BK ARMEX Děčín

Rok založení
1945
Aréna
ARMEX Sportcentrum

Sezonní info

Pozice v tabulce
8. místo

Historie

Neslavnější hráči
Karel Formánek, Luboš Bartoň, Petr Janouch, Levell Sanders, Vladislav Raška, Ladislav Zalužanský, Miroslav Modr

Úspěchy

  • Sezona 1997/1998 – 3. místo
  • Sezona 2008/2009 – 3. místo
  • Sezona 2010/2011 – 3. místo
  • Sezona 2011/2012 – 3. místo
  • Sezona 2014/2015 – 2. místo
  • Sezona 2015/2016 - 2. místo
  • Sezona 2016/2017 - 2. místo
  • Sezona 2018/2019 - 2. místo
  • Sezona 1993/1994 – Vladislav Raška udržel pro BK Děčín nejvyšší soutěž tříbodovou trefou v poslední vteřině utkání, díky níž děčínský tým v Olomouci zvítězil 82:80
  • Sezona 2010/2011 – 3. místo v ČP
  • Sezona 2011/2012 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2014/2015 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2014/2015 – Finálové utkání BK Děčín vs. ČEZ Basketball Nymburk na děčínském zimním stadionu – 4.850 diváků
  • Sezona 2015/2016 – 2. místo v ČP

Bilance

Úspěšnost
56.7%
Historická tabulka
1. místo
Průměrné umístění
5. místo
Sezony v NBL
27
V nejvyšší soutěži
30 sezon
Tituly
0
Sestupy
3

Soupiska 2019/20

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
1 Lukáš Feštr R 22. 7. 1994 26 186 cm 22 10 BK Olomoucko
2 Klinton Carlson K/P 26. 8. 1994 26 201 cm 28 2 -
3 David Žikla P 26. 6. 1998 22 203 cm 27 4 BK Levharti Chomutov
5 Tomáš Pomikálek K/P 7. 7. 1989 31 200 cm 27 15 ERA Basketball Nymburk
6 Lukáš Bobek R/K 28. 1. 2000 20 198 cm 12 2 BK Levharti Chomutov
9 Ondřej Šiška R 3. 11. 1993 27 190 cm 22 8 JBC MMCITÉ Brno
12 Robert Landa K/P 12. 10. 1982 38 200 cm 8 17 BK Děčín
13 Filip Kroutil K 27. 4. 1996 24 190 cm 28 7 YDEA KONDOR
14 Jakub Skalička P 25. 8. 1999 21 206 cm 16 3 BK Levharti Chomutov
17 Lukáš Rozsypal K 19. 3. 2002 18 194 cm 1 YDEA KONDOR
18 Lamb Autrey K 11. 10. 1989 31 190 cm 27 6 SLUNETA Ústí nad Labem
21 Martin Mach K/P 20. 3. 2000 20 200 cm 2 2 BK Jiskra Domažlice
24 Šimon Ježek K 14. 3. 1990 30 190 cm 6 6 Slavoj BK Litoměřice
25 Filip Vukosavljević P 26. 8. 1983 37 201 cm 17 2 BC GEOSAN Kolín
80 Pavel Grunt P 8. 10. 1994 26 208 cm 6 8 Slavoj BK Litoměřice
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
18 Lamb Autrey K 31 22 29.7 15.3 3.2/7.0 45.8 2.1/4.9 42.6 2.6/3.3 79.5 0.9 5.0 5.9 2.9 1.6 2.1 0.1 3.4 1.7 18.2 1.9
5 Tomáš Pomikálek K/P 31 21 28.7 15.3 4.0/6.3 62.9 1.8/4.4 39.8 2.1/3.2 67.2 2.3 4.3 6.7 1.0 0.6 1.7 0.0 3.4 2.8 16.9 3.8
9 Ondřej Šiška R 27 22 29.5 11.2 2.9/5.4 53.4 1.1/4.4 25.0 2.2/3.4 64.9 0.7 2.5 3.2 4.2 0.8 2.5 0.1 3.3 2.6 10.8 1.9
2 Klinton Carlson K/P 26 22 26.8 10.2 2.8/5.0 55.5 1.1/3.5 30.8 1.4/2.1 67.4 1.3 3.5 4.8 1.5 0.9 1.0 0.1 2.3 2.4 11.6 3.7
1 Lukáš Feštr R 26 22 18.7 7.0 1.2/2.9 40.6 1.2/3.4 36.0 1.0/1.1 87.5 0.3 1.0 1.3 1.5 0.5 0.7 0.1 1.5 1.9 5.1 0.1
25 Filip Vukosavljević P 37 11 20.5 11.0 3.8/7.5 50.6 0.2/0.9 20.0 2.8/3.6 77.5 1.3 1.7 3.0 1.9 0.4 1.9 0.1 4.1 2.2 11.4 0.0
13 Filip Kroutil K 24 22 16.3 5.1 1.0/1.8 53.8 0.8/2.0 41.9 0.8/1.0 81.0 0.6 1.4 2.0 1.4 0.5 0.6 0.1 1.0 1.5 5.8 0.0
24 Šimon Ježek K 30 22 20.8 4.2 1.1/2.0 55.8 0.4/2.2 18.8 0.8/1.1 68.0 1.0 2.1 3.2 1.4 0.6 1.2 0.1 1.1 2.7 3.7 0.2
3 David Žikla P 22 21 9.2 3.2 0.9/1.5 59.4 0.2/1.0 25.0 0.7/0.9 78.9 0.5 0.7 1.1 0.2 0.2 0.5 0.0 1.0 2.0 1.8 0.0
80 Pavel Grunt P 26 6 16.3 7.2 3.0/5.8 51.4 0.0/0.0 0.0 1.2/2.2 53.8 2.2 1.3 3.5 0.7 0.3 1.0 0.1 1.8 2.5 6.5 1.7
12 Robert Landa K/P 38 8 14.9 5.1 1.6/2.8 59.1 0.1/0.3 50.0 1.5/2.3 66.7 1.5 2.1 3.6 0.4 0.4 0.6 0.1 2.1 3.1 6.3 0.3
14 Jakub Skalička P 21 16 5.3 0.6 0.2/0.4 42.9 0.0/0.0 0.0 0.2/0.5 37.5 0.2 0.7 0.9 0.0 0.1 0.4 0.0 0.5 1.7 -0.4 0.3
21 Martin Mach K/P 20 2 5.5 3.0 0.5/1.0 50.0 0.5/1.0 50.0 0.5/1.0 50.0 0.5 1.0 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.5 2.5 0.0
6 Lukáš Bobek R/K 20 12 5.8 0.5 0.1/0.2 50.0 0.1/0.7 12.5 0.1/0.2 50.0 0.3 0.4 0.7 0.6 0.0 0.5 0.1 0.3 1.6 -0.8 0.3
17 Lukáš Rozsypal K 18 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2019/20

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 5. 10. 2019
18:00
BK ARMEX Děčín
DEKSTONE Tuři Svitavy
98
96
17
15
40
43
58
59
77
77
86
86
Základní část Review
2. kolo 9. 10. 2019
17:45
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
75
91
18
22
36
47
50
67
Základní část Review
3. kolo 12. 10. 2019
18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
63
87
14
19
33
36
50
58
Základní část Review
4. kolo 19. 10. 2019
18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
69
86
19
26
32
45
51
65
Základní část Review
5. kolo 26. 10. 2019
17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
71
78
17
16
33
42
47
55
Základní část Review
6. kolo 30. 10. 2019
18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
68
66
16
12
35
26
53
45
Základní část Review
7. kolo 2. 11. 2019
17:30
BK Olomoucko
BK ARMEX Děčín
91
87
11
17
32
35
55
56
78
78
Základní část Review
8. kolo 9. 11. 2019
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
98
70
23
19
46
37
71
59
Základní část Review
9. kolo 13. 11. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
73
71
18
19
33
33
46
53
Základní část Review
10. kolo 16. 11. 2019
18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
82
84
16
23
37
41
57
59
72
72
Základní část Review
11. kolo 22. 11. 2019
17:30
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
84
69
25
24
51
41
66
54
Základní část Review
12. kolo 7. 12. 2019
17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
86
66
20
11
54
31
66
54
Základní část Review
13. kolo 11. 12. 2019
17:30
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
106
72
27
21
48
39
81
57
Základní část Review
14. kolo 14. 12. 2019
18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
87
70
20
17
45
39
68
52
Základní část Review
15. kolo 20. 12. 2019
18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
102
84
35
29
63
47
75
70
Základní část Review
16. kolo 29. 12. 2019
18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
100
76
23
19
50
41
81
59
Základní část Review
17. kolo 4. 1. 2020
18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
79
82
21
15
28
45
59
65
Základní část Review
18. kolo 11. 1. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
BK Olomoucko
94
98
23
25
46
41
70
66
Základní část Review
19. kolo 15. 1. 2020
17:30
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
69
70
11
13
29
28
43
52
Základní část Review
20. kolo 18. 1. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
81
82
18
23
32
48
53
66
74
74
Základní část Review
21. kolo 25. 1. 2020
18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
96
78
20
20
52
39
72
60
Základní část Review
22. kolo 29. 1. 2020
17:30
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
77
70
17
22
36
38
53
59
Základní část Review
2. kolo 5. 2. 2020
18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
91
77
23
26
48
48
73
58
skupina A1 Review
3. kolo 11. 2. 2020
17:30
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
81
93
19
13
40
34
59
69
skupina A1 Review
1. kolo 15. 2. 2020
18:00
BK Olomoucko
BK ARMEX Děčín
103
92
21
24
56
50
82
76
skupina A1 Review
4. kolo 1. 3. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
98
83
17
25
49
47
76
62
skupina A1 Review
6. kolo 7. 3. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
DEKSTONE Tuři Svitavy
78
98
23
24
50
50
66
75
skupina A1 Review
5. kolo 11. 3. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
87
73
19
24
46
45
61
58
skupina A1 Review

Kontakty

BK Děčín s.r.o.
40501 Děčín 1, Maroldova 2

Bc. Lukáš Houser
houser@bkdecin.cz

organizační pracovník

Ing. Jakub Důra
dura@bkdecin.cz

trenér

Tomáš Grepl
tomas.grepl@seznam.cz

technický zápis

Ing. Jakub Důra
dura@bkdecin.cz

generální manažer

Bc. Lukáš Houser
houser@bkdecin.cz

tiskový mluvčí

Bc. Lukáš Houser
houser@bkdecin.cz

Hala

kapacita 1047

ARMEX Sportcentrum
Maroldova 2,
40501 Děčín 1

Mapa


ID týmu: 11459

články