Vyoral po dvou sezonách skončil v Ústí

Ústecká SLUNETA na svých sítích oznámila ukončení dvouletého angažmá šéfdirigenta Tomáše Vyorala. Třiatřicetiletý rozehrávač za tu dobu s týmem dosáhl na sedmé a páté místo v lize.

V aktuální sezoně, v níž s Pandami vypadl z play-off ve čtvrtfinále s Opavou, psal jako těsně druhý nejužitečnější hráč mužstva i jeho druhý střelec průměry 14,8 bodu, 4,7 asistence a 3,9 doskoku za 28 minut při 31procentní palbě trojek.  

Letošní sezona byla jeho sedmnáctou v Maxa NBL, kde už natočil 641 zápasů a nastřílel 6951 bodů. Ústí bylo jeho sedmým klubem v lize po Poděbradech, USK Praha, Nymburku, Kolínu, Děčínu a Pardubicích. 

Autor: Redakce NBL
Reklama
Superhrdina