Jak se lize dařilo v přípravách

Už téměř na konci je přípravné období před 31. sezonou Kooperativa NBL, a proto je tu i přehled dohledatelných výsledků přípravných utkání všech 12 ligových celků, které se utkávaly jak mezi sebou, tak se slovenskými, polskými, maďarskými, rakouskými či německými soupeři a vedle toho i s předními týmy tuzemské první ligy. Do přehledu nejsou zahrnuty výsledky Federálního poháru, které byly shrnuty v jiných článcích

ERA BASKETBALL NYMBURK

Nymburk - Kolín 84-68 (Kovář 22, Stokes 15, domácí bez Kříže, Palyzy, Simmonse, Ivanauskase - Slavinskas 24, Mareš 11, Šiška 10)
Pardubice - Nymburk 68-68 (Simmons 17 - Vyoral 22, Pekárek a Čolak po 10)
Nymburk - Zielona Gora (čtvrtfinalista polské ligy) 78-85 (Ivanauskas 19, Lockett a Palyza po 15, Gibbs 11)
Gliwice (15. tým polské ligy) - Nymburk 71-81 (Simmons 15, Watson 13, Ivanauskas 11, Palyza 10)
Wroclaw (mistr Polska) - Nymburk 84-87 (Simmons 26, Watson 12, Kříž 11, bez Gibbse)Zielona Gora - Nymburk 78-95 (Watson 16, Ivanauskas, Simmons, Kovář a Kříž po 11, Palyza 10)

BK OPAVA

Ostrava – Opava 79-96 (Majerčák a Radukič po 14, Dedek 12 – Bassett 19, Mokráň 16, Slavík a Farský po 14, bez Zbránka, Kouřila)
Brno - Opava 81-74 (Bálint 19, Puršl 11, Jansa a Šimon Svoboda 10, bez Nečase, Půlpána, Körnera, Chatmana – Mokráň 12, Slavík 10)

BASKET BRNO

Brno - Svitavy (první liga) 72-66 (Dáňa 15, Krakovič 13, Šimon Svoboda 11, Bálint 11, bez Puršla, Nečase, Půlpána, Körnera, Chatmana)
Brno - Opava 81-74 (Bálint 19, Puršl 11, Jansa a Šimon Svoboda 10, bez Nečase, Půlpána, Körnera, Chatmana – Mokráň 12, Slavík 10)
Dabrowa Górnicza (14. tým polské ligy) - Brno 87-81 (Bálint 19, Půlpán 15, Puršl 13, Chatman 12)
Wroclaw - Brno 77-68
Brno - Paks (12. tým maďarské ligy) 91-93 (Mishula 25, Chatman 17, Bálint 13, Půlpán a Krakovič po 10)
Brno - Paks 105-100 PP (Chatman 28, Mishula 16, Bálint 14, Krakovič 13, Půlpán 12)
Brno - Kapošvár (9. tým maďarské ligy) 90-111 (Mishula 20, Puršl 16, Chatman 15, Bálint 13)
Brno - St. Pölten (čtvrtfinalista rakouské ligy) 96-60 (Mishula 20, Půlpán 15, Puršl 14, Chatman 11, Körner 10)

SLUNETA ÚSTÍ

Chemnitz (6. tým bundesligy) - Ústí 121-51
Sokoli - Ústí 80-84 (za domácí Šturanovič 16+11 doskoků, Vlahovič 11, O-Peterka, Dvořák a Mandalinič po 10)
Ústí - Písek (finalista první ligy) 83-67
Kolín - Ústí 75-73 (za Kolín Číž 22, Slavinskas 13)
Drážďany (nováček 2. německé ligy) - Ústí 80-76
Gliwice - Ústí 77-63

BC GEOSAN KOLÍN

Kolín - Písek 81-71 (Lošonský 16, Mareš 12)
Nymburk - Kolín 84-68 (Kovář 22, Stokes 15, domácí bez Kříže, Palyzy, Simmonse, Ivanauskase - Slavinskas 24, Mareš 11, Šiška 10)
Kolín - Ústí 75-73 (za Kolín Číž 22, Slavinskas 13)
Slavia - Kolín 71-81

BK KVIS PARDUBICE

Chemnitz - Pardubice 127-72 (Michal Svoboda 19, Čolak 10, bez Vyorala, Šafarčíka)
Pardubice - Nymburk 68-68 (Simmons 17 - Vyoral 22, Pekárek a Čolak po 10)

USK PRAHA

Norimberk (2. německá liga) - USK 88-68

BK ARMEX DĚČÍN

Děčín - Walbrzych (2. polská liga) 86-67 (Pomikálek 16, Žikla 13, Kroutil 12, Macháč 10),
Zhořelec (2. polská liga) - Děčín 77-90 (Svoboda 19, Walton 16, Pomikálek 14),
Slavia Praha - Děčín 61-61 (Rožánek 18, Bruner 14, Páleník 12 - Pomikálek 18, Walton 17)
Děčín - Wels (čtvrtfinalista rakouské ligy) 98-81 (Svoboda a Žikla 15, Pomikálek a Walton 12, Josipovič 11)
Děčín - Wels 79-66 (Kroutil 20, Walton 16, Pomikálek 14)

KRÁLOVŠTÍ SOKOLI

Písek - Sokoli 96-82 (Mandalinič 22, O-Peterka 17, Šturanovič 12, Svojanovský 11)
Sokoli - Svitavy (první liga) 84-69 (Šturanovič 13, O-Peterka 12, Kábrt 10)
Sokoli - Ústí 80-84 (za domácí Šturanovič 16+11 doskoků, Vlahovič 11, O-Peterka, Dvořák a Mandalinič po 10)
Sokoli - Olomoucko 75-61 (za domácí Vondra 14+12 doskoků, Mandalinič 13, Kábrt 10)

NH OSTRAVA

Ostrava - Handlová (čtvrtfinalista slovenské ligy) 99-91 (Štěpán Svoboda 17)
Ostrava – Opava 79-96 (Majerčák a Radukič po 14, Dedek 12 – Bassett 19, Mokráň 16, Slavík 14, Farský 14, bez Zbránka, Kouřila)

BK REDSTONE OLOMOUCKO

Olomoucko - Paks 55-83 (Coleman 16, Halada a Cooper po 13, bez Feštra, Heinzla)
Sokoli - Olomoucko 75-61 (za domácí Vondra 14+12 doskoků, Mandalinič 13, Kábrt 10)

SK SLAVIA PRAHA

Slavia - Děčín 61-61 (Rožánek 18, Bruner 14, Páleník 12 - Pomikálek 18, Walton 17)
Písek - Slavia 116-93
Slavia - Kolín 71-81

Autor: Redakce NBL
Reklama
Hyundai i30