SLUNETA Ústí nad Labem

Rok založení
1946
Aréna
Sportcentrum SLUNETA

Sezonní info

Pozice v tabulce
10. místo

Historie

Neslavnější hráči
Kamil Branbenec, Věroslav Sucharda, Dominik Feštr

Úspěchy

  • 6. místo v NBL ze sezón 2013/14 a 2014/15

Bilance

Úspěšnost
39.3%
Historická tabulka
7. místo
Průměrné umístění
6. místo
Sezony v NBL
23
V nejvyšší soutěži
23 sezon
Tituly
0
Sestupy
2

Soupiska 2020/21

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
0 Derek Hanes R/K 2. 6. 1995 25 185 cm 2 1 Trepca
1 Lamb Autrey K 11. 10. 1989 31 190 cm 2 6 ARMEX Děčín
6 Michal Šotnar R 9. 9. 1992 28 187 cm 0 12 Basket Brno
6 Tucker Haymond 1994 27 194 cm 0 0 -
7 Matěj Wiesner R/K 16. 7. 2002 18 190 cm 1 1 Slavoj Litoměřice
11 Martin David K 31. 3. 1997 23 195 cm 1 3 Plzeň
13 Johan Haiblík K/P 5. 2. 2000 21 205 cm 1 2 Liberec
14 Gligorie Rakočevič P 7. 8. 1995 25 208 cm 2 1 Lovčen
15 Dalibor Fait K/P 15. 12. 1993 27 203 cm 2 11 USK Praha
18 Jan Maděra K 12. 4. 1999 21 196 cm 2 4 BCM Prostějov
20 Spencer Svejcar K 8. 11. 1994 26 193 cm 0 4 Anchorage
23 Lukáš Stegbauer K/P 5. 10. 1995 25 197 cm 2 8 Jindřichův Hradec
33 Jakub Bár R/K 2000 21 190 cm 0 0 -
41 Jan Karlovský P 10. 11. 1999 21 201 cm 2 3 Litoměřice
44 Ladislav Pecka P 21. 3. 1991 29 197 cm 1 10 Toyoda Gosei
N
Michal Šotnar R 9. 9. 1992 28 187 cm 18 12 Basket Brno
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1 Lamb Autrey K 31 24 31.0 14.6 3.6/6.1 59.6 1.5/4.0 38.9 2.8/3.4 81.5 2.0 4.4 6.4 4.6 1.9 2.0 0.1 3.3 1.5 22.0 1.1
44 Ladislav Pecka P 29 23 29.3 11.7 3.8/6.4 59.2 0.9/2.9 31.3 1.3/1.9 72.1 2.0 3.7 5.6 1.9 1.3 1.7 0.0 2.7 2.8 13.7 1.0
15 Dalibor Fait K/P 27 21 21.1 11.5 2.2/3.2 70.1 1.6/4.6 34.0 2.3/3.3 71.0 1.0 2.4 3.4 0.8 1.1 1.4 0.0 2.1 3.2 10.6 3.8
0 Derek Hanes R/K 25 23 20.4 10.4 3.2/6.3 51.4 0.5/2.1 22.9 2.5/3.2 78.4 0.2 1.8 2.0 2.4 0.9 1.9 0.1 2.8 2.5 8.8 0.1
20 Spencer Svejcar K 26 15 30.2 14.1 3.0/5.9 50.6 2.1/5.3 39.2 1.9/2.4 77.8 0.9 3.0 3.9 2.3 1.3 1.5 0.1 2.6 2.0 14.1 0.8
14 Gligorie Rakočevič P 25 20 22.4 10.1 3.8/7.0 54.0 0.2/0.7 30.8 2.0/2.4 83.0 2.1 5.1 7.2 0.6 0.6 2.7 0.0 4.0 3.2 12.9 0.8
6 Michal Šotnar R 28 18 25.1 7.8 1.3/2.3 57.1 1.3/4.6 28.9 1.2/1.6 72.4 0.2 1.7 1.9 5.4 0.9 1.8 0.2 2.3 2.4 9.5 0.8
11 Martin David K 23 21 18.3 6.3 1.1/2.4 47.1 1.0/3.0 32.8 1.0/1.4 72.4 0.3 1.1 1.5 0.9 0.3 0.9 0.1 1.9 2.6 3.7 0.1
41 Jan Karlovský P 21 19 8.5 4.1 1.4/2.2 61.9 0.2/0.6 33.3 0.7/0.8 87.5 0.7 0.9 1.6 0.4 0.3 1.2 0.0 0.7 1.8 2.9 0.4
18 Jan Maděra K 21 23 13.1 3.1 0.5/1.2 42.9 0.5/1.6 30.6 0.6/0.9 70.0 0.5 1.1 1.6 0.6 0.3 0.5 0.1 0.7 1.5 2.4 0.3
23 Lukáš Stegbauer K/P 25 7 17.0 6.1 0.7/1.6 45.5 1.4/3.4 41.7 0.4/0.6 75.0 0.3 1.6 1.9 0.7 0.6 0.6 0.2 0.9 1.3 5.3 0.0
13 Johan Haiblík K/P 21 17 7.3 1.1 0.2/0.9 26.7 0.1/0.9 6.7 0.4/0.6 63.6 0.6 0.7 1.4 0.2 0.5 0.6 0.0 0.7 1.7 -0.2 0.1
7 Matěj Wiesner R/K 18 8 3.1 1.0 0.1/0.3 50.0 0.3/0.6 40.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.4 0.4 0.1 0.0 0.3 0.1 0.0 0.5 0.3 0.0
6 Tucker Haymond 27 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
33 Jakub Bár R/K 21 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2020/21

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli

Skupina A2 Review
4. kolo
00:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem

Skupina A2 Review
1. kolo 13. 9. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
94
96
22
32
50
51
69
76
základní část Review
2. kolo 16. 9. 2020
17:30
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
76
79
25
20
49
41
65
55
základní část Review
3. kolo 20. 9. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
93
67
19
17
41
31
68
49
základní část Review
4. kolo 23. 9. 2020
19:15
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
76
72
19
23
44
41
56
58
základní část Review
5. kolo 27. 9. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
76
75
18
23
37
40
55
59
základní část Review
9. kolo 16. 11. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
88
87
27
20
47
48
62
73
základní část Review
10. kolo 19. 11. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
79
89
22
27
46
44
62
74
základní část Review
6. kolo 21. 11. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
DEKSTONE Tuři Svitavy
90
88
19
23
36
47
59
58
základní část Review
7. kolo 27. 11. 2020
17:30
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
86
90
26
28
51
56
66
76
základní část Review
11. kolo 2. 12. 2020
17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
102
85
35
25
63
52
86
72
základní část Review
12. kolo 5. 12. 2020
18:15
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
93
75
27
13
45
33
67
53
základní část Review
13. kolo 9. 12. 2020
18:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
93
76
26
27
50
42
73
59
základní část Review
14. kolo 12. 12. 2020
17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
68
94
20
26
39
46
63
71
základní část Review
15. kolo 19. 12. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
83
24
17
44
39
63
61
základní část Review
16. kolo 29. 12. 2020
17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
89
78
18
11
43
29
72
52
základní část Review
17. kolo 5. 1. 2021
17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
83
72
22
20
46
36
62
55
základní část Review
18. kolo 9. 1. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
80
106
18
31
35
58
58
82
základní část Review
8. kolo 13. 1. 2021
20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Olomoucko
70
81
18
13
36
39
58
63
základní část Review
19. kolo 16. 1. 2021
18:00
BK Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
76
90
16
22
34
43
49
63
základní část Review
20. kolo 23. 1. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
87
89
24
18
51
44
68
66
základní část Review
21. kolo 30. 1. 2021
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
100
72
26
22
51
45
77
59
základní část Review
22. kolo 6. 2. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
90
98
28
23
51
43
72
73
základní část Review
1. kolo 27. 2. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
77
88
18
27
43
56
61
66
Skupina A2 Review
2. kolo 3. 3. 2021
17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
88
10
29
30
56
43
71
Skupina A2 Review
5. kolo 13. 3. 2021
19:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Olomoucko

Skupina A2 Review
6. kolo 17. 3. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín

Skupina A2 Review
7. kolo 20. 3. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava

Skupina A2 Review
8. kolo 24. 3. 2021
17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem

Skupina A2 Review
9. kolo 27. 3. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
DEKSTONE Tuři Svitavy

Skupina A2 Review
10. kolo 3. 4. 2021
18:00
BK Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem

Skupina A2 Review

Kontakty

BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
40001 Ústí nad Labem, Jateční 18

organizační pracovník

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz

trenér

Antonín Pištěcký
antoninpistecky@seznam.cz

asistent trenéra

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz

technický zápis

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz

tiskový mluvčí

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz

asistent trenéra

Alexandr Novák
sush@email.cz

trenér

Jan Šotnar
jansotnar@seznam.cz

Hala

kapacita 1600

Sportcentrum SLUNETA
Jateční 18,
40001 Ústí nad Labem

Mapa


ID týmu: 7001

články