Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 3 30. 9. 2018
Ne 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
99
79
24
29
53
43
71
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 11 3. 10. 2018
St 18:20
Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
84
69
21
19
47
32
62
51
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
3. 14 6. 10. 2018
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
100
84
23
22
51
42
76
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 24 14. 10. 2018
Ne 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
77
68
9
15
29
31
56
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 20. 10. 2018
So 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
106
78
23
23
56
35
77
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 38 22. 10. 2018
Po 18:00
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
67
76
16
18
34
34
55
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 36 27. 10. 2018
So 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
68
65
18
12
36
29
53
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 3. 11. 2018
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
100
79
27
29
49
42
76
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 10. 11. 2018
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
101
105
18
27
46
47
62
66
89
89
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 58 17. 11. 2018
So 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
68
93
25
22
44
43
54
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 64 21. 11. 2018
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
76
66
21
15
41
38
62
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 69 24. 11. 2018
So 19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
84
90
32
20
44
39
61
65
75
75
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 77 12. 12. 2018
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
77
79
16
11
38
39
58
62
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
14. 80 15. 12. 2018
So 16:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
88
67
26
15
45
36
58
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 90 20. 12. 2018
Čt 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
69
63
19
8
40
27
48
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 29. 12. 2018
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
96
101
21
20
35
42
62
62
85
85
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 102 5. 1. 2019
So 17:30
USK Praha
BK ARMEX Děčín
69
89
18
25
31
46
50
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 104 9. 1. 2019
St 17:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
72
68
20
21
35
41
58
58
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
19. 113 12. 1. 2019
So 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
61
77
16
18
24
47
42
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 117 19. 1. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
94
74
27
22
47
40
73
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 26. 1. 2019
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
106
88
21
16
49
39
83
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 130 2. 2. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
106
109
20
20
37
43
59
59
82
82
88
88
99
99
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 133 6. 2. 2019
St 17:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
75
76
20
23
39
45
61
60
Skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
2. 140 13. 2. 2019
St 20:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
89
70
9
12
30
30
62
52
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 142 2. 3. 2019
So 16:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
70
58
22
22
33
45
46
48
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 147 6. 3. 2019
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
73
82
17
24
37
42
51
61
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 151 9. 3. 2019
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
90
71
24
15
41
36
70
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 154 12. 3. 2019
Út 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
74
94
31
23
48
51
70
67
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 160 15. 3. 2019
Pá 17:00
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
92
80
26
19
54
47
70
65
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 161 20. 3. 2019
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
85
90
20
21
40
39
60
57
76
76
Skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
9. 168 23. 3. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
62
60
20
11
32
22
45
43
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
10. 170 27. 3. 2019
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
78
70
21
17
34
41
59
53
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 175 30. 3. 2019
So 19:00
Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
85
88
25
23
51
46
65
63
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
12. 179 3. 4. 2019
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
79
76
17
18
41
39
57
59
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
13. 182 6. 4. 2019
So 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
97
53
26
21
47
28
72
37
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
14. 188 10. 4. 2019
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
80
69
22
17
38
40
59
59
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 219 20. 4. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
84
79
21
20
48
38
61
59
Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 221 21. 4. 2019
Ne 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
90
82
14
28
43
45
71
71
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 227 24. 4. 2019
St 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
89
68
27
16
47
29
69
47
Play off
Vysílame na TV Com
review
4. 229 25. 4. 2019
Čt 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
74
63
8
16
31
41
54
50
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
5. 235 28. 4. 2019
Ne 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
93
87
21
28
52
50
65
70
Play off
Vysílame na TV Com
review
6. 239 30. 4. 2019
Út 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
84
74
18
26
45
47
64
61
Play off
Vysílame na TV Com
review
7. 243 2. 5. 2019
Čt 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
79
62
22
15
38
39
53
47
Play off
Vysílame na TV Com
review
1. 250 6. 5. 2019
Po 18:00
Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
86
81
16
22
38
40
58
55
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
2. 251 7. 5. 2019
Út 19:00
Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
84
95
21
24
45
51
63
73
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
3. 254 10. 5. 2019
Pá 18:00
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
59
78
15
14
30
40
46
60
Play off
Vysílame na TV Com
review
4. 255 11. 5. 2019
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
93
80
20
18
38
38
69
58
Play off
Vysílame na TV Com
review
5. 258 14. 5. 2019
Út 18:00
Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
73
79
16
18
36
45
50
64
Play off
Vysílame na TV Com
review
6. 260 17. 5. 2019
Pá 18:00
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
88
85
24
25
48
43
65
66
Play off
Vysílame na TV Com
review
1. 266 24. 5. 2019
Pá 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
105
65
22
24
45
42
81
56
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
2. 267 26. 5. 2019
Ne 17:15
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
65
76
14
19
28
35
46
63
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
3. 268 28. 5. 2019
Út 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
89
60
27
11
44
25
70
43
Play off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review