Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 157 29. 1. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
80
86
29
25
45
45
61
66
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 158 29. 1. 2022
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
88
109
8
30
20
50
46
88
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 160 29. 1. 2022
So 17:30
BK Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
91
68
22
23
44
36
62
55
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 162 5. 2. 2022
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK Pardubice
81
75
27
26
44
33
59
60
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 163 5. 2. 2022
So 18:00
Basket Brno
BK Opava
94
100
26
26
50
42
67
65
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 168 7. 2. 2022
Po 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
78
92
15
25
32
50
56
72
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 166 9. 2. 2022
St 18:00
BK Opava
GEOSAN Kolín
115
70
32
17
54
29
82
47
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 167 9. 2. 2022
St 17:30
BK Pardubice
Basket Brno
84
88
19
16
41
39
56
63
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 169 12. 2. 2022
So 18:00
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
80
90
28
16
41
44
62
72
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 171 12. 2. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK Pardubice
92
83
23
22
47
51
68
66
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 172 12. 2. 2022
So 17:30
USK Praha
BK Opava
80
87
14
26
34
47
62
62
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 170 13. 2. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
76
78
18
14
36
40
62
57
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 175 16. 2. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
78
71
19
15
41
34
53
51
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 176 16. 2. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
92
86
23
24
48
40
69
61
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 173 16. 2. 2022
St 18:00
BK Opava
Královští sokoli
100
36
31
10
53
22
79
31
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 174 16. 2. 2022
St 17:30
BK Pardubice
USK Praha
76
57
18
15
38
24
62
43
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 180 18. 2. 2022
Pá 17:30
BK Pardubice
BK Opava
79
91
19
18
35
53
61
73
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 177 19. 2. 2022
So 19:30
Královští sokoli
Basket Brno
51
67
14
17
25
33
37
52
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 178 19. 2. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
82
129
25
33
40
68
64
102
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 179 19. 2. 2022
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
88
94
19
27
46
49
72
67
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 161 22. 2. 2022
Út 17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
91
113
20
26
44
55
72
83
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 181 3. 3. 2022
Čt 17:30
BK Pardubice
Královští sokoli
93
79
29
22
54
42
70
60
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 182 3. 3. 2022
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
85
78
27
21
50
34
75
48
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 183 3. 3. 2022
Čt 18:00
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
80
104
25
33
45
49
60
79
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 184 4. 3. 2022
Pá 17:00
Basket Brno
GEOSAN Kolín
84
74
20
25
42
41
62
53
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 185 6. 3. 2022
Ne 18:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
84
90
18
33
39
57
59
77
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 186 6. 3. 2022
Ne 19:00
Basket Brno
USK Praha
76
64
23
18
38
39
65
57
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 187 6. 3. 2022
Ne 18:00
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
88
102
28
23
55
42
77
76
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 188 6. 3. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Pardubice
97
92
30
24
48
46
65
64
84
84
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 189 9. 3. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
75
70
19
24
45
39
55
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 190 9. 3. 2022
St 17:30
BK Pardubice
ERA Basketball Nymburk
65
98
12
30
25
49
41
78
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 191 9. 3. 2022
St 18:00
BK Opava
Basket Brno
74
87
16
24
40
43
55
64
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 192 9. 3. 2022
St 18:00
USK Praha
GEOSAN Kolín
88
90
21
19
51
44
66
58
78
78
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 164 12. 3. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
USK Praha
113
99
31
16
53
51
87
76
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
10. 193 16. 3. 2022
St 19:30
Královští sokoli
USK Praha
93
70
24
12
39
32
67
55
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
10. 194 17. 3. 2022
Čt 17:45
GEOSAN Kolín
BK Opava
67
87
13
23
30
39
54
60
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
10. 196 17. 3. 2022
Čt 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
94
53
21
7
50
21
76
40
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 165 19. 3. 2022
So 17:30
USK Praha
Královští sokoli
104
84
26
16
48
42
70
63
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 197 23. 3. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
110
83
33
26
59
35
81
62
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 198 23. 3. 2022
St 17:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
92
74
24
21
45
36
68
56
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 199 23. 3. 2022
St 17:45
GEOSAN Kolín
BK Pardubice
86
84
27
18
47
42
65
65
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 200 23. 3. 2022
St 18:00
BK Opava
USK Praha
97
80
25
20
56
39
75
65
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
12. 201 26. 3. 2022
So 18:00
Královští sokoli
BK Opava
89
93
20
30
44
51
69
71
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
12. 202 26. 3. 2022
So 17:30
USK Praha
BK Pardubice
72
70
26
26
37
44
50
57
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
12. 203 26. 3. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
103
78
26
18
49
42
79
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
12. 204 26. 3. 2022
So 18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
79
93
25
28
44
51
61
68
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
13. 205 30. 3. 2022
St 20:15
Basket Brno
Královští sokoli
84
63
18
18
38
28
57
50
Skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
13. 206 30. 3. 2022
St 10:00
ERA Basketball Nymburk
GEOSAN Kolín
107
75
40
17
60
34
89
53
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
13. 207 30. 3. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
93
82
29
15
54
34
74
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
13. 208 30. 3. 2022
St 18:00
BK Opava
BK Pardubice
88
86
22
19
48
49
65
68
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
10. 195 1. 4. 2022
Pá 17:00
Basket Brno
BK Pardubice
84
73
27
14
48
38
63
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 159 2. 4. 2022
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
110
68
29
18
59
31
90
49
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
14. 209 4. 4. 2022
Po 17:30
Královští sokoli
BK Pardubice
76
82
25
21
46
41
65
65
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
14. 210 4. 4. 2022
Po 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
105
87
39
22
62
40
82
58
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
14. 211 4. 4. 2022
Po 18:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
103
81
31
12
54
37
80
60
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
14. 212 4. 4. 2022
Po 18:00
GEOSAN Kolín
Basket Brno
93
92
17
23
39
47
62
68
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review