SLUNETA Ústí nad Labem

Rok založení
1946
Aréna
Sportcentrum SLUNETA

Sezonní info

Pozice v tabulce
3. místo

Historie

Nejslavnější hráči
Kamil Brabenec, Věroslav Sucharda, Dominik Feštr

Úspěchy

  • 4. místo v NBL v sezoně 2021/22

Bilance

Úspěšnost
41.7%
Historická tabulka
7. místo
Průměrné umístění
6. místo
Sezona v NBL
27.
Tituly
0
Sestupy
2

Soupiska 2023/24

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
0 Ty Nichols R/K 13. 10. 1996 27 190 cm 25 3 Děčín
3 Jan Žalud R 22. 7. 2005 18 182 cm 0 1 BA Nymburk
4 Martin Nábělek R 15. 6. 1998 25 178 cm 25 8 NH Ostrava
7 Maverick Rowan R 14. 7. 1996 27 201 cm 17 1 Algeciras (Španělsko)
9 David Žikla P 26. 6. 1998 25 203 cm 21 7 Děčín
10 Kristopher Tramaine Martin R/K 29. 5. 1997 26 194 cm 1 3 Kolín
12 Jan Gabriel R/K 15. 1. 2002 22 186 cm 2 3 Litoměřice
13 Johan Haiblík K/P 5. 2. 2000 24 205 cm 22 5 Liberec
14 Petr Krupka K/P 23. 6. 2003 20 200 cm 1 1 Litoměřice
21 Delvon Johnson P 20. 7. 1989 34 206 cm 24 4 DEKSTONE Tuři Svitavy
24 Lamb Autrey R/K 11. 10. 1989 34 190 cm 23 9 Nymburk
27 František Váňa K 9. 2. 1998 26 192 cm 19 8 Nymburk
41 Jan Karlovský P 10. 11. 1999 24 201 cm 24 7 Litoměřice
44 Ladislav Pecka P 21. 3. 1991 32 197 cm 25 13 Toyoda Gosei (Japonsko)
77 Vojtěch Zajíc R 11. 2. 2001 23 184 cm 1 2 Litoměřice
N
Justin Kahron Ross 6. 10. 1995 28 185 cm 2 1 -
N
Maishe Dailey 8. 2. 1998 26 200 cm 6 2 -
N
Jan Maděra K 12. 4. 1999 24 196 cm 8 7 BCM Prostějov
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
0 Ty Nichols R/K 27 25 33.0 21.7 5.1/9.1 55.9 1.5/4.6 32.2 7.1/9.7 73.3 0.8 3.2 4.0 5.4 2.2 2.9 0.1 8.1 2.7 26.4 2.6
44 Ladislav Pecka P 32 25 31.9 15.3 5.6/8.8 62.9 0.8/2.4 33.9 1.8/2.7 67.2 2.5 5.5 8.0 1.1 1.0 1.7 0.0 2.7 2.5 18.4 1.7
24 Lamb Autrey R/K 34 23 32.5 15.7 3.7/7.2 51.2 2.0/5.0 41.2 2.2/2.7 80.6 0.9 5.1 6.0 5.7 1.7 3.1 0.1 2.5 1.4 20.4 2.9
21 Delvon Johnson P 34 24 26.1 7.3 3.1/4.7 66.1 0.0/0.1 50.0 1.0/1.8 54.5 2.3 3.8 6.2 1.6 0.6 1.2 0.1 1.7 1.7 12.6 6.8
4 Martin Nábělek R 25 25 15.7 6.3 0.6/1.0 53.8 1.4/4.0 36.0 0.8/1.0 80.8 0.2 0.8 1.0 1.6 0.6 1.2 0.1 1.4 2.6 3.9 0.7
27 František Váňa K 26 19 19.4 6.4 0.5/1.6 29.0 1.5/4.8 31.5 0.8/1.4 59.3 0.4 2.1 2.5 0.7 0.6 0.7 0.1 1.2 2.3 3.4 0.2
7 Maverick Rowan R 27 17 17.7 7.0 1.4/2.7 52.2 0.8/3.2 25.9 1.7/2.1 80.6 1.2 2.0 3.2 0.5 0.6 0.6 0.1 1.4 2.1 5.9 0.9
41 Jan Karlovský P 24 24 9.0 4.6 1.8/3.2 55.3 0.0/0.2 20.0 1.0/1.2 79.3 1.0 1.3 2.3 0.5 0.6 1.0 0.0 1.3 2.0 4.6 0.5
13 Johan Haiblík K/P 24 22 15.6 5.0 1.1/2.1 52.2 0.8/1.8 42.5 0.5/0.7 62.5 0.6 1.8 2.4 0.8 0.6 0.4 0.1 0.9 2.3 4.9 0.6
9 David Žikla P 25 21 12.4 3.4 1.0/1.7 60.0 0.1/0.4 37.5 1.0/1.3 74.1 0.6 1.4 2.0 0.3 0.1 0.5 0.0 1.2 1.9 3.3 0.0
10 Maishe Dailey 26 6 24.0 11.3 2.7/4.3 61.5 0.8/3.7 22.7 3.5/4.8 72.4 0.5 2.8 3.3 1.2 0.7 2.5 0.1 2.7 1.7 9.2 0.0
10 Kristopher Tramaine Martin R/K 26 1 25.0 15.0 1.0/4.0 25.0 3.0/6.0 50.0 4.0/6.0 66.7 0.0 3.0 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0 2.0 12.0 2.0
1 Justin Kahron Ross 28 2 20.5 1.0 0.5/5.0 10.0 0.0/1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.5 0.0 1.0 1.8 1.0 1.5 -2.5 0.0
18 Jan Maděra K 24 8 5.0 0.3 0.0/0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.3/0.3 100.0 0.1 0.4 0.5 0.0 0.1 0.1 0.0 0.3 0.6 -0.3 0.3
77 Vojtěch Zajíc R 23 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
14 Petr Krupka K/P 20 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
12 Jan Gabriel R/K 22 2 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5 0.0
3 Jan Žalud R 18 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2023/24

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
86
97
19
22
37
36
60
60
Základní část Review
2. kolo 27. 9. 2023
18:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
79
26
16
50
31
69
53
Základní část Review
3. kolo 1. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
95
26
23
56
46
75
69
Základní část Review
4. kolo 4. 10. 2023
17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
91
15
27
27
50
47
74
Základní část Review
5. kolo 8. 10. 2023
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
81
97
18
24
35
48
56
78
Základní část Review
6. kolo 11. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
105
87
19
22
47
46
87
65
Základní část Review
7. kolo 15. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
84
77
30
15
50
40
67
55
Základní část Review
8. kolo 22. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
66
24
15
46
32
64
56
Základní část Review
9. kolo 28. 10. 2023
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
70
89
20
25
36
46
56
61
Základní část Review
10. kolo 1. 11. 2023
18:00
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
78
87
14
18
33
41
57
64
Základní část Review
12. kolo 11. 11. 2023
17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
112
108
22
26
45
43
75
64
89
89
105
105
Základní část Review
13. kolo 19. 11. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
91
96
19
26
45
56
65
71
Základní část Review
11. kolo 26. 11. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
85
78
17
23
42
39
56
61
Základní část Review
14. kolo 2. 12. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
93
82
25
15
45
41
66
65
Základní část Review
15. kolo 10. 12. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
94
88
21
28
47
46
66
71
Základní část Review
16. kolo 17. 12. 2023
16:45
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
100
101
23
22
50
47
67
62
82
82
91
91
Základní část Review
17. kolo 20. 12. 2023
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
80
90
26
20
39
54
61
68
Základní část Review
18. kolo 30. 12. 2023
18:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
92
101
26
19
50
41
68
57
85
85
Základní část Review
19. kolo 3. 1. 2024
18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
62
71
19
20
36
37
51
54
Základní část Review
20. kolo 7. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
116
69
27
17
62
36
93
52
Základní část Review
21. kolo 14. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
75
67
17
14
35
37
55
49
Základní část Review
22. kolo 20. 1. 2024
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
89
83
30
24
47
42
67
69
Základní část Review
1. kolo 28. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
75
68
17
23
43
32
58
48
Nadstavbová část – skupina A1 Review
2. kolo 4. 2. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
85
73
26
22
47
48
60
60
Nadstavbová část – skupina A1 Review
4. kolo 11. 2. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
83
21
18
50
41
71
59
Nadstavbová část – skupina A1 Review
5. kolo 28. 2. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
6. kolo 3. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
7. kolo 6. 3. 2024
17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
8. kolo 9. 3. 2024
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
9. kolo 13. 3. 2024
18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
10. kolo 17. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
11. kolo 20. 3. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
3. kolo 22. 3. 2024
17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
12. kolo 27. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
13. kolo 30. 3. 2024
17:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
Nadstavbová část – skupina A1 Preview
14. kolo 6. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
Nadstavbová část – skupina A1 Preview

Kontakty

BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
40001 Ústí nad Labem, Jateční 18

organizační pracovník

Tomáš Hrubý
od: 20. 8. 2013

basket@bkusti.cz
777 307 367

trenér

Jan Šotnar
od: 4. 2. 2021

jansotnar@seznam.cz

1. asistent trenéra

Alexandr Novák
od: 30. 6. 2023

sush@email.cz
723 959 530

asistent trenéra

Tomáš Hrubý
od: 16. 2. 2016

basket@bkusti.cz
777 307 367

technický zápis

Tomáš Hrubý
od: 7. 10. 2013

basket@bkusti.cz
777 307 367

generální manažer

Tomáš Hrubý
od: 7. 7. 2022

basket@bkusti.cz
777 307 367

vedoucí družstva

Tomáš Hrubý
od: 30. 6. 2023

basket@bkusti.cz
777 307 367

tiskový mluvčí

Tomáš Hrubý
od: 10. 8. 2015

basket@bkusti.cz
777 307 367

předseda

Ing. Petr Bína
od: 2. 11. 2023

sluneta@sluneta.cz

Hala

kapacita 1600

Sportcentrum SLUNETA
Jateční 18,
40001 Ústí nad Labem

Mapa


ID týmu: 7001

články