Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 3 17. 9. 2021
Pá 17:00
BK REDSTONE Olomoucko
GBA LIONS J. Hradec
100
92
24
28
55
44
79
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 4 18. 9. 2021
So 17:45
GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
86
91
24
22
46
43
66
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 6 18. 9. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
70
73
20
18
35
43
57
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 1 19. 9. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
64
72
11
19
27
38
49
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 22. 9. 2021
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
86
72
24
22
44
42
65
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 22. 9. 2021
St 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
97
73
26
26
52
40
70
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 9 22. 9. 2021
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
91
89
15
27
40
48
65
71
82
82
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 10 22. 9. 2021
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
GEOSAN Kolín
87
98
27
23
48
59
63
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 11 22. 9. 2021
St 18:00
Basket Brno
GBA LIONS J. Hradec
110
83
24
19
52
42
80
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12 22. 9. 2021
St 19:00
Královští sokoli
USK Praha
95
102
19
31
49
56
72
82
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 25. 9. 2021
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
91
65
18
22
46
37
72
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 25. 9. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
Královští sokoli
75
82
15
23
33
50
58
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 15 25. 9. 2021
So 17:45
GEOSAN Kolín
Basket Brno
80
89
26
23
43
49
57
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 16 25. 9. 2021
So 18:00
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
101
93
32
17
47
49
79
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 17 25. 9. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
74
92
19
23
38
49
54
77
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 25. 9. 2021
So 17:30
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
78
85
18
25
39
49
63
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20 29. 9. 2021
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
115
59
28
14
54
32
91
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 21 29. 9. 2021
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
84
85
21
21
44
50
62
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 22 29. 9. 2021
St 18:00
Basket Brno
BK Opava
78
84
26
22
45
39
58
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 23 29. 9. 2021
St 19:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
87
81
19
13
44
40
71
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 24 29. 9. 2021
St 18:00
USK Praha
GBA LIONS J. Hradec
86
75
28
14
55
30
73
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 2. 10. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
68
97
16
26
44
46
54
75
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 26 2. 10. 2021
So 17:45
GEOSAN Kolín
USK Praha
95
88
34
18
53
38
77
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 27 2. 10. 2021
So 16:00
BK Opava
Královští sokoli
112
59
24
14
56
29
86
39
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 28 2. 10. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
63
79
14
22
31
41
47
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 29 2. 10. 2021
So 17:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
86
81
21
23
35
39
56
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 30 2. 10. 2021
So 17:30
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
65
102
13
28
29
57
46
77
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 2 6. 10. 2021
St 18:20
Basket Brno
USK Praha
90
99
23
22
51
44
73
68
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
6. 32 6. 10. 2021
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK KVIS Pardubice
55
79
18
23
34
38
43
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 38 6. 10. 2021
St 18:00
BK Opava
GBA LIONS J. Hradec
95
71
26
19
53
35
71
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 31 9. 10. 2021
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
101
74
31
14
48
23
75
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 33 9. 10. 2021
So 19:00
Basket Brno
NH Ostrava
87
82
31
27
44
45
66
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 34 9. 10. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
68
82
16
11
28
34
49
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 35 9. 10. 2021
So 18:00
BK Opava
USK Praha
80
73
19
14
39
33
59
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 36 9. 10. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
GEOSAN Kolín
79
84
14
17
33
40
58
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 37 13. 10. 2021
St 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
84
104
23
20
44
46
65
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 13. 10. 2021
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
80
89
19
19
37
39
55
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 40 13. 10. 2021
St 17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
82
73
16
28
40
46
62
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 41 13. 10. 2021
St 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
87
82
21
19
38
43
61
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 44 16. 10. 2021
So 18:30
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
70
88
11
23
33
46
49
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 45 16. 10. 2021
So 18:00
Královští sokoli
BK KVIS Pardubice
92
96
25
24
48
48
75
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 46 16. 10. 2021
So 17:30
USK Praha
NH Ostrava
92
78
22
20
48
38
70
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 16. 10. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
BK ARMEX Děčín
66
94
6
15
24
43
53
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 48 16. 10. 2021
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK Opava
92
81
25
16
54
45
71
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 43 17. 10. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
92
59
34
17
51
29
73
40
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 54 20. 10. 2021
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
56
61
17
11
30
26
46
43
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 86 20. 10. 2021
St 17:30
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
75
101
29
27
46
57
60
85
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 49 23. 10. 2021
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
80
67
17
22
40
38
64
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
9. 50 23. 10. 2021
So 17:45
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
91
97
25
25
44
51
73
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 23. 10. 2021
So 17:30
NH Ostrava
GBA LIONS J. Hradec
98
81
37
24
54
55
82
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 23. 10. 2021
So 17:30
BK KVIS Pardubice
USK Praha
87
100
24
30
42
52
62
79
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 53 23. 10. 2021
So 17:30
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
91
70
33
14
49
34
74
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 61 27. 10. 2021
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
83
67
26
25
45
39
60
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 55 30. 10. 2021
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
85
77
23
23
45
41
62
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 56 30. 10. 2021
So 18:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
105
77
29
16
51
36
80
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 57 30. 10. 2021
So 17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
78
104
19
30
37
55
53
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 58 30. 10. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
BK KVIS Pardubice
92
90
21
13
52
35
77
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 59 30. 10. 2021
So 17:45
GEOSAN Kolín
NH Ostrava
105
81
32
11
62
31
88
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 30. 10. 2021
So 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
92
64
20
21
29
41
64
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 62 2. 11. 2021
Út 17:30
NH Ostrava
BK Opava
68
85
21
27
31
51
51
74
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 64 3. 11. 2021
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
GBA LIONS J. Hradec
116
75
32
11
60
27
89
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 65 3. 11. 2021
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
85
104
19
25
44
51
63
73
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 68 6. 11. 2021
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
82
86
23
21
39
48
55
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 69 6. 11. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
BK REDSTONE Olomoucko
82
77
22
12
40
36
64
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 70 6. 11. 2021
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
GEOSAN Kolín
108
93
26
27
49
51
78
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 71 6. 11. 2021
So 18:00
BK Opava
BK KVIS Pardubice
92
65
19
19
38
33
65
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 6. 11. 2021
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
86
73
26
14
48
36
59
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 73 13. 11. 2021
So 20:00
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
87
75
21
22
48
40
71
58
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
13. 74 13. 11. 2021
So 19:30
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
79
87
20
15
45
41
62
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 75 13. 11. 2021
So 18:00
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
100
98
23
14
48
41
76
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 76 13. 11. 2021
So 19:45
GEOSAN Kolín
BK REDSTONE Olomoucko
102
94
25
17
54
37
70
62
86
86
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 77 13. 11. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
Basket Brno
84
92
22
26
50
56
68
75
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 78 13. 11. 2021
So 19:30
USK Praha
Královští sokoli
104
89
30
26
62
40
85
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 66 16. 11. 2021
Út 17:30
Basket Brno
Královští sokoli
92
76
26
19
49
31
68
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 17. 11. 2021
St 16:00
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
76
80
13
18
33
40
56
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 42 17. 11. 2021
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
96
63
33
17
50
30
68
42
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 84 19. 11. 2021
Pá 17:00
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
101
82
37
13
59
28
81
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 80 20. 11. 2021
So 18:00
Královští sokoli
GBA LIONS J. Hradec
102
85
26
23
47
43
73
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 81 20. 11. 2021
So 18:00
Basket Brno
GEOSAN Kolín
94
84
18
23
47
46
71
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 82 20. 11. 2021
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK Opava
79
74
18
22
38
42
58
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 79 21. 11. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
102
94
32
28
57
53
79
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 85 2. 12. 2021
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
86
76
22
14
48
34
74
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 87 2. 12. 2021
Čt 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
74
63
21
19
41
34
57
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 89 2. 12. 2021
Čt 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
86
68
15
10
30
23
62
40
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 90 2. 12. 2021
Čt 19:00
GBA LIONS J. Hradec
USK Praha
75
98
26
24
45
52
65
83
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 96 4. 12. 2021
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
99
78
30
23
52
41
74
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 5. 12. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA LIONS J. Hradec
97
78
26
20
50
46
73
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 92 5. 12. 2021
Ne 17:30
USK Praha
GEOSAN Kolín
97
93
24
31
47
50
65
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 93 5. 12. 2021
Ne 18:00
Královští sokoli
BK Opava
77
101
16
24
38
54
52
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 94 5. 12. 2021
Ne 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
95
96
22
22
49
39
73
61
87
87
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 95 5. 12. 2021
Ne 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
71
87
11
26
39
52
60
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 63 8. 12. 2021
St 17:30
BK KVIS Pardubice
GEOSAN Kolín
90
86
16
17
43
39
65
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 88 8. 12. 2021
St 18:00
BK Opava
Basket Brno
86
64
26
16
47
22
66
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 97 9. 12. 2021
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
78
96
19
19
44
41
60
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 98 11. 12. 2021
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
91
60
20
10
33
39
60
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 99 11. 12. 2021
So 17:30
NH Ostrava
Basket Brno
72
85
20
18
30
40
51
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 100 11. 12. 2021
So 18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
87
79
28
15
47
32
68
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 101 11. 12. 2021
So 17:30
USK Praha
BK Opava
65
74
16
22
36
35
44
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 102 11. 12. 2021
So 17:45
GEOSAN Kolín
GBA LIONS J. Hradec
113
88
21
20
55
32
82
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 110 13. 12. 2021
Po 18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
88
76
21
26
48
46
73
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 104 18. 12. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
BK Opava
69
103
14
32
29
55
44
78
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 105 18. 12. 2021
So 17:30
USK Praha
BK ARMEX Děčín
74
92
23
28
32
53
60
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 106 18. 12. 2021
So 18:00
Královští sokoli
NH Ostrava
87
76
16
19
44
39
65
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 107 18. 12. 2021
So 18:15
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
82
67
23
26
45
37
60
54
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
18. 108 18. 12. 2021
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
90
126
18
31
37
66
67
101
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 103 19. 12. 2021
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
76
88
15
23
43
38
60
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 109 28. 12. 2021
Út 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
61
73
10
12
27
38
54
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 111 28. 12. 2021
Út 17:30
BK KVIS Pardubice
Královští sokoli
82
85
22
20
44
39
61
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 28. 12. 2021
Út 18:00
BK ARMEX Děčín
GBA LIONS J. Hradec
95
84
24
14
53
38
76
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 83 29. 12. 2021
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
96
89
29
21
56
42
72
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 112 29. 12. 2021
St 17:30
NH Ostrava
USK Praha
75
79
25
19
39
40
56
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 67 2. 1. 2022
Ne 18:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
73
16
21
41
40
66
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 118 2. 1. 2022
Ne 17:30
USK Praha
BK KVIS Pardubice
81
90
28
28
46
49
61
70
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 120 2. 1. 2022
Ne 18:00
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
85
76
17
20
40
43
59
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 117 4. 1. 2022
Út 19:00
GBA LIONS J. Hradec
NH Ostrava
84
93
18
22
40
41
60
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 119 5. 1. 2022
St 19:00
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
65
98
17
30
40
55
51
77
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 115 6. 1. 2022
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
78
65
19
9
35
28
57
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 126 7. 1. 2022
Pá 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
88
65
23
22
47
44
61
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 122 8. 1. 2022
So 20:00
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
71
73
16
18
31
39
51
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
21. 123 8. 1. 2022
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
97
71
29
19
48
39
75
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 8. 1. 2022
So 19:30
BK KVIS Pardubice
GBA LIONS J. Hradec
86
74
26
20
55
41
71
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 125 8. 1. 2022
So 19:30
NH Ostrava
GEOSAN Kolín
80
85
27
23
46
39
63
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 121 9. 1. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
77
82
16
25
36
51
59
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 5 11. 1. 2022
Út 17:30
BK KVIS Pardubice
BK Opava
85
73
20
20
36
39
64
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 116 11. 1. 2022
Út 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
72
91
10
15
31
36
51
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 114 13. 1. 2022
Čt 18:00
BK Opava
GEOSAN Kolín
89
94
20
24
49
47
68
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 127 15. 1. 2022
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
77
73
23
18
43
32
53
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 128 22. 1. 2022
So 20:00
BK Opava
NH Ostrava
80
68
19
14
37
35
54
49
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
22. 129 22. 1. 2022
So 18:30
BK KVIS Pardubice
GEOSAN Kolín
102
82
28
15
59
40
83
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 130 22. 1. 2022
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
ERA Basketball Nymburk
89
112
23
28
39
55
59
87
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 131 22. 1. 2022
So 19:30
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
79
81
18
19
39
41
56
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 132 14. 2. 2022
Po 18:00
Královští sokoli
Basket Brno
86
75
24
22
43
45
70
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review