzl NH Ostrava 10 HKR - OVA (99 : 91)
      11. Derek Hanes SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - HKR (76 : 75)
      12. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - UNL (93 : 75)
      13. Javion Blake Basket Brno 10 BRN - KOL (85 : 92)
      14. Javion Blake Basket Brno 10 USK - BRN (66 : 64)
      15. Jakub Šiřina BK Opava 10 SVI - OPA (83 : 90)
      16. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 10 PCE - NBK (52 : 99)
      17. Šimon Puršl Basket Brno 10 OPA - BRN (99 : 101)
      18. Dominik Heinzl NH Ostrava 10 OLO - OVA (88 : 79)
      19. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 10 OLO - HKR (79 : 98)
      20. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 10 DEC - HKR (100 : 74)
      21. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 10 KOL - UNL (86 : 90)
      22. Nemanja Barac Královští sokoli 9 HKR - SVI (96 : 89)
      23. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 9 OLO - DEC (91 : 77)
      24. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 9 PCE - OVA (101 : 79)
      25. Viktor Půlpán Basket Brno 9 DEC - BRN (95 : 86)
      26. Jakub Šiřina BK Opava 9 OPA - SVI (107 : 72)
      27. Gligorie Rakočevič SLUNETA Ústí nad Labem 9 SVI - UNL (91 : 93)
      28. Zane Haden Waterman NH Ostrava 9 HKR - OVA (99 : 91)
      29. Šimon Puršl Basket Brno 9 PCE - BRN (86 : 73)
      30. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 9 NBK - UNL (99 : 61)
      31. Šimon Puršl Basket Brno 9 BRN - SVI (88 : 75)
      32. Robert Rikić USK Praha 9 USK - NBK (88 : 72)
      33. Thomas Dunans BK JIP Pardubice 9 UNL - PCE (93 : 76)
      34. Delvon Johnson Tuři Svitavy 9 SVI - DEC (75 : 82)
      35. Domagoj Proleta USK Praha 9 USK - OLO (77 : 63)
      36. Petr Bohačík NH Ostrava 9 OVA - SVI (82 : 81)
      37. Viktor Půlpán Basket Brno 9 BRN - USK (89 : 85)
      38. Stephen Zimmerman ERA Basketball Nymburk 9 NBK - USK (116 : 54)
      39. Ondřej Sehnal USK Praha 9 KOL - USK (93 : 77)
      40. Nemanja Barac Královští sokoli 9 OVA - HKR (70 : 97)
      41. Pavol Lošonský Královští sokoli 9 OLO - HKR (79 : 98)
      42. Zane Haden Waterman NH Ostrava 9 OVA - UNL (68 : 94)
      43. Šimon Puršl Basket Brno 8 HKR - BRN (88 : 66)
      44. Pavol Lošonský Královští sokoli 8 OVA - HKR (66 : 73)
      45. Robert Rikić USK Praha 8 HKR - USK (94 : 98)
      46. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 8 OLO - NBK (95 : 98)
      47. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 8 DEC - PCE (89 : 81)
      48. Domagoj Proleta Tuři Svitavy 8 SVI - PCE (88 : 79)
      49. Patrick Samoura USK Praha 8 HKR - USK (94 : 98)
      50. Petr Bohačík NH Ostrava 8 KOL - OVA (74 : 72)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Nemanja Bezbradica BK REDSTONE Olomoucko 11 HKR - OLO (103 : 105)
      2. Pavel Slezák Tuři Svitavy 9 OLO - SVI (71 : 94)
      3. Pavel Slezák Tuři Svitavy 8 UNL - SVI (90 : 88)
      4. Martin Nábělek NH Ostrava 8 OVA - USK (87 : 83)
      5. Jakub Šiřina BK Opava 8 BRN - OPA (81 : 86)
      6. Adam Číž GEOSAN Kolín 8 KOL - DEC (100 : 84)
      7. Adam Číž GEOSAN Kolín 8 NBK - KOL (93 : 82)
      8. Adam Číž GEOSAN Kolín 7 KOL - HKR (95 : 93)
      9. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 7 HKR - UNL (89 : 78)
      10. Zane Haden Waterman NH Ostrava 7 OVA - KOL (85 : 110)
      11. Adam Číž GEOSAN Kolín 7 HKR - KOL (96 : 102)
      12. Devante Rashad-Keith Wallace GEOSAN Kolín 7 KOL - BRN (90 : 89)
      13. Adam Číž GEOSAN Kolín 6 KOL - UNL (86 : 90)
      14. Adam Číž GEOSAN Kolín 6 KOL - OPA (85 : 68)
      15. Ondřej Sehnal USK Praha 6 USK - BRN (66 : 64)
      16. Filip Novotný GEOSAN Kolín 6 OLO - KOL (87 : 94)
      17. Filip Novotný GEOSAN Kolín 6 KOL - OLO (98 : 85)
      18. Filip Novotný GEOSAN Kolín 6 KOL - PCE (92 : 87)
      19. Lukáš Palyza BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - SVI (86 : 96)
      20. Marcel Bátovský USK Praha 6 USK - OVA (99 : 78)
      21. Pavel Slezák Tuři Svitavy 6 KOL - SVI (84 : 80)
      22. Michal Svoboda BK JIP Pardubice 6 BRN - PCE (70 : 78)
      23. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 6 DEC - UNL (88 : 87)
      24. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 6 NBK - HKR (120 : 63)
      25. Adam Číž GEOSAN Kolín 6 KOL - SVI (84 : 80)
      26. Adam Číž GEOSAN Kolín 6 KOL - USK (93 : 77)
      27. Jakub Šiřina BK Opava 6 UNL - OPA (94 : 96)
      28. Adam Číž GEOSAN Kolín 6 OPA - KOL (82 : 72)
      29. Luděk Jurečka BK Opava 6 HKR - OPA (69 : 101)
      30. Devante Rashad-Keith Wallace GEOSAN Kolín 6 USK - KOL (84 : 76)
      31. Jan Švandrlík BK Opava 6 USK - OPA (88 : 87)
      32. Michal Mareš USK Praha 6 OVA - USK (87 : 83)
      33. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 6 DEC - PCE (89 : 81)
      34. Adam Číž GEOSAN Kolín 6 OVA - KOL (85 : 110)
      35. Lukáš Palyza BK REDSTONE Olomoucko 6 OVA - OLO (88 : 74)
      36. Justus Alleyn NH Ostrava 5 OVA - OPA (94 : 106)
      37. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 5 DEC - USK (76 : 81)
      38. Adam Číž GEOSAN Kolín 5 KOL - NBK (80 : 96)
      39. Devante Rashad-Keith Wallace GEOSAN Kolín 5 OVA - KOL (85 : 110)
      40. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 5 OLO - UNL (76 : 90)
      41. Lee Edward Skinner GEOSAN Kolín 5 KOL - OPA (93 : 80)
      42. Roman Marko Tuři Svitavy 5 OLO - SVI (86 : 96)
      43. František Váňa BK REDSTONE Olomoucko 5 UNL - OLO (70 : 81)
      44. Roman Marko Tuři Svitavy 5 SVI - UNL (83 : 72)
      45. Devante Rashad-Keith Wallace GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (80 : 106)
      46. Jan Švandrlík BK Opava 5 OPA - PCE (85 : 69)
      47. Omar Prewitt ERA Basketball Nymburk 5 NBK - OPA (100 : 87)
      48. Devante Rashad-Keith Wallace GEOSAN Kolín 5 SVI - KOL (79 : 89)
      49. Filip Novotný GEOSAN Kolín 5 KOL - PCE (86 : 68)
      50. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 5 PCE - OLO (76 : 88)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 17 PCE - NBK (91 : 97)
      2. Adam Číž GEOSAN Kolín 16 KOL - PCE (95 : 89)
      3. Adam Číž GEOSAN Kolín 13 KOL - DEC (100 : 84)
      4. Adam Číž GEOSAN Kolín 13 KOL - BRN (90 : 89)
      5. Jayvaughn Pinkston Tuři Svitavy 12 SVI - BRN (77 : 92)
      6. Jan Štěrba USK Praha 11 PCE - USK (80 : 86)
      7. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 11 HKR - DEC (79 : 83)
      8. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - USK (75 : 76)
      9. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - DEC (97 : 94)
      10. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 11 PCE - OVA (101 : 79)
      11. Tucker Haymond SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - HKR (83 : 86)
      12. Šimon Puršl Basket Brno 10 OPA - BRN (99 : 101)
      13. Patrick Samoura USK Praha 10 HKR - USK (94 : 98)
      14. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 10 OPA - PCE (85 : 69)
      15. Omar Prewitt ERA Basketball Nymburk 10 USK - NBK (80 : 85)
      16. Retin Obasohan ERA Basketball Nymburk 10 NBK - BRN (99 : 74)
      17. Retin Obasohan ERA Basketball Nymburk 10 BRN - NBK (92 : 101)
      18. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 10 KOL - PCE (103 : 95)
      19. Domagoj Proleta USK Praha 10 USK - DEC (82 : 80)
      20. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 10 OVA - OLO (84 : 96)
      21. Zane Haden Waterman NH Ostrava 10 DEC - OVA (94 : 75)
      22. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 9 SVI - UNL (91 : 93)
      23. Peter Sedmák Královští sokoli 9 HKR - DEC (83 : 77)
      24. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 9 OLO - DEC (78 : 73)
      25. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 9 HKR - PCE (75 : 73)
      26. Patrick Samoura USK Praha 9 USK - OVA (99 : 78)
      27. Radek Pumprla NH Ostrava 9 OLO - OVA (93 : 100)
      28. Jan Štěrba USK Praha 9 UNL - USK (81 : 83)
      29. Adam Číž GEOSAN Kolín 9 DEC - KOL (75 : 105)
      30. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 9 PCE - OLO (76 : 88)
      31. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 9 DEC - OLO (89 : 73)
      32. Javion Blake Basket Brno 9 KOL - BRN (90 : 89)
      33. Filip Zbránek BK Opava 9 OPA - SVI (107 : 72)
      34. David Pekárek GEOSAN Kolín 9 KOL - OPA (79 : 67)
      35. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - OVA (88 : 79)
      36. Jakub Šiřina BK Opava 9 OPA - BRN (99 : 101)
      37. Justus Alleyn NH Ostrava 9 OLO - OVA (93 : 100)
      38. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 9 DEC - OLO (89 : 73)
      39. Šimon Puršl Basket Brno 9 PCE - BRN (86 : 73)
      40. Luděk Jurečka BK Opava 8 OPA - SVI (107 : 72)
      41. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 8 USK - PCE (69 : 99)
      42. Omar Prewitt ERA Basketball Nymburk 8 USK - NBK (88 : 72)
      43. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 8 NBK - BRN (98 : 82)
      44. František Váňa BK REDSTONE Olomoucko 8 SVI - OLO (83 : 88)
      45. Martin Gniadek BK Opava 8 OPA - USK (92 : 79)
      46. Retin Obasohan ERA Basketball Nymburk 8 UNL - NBK (90 : 98)
      47. David Pekárek BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - UNL (76 : 90)
      48. Jakub Šiřina BK Opava 8 SVI - OPA (83 : 90)
      49. Jakub Šiřina BK Opava 8 HKR - OPA (69 : 101)
      50. Pavel Slezák Tuři Svitavy 8 SVI - OVA (77 : 68)