Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
22. 127 6. 2. 2021
So 18:00
Královští sokoli
Olomoucko
103
105
23
30
57
59
89
82
základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 128 6. 2. 2021
So 18:00
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
100
84
23
25
54
45
71
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 129 6. 2. 2021
So 18:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Basket Brno
77
92
24
29
38
53
62
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 130 6. 2. 2021
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
90
98
28
23
51
43
72
73
základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 131 6. 2. 2021
So 18:00
USK Praha
BK Opava
88
87
15
21
39
46
56
62
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
22. 132 6. 2. 2021
So 18:00
NH Ostrava
BK JIP Pardubice
81
78
20
23
44
46
66
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 98 3. 2. 2021
St 18:00
Basket Brno
BK Opava
81
86
21
19
47
39
63
73
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 105 3. 2. 2021
St 17:00
USK Praha
Olomoucko
77
63
15
24
36
34
56
47
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 121 31. 1. 2021
Ne 18:00
BK JIP Pardubice
Královští sokoli
85
79
19
8
45
31
62
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 122 30. 1. 2021
So 18:00
BK Opava
NH Ostrava
89
78
25
24
44
33
65
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 123 30. 1. 2021
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
104
88
25
24
47
42
75
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 30. 1. 2021
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
100
72
26
22
51
45
77
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 125 30. 1. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
DEKSTONE Tuři Svitavy
70
85
17
23
31
46
51
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 126 30. 1. 2021
So 18:00
Olomoucko
GEOSAN Kolín
87
94
16
30
39
48
63
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 108 27. 1. 2021
St 18:00
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
67
101
19
27
45
53
53
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 101 25. 1. 2021
Po 17:45
GEOSAN Kolín
USK Praha
93
77
35
15
51
37
75
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 115 23. 1. 2021
So 17:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
96
102
25
26
49
50
68
78
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 116 23. 1. 2021
So 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Olomoucko
80
72
21
16
43
30
60
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 117 23. 1. 2021
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
87
89
24
18
51
44
68
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 118 23. 1. 2021
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
69
70
17
18
29
44
49
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 53 23. 1. 2021
So 17:30
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
66
95
14
37
32
59
46
84
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 120 22. 1. 2021
Pá 17:45
BK JIP Pardubice
BK Opava
76
73
19
20
39
38
59
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 112 18. 1. 2021
Po 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
82
80
21
12
35
29
60
49
72
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 109 16. 1. 2021
So 18:00
BK Opava
Královští sokoli
80
61
20
12
45
29
65
43
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 111 16. 1. 2021
So 16:00
Basket Brno
NH Ostrava
86
50
20
18
42
28
63
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 16. 1. 2021
So 18:00
Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
76
90
16
22
34
43
49
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 114 16. 1. 2021
So 17:45
GEOSAN Kolín
DEKSTONE Tuři Svitavy
84
80
21
13
45
32
64
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 16 13. 1. 2021
St 19:45
GEOSAN Kolín
BK Opava
93
80
20
28
51
44
71
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20 13. 1. 2021
St 20:15
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
99
69
31
13
55
31
74
45
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
8. 45 13. 1. 2021
St 19:45
NH Ostrava
Basket Brno
64
80
14
18
32
37
50
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 13. 1. 2021
St 20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Olomoucko
70
81
18
13
36
39
58
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 103 9. 1. 2021
So 17:00
Královští sokoli
DEKSTONE Tuři Svitavy
87
79
27
22
48
47
68
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 104 9. 1. 2021
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
80
106
18
31
35
58
58
82
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 107 9. 1. 2021
So 17:30
BK JIP Pardubice
Basket Brno
86
73
22
17
44
36
67
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 95 7. 1. 2021
Čt 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
87
71
21
18
47
30
75
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 106 6. 1. 2021
St 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
88
81
17
27
39
46
62
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 6. 1. 2021
St 19:00
Královští sokoli
Basket Brno
88
66
27
15
48
35
62
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 22 6. 1. 2021
St 17:30
BK JIP Pardubice
GEOSAN Kolín
90
82
19
28
50
40
70
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 102 5. 1. 2021
Út 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
83
72
22
20
46
36
62
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 97 2. 1. 2021
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
120
63
35
14
66
22
95
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 100 2. 1. 2021
So 18:00
Olomoucko
NH Ostrava
93
100
20
14
37
40
61
60
82
82
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 29. 12. 2020
Út 17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
89
78
18
11
43
29
72
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 93 29. 12. 2020
Út 17:30
NH Ostrava
GEOSAN Kolín
85
110
20
25
31
53
63
75
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 94 29. 12. 2020
Út 17:30
BK JIP Pardubice
Olomoucko
76
88
15
17
35
40
60
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 96 29. 12. 2020
Út 17:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
92
101
25
21
48
51
70
78
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 99 27. 12. 2020
Ne 17:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
89
81
29
16
42
37
55
55
73
73
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
16. 92 23. 12. 2020
St 16:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
USK Praha
77
66
24
16
48
31
66
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 30 22. 12. 2020
Út 16:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
86
76
23
16
44
32
62
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 85 19. 12. 2020
So 18:00
Basket Brno
Královští sokoli
93
82
24
18
49
46
74
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 86 19. 12. 2020
So 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
53
115
23
30
34
58
41
92
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 87 19. 12. 2020
So 18:00
Olomoucko
BK Opava
86
91
33
22
63
51
75
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 88 19. 12. 2020
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK JIP Pardubice
86
68
25
19
50
42
72
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 89 19. 12. 2020
So 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
NH Ostrava
94
62
25
15
52
28
70
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 90 19. 12. 2020
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
83
24
17
44
39
63
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 16. 12. 2020
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
95
86
17
20
49
41
70
69
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 35 16. 12. 2020
St 17:30
USK Praha
GEOSAN Kolín
84
76
18
16
34
38
66
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 81 13. 12. 2020
Ne 17:30
BK JIP Pardubice
DEKSTONE Tuři Svitavy
78
86
21
11
36
41
54
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 79 12. 12. 2020
So 18:00
Královští sokoli
USK Praha
94
98
28
28
43
50
64
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 80 12. 12. 2020
So 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
68
94
20
26
39
46
63
71
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 82 12. 12. 2020
So 18:00
BK Opava
GEOSAN Kolín
82
72
13
16
35
34
55
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 83 12. 12. 2020
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
Olomoucko
99
73
30
26
53
44
81
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 84 12. 12. 2020
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
94
87
26
23
43
42
68
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 76 9. 12. 2020
St 18:30
DEKSTONE Tuři Svitavy
BK Opava
83
90
16
25
33
45
56
58
75
75
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 77 9. 12. 2020
St 18:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
93
76
26
27
50
42
73
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 78 9. 12. 2020
St 18:30
USK Praha
NH Ostrava
99
78
20
22
51
34
68
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 73 9. 12. 2020
St 18:30
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
99
94
19
25
36
56
61
73
86
86
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 74 9. 12. 2020
St 19:00
Olomoucko
Basket Brno
72
94
21
24
42
44
61
66
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
13. 75 9. 12. 2020
St 18:45
GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
80
96
23
23
40
47
63
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 67 5. 12. 2020
So 18:15
Královští sokoli
NH Ostrava
99
91
25
28
52
50
75
75
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 68 5. 12. 2020
So 18:40
BK JIP Pardubice
USK Praha
73
72
20
31
43
47
60
63
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
12. 69 5. 12. 2020
So 18:15
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
93
75
27
13
45
33
67
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 70 5. 12. 2020
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
DEKSTONE Tuři Svitavy
105
74
29
18
56
34
85
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 71 5. 12. 2020
So 18:15
GEOSAN Kolín
Basket Brno
83
64
17
22
40
45
62
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 5. 12. 2020
So 18:15
BK ARMEX Děčín
Olomoucko
89
73
19
20
45
37
66
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 61 3. 12. 2020
Čt 18:00
Olomoucko
Královští sokoli
79
98
11
25
29
52
53
79
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 63 3. 12. 2020
Čt 18:00
Basket Brno
DEKSTONE Tuři Svitavy
88
75
25
19
50
43
68
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 66 3. 12. 2020
Čt 17:30
BK JIP Pardubice
NH Ostrava
101
79
15
22
47
43
77
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 62 2. 12. 2020
St 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
75
105
27
29
37
55
56
81
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 64 2. 12. 2020
St 17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
102
85
35
25
63
52
86
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 65 2. 12. 2020
St 18:00
BK Opava
USK Praha
92
79
28
14
51
34
66
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 38 27. 11. 2020
Pá 17:30
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
86
90
26
28
51
56
66
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 40 25. 11. 2020
St 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
94
75
22
16
46
34
65
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 27 21. 11. 2020
So 18:00
GEOSAN Kolín
NH Ostrava
74
72
17
13
30
33
53
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 29 21. 11. 2020
So 18:45
BK ARMEX Děčín
BK Opava
68
77
23
16
44
38
53
58
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
6. 31 21. 11. 2020
So 17:30
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
52
102
14
27
34
49
42
84
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 36 21. 11. 2020
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
DEKSTONE Tuři Svitavy
90
88
19
23
36
47
59
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 58 19. 11. 2020
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
79
89
22
27
46
44
62
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 59 19. 11. 2020
Čt 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
78
69
14
24
42
44
54
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 55 18. 11. 2020
St 18:00
Královští sokoli
BK JIP Pardubice
75
73
14
19
44
36
59
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 56 18. 11. 2020
St 17:00
NH Ostrava
BK Opava
94
106
32
24
52
50
69
70
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 18. 11. 2020
St 17:45
GEOSAN Kolín
Olomoucko
98
85
26
13
49
38
70
69
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 17. 11. 2020
Út 17:00
Basket Brno
USK Praha
89
85
18
17
43
38
71
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 49 16. 11. 2020
Po 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
95
93
27
25
51
58
74
78
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 50 16. 11. 2020
Po 17:00
Olomoucko
DEKSTONE Tuři Svitavy
86
96
19
27
43
54
65
71
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 16. 11. 2020
Po 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
88
87
27
20
47
48
62
73
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 54 16. 11. 2020
Po 18:00
BK Opava
BK JIP Pardubice
85
69
25
19
49
39
71
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 57 15. 11. 2020
Ne 15:00
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
88
72
20
20
39
39
59
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 13. 11. 2020
Pá 17:00
Basket Brno
Olomoucko
87
74
27
22
49
48
65
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 9 13. 11. 2020
Pá 17:00
ERA Basketball Nymburk
GEOSAN Kolín
93
83
22
26
42
44
66
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 33 13. 11. 2020
Pá 17:30
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
87
75
20
16
34
40
57
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 43 11. 10. 2020
Ne 17:00
Královští sokoli
BK Opava
69
101
20
23
34
47
46
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 44 10. 10. 2020
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK JIP Pardubice
105
59
19
16
40
32
71
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 46 10. 10. 2020
So 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
76
81
15
27
32
47
59
62
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 48 10. 10. 2020
So 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
GEOSAN Kolín
79
89
17
24
37
52
60
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 37 7. 10. 2020
St 18:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Královští sokoli
86
97
28
19
48
47
65
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 7. 10. 2020
St 18:00
Olomoucko
USK Praha
75
76
15
18
36
44
58
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 41 7. 10. 2020
St 18:30
Basket Brno
BK JIP Pardubice
70
78
16
19
39
40
61
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 42 7. 10. 2020
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
100
87
27
18
48
40
76
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 32 3. 10. 2020
So 18:30
BK Opava
Basket Brno
93
71
37
18
47
34
72
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 34 3. 10. 2020
So 17:30
NH Ostrava
Olomoucko
88
74
28
22
49
39
69
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 27. 9. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
76
75
18
23
37
40
55
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 26 26. 9. 2020
So 17:30
USK Praha
DEKSTONE Tuři Svitavy
90
72
20
13
41
39
70
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 28 26. 9. 2020
So 18:00
Olomoucko
BK JIP Pardubice
93
94
31
29
53
49
69
68
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 119 25. 9. 2020
Pá 17:00
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
95
75
25
18
46
40
73
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 110 23. 9. 2020
St 18:45
BK JIP Pardubice
ERA Basketball Nymburk
91
97
22
35
54
55
78
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 21 23. 9. 2020
St 18:00
BK Opava
Olomoucko
101
70
23
16
46
37
70
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 23 23. 9. 2020
St 17:30
NH Ostrava
DEKSTONE Tuři Svitavy
82
81
20
15
31
40
56
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 24 23. 9. 2020
St 19:15
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
76
72
19
23
44
41
56
58
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
3. 14 20. 9. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
93
67
19
17
41
31
68
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 19. 9. 2020
So 17:30
USK Praha
Královští sokoli
84
68
23
18
47
30
65
44
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 15 19. 9. 2020
So 18:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
BK JIP Pardubice
88
79
21
19
39
36
66
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 17 19. 9. 2020
So 18:00
Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
95
98
19
42
52
58
74
75
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 16. 9. 2020
St 19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
79
83
23
23
43
41
59
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 10 16. 9. 2020
St 18:00
BK Opava
DEKSTONE Tuři Svitavy
107
72
35
18
58
34
79
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 11 16. 9. 2020
St 17:30
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
76
79
25
20
49
41
65
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12 16. 9. 2020
St 17:30
NH Ostrava
USK Praha
87
83
30
18
42
39
69
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 3 13. 9. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
94
96
22
32
50
51
69
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 1 12. 9. 2020
So 17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
66
73
12
18
28
43
50
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 2 12. 9. 2020
So 17:30
USK Praha
BK JIP Pardubice
69
99
14
33
32
51
50
78
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 4 12. 9. 2020
So 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
ERA Basketball Nymburk
84
107
15
32
40
47
61
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 6 12. 9. 2020
So 18:00
Olomoucko
BK ARMEX Děčín
91
77
24
22
46
39
67
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 5 11. 9. 2020
Pá 18:00
Basket Brno
GEOSAN Kolín
78
61
21
15
46
32
66
49
základní část
Vysílame na TV Com
review