Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 1 1. 10. 2022
So 17:30
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
88
77
28
22
47
44
72
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 2 1. 10. 2022
So 17:30
USK Praha
Královští sokoli
87
72
23
24
41
32
65
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 3 1. 10. 2022
So 18:30
Basket Brno
SK Slavia Praha
92
79
27
24
51
41
75
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 4 1. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
GEOSAN Kolín
73
78
20
25
38
45
54
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 5 1. 10. 2022
So 18:00
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
61
69
15
14
35
32
50
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 6 2. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
64
73
13
17
40
37
52
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 7 5. 10. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
85
62
21
22
39
39
61
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 9 5. 10. 2022
St 17:45
GEOSAN Kolín
BK Opava
75
80
21
20
33
33
57
49
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 10 5. 10. 2022
St 20:00
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
81
62
23
19
46
30
64
43
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 11 5. 10. 2022
St 19:00
Královští sokoli
Basket Brno
70
87
21
24
41
39
54
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12 5. 10. 2022
St 17:30
NH Ostrava
USK Praha
78
88
15
22
35
44
57
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 8. 10. 2022
So 17:30
USK Praha
BK KVIS Pardubice
70
85
20
21
42
39
56
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 15 8. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
95
109
18
32
30
62
60
84
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 16 8. 10. 2022
So 18:00
BK Opava
SK Slavia Praha
86
71
19
17
48
29
72
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 8. 10. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
84
82
22
25
40
50
62
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 17 9. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
64
76
16
18
30
36
44
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 12. 10. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
83
69
17
23
43
46
60
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 15. 10. 2022
So 17:30
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
73
76
19
22
35
41
55
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20 15. 10. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
74
73
16
21
37
39
52
53
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
4. 21 15. 10. 2022
So 15:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
85
67
25
13
45
34
67
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 22 15. 10. 2022
So 17:00
Královští sokoli
BK Opava
72
94
29
32
46
49
59
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 23 15. 10. 2022
So 17:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
86
80
24
13
41
40
61
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 24 15. 10. 2022
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
95
73
23
19
48
38
72
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 28 19. 10. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
110
77
34
20
62
44
83
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 29 19. 10. 2022
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SK Slavia Praha
80
63
22
16
41
36
59
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 31 22. 10. 2022
So 18:00
BK KVIS Pardubice
GEOSAN Kolín
84
71
19
16
33
36
59
44
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
6. 32 22. 10. 2022
So 19:00
SK Slavia Praha
ERA Basketball Nymburk
80
71
27
18
42
40
64
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 33 22. 10. 2022
So 17:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
76
96
20
33
38
58
50
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 34 22. 10. 2022
So 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
80
86
23
26
44
45
63
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 35 22. 10. 2022
So 18:00
BK Opava
USK Praha
79
71
22
15
40
39
63
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 36 22. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
68
97
21
25
42
60
50
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 37 29. 10. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK KVIS Pardubice
67
84
20
18
37
45
54
73
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 38 29. 10. 2022
So 15:45
BK Opava
Basket Brno
86
77
23
25
47
42
73
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
7. 41 29. 10. 2022
So 17:00
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
52
99
10
25
22
52
38
77
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 42 29. 10. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
SK Slavia Praha
85
76
22
20
42
37
67
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 30. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
67
65
18
14
43
37
58
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 40 30. 10. 2022
Ne 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
95
88
19
13
33
38
63
62
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
8. 43 2. 11. 2022
St 17:30
BK KVIS Pardubice
SK Slavia Praha
93
90
20
23
49
49
67
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 44 2. 11. 2022
St 19:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
67
92
16
27
30
47
47
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 46 2. 11. 2022
St 17:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
67
70
25
21
35
40
49
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
8. 47 2. 11. 2022
St 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
92
90
31
22
56
42
75
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
8. 45 4. 11. 2022
Pá 17:30
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
86
97
26
29
46
50
64
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 5. 11. 2022
So 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
65
75
19
15
36
39
51
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 48 6. 11. 2022
Ne 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK Opava
92
84
17
21
42
42
58
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 49 19. 11. 2022
So 14:45
BK Opava
BK KVIS Pardubice
75
82
19
24
37
45
58
64
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
9. 51 19. 11. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
63
67
16
18
31
37
46
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 19. 11. 2022
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
105
84
26
14
55
41
82
68
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
9. 53 19. 11. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
NH Ostrava
96
87
24
18
40
33
66
57
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 54 19. 11. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
Královští sokoli
81
87
24
22
40
44
62
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 50 20. 11. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
109
89
29
21
52
39
76
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 23. 11. 2022
St 18:00
Basket Brno
NH Ostrava
82
72
20
19
49
36
68
46
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 84 23. 11. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
102
86
32
20
59
43
78
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 55 25. 11. 2022
Pá 18:00
Královští sokoli
BK KVIS Pardubice
50
90
16
29
29
48
41
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 56 26. 11. 2022
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
86
75
30
13
49
32
63
51
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
10. 58 26. 11. 2022
So 18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
104
111
20
30
45
61
80
92
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
10. 59 26. 11. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
91
85
16
20
37
38
60
53
80
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 26. 11. 2022
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
102
94
26
19
63
54
70
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 62 3. 12. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
11. 63 3. 12. 2022
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
11. 64 3. 12. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
11. 65 3. 12. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
11. 66 3. 12. 2022
So 18:00
Královští sokoli
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
11. 61 4. 12. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 30 5. 12. 2022
Po 10:00
ERA Basketball Nymburk
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
13. 73 7. 12. 2022
St 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
15. 90 7. 12. 2022
St 12:30
Basket Brno
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 71 8. 12. 2022
Čt 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 67 10. 12. 2022
So 17:30
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 68 10. 12. 2022
So 18:00
Královští sokoli
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 69 10. 12. 2022
So 18:00
SK Slavia Praha
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 70 10. 12. 2022
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
12. 72 10. 12. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 27 14. 12. 2022
St 18:00
BK Opava
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
13. 74 16. 12. 2022
Pá 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
13. 75 17. 12. 2022
So 18:00
BK Opava
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
13. 76 17. 12. 2022
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
13. 77 17. 12. 2022
So 18:00
Basket Brno
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
13. 78 17. 12. 2022
So 17:30
USK Praha
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
14. 79 21. 12. 2022
St 17:30
BK KVIS Pardubice
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
14. 80 21. 12. 2022
St 17:30
NH Ostrava
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
14. 81 21. 12. 2022
St 19:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
14. 82 21. 12. 2022
St 18:30
SK Slavia Praha
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
14. 83 21. 12. 2022
St 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
15. 87 28. 12. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
15. 88 28. 12. 2022
St 18:00
BK Opava
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 89 28. 12. 2022
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 85 29. 12. 2022
Čt 17:00
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
15. 86 29. 12. 2022
Čt 18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 91 4. 1. 2023
St 18:00
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 92 4. 1. 2023
St 18:00
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
16. 93 4. 1. 2023
St 17:30
NH Ostrava
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 94 4. 1. 2023
St 19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 95 4. 1. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
16. 96 4. 1. 2023
St 17:45
GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 97 7. 1. 2023
So 17:45
GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 98 7. 1. 2023
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 99 7. 1. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 101 7. 1. 2023
So 17:30
USK Praha
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 102 7. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
17. 100 8. 1. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
5. 26 11. 1. 2023
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
18. 103 14. 1. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 104 14. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 105 14. 1. 2023
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 106 14. 1. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 107 14. 1. 2023
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
18. 108 14. 1. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 109 18. 1. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 110 18. 1. 2023
St 17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 111 18. 1. 2023
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 112 18. 1. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 113 18. 1. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
19. 114 18. 1. 2023
St 18:00
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 115 21. 1. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 116 21. 1. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 117 21. 1. 2023
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 118 21. 1. 2023
So 17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 119 21. 1. 2023
So 17:30
NH Ostrava
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
20. 120 21. 1. 2023
So 18:00
Královští sokoli
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 121 28. 1. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 122 28. 1. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 123 28. 1. 2023
So 17:45
GEOSAN Kolín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 124 28. 1. 2023
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 125 28. 1. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
21. 126 29. 1. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
10. 57 1. 2. 2023
St 18:00
USK Praha
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
22. 127 4. 2. 2023
So 18:00
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 128 4. 2. 2023
So 18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 129 4. 2. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 130 4. 2. 2023
So 18:00
Basket Brno
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 131 4. 2. 2023
So 18:00
USK Praha
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview
22. 132 4. 2. 2023
So 18:00
NH Ostrava
Královští sokoli
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Základní část
Vysílame na TV Com
Preview