Novinky

Evropské poháry

Třetí výhra pro Ústí, velesmůla Olomoucka

Jen jeden úspěch ze tří možností zaznamenali během středeční seance v Alpe Adria Cupu zástupci Kooperativa NBL. S výhrou nad rakouským Kapfenbergem vyvázla doma po závěrečné zápletce ústecká SLUNETA (99-94).

Rozhodčí

Rozhodčí absolvovali zimní seminář

Konec ledna znamená kromě blížícího se konce základní části Kooperativa NBL i termín tradičního vnitrosezónního semináře rozhodčích nejvyšší soutěže, který proběhl v neděli ve Sportovním centru v Nymburce.

Kolín a Ústí v AAC doma, Hanáci ve Vídni

Všichni tři účastníci Alpe Adria Cupu (AAC) dnes zasáhnou do dalších bojů, jejichž výsledky budou mít přímý vliv na jejich šance na postup do závěrečného turnaje FINAL 4.

Aktuality

Duel o čelo Západu jasně pro GBA. Litoměřice daly Liberec

Západní skupina první ligy mužů dávala v 16. kole šlágr lídra s číslem 2 a dopadlo to jasnou výhrou domácí GBA Jindřichův Hradec nad hosty ze Sokola pražského (96-69), čímž Jihočeši navýšili svůj náskok v čele na dvě výhry.