Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
3. 171 17. 4. 2021
So 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
83
86
18
27
40
40
65
64
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 185 17. 4. 2021
So 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
75
82
25
23
46
42
61
63
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 173 14. 4. 2021
St 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
80
68
21
23
45
35
62
56
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 182 14. 4. 2021
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
100
74
21
14
44
40
72
64
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 190 11. 4. 2021
Ne 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
79
87
16
18
39
33
60
59
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 177 10. 4. 2021
So 17:00
Královští sokoli
DEKSTONE Tuři Svitavy
96
89
20
16
44
39
67
59
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 180 8. 4. 2021
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
97
94
25
19
41
43
67
68
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 178 7. 4. 2021
St 17:30
NH Ostrava
DEKSTONE Tuři Svitavy
65
85
18
29
33
48
54
64
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 174 5. 4. 2021
Po 18:00
Olomoucko
BK ARMEX Děčín
78
73
15
21
35
43
62
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 191 3. 4. 2021
So 14:00
Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
70
77
20
19
39
35
57
58
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 192 3. 4. 2021
So 14:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Královští sokoli
80
76
22
20
36
46
59
63
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 175 2. 4. 2021
Pá 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
91
64
26
9
42
30
71
48
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 167 31. 3. 2021
St 19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
81
73
24
15
46
31
64
60
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 183 31. 3. 2021
St 18:00
Olomoucko
DEKSTONE Tuři Svitavy
71
94
19
27
39
44
56
71
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 188 28. 3. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
DEKSTONE Tuři Svitavy
83
68
19
15
36
35
58
53
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 189 27. 3. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Olomoucko
85
66
25
12
48
40
65
54
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 184 24. 3. 2021
St 18:00
NH Ostrava
Olomoucko
84
96
19
26
41
47
65
74
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 186 24. 3. 2021
St 19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
84
20
13
42
31
66
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 164 20. 3. 2021
So 20:20
Olomoucko
Královští sokoli
73
69
26
14
39
33
53
51
Skupina A2
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
6. 179 17. 3. 2021
St 17:00
Královští sokoli
Olomoucko
90
67
22
8
49
22
72
39
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 181 17. 3. 2021
St 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
108
74
21
14
49
31
75
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 176 13. 3. 2021
So 19:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Olomoucko
73
71
14
14
36
34
52
61
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 187 13. 3. 2021
So 19:00
Královští sokoli
NH Ostrava
81
74
17
21
44
34
65
58
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 172 10. 3. 2021
St 17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
70
97
15
24
33
51
50
78
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 169 6. 3. 2021
So 18:00
Olomoucko
NH Ostrava
88
79
25
12
38
30
59
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 170 6. 3. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
DEKSTONE Tuři Svitavy
93
82
32
26
49
37
74
60
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 166 3. 3. 2021
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
88
10
29
30
56
43
71
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 168 3. 3. 2021
St 18:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Olomoucko
83
88
22
17
44
35
72
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 163 27. 2. 2021
So 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
NH Ostrava
77
68
18
23
38
32
52
53
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 165 27. 2. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
77
88
18
27
43
56
61
66
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review