Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
GEOSAN Kolín
27.3
2
GBA Fio banka J. Hradec
26.3
3
BK REDSTONE Olomoucko
24.7
4
USK Praha
23.0
5
BK ARMEX Děčín
22.3

Doskoky

1.
BK Opava
19.0
2
BK REDSTONE Olomoucko
13.0
3
GEOSAN Kolín
10.7
4
Královští sokoli
10.3
5
SLUNETA Ústí nad Labem
9.7

Asistence

1.
BK JIP Pardubice
9.5
2
BK REDSTONE Olomoucko
9.0
3
Basket Brno
6.0
4
Královští sokoli
6.0
5
GBA Fio banka J. Hradec
5.7

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
USK Praha
86.7 %
2
ERA Basketball Nymburk
80.0 %
3
BK JIP Pardubice
80.0 %
4
NH Ostrava
76.9 %
5
75.0 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
BK JIP Pardubice
75.0 %
2
BK JIP Pardubice
75.0 %
3
ERA Basketball Nymburk
73.3 %
4
Basket Brno
71.4 %
5
BK REDSTONE Olomoucko
57.1 %

Kooperativa faktor

1.
ERA Basketball Nymburk
8.3
2
GBA Fio banka J. Hradec
7.7
3
BK REDSTONE Olomoucko
7.3
4
7.0
5
GBA Fio banka J. Hradec
6.0

týmové statistiky

Vstřelené body

1.
2
96.5
3
95.0

Obdržené body

3
80.0
5
80.3

Doskoky

1.
2
46.0
4
43.5

Úspěšnost střelby za 3B

1.
2
37.0%
5
35.4%

Úspěšnost střelby za 2B

1.
3
56.2%
5
52.6%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Adam Číž KOL R 30 3 34.7 27.3 4.0/5.3 75.0 5.7/13.7 41.5 2.3/3.0 77.8 0.3 3.3 3.7 4.3 0.3 3.0 0.5 4.3 0.0 24.7 0.7
2. Torin Damon Dorn jr JHR K 25 3 32.0 26.3 12.0/18.7 64.3 0.0/4.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.3 3.3 4.7 4.3 1.7 3.0 0.5 5.7 0.0 27.3 6.0
3. Demajeo Wiggins OLO P 24 3 35.0 24.7 9.7/17.0 56.9 0.0/0.0 0.0* 5.3/8.3 64.0 3.0 10.0 13.0 2.3 1.0 4.0 0.2 7.0 0.0 31.7 7.3
4. Matěj Svoboda DEC K 25 3 32.3 22.3 5.0/9.7 51.7 2.7/8.7 30.8 4.3/5.3 81.3 1.0 6.7 7.7 2.7 1.0 1.3 0.7 5.3 0.0 23.3 1.3
5. Jerrick Harding NBK R/K 23 3 28.3 21.3 7.3/12.0 61.1 1.3/6.0 22.2 2.7/3.0 88.9 0.7 2.3 3.0 3.0 0.7 1.3 0.8 4.7 0.0 19.3 2.0
6. Kenneth Anthony Carpenter OLO R 25 3 32.3 19.0 6.0/10.0 60.0 1.3/2.3 57.1 3.0/3.3 90.0 0.3 4.7 5.0 9.0 1.0 1.3 2.3 3.0 0.0 28.3 3.7
7. Arsenije Vučkovič OLO K/P 23 3 35.0 18.3 6.3/12.0 52.8 0.3/1.0 33.3* 4.7/6.3 73.7 2.7 2.7 5.3 2.0 1.3 1.3 0.5 5.3 0.0 20.3 2.7
8. Vojtěch Hruban NBK K 32 3 28.7 17.7 5.0/9.0 55.6 0.7/3.7 18.2 5.7/7.0 81.0 2.0 2.3 4.3 2.0 2.7 1.7 0.4 4.3 0.0 18.3 0.0
9. Nikola Pešaković HKR 30 3 30.0 16.0 4.7/6.3 73.7 1.0/5.0 20.0 3.7/5.3 68.8 0.3 3.0 3.3 3.3 0.7 3.0 0.4 4.3 0.0 14.3 1.3
10. Tomáš Kyzlink USK K 28 2 21.5 23.0 6.5/7.5 86.7 2.5/5.0 50.0 2.5/4.5 55.6 0.5 2.0 2.5 0.5 0.5 2.0 0.1 3.0 0.0 20.0 1.5
11. Ozren Pavlović HKR K 27 3 24.3 15.3 3.3/7.7 43.5 1.3/3.3 40.0 4.7/7.0 66.7 2.0 8.3 10.3 0.7 1.3 1.0 0.2 4.3 0.0 19.3 0.0
12. Ladislav Pecka UNL P 30 3 31.7 15.3 4.0/8.7 46.2 2.0/4.0 50.0 1.3/3.7 36.4 5.0 4.7 9.7 1.3 1.0 1.3 0.3 3.7 0.0 18.0 0.7
13. Lukáš Palyza NBK K 31 3 25.0 15.3 1.3/3.0 44.4 3.7/5.0 73.3 1.7/2.0 83.3 0.0 2.3 2.3 1.3 0.7 2.3 0.2 2.3 0.0 15.0 0.0
14. Filip Halada OLO K 29 3 36.0 15.0 4.0/7.0 57.1 2.0/6.3 31.6 1.0/2.0 50.0 1.0 4.3 5.3 1.0 2.3 1.0 0.3 1.7 0.0 13.3 0.0
15. Issac Vann OVA 26 3 32.3 14.3 4.3/8.7 50.0 0.7/2.0 33.3 3.7/4.7 78.6 2.0 3.7 5.7 2.3 4.0 1.3 0.6 4.3 0.0 20.0 3.0
16. Jakub Šiřina OPA R 33 2 32.0 20.5 4.0/7.5 53.3 3.0/7.5 40.0 3.5/4.5 77.8 2.0 3.0 5.0 5.5 1.0 3.5 0.8 3.5 0.0 21.0 3.5
17. Pavol Lošonský KOL P 33 3 29.3 13.7 4.0/6.7 60.0 0.7/2.0 33.3 3.7/5.0 73.3 3.3 7.3 10.7 1.0 0.3 1.7 0.2 4.0 0.0 20.0 0.0
18. Damonte Dodd DEC P 27 3 27.3 13.3 6.0/11.7 51.4 0.0/0.0 0.0* 1.3/3.7 36.4 1.7 6.0 7.7 1.3 1.0 2.3 0.2 2.3 0.0 13.7 4.0
19. Lamb Autrey UNL K 31 3 35.0 13.3 4.7/9.7 48.3 0.7/4.0 16.7 2.0/3.0 66.7 1.0 7.0 8.0 5.3 2.3 2.0 0.9 2.3 0.0 19.0 2.0
20. Alexandar Radukič OVA 30 3 30.7 13.0 3.3/6.0 55.6 1.7/6.7 25.0 1.3/2.7 50.0 1.3 6.7 8.0 1.0 0.0 1.7 0.2 3.3 0.0 12.0 0.7
21. Emmanuel Ubilla OVA 35 3 32.3 12.7 1.3/4.7 28.6 2.7/7.0 38.1 2.0/2.0 100.0 0.7 3.0 3.7 4.7 1.0 1.0 1.6 2.7 0.0 14.3 0.7
22. Ondřej Šiška DEC R 27 3 27.7 12.7 3.0/5.3 56.3 1.7/4.7 35.7 1.7/4.7 35.7 1.0 1.7 2.7 3.3 2.3 5.3 0.2 6.7 0.0 12.0 2.7
23. Kyle Mangas USK 22 2 22.5 19.0 6.5/10.0 65.0 1.0/3.5 28.6 3.0/4.0 75.0 2.5 2.5 5.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0 0.0 18.5 0.0
24. Michal Mareš KOL K 28 3 30.0 12.3 1.7/4.3 38.5 2.0/5.0 40.0 3.0/5.0 60.0 0.7 1.7 2.3 1.3 0.7 1.0 0.4 3.0 0.0 7.3 0.0
25. Tomáš Vyoral PCE R 28 2 34.5 18.5 4.0/7.0 57.1 1.5/4.5 33.3 6.0/7.0 85.7 1.0 5.5 6.5 9.5 1.5 3.0 1.6 4.0 0.0 28.5 2.0
26. Peter Sedmák HKR P 36 3 20.0 12.0 4.3/7.7 56.5 0.3/2.0 16.7 2.3/2.7 87.5 2.3 4.0 6.3 1.0 0.3 2.0 0.2 3.0 0.0 13.0 4.7
27. Ian Michael Steere JHR P 22 3 21.0 11.7 3.0/6.0 50.0 1.3/3.7 36.4 1.7/3.0 55.6 2.0 6.3 8.3 0.3 0.0 0.7 0.2 2.3 0.0 13.3 7.7
28. Martin Gniadek OPA P 31 2 27.0 17.0 3.0/5.0 60.0 3.0/7.0 42.9 2.0/2.5 80.0 2.0 1.0 3.0 3.0 2.0 2.0 0.8 2.0 0.0 14.5 3.5
29. Lukáš Stegbauer JHR K/P 25 3 27.7 11.3 1.0/2.0 50.0 3.0/6.7 45.0 0.3/0.3 100.0* 0.7 2.3 3.0 1.0 0.3 1.3 0.3 2.0 0.0 10.7 0.0
30. Spencer Svejcar UNL K 26 3 34.0 11.0 2.3/5.3 43.8 1.3/7.7 17.4 2.3/2.7 87.5 1.0 3.3 4.3 0.3 1.0 1.7 0.1 3.0 0.0 7.0 0.0
31. Marek Vyroubal USK R 20 2 27.5 16.5 5.0/8.0 62.5 0.5/1.5 33.3* 5.0/5.5 90.9 2.0 2.5 4.5 4.0 2.0 1.0 2.0 5.5 0.0 25.0 1.0
32. Filip Kroutil DEC K 25 3 26.7 11.0 1.0/2.7 37.5 2.3/4.7 50.0 2.0/2.0 100.0 1.3 1.7 3.0 1.7 0.7 2.0 0.3 2.0 0.0 12.0 0.0
33. Rashad Kytel Madden BRN K 29 2 26.0 16.0 4.5/9.0 50.0 1.0/2.0 50.0 4.0/5.0 80.0 1.0 4.0 5.0 5.0 0.5 1.5 1.7 4.5 0.0 21.0 0.0
34. Richard Körner BRN P 30 2 29.5 16.0 5.0/9.5 52.6 1.5/3.0 50.0 1.5/3.5 42.9 0.5 8.5 9.0 0.5 1.0 1.0 0.3 3.5 0.0 20.0 4.0
35. Petr Bohačík OVA P 36 3 27.0 10.3 4.3/6.3 68.4 0.0/0.7 0.0* 1.7/3.7 45.5 3.0 5.0 8.0 0.3 0.3 2.7 0.0 3.7 0.0 12.0 0.0
36. Jakub Petráš KOL P 27 3 29.7 10.3 4.0/10.0 40.0 0.0/0.0 0.0* 2.3/4.7 50.0 3.0 6.0 9.0 0.7 1.3 1.3 0.2 3.7 0.0 11.3 1.3
37. Cameron James Gregory JHR P 26 3 17.3 10.3 4.3/7.0 61.9 0.0/0.7 0.0* 1.7/1.7 100.0* 1.7 2.3 4.0 0.7 1.3 1.0 0.2 1.3 0.0 11.0 2.3
38. Lukáš Feštr OLO R 27 3 28.7 10.3 1.7/2.7 62.5 1.7/3.7 45.5 2.0/2.3 85.7 0.0 3.0 3.0 2.7 0.0 0.7 1.3 2.7 0.0 12.3 0.0
39. Ondřej Peterka HKR K/P 30 3 26.3 10.0 1.0/2.0 50.0 2.7/5.0 53.3 0.0/0.0 0.0* 0.7 2.7 3.3 0.7 0.3 0.0 0.0 0.3 0.0 9.7 0.0
40. Delvon Johnson UNL P 32 3 28.0 9.7 4.0/8.7 46.2 0.0/0.0 0.0* 1.7/4.3 38.5 2.3 1.7 4.0 1.7 1.0 0.7 0.8 4.0 0.0 10.3 4.0
41. Radim Klečka OPA R/K 31 2 29.0 14.5 2.0/4.5 44.4 3.5/11.5 30.4 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 4.0 0.5 0.0 0.0 1.5 0.0 10.0 0.0
42. Dantez Walton PCE P 23 2 32.0 14.0 3.0/5.0 60.0 2.5/7.0 35.7 0.5/1.5 33.3* 0.5 8.0 8.5 4.5 1.0 3.0 0.8 2.5 0.0 17.5 0.0
43. Mattias Markusson OPA P 25 2 31.5 14.0 4.5/6.0 75.0 0.0/0.0 0.0* 5.0/9.0 55.6 7.5 11.5 19.0 2.0 0.0 0.0 0.0 7.0 0.0 34.5 7.0
44. Jahmal Jones UNL R 30 3 32.0 9.0 2.7/4.0 66.7 0.7/2.3 28.6 1.7/3.0 55.6 0.0 1.7 1.7 4.0 1.0 1.3 1.0 4.0 0.0 12.0 0.0
45. Peda Stamenkovic HKR R 33 3 32.7 9.0 2.0/4.7 42.9 1.3/2.7 50.0 1.0/1.3 75.0* 1.0 4.7 5.7 6.0 1.0 4.0 0.5 2.7 0.0 14.3 2.0
46. David Pekárek PCE K 25 2 26.5 13.5 2.5/5.0 50.0 2.0/4.5 44.4 2.5/2.5 100.0 0.5 6.0 6.5 2.5 0.0 2.0 0.6 2.5 0.0 15.5 2.0
47. Filip Novotný JHR R/K 21 3 26.3 8.7 0.7/2.7 25.0 2.3/10.7 21.9 0.3/0.7 50.0* 2.0 2.7 4.7 1.3 0.3 0.7 0.7 2.0 0.0 3.3 0.0
48. Hunter Mickelson BRN P 29 2 25.0 13.0 5.0/12.0 41.7 0.0/0.0 0.0* 3.0/5.0 60.0 3.5 5.5 9.0 2.0 1.0 1.0 1.0 3.5 0.0 17.0 3.5
49. Luboš Kovář NBK P 20 3 20.7 8.0 2.7/3.3 80.0 0.7/2.0 33.3 0.7/0.7 100.0* 1.7 3.3 5.0 0.3 0.0 1.0 0.1 0.7 0.0 11.0 2.7
50. Filip Novotný KOL K 22 3 27.3 8.0 1.0/1.3 75.0* 1.7/5.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.3 2.3 3.7 2.0 1.3 0.7 1.0 1.3 0.0 9.0 0.0
51. Roman Marko BRN R 35 2 28.5 12.0 1.5/3.5 42.9 2.5/7.5 33.3 1.5/2.0 75.0 0.5 5.5 6.0 4.5 1.0 1.0 2.3 2.0 0.0 14.5 5.0
52. Filip Šmíd OVA K 29 3 20.0 8.0 3.3/4.3 76.9 0.0/0.7 0.0* 1.3/1.7 80.0* 0.7 2.3 3.0 1.7 0.7 0.3 1.7 1.7 0.0 10.3 0.7
53. Nikola Vujović HKR 28 3 18.0 7.7 2.3/6.3 36.8 0.0/0.7 0.0* 3.0/4.7 64.3 3.0 2.3 5.3 1.0 0.0 1.0 0.3 3.3 0.0 9.3 0.0
54. Robert Rožánek KOL R 25 3 17.7 7.7 2.3/4.0 58.3 0.3/2.3 14.3 2.0/2.7 75.0 0.0 1.7 1.7 2.7 0.0 0.3 2.7 4.3 0.0 11.0 0.7
55. Nathaniel West USK 23 2 21.5 11.0 1.5/5.0 30.0 2.0/5.5 36.4 2.0/3.5 57.1 0.0 2.0 2.0 3.5 1.0 0.5 3.5 2.5 0.0 10.0 2.0
56. Jakub Nečas BRN K 17 2 24.0 11.0 2.5/4.0 62.5 1.0/3.0 33.3 3.0/4.0 75.0 1.5 3.0 4.5 0.5 0.5 2.5 0.1 4.0 0.0 11.0 4.5
57. Ondřej Husták BRN P 17 2 14.5 11.0 3.0/5.0 60.0 0.0/1.5 0.0* 5.0/5.5 90.9 1.0 4.0 5.0 0.0 1.0 0.5 0.0 3.0 0.0 15.0 3.0
58. Phil Henry PCE P 30 2 12.5 10.5 2.5/4.5 55.6 1.5/2.0 75.0 1.0/2.5 40.0 1.0 2.0 3.0 0.5 0.5 1.0 0.3 2.5 0.0 11.0 2.5
59. Gorjok Gak NBK P 24 3 15.7 7.0 2.7/4.3 61.5 0.0/0.0 0.0* 1.7/3.7 45.5 2.0 4.0 6.0 1.7 0.7 0.3 1.7 2.7 0.0 11.3 8.3
60. Jan Štěrba USK K 26 2 20.5 10.0 1.5/1.5 100.0* 2.0/3.5 57.1 1.0/2.0 50.0 0.5 5.0 5.5 1.5 0.5 0.5 1.5 1.5 0.0 13.5 0.0
61. Jiří Jelínek KOL P 34 3 19.3 6.7 1.7/4.7 35.7 0.7/3.3 20.0 1.3/1.7 80.0* 0.7 4.7 5.3 1.0 0.3 0.3 1.0 1.3 0.0 4.0 0.0
62. Petr Benda NBK P 39 3 25.7 6.7 1.7/5.0 33.3 1.0/2.7 37.5 0.3/0.7 50.0* 3.3 4.7 8.0 1.7 1.7 1.7 0.3 1.3 0.0 10.3 0.7
63. Kamil Švrdlík PCE P 34 2 29.5 10.0 5.0/7.0 71.4 0.0/0.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 1.5 4.5 6.0 0.0 0.5 2.0 0.0 3.5 0.0 12.5 2.0
64. David Škranc HKR K 25 2 24.5 9.5 2.5/4.5 55.6 1.5/3.5 42.9 0.0/1.0 0.0* 2.5 2.5 5.0 0.5 1.5 2.0 0.1 0.5 0.0 8.5 2.5
65. Jakub Tůma NBK R 23 3 27.7 6.0 2.3/3.3 70.0 0.3/1.3 25.0* 0.3/1.0 33.3* 0.7 2.3 3.0 3.3 1.0 2.0 0.6 3.3 0.0 9.7 0.0
66. Richard Bálint BRN R/K 18 2 12.0 8.5 0.5/1.0 50.0* 2.5/3.5 71.4 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 1.0 0.0 1.0 0.5 0.0 0.0 8.0 0.0
67. Demetre Rivers NBK R/K 25 3 22.0 5.7 1.0/3.3 30.0 1.0/2.7 37.5 0.7/1.3 50.0* 1.3 5.3 6.7 1.0 0.7 1.0 0.3 1.7 0.0 8.7 2.7
68. Michal Svoboda PCE K 22 2 23.0 8.0 1.0/2.5 40.0 1.5/2.0 75.0 1.5/2.5 60.0 0.0 3.5 3.5 2.5 1.0 2.0 0.6 2.0 0.0 9.5 0.0
69. Eduard Kotásek DEC R 23 3 23.7 5.0 1.7/4.3 38.5 0.3/1.7 20.0* 0.7/1.3 50.0* 0.7 2.3 3.0 4.0 1.0 2.3 0.6 2.3 0.0 4.7 1.3
70. Jan Karlovský UNL P 21 2 10.5 7.0 3.0/7.0 42.9 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 4.0 1.0 5.0 0.0 1.5 1.0 0.0 1.0 0.0 7.5 0.0
71. Josef Potoček PCE K 25 2 17.5 7.0 2.0/2.5 80.0 0.5/2.0 25.0 1.5/2.5 60.0 1.5 0.5 2.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 6.0 1.0
72. Jakub Slavík OPA K 22 2 20.0 7.0 2.5/5.0 50.0 0.0/1.5 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.5 1.5 2.0 1.5 1.0 1.5 0.5 3.0 0.0 6.0 1.5
73. Dalibor Fait UNL K/P 27 3 13.3 4.7 0.7/3.0 22.2 0.7/2.3 28.6 1.3/1.3 100.0* 1.3 2.7 4.0 0.7 0.0 0.7 0.3 1.0 0.0 3.0 2.0
74. Štěpán Borovka JHR R/K 21 3 18.0 4.7 1.3/2.7 50.0 0.3/0.7 50.0* 1.0/2.3 42.9 1.3 3.3 4.7 0.7 0.7 1.7 0.1 2.0 0.0 6.3 0.7
75. Martin Nábělek OVA R 23 3 17.3 4.7 0.3/1.3 25.0* 1.0/3.7 27.3 1.0/1.0 100.0* 0.3 1.0 1.3 1.0 0.0 0.3 1.0 2.0 0.0 3.3 0.0
76. Lukáš Linhart JHR K/P 28 3 16.0 4.7 0.3/1.0 33.3* 1.3/2.7 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 2.3 0.0
77. Dominik Heinzl OVA P 26 3 14.3 4.3 1.3/3.0 44.4 0.3/1.7 20.0* 0.7/1.3 50.0* 1.0 1.0 2.0 0.3 0.0 1.3 0.1 1.0 0.0 2.3 0.7
78. Viktor Půlpán BRN R 25 2 25.0 6.5 3.0/6.5 46.2 0.0/1.5 0.0* 0.5/1.5 33.3* 2.5 1.5 4.0 6.0 1.0 1.5 2.0 2.5 0.0 9.0 0.0
79. Adam Goga HKR R/K 24 3 13.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.3 75.0* 1.0/1.7 60.0* 0.0 1.0 1.0 1.7 0.7 1.3 0.4 1.0 0.0 3.0 1.3
80. Jan Švandrlík OPA K/P 27 2 21.5 6.0 0.5/1.5 33.3* 1.5/4.5 33.3 0.5/1.0 50.0* 1.0 2.0 3.0 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 3.0 0.0
81. Ondřej Švec USK R/K 18 2 16.5 5.5 0.5/2.0 25.0 0.5/1.5 33.3* 3.0/4.0 75.0 0.0 3.0 3.0 1.0 0.0 0.5 1.0 3.0 0.0 6.0 0.0
82. Filip Zbránek OPA K/P 30 1 20.0 11.0 2.0/3.0 66.7 2.0/4.0 50.0 1.0/1.0 100.0* 0.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 0.0 11.0 0.0
83. Keith Alexander Smith JHR R 24 3 23.7 3.3 0.7/4.7 14.3 0.7/2.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.7 2.3 5.7 0.7 0.7 2.8 1.7 0.0 4.7 2.0
84. Martin David UNL K 24 3 10.7 3.0 0.3/2.3 14.3 0.7/2.0 33.3 0.3/0.7 50.0* 0.3 0.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0
85. Jiří Šoula HKR R/K 26 3 19.3 2.7 1.0/1.3 75.0* 0.0/1.3 0.0* 0.7/0.7 100.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 0.7 1.0 0.3 2.0 0.0 4.3 0.0
86. David Žikla DEC P 23 3 16.0 2.7 0.7/2.3 28.6 0.3/1.3 25.0* 0.3/1.0 33.3* 1.0 1.0 2.0 0.3 0.3 1.0 0.1 1.3 0.0 -0.3 0.0
87. Luděk Jurečka OPA K 37 2 16.0 4.0 1.0/1.5 66.7* 0.5/1.0 50.0* 0.5/0.5 100.0* 0.0 2.0 2.0 1.5 1.0 0.0 0.0 0.5 0.0 7.5 1.0
88. Jiří Dedek OVA R/K 25 3 12.3 2.7 0.3/1.3 25.0* 0.7/3.3 20.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.7 0.3 1.3 0.2 0.3 0.0 -0.7 0.7
89. Petr Šafarčík PCE R/K 27 1 14.0 8.0 4.0/6.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 1.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 13.0 0.0
90. Rostislav Jirák OLO R 21 3 7.7 2.3 0.7/1.0 66.7* 0.3/1.0 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 1.0 0.7 0.7 0.5 0.7 0.0 1.3 0.7
91. František Váňa NBK K 23 3 8.3 2.3 0.7/1.3 50.0* 0.3/1.7 20.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.7 0.3 0.7 0.0 0.7 0.0
92. František Fuxa USK P 21 2 15.5 3.5 1.0/3.5 28.6 0.5/0.5 100.0* 0.0/0.5 0.0* 2.0 4.5 6.5 1.5 0.0 1.0 0.8 0.5 0.0 6.0 0.0
93. Martin Mach DEC K/P 21 3 20.3 2.0 1.0/2.3 42.9 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 2.3 3.0 1.3 0.3 1.3 0.3 0.7 0.0 1.3 0.0
94. Matěj Burda PCE R 20 2 14.0 3.0 1.5/2.0 75.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 1.5 0.5 0.5 1.5 1.0 0.0 3.0 0.0
95. Petr Macháč USK K/P 21 2 10.0 3.0 1.5/2.5 60.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 1.0
96. Dominik Štěpán OLO P 23 3 9.0 2.0 1.0/1.7 60.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.7 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.3 0.0 0.7 0.2 0.3 0.0 0.3 1.7
97. Radovan Kouřil OPA R 26 2 17.5 3.0 1.5/5.5 27.3 0.0/4.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5 0.5 2.0 4.0 0.0 1.5 1.3 0.5 0.0 -0.5 0.0
98. Jan Křivánek KOL K/P 27 3 11.7 2.0 0.0/0.7 0.0* 0.7/2.3 28.6 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7 0.0
99. Jakub Skalička DEC P 22 3 8.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.3 2.7 0.7 0.3 0.7 0.3 0.0 0.0 4.3 2.3
100. Tomáš Tkadlec PCE K 22 2 4.0 2.5 0.0/0.5 0.0* 0.5/0.5 100.0* 1.0/1.5 66.7* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 2.5 0.0
101. Devin Johnson OVA 27 3 7.7 1.7 0.3/2.0 16.7 0.3/2.3 14.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.3 1.3 0.7 0.3 0.3 0.7 0.3 0.0 -0.3 0.0
102. Kevin Týml OVA K 19 3 4.3 1.7 0.3/0.3 100.0* 0.3/0.3 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7 0.0
103. Marek Welsch JHR R 21 3 8.3 1.7 0.0/2.0 0.0 0.3/2.3 14.3 0.7/0.7 100.0* 0.0 1.0 1.0 0.7 0.3 0.7 0.3 2.0 0.0 0.7 0.0
104. Marek Sehnal OLO K 25 3 12.0 1.7 0.3/0.7 50.0* 0.3/1.7 20.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
105. Martin Kolář USK K 23 2 13.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.5 1.5 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.0
106. Miroslav Kvapil OPA P 28 2 4.0 2.0 0.5/1.0 50.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 1.5
107. Šimon Puršl BRN P 24 1 10.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 2.0 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 7.0 2.0
108. František Rylich NBK R/K 19 2 9.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 2.0
109. Matěj Dáňa BRN K 17 2 8.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5 0.0
110. Jan Maděra UNL K 22 3 7.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.3/0.7 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7
111. Rostislav Dragoun OPA K 25 2 3.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
112. Dalibor Vlk USK K 19 2 6.5 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.5/1.5 33.3* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5 0.0
113. Marcel Bátovský USK R/K 21 2 17.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.5/3.5 14.3 0.0/0.5 0.0* 0.5 4.0 4.5 0.5 0.0 1.0 0.3 0.0 0.0 -0.5 2.0
114. Dominik Lukáč OVA K 21 1 4.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
115. Tomáš Jansa BRN R 19 1 7.0 3.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0 1.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0 0.0
116. Jamaure Gregg DEC 22 1 18.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0
117. Filip Sertič DEC K/P 19 2 4.5 1.0 0.5/0.5 100.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0
118. Chimobi Ahinze Ikegwuruka JHR R/K 18 3 6.7 0.7 0.3/1.0 33.3* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.3 0.3 0.7 1.3 1.3 0.7 0.7 0.3 0.0 1.7 0.0
119. Tomáš Pomikálek DEC K/P 32 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
120. Martin Kříž NBK K/P 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
121. Patrick Samoura USK R/K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
122. Daniel Žáček USK R 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
123. Tomáš Havlík OVA K 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
124. Petr Křivánek BRN R/K 18 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
125. Prokop Slanina PCE P 26 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
126. David Böhm USK K/P 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
127. Ikounga-Djoh Ngatse JHR R/K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
128. Jan Zídek USK K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
129. Pavel Dohnal OLO K 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
130. Lukáš Kantůrek HKR R 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
131. Sterling Gibbs NBK R 28 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
132. Kryštof Kavan OPA K 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
133. Jakub Krakovič BRN P 30 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
134. Adam Klepač OLO K 20 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
135. Štěpán Svoboda OVA K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
136. Jiří Štěpánek OPA P 23 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
137. Matouš Kurečka OPA R/K 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
138. Robert Bzonek JHR P 22 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
139. Jan Mička OPA K/P 19 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
140. Oliver Kulenović USK K/P 21 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
141. Karel Vlasák DEC K 20 2 6.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
142. Lukáš Rozsypal DEC K 19 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -3.0 0.0
143. Lukáš Bobek DEC R/K 21 1 11.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -3.0 0.0
144. Gianluca Prošek OVA P 21 1 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
145. Thomas Otto Faustka JHR K/P 22 2 4.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 -1.5 0.0
146. Filip Kábrt NBK K 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
147. Juraj Páleník OPA K 21 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
148. Tomáš Bohuslav UNL 20 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
149. Lukáš Kosík KOL K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
150. Tomáš Merta KOL K 20 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
151. Dominik Žák OLO P 20 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
152. Erik Klepač OLO K 20 2 6.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.5 0.0 0.0 -3.0 0.0
153. Michal Svojanovský PCE R/K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
154. Johan Haiblík UNL K/P 21 1 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
155. Tomáš Mráz HKR R/K 20 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
156. Filip Petružela USK P 24 2 8.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.5 0.0 1.5 0.2 0.0 0.0 -2.0 0.0
157. Matěj Wiesner UNL R/K 19 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
158. Jakub Rytíř OLO K 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
159. Matěj Snopek OVA K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
160. Tomáš Randýsek DEC R 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
161. Theodor Dlugoš KOL R 24 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
162. Pavel Novák KOL K 19 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
163. Lukáš Vacek KOL K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
164. Tomáš Dvořák PCE R 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
165. Jakub Novák PCE P 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
166. Vojtěch Novák JHR K/P 24 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
167. Vojtěch Kalný PCE P 19 1 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
168. Radovan Mrázek PCE R 17 0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. NBK 3 3/0 100.0 20.0 24.0 25.0 19.3 91.3 83.0 25.3/45.3 55.9 9.0/25.7 35.1 13.7/19.3 70.7 14.0 30.3 44.3 15.3 8.0 12.7 21.7 21.7 3.3 107.0
2. HKR 3 2/1 66.7 20.3 25.3 19.7 17.7 83.0 80.3 20.3/39.0 52.1 8.7/23.7 36.6 16.3/24.0 68.1 11.3 30.7 42.0 15.7 6.0 16.0 21.3 19.7 2.0 93.3
3. BRN 2 2/0 100.0 23.5 27.0 22.5 26.5 99.5 81.5 27.5/53.5 51.4 8.5/24.0 35.4 19.0/27.5 69.1 14.5 40.0 54.5 21.0 6.5 10.5 23.5 21.0 4.5 128.0
4. PCE 2 2/0 100.0 25.5 25.0 17.0 23.5 91.0 75.5 23.5/39.5 59.5 10.0/23.5 42.6 14.0/21.0 66.7 8.0 34.5 42.5 22.5 7.5 14.5 20.5 20.5 3.0 115.0
5. USK 2 2/0 100.0 24.5 26.5 26.0 19.5 96.5 80.0 25.0/44.5 56.2 10.0/27.0 37.0 16.5/24.5 67.3 15.0 31.0 46.0 14.0 5.0 10.5 19.5 27.0 3.0 102.0
6. OLO 3 1/2 33.3 22.7 28.0 19.0 23.7 93.3 97.0 29.7/52.3 56.7 6.0/16.3 36.7 16.0/23.0 69.6 9.3 29.0 38.3 19.0 6.3 10.7 20.7 20.3 2.3 107.7
7. KOL 3 1/2 33.3 24.3 25.0 18.3 20.3 88.0 89.0 18.7/37.0 50.5 11.7/33.7 34.7 15.7/24.0 65.3 12.3 29.3 41.7 13.0 4.3 9.3 22.3 22.0 1.3 89.3
8. OVA 3 1/2 33.3 19.3 22.0 19.7 13.3 74.3 80.3 19.3/38.3 50.4 8.0/28.7 27.9 11.7/17.0 68.6 12.0 24.3 36.3 12.7 6.7 12.0 19.3 19.3 1.7 74.7
9. UNL 3 1/2 33.3 19.0 17.0 18.7 17.0 71.7 78.3 20.7/47.3 43.7 6.3/23.3 27.1 11.3/19.3 58.6 14.7 24.3 39.0 13.7 8.0 9.0 19.7 16.3 1.7 76.0
10. OPA 2 1/1 50.0 29.5 18.0 27.5 16.5 95.0 92.0 20.5/39.0 52.6 13.0/40.5 32.1 15.0/22.5 66.7 19.0 24.5 43.5 24.0 7.0 11.0 20.0 22.5 2.5 104.5
11. JHR 3 0/3 0.0 20.7 19.0 25.3 18.3 83.3 97.3 23.7/48.0 49.3 9.3/33.7 27.7 8.0/13.3 60.0 12.7 26.7 39.3 16.0 6.7 11.0 20.0 20.7 4.7 84.3
12. DEC 3 0/3 0.0 21.7 16.0 18.7 16.0 72.3 87.3 20.0/42.0 47.6 7.3/22.0 33.3 10.3/18.0 57.4 10.0 27.7 37.7 15.3 8.3 17.7 21.0 22.0 2.7 73.0
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE - 57.9 693 401 292 0
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE - 0 132 66 198
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE GEOSAN Kolín 0.0 3 36 48 81
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB - 44.3 515 228 287 0
Dušan Bohunický SVK BK JIP Pardubice 59.1 132 141 115 124
Petr Czudek CZE BK Opava 56.2 393 258 215 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 43.5 85 138 200 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE Královští sokoli 37.8 74 80 93 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE NH Ostrava 37.7 138 62 110 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE Basket Brno 43.1 274 167 160 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 146 173 223
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunovič CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR ERA Basketball Nymburk 98.7 157 218 5 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 87 96 183
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 100 59 159
Filip Rytina CZE GEOSAN Kolín 33.3 3 64 81 142
Martin Vaněk CZE Basket Brno 0 54 93 147
Pavel Beneš CZE - 37.1 97 36 61 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Aleksander Sekulic SLO ERA Basketball Nymburk 100.0 3 154 2 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO BK JIP Pardubice 47.7 109 52 57 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE BK JIP Pardubice 44.4 18 31 34 47
Martin Bašta CZE USK Praha 0 33 34 67
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 UNL HKR 19. 9. 2021 40 64 72 136 8 30 35 41 30 39/82 47.6 14/43 32.6 16/21 76.2 20 48 68 27 15 31 32 32 143
1 OLO JHR 17. 9. 2021 40 100 92 192 8 52 47 52 41 59/97 60.8 16/54 29.6 26/41 63.4 20 59 79 32 11 23 39 39 208
1 KOL NBK 18. 9. 2021 40 86 91 177 5 46 43 42 46 45/78 57.7 20/56 35.7 27/42 64.3 22 51 73 26 16 21 44 44 190
1 DEC OVA 18. 9. 2021 40 70 73 143 3 38 40 40 25 38/75 50.7 15/52 28.8 22/38 57.9 27 56 83 21 15 35 43 44 138
2 UNL OVA 22. 9. 2021 40 86 72 158 14 46 40 38 34 39/89 43.8 21/50 42.0 17/25 68.0 26 54 80 32 13 20 33 33 180
2 PCE DEC 22. 9. 2021 40 97 73 170 24 52 40 36 42 43/88 48.9 19/51 37.3 27/43 62.8 20 67 87 48 19 29 43 43 210
2 NBK OPA 22. 9. 2021 45 91 89 180 2 42 46 48 28 45/97 46.4 20/66 30.3 30/40 75.0 43 58 101 35 12 24 44 44 200
2 OLO KOL 22. 9. 2021 40 87 98 185 11 50 57 36 42 47/96 49.0 20/49 40.8 31/39 79.5 25 55 80 40 9 14 43 43 210
2 BRN JHR 22. 9. 2021 40 110 83 193 27 43 51 51 48 54/107 50.5 20/65 30.8 25/35 71.4 36 67 103 46 16 26 42 42 235
2 HKR USK 22. 9. 2021 40 95 102 197 7 50 55 49 43 48/87 55.2 20/46 43.5 41/62 66.1 26 50 76 29 14 24 50 50 212
3 USK UNL 25. 9. 2021 40 91 65 156 26 40 43 39 34 44/91 48.4 10/49 20.4 38/57 66.7 28 64 92 24 9 16 43 43 164
3 JHR HKR 25. 9. 2021 40 75 82 157 7 38 45 42 32 46/88 52.3 15/58 25.9 20/36 55.6 25 66 91 32 14 27 41 41 174
3 KOL BRN 25. 9. 2021 40 80 89 169 9 49 43 31 46 45/96 46.9 15/50 30.0 34/57 59.6 21 74 95 23 8 16 46 47 173
3 OPA OLO 25. 9. 2021 40 101 93 194 8 49 47 50 48 49/78 62.8 20/57 35.1 36/54 66.7 22 52 74 44 15 22 41 41 223
3 DEC NBK 25. 9. 2021 40 74 92 166 18 42 45 44 35 42/81 51.9 21/54 38.9 19/34 55.9 23 54 77 32 20 34 42 42 180
3 OVA PCE 25. 9. 2021 40 78 85 163 7 43 45 40 35 43/71 60.6 16/51 31.4 29/41 70.7 18 52 70 34 9 26 39 40 175
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      GBA Fio banka J. Hradec
      3
      USK Praha
      4
      BK ARMEX Děčín
      5
      BK REDSTONE Olomoucko

      Doskoky

      3
      GEOSAN Kolín
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Asistence

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      BK JIP Pardubice
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      BK JIP Pardubice

      Užitečnost

      1.
      BK ARMEX Děčín
      3
      GBA Fio banka J. Hradec
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      BK REDSTONE Olomoucko

      Bloky

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      GBA Fio banka J. Hradec
      4
      GBA Fio banka J. Hradec
      5
      BK JIP Pardubice

      Kooperativa faktor

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      ERA Basketball Nymburk
      5
      GBA Fio banka J. Hradec

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      GBA Fio banka J. Hradec
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      GBA Fio banka J. Hradec
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      GBA Fio banka J. Hradec

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      ERA Basketball Nymburk
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      GBA Fio banka J. Hradec
      5
      GBA Fio banka J. Hradec

      Proměněné trestné hody

      1.
      Královští sokoli
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      BK JIP Pardubice
      4
      ERA Basketball Nymburk
      5
      Basket Brno
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Adam Číž GEOSAN Kolín 37 KOL - BRN (80 : 89)
      2. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 30 OLO - JHR (100 : 92)
      3. Tomáš Kyzlink USK Praha 29 HKR - USK (95 : 102)
      4. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 28 DEC - OVA (70 : 73)
      5. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 27 OLO - KOL (87 : 98)
      6. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 26 OPA - OLO (101 : 93)
      7. Adam Číž GEOSAN Kolín 26 KOL - NBK (86 : 91)
      8. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 26 JHR - HKR (75 : 82)
      9. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 25 OLO - JHR (100 : 92)
      10. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 24 DEC - NBK (74 : 92)
      11. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 24 KOL - NBK (86 : 91)
      12. Nikola Pešaković Královští sokoli 23 UNL - HKR (64 : 72)
      13. Jakub Šiřina BK Opava 23 OPA - OLO (101 : 93)
      14. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 23 BRN - JHR (110 : 83)
      15. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 23 KOL - NBK (86 : 91)
      16. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 22 OPA - OLO (101 : 93)
      17. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 22 OVA - PCE (78 : 85)
      18. Kyle Mangas USK Praha 21 HKR - USK (95 : 102)
      19. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 21 DEC - NBK (74 : 92)
      20. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 21 DEC - OVA (70 : 73)
      21. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 21 UNL - HKR (64 : 72)
      22. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 20 NBK - OPA (91 : 89)
      23. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 20 OLO - JHR (100 : 92)
      24. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 20 DEC - NBK (74 : 92)
      25. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 20 OLO - KOL (87 : 98)
      26. Phil Henry BK JIP Pardubice 19 PCE - DEC (97 : 73)
      27. Adam Číž GEOSAN Kolín 19 OLO - KOL (87 : 98)
      28. Richard Körner Basket Brno 19 BRN - JHR (110 : 83)
      29. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 19 OLO - KOL (87 : 98)
      30. Issac Vann NH Ostrava 19 UNL - OVA (86 : 72)
      31. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 19 NBK - OPA (91 : 89)
      32. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 19 OLO - JHR (100 : 92)
      33. Dantez Walton BK JIP Pardubice 19 OVA - PCE (78 : 85)
      34. Alexandar Radukič NH Ostrava 19 OVA - PCE (78 : 85)
      35. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 19 PCE - DEC (97 : 73)
      36. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 19 UNL - OVA (86 : 72)
      37. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 19 OPA - OLO (101 : 93)
      38. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 19 DEC - NBK (74 : 92)
      39. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 18 OLO - KOL (87 : 98)
      40. Filip Šmíd NH Ostrava 18 OVA - PCE (78 : 85)
      41. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 18 OLO - JHR (100 : 92)
      42. Roman Marko Basket Brno 18 KOL - BRN (80 : 89)
      43. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 18 PCE - DEC (97 : 73)
      44. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 18 BRN - JHR (110 : 83)
      45. Ozren Pavlović Královští sokoli 18 JHR - HKR (75 : 82)
      46. Rashad Kytel Madden Basket Brno 18 KOL - BRN (80 : 89)
      47. Jakub Šiřina BK Opava 18 NBK - OPA (91 : 89)
      48. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 18 NBK - OPA (91 : 89)
      49. Marek Vyroubal USK Praha 17 USK - UNL (91 : 65)
      50. Martin Gniadek BK Opava 17 NBK - OPA (91 : 89)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Mattias Markusson BK Opava 19 NBK - OPA (91 : 89)
      2. Mattias Markusson BK Opava 19 OPA - OLO (101 : 93)
      3. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - JHR (100 : 92)
      4. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 15 OLO - KOL (87 : 98)
      5. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 14 OLO - KOL (87 : 98)
      6. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - OVA (86 : 72)
      7. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 13 KOL - BRN (80 : 89)
      8. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 13 OLO - KOL (87 : 98)
      9. Ozren Pavlović Královští sokoli 12 JHR - HKR (75 : 82)
      10. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 12 USK - UNL (91 : 65)
      11. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 12 BRN - JHR (110 : 83)
      12. Hunter Mickelson Basket Brno 12 BRN - JHR (110 : 83)
      13. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      14. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      15. Dantez Walton BK JIP Pardubice 11 PCE - DEC (97 : 73)
      16. Richard Körner Basket Brno 11 KOL - BRN (80 : 89)
      17. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 10 OPA - OLO (101 : 93)
      18. Alexandar Radukič NH Ostrava 10 DEC - OVA (70 : 73)
      19. Ozren Pavlović Královští sokoli 10 HKR - USK (95 : 102)
      20. Peda Stamenkovic Královští sokoli 10 JHR - HKR (75 : 82)
      21. Petr Bohačík NH Ostrava 9 OVA - PCE (78 : 85)
      22. Ozren Pavlović Královští sokoli 9 UNL - HKR (64 : 72)
      23. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 9 KOL - NBK (86 : 91)
      24. Demetre Rivers ERA Basketball Nymburk 9 NBK - OPA (91 : 89)
      25. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 9 DEC - NBK (74 : 92)
      26. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 9 KOL - NBK (86 : 91)
      27. František Fuxa USK Praha 9 USK - UNL (91 : 65)
      28. Petr Bohačík NH Ostrava 9 DEC - OVA (70 : 73)
      29. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 8 USK - UNL (91 : 65)
      30. Alexandar Radukič NH Ostrava 8 UNL - OVA (86 : 72)
      31. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - OVA (86 : 72)
      32. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      33. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      34. Jakub Šiřina BK Opava 8 OPA - OLO (101 : 93)
      35. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 8 NBK - OPA (91 : 89)
      36. Peter Sedmák Královští sokoli 8 JHR - HKR (75 : 82)
      37. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 8 KOL - NBK (86 : 91)
      38. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 8 PCE - DEC (97 : 73)
      39. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 7 NBK - OPA (91 : 89)
      40. Issac Vann NH Ostrava 7 UNL - OVA (86 : 72)
      41. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 7 JHR - HKR (75 : 82)
      42. Richard Körner Basket Brno 7 BRN - JHR (110 : 83)
      43. Nikola Vujović Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      44. Adam Číž GEOSAN Kolín 7 KOL - BRN (80 : 89)
      45. Jan Štěrba USK Praha 7 HKR - USK (95 : 102)
      46. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 7 JHR - HKR (75 : 82)
      47. Peter Sedmák Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      48. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 7 NBK - OPA (91 : 89)
      49. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 7 KOL - NBK (86 : 91)
      50. Marek Vyroubal USK Praha 7 HKR - USK (95 : 102)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - KOL (87 : 98)
      2. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - OVA (86 : 72)
      3. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 10 PCE - DEC (97 : 73)
      4. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 9 OVA - PCE (78 : 85)
      5. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - JHR (100 : 92)
      6. Jakub Šiřina BK Opava 8 OPA - OLO (101 : 93)
      7. Rashad Kytel Madden Basket Brno 8 BRN - JHR (110 : 83)
      8. Adam Číž GEOSAN Kolín 8 OLO - KOL (87 : 98)
      9. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 8 BRN - JHR (110 : 83)
      10. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 7 UNL - OVA (86 : 72)
      11. Peda Stamenkovic Královští sokoli 7 JHR - HKR (75 : 82)
      12. Viktor Půlpán Basket Brno 7 BRN - JHR (110 : 83)
      13. Peda Stamenkovic Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      14. Radovan Kouřil BK Opava 7 NBK - OPA (91 : 89)
      15. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 6 OPA - OLO (101 : 93)
      16. Roman Marko Basket Brno 6 KOL - BRN (80 : 89)
      17. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 6 OLO - JHR (100 : 92)
      18. Eduard Kotásek BK ARMEX Děčín 6 PCE - DEC (97 : 73)
      19. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - HKR (64 : 72)
      20. Eduard Kotásek BK ARMEX Děčín 5 DEC - NBK (74 : 92)
      21. Nikola Pešaković Královští sokoli 5 HKR - USK (95 : 102)
      22. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 5 JHR - HKR (75 : 82)
      23. Viktor Půlpán Basket Brno 5 KOL - BRN (80 : 89)
      24. Radim Klečka BK Opava 5 OPA - OLO (101 : 93)
      25. Dantez Walton BK JIP Pardubice 5 PCE - DEC (97 : 73)
      26. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 5 OVA - PCE (78 : 85)
      27. Marek Vyroubal USK Praha 5 USK - UNL (91 : 65)
      28. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 5 JHR - HKR (75 : 82)
      29. Jakub Tůma ERA Basketball Nymburk 5 NBK - OPA (91 : 89)
      30. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 4 BRN - JHR (110 : 83)
      31. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 4 OLO - JHR (100 : 92)
      32. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (70 : 73)
      33. Nathaniel West USK Praha 4 HKR - USK (95 : 102)
      34. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 4 DEC - NBK (74 : 92)
      35. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 4 PCE - DEC (97 : 73)
      36. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - OVA (86 : 72)
      37. Michal Svoboda BK JIP Pardubice 4 PCE - DEC (97 : 73)
      38. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - HKR (64 : 72)
      39. Peda Stamenkovic Královští sokoli 4 HKR - USK (95 : 102)
      40. Robert Rožánek GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (87 : 98)
      41. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 4 DEC - NBK (74 : 92)
      42. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 4 OPA - OLO (101 : 93)
      43. Dantez Walton BK JIP Pardubice 4 OVA - PCE (78 : 85)
      44. Tomáš Jansa Basket Brno 3 BRN - JHR (110 : 83)
      45. David Pekárek BK JIP Pardubice 3 PCE - DEC (97 : 73)
      46. Jakub Tůma ERA Basketball Nymburk 3 DEC - NBK (74 : 92)
      47. Hunter Mickelson Basket Brno 3 BRN - JHR (110 : 83)
      48. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 3 NBK - OPA (91 : 89)
      49. Roman Marko Basket Brno 3 BRN - JHR (110 : 83)
      50. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 37 DEC - OVA (70 : 73)
      2. Mattias Markusson BK Opava 36 NBK - OPA (91 : 89)
      3. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 35 JHR - HKR (75 : 82)
      4. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 34 OPA - OLO (101 : 93)
      5. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - JHR (100 : 92)
      6. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 34 OVA - PCE (78 : 85)
      7. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - KOL (87 : 98)
      8. Mattias Markusson BK Opava 33 OPA - OLO (101 : 93)
      9. Jakub Šiřina BK Opava 32 OPA - OLO (101 : 93)
      10. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 32 OLO - JHR (100 : 92)
      11. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 31 OLO - JHR (100 : 92)
      12. Adam Číž GEOSAN Kolín 30 KOL - BRN (80 : 89)
      13. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 30 OLO - KOL (87 : 98)
      14. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 30 OPA - OLO (101 : 93)
      15. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 29 UNL - OVA (86 : 72)
      16. Marek Vyroubal USK Praha 29 HKR - USK (95 : 102)
      17. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - OVA (86 : 72)
      18. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 28 OLO - KOL (87 : 98)
      19. Tomáš Kyzlink USK Praha 28 HKR - USK (95 : 102)
      20. Issac Vann NH Ostrava 27 UNL - OVA (86 : 72)
      21. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 27 KOL - NBK (86 : 91)
      22. Filip Šmíd NH Ostrava 27 OVA - PCE (78 : 85)
      23. Hunter Mickelson Basket Brno 27 BRN - JHR (110 : 83)
      24. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 26 OLO - KOL (87 : 98)
      25. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 25 UNL - HKR (64 : 72)
      26. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 25 DEC - OVA (70 : 73)
      27. Phil Henry BK JIP Pardubice 24 PCE - DEC (97 : 73)
      28. Adam Číž GEOSAN Kolín 24 OLO - KOL (87 : 98)
      29. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 23 PCE - DEC (97 : 73)
      30. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 23 NBK - OPA (91 : 89)
      31. Issac Vann NH Ostrava 22 OVA - PCE (78 : 85)
      32. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 22 DEC - NBK (74 : 92)
      33. Ozren Pavlović Královští sokoli 22 HKR - USK (95 : 102)
      34. Richard Körner Basket Brno 22 BRN - JHR (110 : 83)
      35. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 22 KOL - BRN (80 : 89)
      36. Peda Stamenkovic Královští sokoli 22 JHR - HKR (75 : 82)
      37. Ozren Pavlović Královští sokoli 22 JHR - HKR (75 : 82)
      38. Rashad Kytel Madden Basket Brno 22 BRN - JHR (110 : 83)
      39. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 22 DEC - NBK (74 : 92)
      40. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 21 OPA - OLO (101 : 93)
      41. Ondřej Husták Basket Brno 21 BRN - JHR (110 : 83)
      42. Marek Vyroubal USK Praha 21 USK - UNL (91 : 65)
      43. Roman Marko Basket Brno 21 KOL - BRN (80 : 89)
      44. Kyle Mangas USK Praha 20 USK - UNL (91 : 65)
      45. Rashad Kytel Madden Basket Brno 20 KOL - BRN (80 : 89)
      46. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 20 DEC - NBK (74 : 92)
      47. Jan Štěrba USK Praha 20 USK - UNL (91 : 65)
      48. Adam Číž GEOSAN Kolín 20 KOL - NBK (86 : 91)
      49. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 20 KOL - NBK (86 : 91)
      50. Martin Gniadek BK Opava 19 NBK - OPA (91 : 89)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 BRN - JHR (110 : 83)
      2. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 JHR - HKR (75 : 82)
      3. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      4. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      5. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 2 OVA - PCE (78 : 85)
      6. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - HKR (64 : 72)
      7. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 2 PCE - DEC (97 : 73)
      8. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 2 JHR - HKR (75 : 82)
      9. David Pekárek BK JIP Pardubice 2 PCE - DEC (97 : 73)
      10. Adam Goga Královští sokoli 2 JHR - HKR (75 : 82)
      11. Nathaniel West USK Praha 2 USK - UNL (91 : 65)
      12. Ondřej Husták Basket Brno 2 KOL - BRN (80 : 89)
      13. Hunter Mickelson Basket Brno 2 BRN - JHR (110 : 83)
      14. Mattias Markusson BK Opava 2 NBK - OPA (91 : 89)
      15. Demetre Rivers ERA Basketball Nymburk 2 DEC - NBK (74 : 92)
      16. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 1 OLO - KOL (87 : 98)
      17. Ondřej Husták Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      18. Dominik Heinzl NH Ostrava 1 UNL - OVA (86 : 72)
      19. Jan Maděra SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - HKR (64 : 72)
      20. David Škranc Královští sokoli 1 HKR - USK (95 : 102)
      21. Luděk Jurečka BK Opava 1 NBK - OPA (91 : 89)
      22. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 1 NBK - OPA (91 : 89)
      23. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 1 NBK - OPA (91 : 89)
      24. Peter Sedmák Královští sokoli 1 HKR - USK (95 : 102)
      25. Šimon Puršl Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      26. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 1 PCE - DEC (97 : 73)
      27. Jiří Dedek NH Ostrava 1 UNL - OVA (86 : 72)
      28. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - KOL (87 : 98)
      29. Jan Maděra SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - OVA (86 : 72)
      30. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 1 DEC - NBK (74 : 92)
      31. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      32. Marek Vyroubal USK Praha 1 HKR - USK (95 : 102)
      33. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      34. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      35. Josef Potoček BK JIP Pardubice 1 PCE - DEC (97 : 73)
      36. Roman Marko Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      37. Štěpán Borovka GBA Fio banka J. Hradec 1 OLO - JHR (100 : 92)
      38. Peda Stamenkovic Královští sokoli 1 HKR - USK (95 : 102)
      39. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 1 KOL - BRN (80 : 89)
      40. Martin Gniadek BK Opava 1 NBK - OPA (91 : 89)
      41. Jakub Skalička BK ARMEX Děčín 1 PCE - DEC (97 : 73)
      42. Adam Číž GEOSAN Kolín 1 KOL - BRN (80 : 89)
      43. Phil Henry BK JIP Pardubice 1 PCE - DEC (97 : 73)
      44. Jakub Nečas Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      45. Richard Körner Basket Brno 1 BRN - JHR (110 : 83)
      46. Petr Macháč USK Praha 1 HKR - USK (95 : 102)
      47. Filip Šmíd NH Ostrava 1 UNL - OVA (86 : 72)
      48. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 1 UNL - OVA (86 : 72)
      49. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 1 BRN - JHR (110 : 83)
      50. Marcel Bátovský USK Praha 1 HKR - USK (95 : 102)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 13 KOL - NBK (86 : 91)
      2. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - KOL (87 : 98)
      3. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 10 JHR - HKR (75 : 82)
      4. Mattias Markusson BK Opava 10 OPA - OLO (101 : 93)
      5. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 10 DEC - NBK (74 : 92)
      6. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - JHR (100 : 92)
      7. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 9 BRN - JHR (110 : 83)
      8. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 9 JHR - HKR (75 : 82)
      9. Peter Sedmák Královští sokoli 9 HKR - USK (95 : 102)
      10. Demetre Rivers ERA Basketball Nymburk 8 DEC - NBK (74 : 92)
      11. Roman Marko Basket Brno 8 KOL - BRN (80 : 89)
      12. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - JHR (100 : 92)
      13. Martin Gniadek BK Opava 7 NBK - OPA (91 : 89)
      14. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 7 DEC - NBK (74 : 92)
      15. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 6 KOL - NBK (86 : 91)
      16. Jakub Nečas Basket Brno 6 BRN - JHR (110 : 83)
      17. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - OVA (86 : 72)
      18. Issac Vann NH Ostrava 6 OVA - PCE (78 : 85)
      19. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 6 USK - UNL (91 : 65)
      20. Richard Körner Basket Brno 6 KOL - BRN (80 : 89)
      21. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 5 JHR - HKR (75 : 82)
      22. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      23. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      24. Phil Henry BK JIP Pardubice 5 PCE - DEC (97 : 73)
      25. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - JHR (100 : 92)
      26. Nathaniel West USK Praha 4 USK - UNL (91 : 65)
      27. Mattias Markusson BK Opava 4 NBK - OPA (91 : 89)
      28. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (70 : 73)
      29. Eduard Kotásek BK ARMEX Děčín 4 DEC - NBK (74 : 92)
      30. Jakub Šiřina BK Opava 4 OPA - OLO (101 : 93)
      31. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 4 KOL - NBK (86 : 91)
      32. František Rylich ERA Basketball Nymburk 4 KOL - NBK (86 : 91)
      33. David Pekárek BK JIP Pardubice 4 PCE - DEC (97 : 73)
      34. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - HKR (64 : 72)
      35. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 4 PCE - DEC (97 : 73)
      36. Ondřej Husták Basket Brno 4 KOL - BRN (80 : 89)
      37. Adam Goga Královští sokoli 4 JHR - HKR (75 : 82)
      38. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 4 OVA - PCE (78 : 85)
      39. Keith Alexander Smith GBA Fio banka J. Hradec 4 JHR - HKR (75 : 82)
      40. Peda Stamenkovic Královští sokoli 4 UNL - HKR (64 : 72)
      41. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 4 OVA - PCE (78 : 85)
      42. Hunter Mickelson Basket Brno 4 BRN - JHR (110 : 83)
      43. Nikola Pešaković Královští sokoli 4 JHR - HKR (75 : 82)
      44. Peter Sedmák Královští sokoli 3 JHR - HKR (75 : 82)
      45. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 3 OPA - OLO (101 : 93)
      46. Issac Vann NH Ostrava 3 UNL - OVA (86 : 72)
      47. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - OVA (86 : 72)
      48. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 3 BRN - JHR (110 : 83)
      49. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 3 PCE - DEC (97 : 73)
      50. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 3 OPA - OLO (101 : 93)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 14 OLO - JHR (100 : 92)
      2. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 13 OLO - KOL (87 : 98)
      3. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - JHR (100 : 92)
      4. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 11 BRN - JHR (110 : 83)
      5. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 11 JHR - HKR (75 : 82)
      6. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 10 KOL - NBK (86 : 91)
      7. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 10 OPA - OLO (101 : 93)
      8. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 8 DEC - OVA (70 : 73)
      9. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 8 OPA - OLO (101 : 93)
      10. Kamil Švrdlík BK JIP Pardubice 8 OVA - PCE (78 : 85)
      11. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 8 OLO - KOL (87 : 98)
      12. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - HKR (64 : 72)
      13. Tomáš Kyzlink USK Praha 8 HKR - USK (95 : 102)
      14. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 7 PCE - DEC (97 : 73)
      15. Filip Šmíd NH Ostrava 7 OVA - PCE (78 : 85)
      16. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - JHR (100 : 92)
      17. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 7 NBK - OPA (91 : 89)
      18. Nikola Pešaković Královští sokoli 7 UNL - HKR (64 : 72)
      19. Kyle Mangas USK Praha 7 HKR - USK (95 : 102)
      20. Hunter Mickelson Basket Brno 7 BRN - JHR (110 : 83)
      21. Issac Vann NH Ostrava 7 UNL - OVA (86 : 72)
      22. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 6 NBK - OPA (91 : 89)
      23. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 6 JHR - HKR (75 : 82)
      24. Richard Körner Basket Brno 6 BRN - JHR (110 : 83)
      25. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 6 DEC - NBK (74 : 92)
      26. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 6 KOL - BRN (80 : 89)
      27. Jakub Šiřina BK Opava 6 OPA - OLO (101 : 93)
      28. Marek Vyroubal USK Praha 6 USK - UNL (91 : 65)
      29. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 6 DEC - OVA (70 : 73)
      30. Kyle Mangas USK Praha 6 USK - UNL (91 : 65)
      31. Peter Sedmák Královští sokoli 6 JHR - HKR (75 : 82)
      32. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - JHR (100 : 92)
      33. Mattias Markusson BK Opava 6 NBK - OPA (91 : 89)
      34. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 5 DEC - NBK (74 : 92)
      35. Jan Karlovský SLUNETA Ústí nad Labem 5 UNL - OVA (86 : 72)
      36. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 5 UNL - OVA (86 : 72)
      37. Peter Sedmák Královští sokoli 5 HKR - USK (95 : 102)
      38. Nikola Pešaković Královští sokoli 5 HKR - USK (95 : 102)
      39. Tomáš Kyzlink USK Praha 5 USK - UNL (91 : 65)
      40. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 5 USK - UNL (91 : 65)
      41. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 5 OPA - OLO (101 : 93)
      42. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 5 USK - UNL (91 : 65)
      43. Petr Bohačík NH Ostrava 5 UNL - OVA (86 : 72)
      44. Rashad Kytel Madden Basket Brno 5 KOL - BRN (80 : 89)
      45. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - KOL (87 : 98)
      46. Adam Číž GEOSAN Kolín 5 KOL - BRN (80 : 89)
      47. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 5 KOL - NBK (86 : 91)
      48. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 4 BRN - JHR (110 : 83)
      49. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - OVA (86 : 72)
      50. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 4 PCE - DEC (97 : 73)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Adam Číž GEOSAN Kolín 8 KOL - BRN (80 : 89)
      2. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 7 DEC - NBK (74 : 92)
      3. Richard Bálint Basket Brno 5 BRN - JHR (110 : 83)
      4. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 5 OLO - JHR (100 : 92)
      5. Adam Číž GEOSAN Kolín 5 KOL - NBK (86 : 91)
      6. Ondřej Peterka Královští sokoli 5 HKR - USK (95 : 102)
      7. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 5 BRN - JHR (110 : 83)
      8. Radim Klečka BK Opava 4 OPA - OLO (101 : 93)
      9. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 4 DEC - NBK (74 : 92)
      10. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - KOL (87 : 98)
      11. Adam Číž GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (87 : 98)
      12. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 4 NBK - OPA (91 : 89)
      13. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - OVA (86 : 72)
      14. Roman Marko Basket Brno 4 KOL - BRN (80 : 89)
      15. Tomáš Kyzlink USK Praha 4 HKR - USK (95 : 102)
      16. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (70 : 73)
      17. Dantez Walton BK JIP Pardubice 4 OVA - PCE (78 : 85)
      18. Martin Gniadek BK Opava 4 OPA - OLO (101 : 93)
      19. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 4 DEC - OVA (70 : 73)
      20. Radim Klečka BK Opava 3 NBK - OPA (91 : 89)
      21. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 3 DEC - NBK (74 : 92)
      22. Michal Mareš GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      23. Phil Henry BK JIP Pardubice 3 PCE - DEC (97 : 73)
      24. Filip Novotný GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      25. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - OVA (86 : 72)
      26. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 3 PCE - DEC (97 : 73)
      27. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      28. Jakub Šiřina BK Opava 3 NBK - OPA (91 : 89)
      29. Michal Mareš GEOSAN Kolín 3 OLO - KOL (87 : 98)
      30. David Pekárek BK JIP Pardubice 3 PCE - DEC (97 : 73)
      31. Alexandar Radukič NH Ostrava 3 OVA - PCE (78 : 85)
      32. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 3 JHR - HKR (75 : 82)
      33. Martin Nábělek NH Ostrava 3 UNL - OVA (86 : 72)
      34. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 3 OPA - OLO (101 : 93)
      35. Ozren Pavlović Královští sokoli 3 JHR - HKR (75 : 82)
      36. Jan Štěrba USK Praha 3 USK - UNL (91 : 65)
      37. Jakub Šiřina BK Opava 3 OPA - OLO (101 : 93)
      38. Lukáš Linhart GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      39. Michal Svoboda BK JIP Pardubice 2 PCE - DEC (97 : 73)
      40. Martin Gniadek BK Opava 2 NBK - OPA (91 : 89)
      41. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 2 PCE - DEC (97 : 73)
      42. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 2 UNL - OVA (86 : 72)
      43. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 2 PCE - DEC (97 : 73)
      44. Peda Stamenkovic Královští sokoli 2 UNL - HKR (64 : 72)
      45. Richard Körner Basket Brno 2 BRN - JHR (110 : 83)
      46. David Škranc Královští sokoli 2 HKR - USK (95 : 102)
      47. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 2 OLO - JHR (100 : 92)
      48. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 2 BRN - JHR (110 : 83)
      49. Nathaniel West USK Praha 2 HKR - USK (95 : 102)
      50. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - OVA (86 : 72)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 12 OPA - OLO (101 : 93)
      2. Ozren Pavlović Královští sokoli 12 HKR - USK (95 : 102)
      3. Tomáš Vyoral BK JIP Pardubice 11 OVA - PCE (78 : 85)
      4. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 10 KOL - NBK (86 : 91)
      5. Ondřej Husták Basket Brno 9 BRN - JHR (110 : 83)
      6. Nikola Vujović Královští sokoli 7 HKR - USK (95 : 102)
      7. Mattias Markusson BK Opava 7 OPA - OLO (101 : 93)
      8. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 6 DEC - OVA (70 : 73)
      9. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - KOL (87 : 98)
      10. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 6 OLO - KOL (87 : 98)
      11. Rashad Kytel Madden Basket Brno 5 KOL - BRN (80 : 89)
      12. Jakub Šiřina BK Opava 5 NBK - OPA (91 : 89)
      13. Jakub Nečas Basket Brno 5 KOL - BRN (80 : 89)
      14. Marek Vyroubal USK Praha 5 USK - UNL (91 : 65)
      15. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - JHR (100 : 92)
      16. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 5 DEC - OVA (70 : 73)
      17. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - JHR (100 : 92)
      18. Marek Vyroubal USK Praha 5 HKR - USK (95 : 102)
      19. Issac Vann NH Ostrava 5 UNL - OVA (86 : 72)
      20. Nikola Pešaković Královští sokoli 5 HKR - USK (95 : 102)
      21. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 4 PCE - DEC (97 : 73)
      22. Kyle Mangas USK Praha 4 HKR - USK (95 : 102)
      23. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - KOL (87 : 98)
      24. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 4 NBK - OPA (91 : 89)
      25. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 4 NBK - OPA (91 : 89)
      26. Michal Mareš GEOSAN Kolín 4 KOL - BRN (80 : 89)
      27. David Pekárek BK JIP Pardubice 4 PCE - DEC (97 : 73)
      28. Filip Šmíd NH Ostrava 4 OVA - PCE (78 : 85)
      29. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 4 JHR - HKR (75 : 82)
      30. Ondřej Švec USK Praha 4 USK - UNL (91 : 65)
      31. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 4 NBK - OPA (91 : 89)
      32. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 4 USK - UNL (91 : 65)
      33. Jakub Slavík BK Opava 4 OPA - OLO (101 : 93)
      34. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 4 PCE - DEC (97 : 73)
      35. Issac Vann NH Ostrava 4 OVA - PCE (78 : 85)
      36. Tomáš Kyzlink USK Praha 4 USK - UNL (91 : 65)
      37. Hunter Mickelson Basket Brno 4 KOL - BRN (80 : 89)
      38. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 4 OLO - KOL (87 : 98)
      39. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 4 PCE - DEC (97 : 73)
      40. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 4 USK - UNL (91 : 65)
      41. Peter Sedmák Královští sokoli 4 UNL - HKR (64 : 72)
      42. Petr Bohačík NH Ostrava 4 DEC - OVA (70 : 73)
      43. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 3 OLO - JHR (100 : 92)
      44. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      45. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 3 DEC - NBK (74 : 92)
      46. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 3 DEC - NBK (74 : 92)
      47. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 BRN - JHR (110 : 83)
      48. Nikola Pešaković Královští sokoli 3 JHR - HKR (75 : 82)
      49. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 3 KOL - NBK (86 : 91)
      50. Martin Gniadek BK Opava 3 NBK - OPA (91 : 89)