Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 5 10. 10. 2015
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
83
82
25
24
39
45
61
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 14. 10. 2015
St 18:00
BK ARMEX Děčín
mmcité Brno
78
56
21
12
36
26
59
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 20. 10. 2015
Út 18:00
BK ARMEX Děčín
Ariete Prostějov
74
51
20
4
39
26
60
39
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 30 24. 10. 2015
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Lions J. Hradec
84
78
23
25
43
39
61
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 32 26. 10. 2015
Po 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
63
67
19
16
32
39
47
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
7. 41 31. 10. 2015
So 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
80
66
20
17
43
30
64
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 45 4. 11. 2015
St 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
56
67
10
15
28
38
39
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 7. 11. 2015
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
90
73
20
17
40
32
64
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 58 11. 11. 2015
St 18:00
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
65
67
15
13
34
30
53
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 63 14. 11. 2015
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BOHEMILK Tuři Svitavy
68
63
17
16
30
27
51
43
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 71 18. 11. 2015
St 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
86
64
26
15
46
33
71
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 74 21. 11. 2015
So 18:30
mmcité Brno
BK ARMEX Děčín
55
89
15
28
32
48
37
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
27. 162 25. 11. 2015
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Lions J. Hradec
84
69
26
17
35
30
57
42
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 85 3. 12. 2015
Čt 20:00
Ariete Prostějov
BK ARMEX Děčín
67
68
17
14
41
30
53
47
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
16. 96 5. 12. 2015
So 18:00
Lions J. Hradec
BK ARMEX Děčín
64
79
20
25
33
42
47
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 98 9. 12. 2015
St 20:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
79
86
18
19
36
39
53
55
69
69
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
18. 107 12. 12. 2015
So 17:30
USK Praha
BK ARMEX Děčín
53
59
16
10
25
22
41
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 111 16. 12. 2015
St 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
92
56
22
11
46
24
60
42
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 118 21. 12. 2015
Po 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
83
86
15
21
36
43
59
60
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
21. 124 29. 12. 2015
Út 17:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
74
67
25
21
43
39
55
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
22. 129 2. 1. 2016
So 18:00
BOHEMILK Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
49
93
13
15
21
42
33
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
23. 137 6. 1. 2016
St 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
71
82
24
21
43
44
58
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
24. 140 9. 1. 2016
So 18:00
BK ARMEX Děčín
mmcité Brno
90
83
28
16
47
39
70
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
26. 151 20. 1. 2016
St 18:00
Ariete Prostějov
BK ARMEX Děčín
79
68
18
16
43
21
61
42
Základní část
Vysílame na TV Com
review
28. 164 30. 1. 2016
So 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
79
78
23
21
40
44
63
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
29. 173 3. 2. 2016
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
78
69
15
15
39
31
56
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
30. 177 8. 2. 2016
Po 20:10
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
85
83
17
18
40
36
63
55
71
71
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
31. 184 17. 2. 2016
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
78
67
24
17
33
34
53
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
32. 190 20. 2. 2016
So 17:00
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
66
78
19
15
32
30
48
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
33. 195 24. 2. 2016
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BOHEMILK Tuři Svitavy
88
62
19
16
38
31
67
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
34. 203 27. 2. 2016
So 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
72
78
21
18
39
30
60
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
35. 206 1. 3. 2016
Út 18:30
mmcité Brno
BK ARMEX Děčín
72
71
17
11
42
28
58
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 84 4. 3. 2016
Pá 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
62
100
11
26
30
46
48
75
Základní část
Vysílame na TV Com
review
37. 217 9. 3. 2016
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Ariete Prostějov
79
56
19
17
42
33
63
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
38. 228 12. 3. 2016
So 18:00
Lions J. Hradec
BK ARMEX Děčín
81
80
17
26
31
38
59
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
39. 230 16. 3. 2016
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
90
82
16
19
40
31
63
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
40. 239 19. 3. 2016
So 17:30
USK Praha
BK ARMEX Děčín
63
64
22
11
33
30
45
40
Základní část
Vysílame na TV Com
review
41. 243 23. 3. 2016
St 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
82
70
27
20
52
33
64
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
42. 250 27. 3. 2016
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
111
77
28
25
55
49
88
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
43. 256 30. 3. 2016
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
86
72
28
21
52
44
68
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
44. 261 2. 4. 2016
So 18:00
BOHEMILK Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
84
73
27
21
47
39
71
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 267 9. 4. 2016
So 17:30
BK ARMEX Děčín
USK Praha
68
58
8
14
38
27
53
45
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
2. 271 13. 4. 2016
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
74
68
20
14
38
36
57
52
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 275 16. 4. 2016
So 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
78
66
26
15
45
30
64
44
Play off
Vysílame na TV Com
review
4. 280 20. 4. 2016
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
62
66
12
16
32
32
50
45
Play off
Vysílame na TV Com
review
1. 286 27. 4. 2016
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Ariete Prostějov
83
73
28
20
51
33
61
57
Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 288 2. 5. 2016
Po 18:00
Ariete Prostějov
BK ARMEX Děčín
74
64
16
12
35
27
55
45
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
3. 290 4. 5. 2016
St 20:00
BK ARMEX Děčín
Ariete Prostějov
72
69
15
14
34
28
51
45
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
4. 292 8. 5. 2016
Ne 18:00
Ariete Prostějov
BK ARMEX Děčín
68
74
21
9
34
29
50
55
Play off
Vysílame na TV Com
review
1. 297 18. 5. 2016
St 18:30
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
109
46
19
9
44
18
75
35
Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 298 20. 5. 2016
Pá 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
63
91
7
21
23
41
42
67
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 299 23. 5. 2016
Po 20:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
102
53
35
16
67
30
86
43
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review