Kolo | Číslo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 159 |
8. 2. 2023
St 18:00 |
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
|
77
91
|
32
24
54
44
65
68 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
1. | 160 |
8. 2. 2023
St 18:00 |
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
|
86
95
|
25
21
44
46
69
71 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. | 162 |
11. 2. 2023
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
|
89
86
|
18
22
45
45
70
63 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. | 163 |
11. 2. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
BK Opava
|
90
79
|
23
22
40
37
62
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. | 161 |
12. 2. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
97
78
|
20
22
36
42
64
56 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. | 165 |
15. 2. 2023
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
90
74
|
23
24
49
34
67
55 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. | 166 |
15. 2. 2023
St 18:00 |
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
|
92
80
|
20
27
46
37
67
56 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. | 167 |
15. 2. 2023
St 18:00 |
Basket Brno
NH Ostrava
|
91
55
|
23
17
48
36
65
46 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. | 168 |
15. 2. 2023
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
|
70
68
|
28
18
39
39
58
52 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. | 172 |
17. 2. 2023
Pá 18:00 |
BK Opava
BK KVIS Pardubice
|
66
84
|
18
20
34
43
48
69 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. | 170 |
18. 2. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
|
93
72
|
19
17
47
35
62
57 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. | 171 |
19. 2. 2023
Ne 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
|
75
92
|
19
18
43
44
63
69 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. | 164 |
1. 3. 2023
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
|
87
82
|
15
22
43
48
67
62 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. | 169 |
2. 3. 2023
Čt 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
96
58
|
23
13
40
29
65
44 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 174 |
3. 3. 2023
Pá 18:30 |
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
|
72
71
|
13
20
38
43
54
50 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 175 |
4. 3. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
|
84
77
|
21
19
44
31
58
56 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 176 |
4. 3. 2023
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
|
99
75
|
26
18
48
37
69
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 173 |
5. 3. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
|
116
106
|
20
30
59
52
90
82 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. | 177 |
8. 3. 2023
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
|
122
85
|
27
26
58
39
89
61 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. | 178 |
8. 3. 2023
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
|
94
84
|
24
18
50
44
72
68 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. | 179 |
8. 3. 2023
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
|
70
84
|
10
26
28
46
45
67 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. | 180 |
8. 3. 2023
St 18:00 |
BK Opava
Basket Brno
|
84
81
|
27
25
40
45
62
59 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 182 |
11. 3. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
BK Opava
|
95
90
|
27
26
52
54
70
65 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 183 |
11. 3. 2023
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
|
87
80
|
18
23
47
45
66
67 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 184 |
11. 3. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
|
86
84
|
27
18
38
35
63
61 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 181 |
12. 3. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
|
93
109
|
24
31
48
60
75
89 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 185 |
15. 3. 2023
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
80
96
|
15
28
47
51
71
75 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 186 |
15. 3. 2023
St 17:30 |
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
|
92
76
|
23
15
54
37
76
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 188 |
15. 3. 2023
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
|
78
86
|
17
22
37
42
54
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
9. | 189 |
22. 3. 2023
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
105
87
|
29
18
55
42
79
59 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
9. | 190 |
22. 3. 2023
St 18:00 |
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
|
77
83
|
19
24
45
50
56
68 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
9. | 191 |
22. 3. 2023
St 18:00 |
BK Opava
NH Ostrava
|
108
75
|
27
23
51
36
80
65 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
9. | 192 |
22. 3. 2023
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
|
79
72
|
19
19
42
37
67
56 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
10. | 194 |
24. 3. 2023
Pá 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
|
81
68
|
28
21
38
36
59
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
10. | 195 |
25. 3. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
Basket Brno
|
74
82
|
13
20
35
39
54
61 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
10. | 196 |
25. 3. 2023
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
|
87
73
|
17
24
49
42
70
58 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
10. | 193 |
26. 3. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
85
98
|
21
26
49
46
69
74 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 197 |
29. 3. 2023
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
86
94
|
20
16
49
45
70
76 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 198 |
29. 3. 2023
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
|
93
89
|
21
26
45
44
67
74 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 199 |
29. 3. 2023
St 18:00 |
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
|
95
102
|
22
21
41
46
64
66
82
82 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 200 |
29. 3. 2023
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BK Opava
|
88
82
|
13
19
35
41
65
66 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. | 201 |
1. 4. 2023
So 18:00 |
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
82
68
|
17
14
42
28
60
47 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. | 202 |
1. 4. 2023
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
|
97
77
|
27
20
55
44
80
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. | 203 |
1. 4. 2023
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
|
82
93
|
24
22
44
48
59
70 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. | 204 |
1. 4. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
|
94
76
|
29
22
54
34
72
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
1. | 157 |
5. 4. 2023
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
|
95
93
|
19
26
44
49
67
66 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
1. | 158 |
5. 4. 2023
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
|
90
77
|
19
28
50
46
70
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 187 |
5. 4. 2023
St 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
|
99
77
|
27
22
56
44
80
61 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
13. | 205 |
8. 4. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
87
94
|
21
27
51
51
64
67 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
13. | 206 |
8. 4. 2023
So 14:10 |
ERA Basketball Nymburk
BC GEOSAN Kolín
|
101
82
|
26
20
56
41
78
61 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
13. | 207 |
8. 4. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
|
89
85
|
26
22
49
47
69
63 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
13. | 208 |
8. 4. 2023
So 18:10 |
Basket Brno
BK Opava
|
85
76
|
21
20
48
35
68
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
14. | 209 |
12. 4. 2023
St 18:00 |
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
|
81
79
|
25
17
44
35
64
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
14. | 210 |
12. 4. 2023
St 18:00 |
BK Opava
BK ARMEX Děčín
|
93
76
|
27
23
46
46
67
58 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
14. | 211 |
12. 4. 2023
St 18:00 |
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
|
105
91
|
27
22
60
47
87
71 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
14. | 212 |
12. 4. 2023
St 18:00 |
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
|
83
87
|
26
23
48
37
66
61 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review |