Sršni Photomate Písek

Rok založení
1955
Aréna
Sportovní hala Sokol

Sezonní info

Pozice v tabulce
10. místo

Historie

Nejslavnější hráči
Vít Krejčí, Pavel Englický

Úspěchy

  • 1x vítěz baráže o KNBL (2023)

Bilance

Úspěšnost
37.5%
Historická tabulka
28. místo
Průměrné umístění
11. místo
Sezona v NBL
1.
Tituly
0
Sestupy
0

Soupiska 2023/24

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
Adam Křesina 5. 4. 2007 17 181 cm 6 1 -
František Suchánek K/P 17. 6. 2006 17 200 cm 8 1 České Budějovice
Daniel Kölbl 25. 6. 2003 20 190 cm 5 1 -
8 Petr Šlechta K 30. 1. 1995 29 193 cm 28 8 -
9 Ondřej Chvála R/K 7. 8. 2004 19 188 cm 6 2 Jindřichův Hradec
10 Vojtěch Sýkora R/K 18. 10. 2001 22 190 cm 34 3 České Budějovice

13 Jakub Šimonek R/K 3. 4. 2006 18 195 cm 28 1 České Budějovice
14 Štěpán Borovka K 16. 4. 2000 24 194 cm 34 4 Jindřichův Hradec

15 Pavel Englický P 6. 2. 1983 41 208 cm 19 8 Germasogeia (Kypr)

18 Ondřej Klement P 14. 3. 2006 18 200 cm 4 1 -
21 Pavel Černý R 14. 2. 2001 23 189 cm 11 1 Klatovy
25 Jakub Skalička P 25. 8. 1999 24 207 cm 33 6 Olomouc
30 Jakub Kojzar P 26. 8. 2004 19 201 cm 24 1 -
55 Jakub Šurý R/K 27. 4. 2002 22 180 cm 31 2 Klatovy
77 Josef Svoboda R/K 28. 12. 2005 18 197 cm 20 1 -
93 Dalibor Fait K/P 15. 12. 1993 30 203 cm 10 14 Ústí nad Labem
N
Petr Bečka 2005 0 186 cm 0 -
N
Petr Procházka 2005 0 197 cm 0 -
N
Kevin Týml K 11. 12. 2001 22 199 cm 7 7 BC Kolín
N
Filip Novotný R/K 13. 3. 2000 24 193 cm 30 4 Pardubice
N
Martin Svoboda P 21. 12. 2001 22 200 cm 34 3 České Budějovice
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF +/-
71 Martin Svoboda P 22 34 32.3 20.3 5.9/9.5 62.1 0.9/3.1 27.6 5.9/9.7 61.2 2.9 5.1 7.9 2.5 1.0 2.6 0.0 7.0 2.8 24.2 6.4 -1.6
10 Vojtěch Sýkora R/K 22 34 33.5 11.1 2.8/5.3 51.9 1.4/5.1 27.3 1.4/2.9 49.0 3.4 8.2 11.6 8.5 2.1 2.4 0.1 3.3 2.5 24.1 0.4 -0.7
8 Petr Šlechta K 29 28 23.2 12.1 1.8/3.2 56.7 2.0/5.8 35.0 2.4/2.8 85.7 0.8 1.9 2.7 1.3 0.7 1.7 0.0 2.7 4.1 8.3 0.1 3.0
14 Štěpán Borovka K 24 34 25.4 9.9 3.0/5.8 51.5 0.7/2.2 32.4 1.8/2.8 64.2 1.8 2.7 4.6 2.2 1.3 2.2 0.0 2.6 2.4 10.6 0.2 -4.6
45 Filip Novotný R/K 24 30 22.9 10.3 1.2/2.6 45.6 2.2/6.8 32.2 1.3/1.8 70.9 0.8 1.6 2.4 1.1 1.1 1.1 0.0 1.1 2.1 6.2 0.2 -2.0
55 Jakub Šurý R/K 22 31 18.7 5.9 1.5/2.8 51.1 0.8/2.8 27.3 0.6/0.9 74.1 0.7 1.0 1.7 3.6 1.0 2.0 0.1 0.9 2.3 5.2 0.3 -1.7
25 Jakub Skalička P 24 33 16.3 5.2 1.5/3.2 46.7 0.4/1.5 28.6 1.0/1.4 71.7 1.2 2.1 3.3 0.8 0.4 1.4 0.0 1.0 2.8 3.7 1.2 -1.8
77 Josef Svoboda R/K 18 20 12.2 6.2 0.6/1.2 47.8 1.3/3.6 36.1 1.2/1.4 82.1 0.3 0.5 0.8 0.6 0.4 0.9 0.0 1.0 2.4 2.5 0.1 -1.2
93 Dalibor Fait K/P 30 10 18.3 10.1 1.3/2.9 44.8 2.0/6.6 30.3 1.5/2.4 62.5 0.6 2.4 3.0 1.7 0.4 0.7 0.2 1.7 3.4 6.7 2.3 -5.2
15 Pavel Englický P 41 19 10.9 4.5 0.2/0.4 42.9 1.3/4.1 30.8 0.4/0.5 77.8 0.3 1.5 1.8 0.9 0.3 1.1 0.0 0.4 2.3 1.8 1.2 -2.2
Kevin Týml K 22 7 22.4 11.6 1.9/3.1 59.1 1.4/3.9 37.0 3.6/4.6 78.1 0.0 1.9 1.9 1.1 0.7 1.7 0.1 3.1 2.4 9.7 0.3 1.3
13 Jakub Šimonek R/K 18 28 8.3 1.6 0.2/0.7 31.6 0.3/1.3 20.0 0.4/0.7 57.9 0.3 0.5 0.8 0.9 0.2 0.6 0.1 0.5 1.0 0.7 0.1 -2.6
30 Jakub Kojzar P 19 24 3.8 1.6 0.3/0.5 46.2 0.3/0.8 35.0 0.2/0.4 50.0 0.3 0.5 0.8 0.0 0.1 0.3 0.0 0.3 0.7 0.8 0.0 -2.0
21 Pavel Černý R 23 11 3.0 0.8 0.1/0.5 20.0 0.1/0.4 25.0 0.4/0.4 100.0 0.0 0.3 0.3 0.2 0.2 0.4 0.0 0.3 0.3 0.5 0.0 -1.1
Daniel Kölbl 20 5 7.2 1.2 0.2/0.8 25.0 0.2/1.6 12.5 0.2/0.2 100.0 0.2 0.4 0.6 0.6 0.4 0.6 0.2 0.0 1.8 -1.4 0.4 -3.4
Adam Křesina 17 6 4.5 0.8 0.0/0.0 0.0 0.0/1.2 0.0 0.8/0.8 100.0 0.2 0.2 0.3 0.2 0.3 0.2 0.2 0.3 0.7 0.0 0.0 -0.8
18 Ondřej Klement P 18 4 3.8 0.8 0.3/0.8 33.3 0.0/0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8 0.5 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3 0.5 1.5 0.5 -2.3
František Suchánek K/P 17 8 3.5 0.3 0.1/0.5 25.0 0.0/0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3 0.1 0.4 0.1 0.1 0.0 0.0 0.0 0.4 0.0 0.0 -4.3
9 Ondřej Chvála R/K 19 6 2.8 0.2 0.0/0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 0.2/0.3 50.0 0.3 0.2 0.5 0.2 0.2 0.2 0.2 0.3 0.5 -0.2 0.0 -3.2
Petr Bečka 19 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Procházka 19 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2023/24

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 23. 9. 2023
18:00
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
115
112
25
25
55
48
92
76
101
101
Základní část Review
5. kolo 8. 10. 2023
17:00
Sršni Photomate Písek
ERA Basketball Nymburk
70
115
17
29
36
54
53
87
Základní část Review
6. kolo 11. 10. 2023
17:45
BC GEOSAN Kolín
Sršni Photomate Písek
91
94
24
24
49
51
64
80
Základní část Review
7. kolo 14. 10. 2023
17:00
Sršni Photomate Písek
BK Opava
94
91
26
24
51
42
76
63
Základní část Review
8. kolo 21. 10. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
Sršni Photomate Písek
103
93
34
18
57
47
79
71
Základní část Review
4. kolo 24. 10. 2023
17:30
BK KVIS Pardubice
Sršni Photomate Písek
100
104
19
29
44
46
80
71
Základní část Review
9. kolo 29. 10. 2023
17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
83
80
24
18
51
46
63
66
Základní část Review
10. kolo 1. 11. 2023
18:00
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
78
87
14
18
33
41
57
64
Základní část Review
11. kolo 4. 11. 2023
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
81
98
19
25
44
53
68
72
Základní část Review
12. kolo 12. 11. 2023
17:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
104
69
36
16
57
35
83
53
Základní část Review
13. kolo 19. 11. 2023
17:00
Sršni Photomate Písek
USK Praha
59
77
18
22
35
46
39
63
Základní část Review
3. kolo 25. 11. 2023
15:00
Basket Brno
Sršni Photomate Písek
71
84
15
27
25
44
48
61
Základní část Review
14. kolo 3. 12. 2023
17:00
Sršni Photomate Písek
Basket Brno
70
87
23
18
41
47
55
68
Základní část Review
15. kolo 10. 12. 2023
17:00
Sršni Photomate Písek
BK KVIS Pardubice
105
83
20
19
45
45
83
66
Základní část Review
2. kolo 13. 12. 2023
17:00
USK Praha
Sršni Photomate Písek
87
83
18
28
43
47
66
65
Základní část Review
16. kolo 16. 12. 2023
15:00
ERA Basketball Nymburk
Sršni Photomate Písek
101
65
34
17
59
31
82
42
Základní část Review
17. kolo 20. 12. 2023
18:00
Sršni Photomate Písek
BC GEOSAN Kolín
97
103
22
18
37
54
60
77
Základní část Review
18. kolo 30. 12. 2023
17:00
BK Opava
Sršni Photomate Písek
105
94
14
21
52
41
83
73
Základní část Review
19. kolo 3. 1. 2024
18:00
Sršni Photomate Písek
BK ARMEX Děčín
85
101
20
26
31
52
57
79
Základní část Review
20. kolo 6. 1. 2024
17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
88
70
27
11
44
33
64
45
Základní část Review
21. kolo 14. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
75
67
17
14
35
37
55
49
Základní část Review
22. kolo 20. 1. 2024
18:00
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
83
93
19
24
50
47
62
62
Základní část Review
1. kolo 28. 1. 2024
17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
94
87
21
22
41
47
64
63
Nadstavbová část – skupina A2 Review
2. kolo 3. 2. 2024
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
96
78
21
20
50
48
69
61
Nadstavbová část – skupina A2 Review
3. kolo 7. 2. 2024
18:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
74
56
25
18
43
34
56
47
Nadstavbová část – skupina A2 Review
4. kolo 10. 2. 2024
17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
90
71
24
20
52
35
67
55
Nadstavbová část – skupina A2 Review
5. kolo 4. 3. 2024
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
93
89
24
28
52
39
74
69
Nadstavbová část – skupina A2 Review
6. kolo 6. 3. 2024
18:30
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
74
92
16
22
30
50
48
70
Nadstavbová část – skupina A2 Review
7. kolo 10. 3. 2024
17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
96
93
22
25
57
50
73
76
Nadstavbová část – skupina A2 Review
9. kolo 17. 3. 2024
17:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
83
88
16
30
38
49
59
75
Nadstavbová část – skupina A2 Review
10. kolo 27. 3. 2024
17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
81
64
20
27
41
46
60
54
Nadstavbová část – skupina A2 Review
11. kolo 31. 3. 2024
17:00
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
95
99
27
25
55
54
76
79
Nadstavbová část – skupina A2 Review
8. kolo 3. 4. 2024
18:00
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
96
88
29
23
51
47
71
71
Nadstavbová část – skupina A2 Review
12. kolo 6. 4. 2024
18:00
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
87
81
30
20
52
37
72
54
Nadstavbová část – skupina A2 Review

Kontakty

Tělocvičná jednota Sokol Písek
39701 Písek, SH Tylova ulice

organizační pracovník

Aleš Kyrián
od: 16. 6. 2021

srsnipisek.org@seznam.cz
725 800 569

trenér

Jan Čech
od: 13. 7. 2019

cechy.7@seznam.cz
774 082 406

technický zápis

Radek Duda
od: 2. 8. 2020

dudaradek93@gmail.com

předseda

Mgr. Miroslav Janovský
od: 29. 6. 2023

miroslav.janovsky@zstylova.cz
382 215 104

sportovní ředitel

Jan Čech
od: 29. 6. 2023

cechy.7@seznam.cz
774 082 406

vedoucí družstva

Milan Špičák
od: 29. 6. 2023

mspicak@seznam.cz

tiskový mluvčí

Mgr. Miroslav Janovský
od: 29. 6. 2023

miroslav.janovsky@zstylova.cz
382 215 104

asistent trenéra

Matěj Mach
od: 21. 9. 2023

machysta2@seznam.cz

Hala

kapacita 300

Sportovní hala Sokol
Tylova ul.,
397 01 Písek

Mapa


ID týmu: 10110

články