Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 1 19. 9. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
64
72
11
19
27
38
49
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12 22. 9. 2021
St 19:00
Královští sokoli
USK Praha
95
102
19
31
49
56
72
82
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 25. 9. 2021
So 18:00
GBA LIONS J. Hradec
Královští sokoli
75
82
15
23
33
50
58
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 23 29. 9. 2021
St 19:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
87
81
19
13
44
40
71
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 27 2. 10. 2021
So 16:00
BK Opava
Královští sokoli
112
59
24
14
56
29
86
39
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 34 9. 10. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
68
82
16
11
28
34
49
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 40 13. 10. 2021
St 17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
82
73
16
28
40
46
62
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 45 16. 10. 2021
So 18:00
Královští sokoli
BK Pardubice
92
96
25
24
48
48
75
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 53 23. 10. 2021
So 17:30
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
91
70
33
14
49
34
74
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 56 30. 10. 2021
So 18:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
105
77
29
16
51
36
80
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 78 13. 11. 2021
So 19:30
USK Praha
Královští sokoli
104
89
30
26
62
40
85
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 66 16. 11. 2021
Út 17:30
Basket Brno
Královští sokoli
92
76
26
19
49
31
68
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 80 20. 11. 2021
So 18:00
Královští sokoli
GBA LIONS J. Hradec
102
85
26
23
47
43
73
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 89 2. 12. 2021
Čt 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
86
68
15
10
30
23
62
40
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 93 5. 12. 2021
Ne 18:00
Královští sokoli
BK Opava
77
101
16
24
38
54
52
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 100 11. 12. 2021
So 18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
87
79
28
15
47
32
68
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 106 18. 12. 2021
So 18:00
Královští sokoli
NH Ostrava
87
76
16
19
44
39
65
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 111 28. 12. 2021
Út 17:30
BK Pardubice
Královští sokoli
82
85
22
20
44
39
61
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 67 2. 1. 2022
Ne 18:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
73
16
21
41
40
66
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 119 5. 1. 2022
St 19:00
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
65
98
17
30
40
55
51
77
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 122 8. 1. 2022
So 20:00
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
71
73
16
18
31
39
51
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
1. 157 29. 1. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
80
86
29
25
45
45
61
66
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 169 12. 2. 2022
So 18:00
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
80
90
28
16
41
44
62
72
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
22. 132 14. 2. 2022
Po 18:00
Královští sokoli
Basket Brno
86
75
24
22
43
45
70
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 173 16. 2. 2022
St 18:00
BK Opava
Královští sokoli
100
36
31
10
53
22
79
31
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
6. 177 19. 2. 2022
So 19:30
Královští sokoli
Basket Brno
51
67
14
17
25
33
37
52
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 161 22. 2. 2022
Út 17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
91
113
20
26
44
55
72
83
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
7. 181 3. 3. 2022
Čt 17:30
BK Pardubice
Královští sokoli
93
79
29
22
54
42
70
60
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
8. 185 6. 3. 2022
Ne 18:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
84
90
18
33
39
57
59
77
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
9. 189 9. 3. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
75
70
19
24
45
39
55
54
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
10. 193 16. 3. 2022
St 19:30
Královští sokoli
USK Praha
93
70
24
12
39
32
67
55
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 165 19. 3. 2022
So 17:30
USK Praha
Královští sokoli
104
84
26
16
48
42
70
63
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
11. 197 23. 3. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
110
83
33
26
59
35
81
62
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
12. 201 26. 3. 2022
So 18:00
Královští sokoli
BK Opava
89
93
20
30
44
51
69
71
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
13. 205 30. 3. 2022
St 20:15
Basket Brno
Královští sokoli
84
63
18
18
38
28
57
50
Skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
14. 209 4. 4. 2022
Po 17:30
Královští sokoli
BK Pardubice
76
82
25
21
46
41
65
65
Skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 214 9. 4. 2022
So 20:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
78
76
29
20
47
42
59
64
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
2. 216 11. 4. 2022
Po 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
80
66
23
18
38
35
64
48
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
3. 218 13. 4. 2022
St 18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
80
91
20
29
41
47
59
70
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review