Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 1 1. 10. 2022
So 17:30
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
1. 2 1. 10. 2022
So 17:30
USK Praha
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
1. 3 1. 10. 2022
So 18:00
Basket Brno
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
1. 4 1. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
1. 5 1. 10. 2022
So 18:00
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
1. 6 2. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
2. 7 5. 10. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
2. 9 5. 10. 2022
St 17:45
GEOSAN Kolín
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
2. 10 5. 10. 2022
St 18:30
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
2. 11 5. 10. 2022
St 19:00
Královští sokoli
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
2. 12 5. 10. 2022
St 17:30
NH Ostrava
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
3. 13 8. 10. 2022
So 17:30
USK Praha
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
3. 14 8. 10. 2022
So 18:00
Basket Brno
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
3. 15 8. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
3. 16 8. 10. 2022
So 18:00
BK Opava
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
3. 18 8. 10. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
3. 17 9. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
2. 8 12. 10. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
4. 19 15. 10. 2022
So 17:30
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
4. 20 15. 10. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
4. 21 15. 10. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
4. 22 15. 10. 2022
So 17:00
Královští sokoli
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
4. 23 15. 10. 2022
So 17:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
4. 24 15. 10. 2022
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
5. 26 19. 10. 2022
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
5. 27 19. 10. 2022
St 18:00
BK Opava
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
5. 28 19. 10. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
5. 29 19. 10. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
5. 30 19. 10. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
6. 31 22. 10. 2022
So 17:30
BK KVIS Pardubice
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
6. 32 22. 10. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
6. 33 22. 10. 2022
So 17:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
6. 34 22. 10. 2022
So 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
6. 35 22. 10. 2022
So 17:30
USK Praha
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
6. 36 22. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
7. 37 29. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
7. 38 29. 10. 2022
So 18:00
BK Opava
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
7. 40 29. 10. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
7. 41 29. 10. 2022
So 17:00
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
7. 42 29. 10. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
7. 39 30. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
8. 43 2. 11. 2022
St 17:30
BK KVIS Pardubice
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
8. 44 2. 11. 2022
St 19:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
8. 46 2. 11. 2022
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
8. 47 2. 11. 2022
St 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
8. 48 2. 11. 2022
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
8. 45 4. 11. 2022
Pá 17:30
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
5. 25 5. 11. 2022
So 18:00
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
9. 49 19. 11. 2022
So 18:00
BK Opava
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
9. 51 19. 11. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
9. 52 19. 11. 2022
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
9. 53 19. 11. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
9. 54 19. 11. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
9. 50 20. 11. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
10. 55 25. 11. 2022
Pá 18:00
Královští sokoli
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
10. 56 26. 11. 2022
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
10. 57 26. 11. 2022
So 17:30
USK Praha
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
10. 58 26. 11. 2022
So 18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
10. 59 26. 11. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
10. 60 26. 11. 2022
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
11. 62 3. 12. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
11. 63 3. 12. 2022
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
11. 64 3. 12. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
11. 65 3. 12. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
11. 66 3. 12. 2022
So 18:00
Královští sokoli
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
11. 61 4. 12. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
13. 73 7. 12. 2022
St 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
12. 67 10. 12. 2022
So 17:30
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
12. 68 10. 12. 2022
So 18:00
Královští sokoli
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
12. 69 10. 12. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
12. 70 10. 12. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
12. 72 10. 12. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
12. 71 11. 12. 2022
Ne 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
13. 75 17. 12. 2022
So 18:00
BK Opava
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
13. 76 17. 12. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
13. 77 17. 12. 2022
So 18:00
Basket Brno
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
13. 78 17. 12. 2022
So 17:30
USK Praha
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
13. 74 18. 12. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
14. 79 21. 12. 2022
St 17:30
BK KVIS Pardubice
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
14. 80 21. 12. 2022
St 17:30
NH Ostrava
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
14. 81 21. 12. 2022
St 19:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
14. 82 21. 12. 2022
St 18:30
SK Slavia Praha
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
14. 83 21. 12. 2022
St 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
14. 84 21. 12. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 86 28. 12. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 87 28. 12. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 88 28. 12. 2022
St 18:00
BK Opava
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 89 28. 12. 2022
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 90 28. 12. 2022
St 18:00
Basket Brno
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 85 29. 12. 2022
Čt 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 91 4. 1. 2023
St 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 92 4. 1. 2023
St 18:00
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 93 4. 1. 2023
St 17:30
NH Ostrava
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 94 4. 1. 2023
St 19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 95 4. 1. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 96 4. 1. 2023
St 17:45
GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 97 7. 1. 2023
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 98 7. 1. 2023
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 99 7. 1. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 101 7. 1. 2023
So 18:00
BK Opava
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 102 7. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 100 8. 1. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 103 14. 1. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 104 14. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 105 14. 1. 2023
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 106 14. 1. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 107 14. 1. 2023
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 108 14. 1. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 109 18. 1. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 110 18. 1. 2023
St 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 111 18. 1. 2023
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 112 18. 1. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 113 18. 1. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 114 18. 1. 2023
St 18:00
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 115 21. 1. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 116 21. 1. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 117 21. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 118 21. 1. 2023
So 17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 119 21. 1. 2023
So 17:30
NH Ostrava
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 120 21. 1. 2023
So 18:00
Královští sokoli
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 121 28. 1. 2023
So -
BK KVIS Pardubice
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 122 28. 1. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 123 28. 1. 2023
So 17:45
GEOSAN Kolín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 124 28. 1. 2023
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 125 28. 1. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 126 29. 1. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 127 4. 2. 2023
So 18:00
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 128 4. 2. 2023
So 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 129 4. 2. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 130 4. 2. 2023
So 18:00
Basket Brno
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 131 4. 2. 2023
So 18:00
USK Praha
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 132 4. 2. 2023
So 18:00
NH Ostrava
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview