Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
15. 85 7. 10. 2013
Po 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
54
99
8
18
20
41
36
73
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 5 12. 10. 2013
So 17:00
Ariete Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
84
62
27
16
43
32
61
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 16. 10. 2013
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
67
73
16
19
33
36
48
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 19. 10. 2013
So 18:30
mmcité Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
76
89
26
25
45
50
62
73
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 30 26. 10. 2013
So 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
79
64
23
11
47
30
70
49
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
6. 32 30. 10. 2013
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
95
61
21
17
44
27
61
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 41 2. 11. 2013
So 18:00
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
84
69
12
22
36
39
64
57
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 45 6. 11. 2013
St 17:45
Farfallino Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
73
83
18
15
41
34
55
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 10. 11. 2013
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
81
64
23
17
45
33
68
41
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 58 13. 11. 2013
St 19:00
Lions J. Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
90
100
17
32
37
58
67
77
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 63 17. 11. 2013
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
70
68
18
19
29
39
50
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 71 20. 11. 2013
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Ariete Prostějov
77
61
15
17
32
40
54
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 74 23. 11. 2013
So 18:00
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
94
84
24
21
36
41
70
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 84 27. 11. 2013
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
mmcité Brno
89
70
18
16
41
27
69
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 96 4. 12. 2013
St 18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
83
90
26
22
41
43
60
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 98 8. 12. 2013
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
86
65
16
17
47
32
72
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 107 11. 12. 2013
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
89
81
12
22
40
31
56
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 111 15. 12. 2013
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Farfallino Kolín
87
80
15
19
47
37
67
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 118 18. 12. 2013
St 18:00
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
82
71
23
19
39
47
62
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 29. 12. 2013
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Lions J. Hradec
79
65
22
17
35
29
57
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 129 5. 1. 2014
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
92
91
29
24
46
42
68
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
23. 137 8. 1. 2014
St 18:00
Ariete Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
91
79
21
20
48
32
69
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
24. 140 12. 1. 2014
Ne 17:00
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
73
69
19
19
32
40
52
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
25. 150 15. 1. 2014
St 18:30
mmcité Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
84
68
18
16
43
38
66
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 17. 1. 2014
Pá 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
89
41
26
6
47
17
65
32
základní část
Vysílame na TV Com
review
27. 162 26. 1. 2014
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
89
83
16
24
42
44
62
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
28. 164 29. 1. 2014
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
92
83
24
17
46
32
65
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
29. 173 2. 2. 2014
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
95
88
24
20
48
43
71
62
základní část
Vysílame na TV Com
review
30. 177 12. 2. 2014
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Farfallino Kolín
93
81
18
19
43
42
65
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
31. 184 16. 2. 2014
Ne 17:00
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
88
67
23
9
46
33
64
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
32. 190 19. 2. 2014
St 19:00
Lions J. Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
76
88
16
18
43
34
63
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
33. 195 22. 2. 2014
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
94
78
33
19
47
37
70
57
základní část
Vysílame na TV Com
review
34. 203 26. 2. 2014
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Ariete Prostějov
94
83
14
18
38
42
67
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
35. 206 5. 3. 2014
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
79
74
18
9
40
37
61
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
36. 216 9. 3. 2014
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
mmcité Brno
76
68
20
11
45
26
59
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
38. 228 14. 3. 2014
Pá 18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
80
78
21
18
32
43
55
69
základní část
Vysílame na TV Com
review
39. 230 19. 3. 2014
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
85
70
22
16
42
41
58
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
40. 239 22. 3. 2014
So 16:00
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
89
73
18
19
49
38
72
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
41. 243 26. 3. 2014
St 17:45
Farfallino Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
92
79
23
20
43
39
71
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
42. 250 30. 3. 2014
Ne 16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
72
86
18
21
43
39
55
66
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
43. 256 2. 4. 2014
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Lions J. Hradec
98
83
23
23
50
51
71
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
44. 261 5. 4. 2014
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
94
82
25
24
43
53
69
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 265 11. 4. 2014
Pá 18:00
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
79
76
15
17
37
35
57
53
Play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 269 15. 4. 2014
Út 20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
78
85
19
25
38
45
64
67
Play-off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
3. 273 18. 4. 2014
Pá 16:00
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
90
72
27
15
44
31
72
51
Play-off
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review