Křemen monstrem! Tuři v poslední vteřině!

ECHO 37. KOLA Jako nebohý úklidový pracovník, kterého ve slavném snímku Jáchyme, hoď ho do stroje! přichází do tělocvičny pravidelně zrušit legendární judista František Koudelka, už se musejí obávat i hráči Nové huti, když před nimi stojí zápas se Svitavami. Ať se v utkání děje cokoli, s jednou výjimkou to v této sezoně pokaždé dopadne stejným knockoutem. První duel v Ostravě rozhodl Tur Bašta v poslední vteřině, doma pak NH popravil trojkou pět vteřin před koncem Teplý a nyní v poslední vteřině dopichem zvládl totéž Doaks, čímž drtivou většinu utkání prohrávající Bohemilk dorovnal soupeře v počtu výher. Byl to však jen jeden z velkých momentů 37. kola. V Brně byl opět králem veterán mmcité Michal Křemen, který dokonce triple-doublem složil Opavu! Medvěd Ladislav Horák 22 body v druhé půli a celkem 31 sestrojil svůj první třicetibodový zápis kariéry v NBL a stal se hlavním hrdinou duelu s USK. Super seslabená Beksa už v první čtvrtině rozhodla bitvu s Ústím a Děčín až nečekaně snadno trojkami dlouhých zničil Prostějov.

ECHO 37. KOLA Jako nebohý úklidový pracovník, kterého ve slavném snímku Jáchyme, hoď ho do stroje! přichází do tělocvičny pravidelně zrušit legendární judista František Koudelka, už se musejí obávat i hráči Nové huti, když před nimi stojí zápas se Svitavami. Ať se v utkání děje cokoli, s jednou výjimkou to v této sezoně pokaždé dopadne stejným knockoutem. První duel v Ostravě rozhodl Tur Bašta v poslední vteřině, doma pak NH popravil trojkou pět vteřin před koncem Teplý a nyní v poslední vteřině dopichem zvládl totéž Doaks, čímž drtivou většinu utkání prohrávající Bohemilk dorovnal soupeře v počtu výher. Byl to však jen jeden z velkých momentů 37. kola. V Brně byl opět králem veterán mmcité Michal Křemen, který dokonce triple-doublem složil Opavu! Medvěd Ladislav Horák 22 body v druhé půli a celkem 31 sestrojil svůj první třicetibodový zápis kariéry v NBL a stal se hlavním hrdinou duelu s USK. Super seslabená Beksa už v první čtvrtině rozhodla bitvu s Ústím a Děčín až nečekaně snadno trojkami dlouhých zničil Prostějov.

Životní večer Ladislava Horáka!

Podkošový silák Ladislav Horák si ve středu ráno přihnul z lahve s hopsinkovou šťávou Gumídků a svým prvním 30bodovým vystoupením v dějinách NBL – půl roku před svými třicátinami – se postaral o naprosté rozboření letos neprostupné obrany USK.

Svých 31 bodů navíc vysázel za pouhých 21 minut – trefil 4 ze 4 trojek, 8 z 9 dvojek a 3 ze 3 šestek. 22 bodů si schoval na rozhodnou druhou půli, z toho 17 na poslední čtvrtinu. Jeho Kolín triumfoval 82-63 a vzdálil se Pražanům, s nimiž má nyní lepší vzájemné skore, vstříc konečné šesté příčce.

Po vyrovnané první půli práskli Medvědi do kočáru na startu té druhé a z 34-37 z útočných doskoků, brejků i trojek vystavěli trhák 54-42. A poslední čtvrtina už byla one-man show Hráče utkání Ladislava H., který v ní málem porazil USK sám (17-18), což málem platilo i o celé druhé půli, již Kolín vyhrál 48-28.

Medvědi, jejichž lavička shromáždila 51 bodů, šéfovali na doskoku (36-20, USK jediný v útoku), na body zpod koše byli lepší 44-30, navíc při shodném počtu 22 faulů vytěžili o 10 bodů víc z šestek. Kromě Horáka byli v kulise 610 diváků dvojcifernými střelci ještě Bakič (13) a Machač (10), Ličartovský rozdal 10 asistencí.

Pražané se víc opřeli jen o 13bodové Josipoviče s Bohačíkem, kteří ale většinu své produkce zkoncentrovali už do první půle.

Predrag Benáček (kouč BC Geosan Kolín): „Všichni jsme čekali náročné utkání, protože USK letos hraje výborně. Je za tím výborná práce zejména trenéra Aliloviče. Jsou to - vedle několika posil - stejní kluci, kteří ale hrají mnohem lépe než minulý rok. USK do poločasu velmi dobře bránil a v útoku hrál chytře. V druhém poločase jsme otočili skore, když jsme změnili způsob obrany na vrchu a to přineslo výsledek. Ukázalo se, že máme velmi silnou lavičku. Máme dvě stejné pětky a je úplně jedno, kdo hraje, kdo začíná, protože hráči z lavičky dnes dali 51 bodů z 82. To znamená, že když někdo sedí na začátku na lavičce, neznamená to vůbec nic. Měli jsme dobrou kontrolu na doskoku, získali jsme o 16 doskoků více než soupeř, což je hodně. Jsem rád, že náš tým odolal tlaku, že jsme se s ním vypořádali. A že jsme ve druhém poločase mleli soupeře pomalu, ale jistě. Věděl jsem, že se ten rozdíl 8 bodů, o které jsme museli kvůli vzájemnému skore vyhrát, bude řešit až v posledních 5 minutách a přesně tak to i bylo.“

Mirsad Alilovič (trenér  USK Praha): „Pro mne to bylo velmi zajímavé utkání, kde jsme ukázali dvě naprosto odlišné tváře. V první půli jsme se snažili držet naší hry, což se nám dařilo. Dobře jsme bránili a kontrolovali doskok. Ve druhém poločase to byla naprosto jiná show, a to show především ze strany Kolína. Nebylo skoro žádné správné řešení v naší obraně, nebyli jsme si vůbec jistí v útoku. A naopak z druhé strany jsme mohli sledovat, že Kolín hrál s velkou energií a užíval si utkání. Není možné hrát v této situaci s Kolínem, když má 36 doskoků, a my pouze 20. A za 40 minut jsme měli pouze jeden útočný doskok.“

Ladislav Horák (hráč BC Geosan Kolín): „První poločas byl jako na houpačce, s vyrovnaným skore, druhý poločas trenér našel klíč na útok USK, podle kterého jsme bránili do konce zápasu. Začaly z toho pramenit i nějaké zisky. V útoku jsme zjednodušili hru, hráli jsme pick-and-rolly, všechno to vycházelo. Chtěl bych poděkovat klukům, kteří nás dnes nabíjeli, protože 25 asistencí je obrovské číslo.“

Jaromír Bohačík (křídlo USK Praha): „Ve třetí čtvrtině nám to uteklo o asi 10 bodů. A místo toho, abychom se nějak vymáčkli a snažili se to „docvaknout“, tak Kolín se potom nastartoval k velkému útočnému představení. Jak říkají statistiky, prohráli jsme to pod košem. Ať už jde o šestky nebo doskoky, takže je třeba se na to podívat a jet do Brna s čistou hlavou, protože tam nás čeká další důležitý zápas.“

Místo napětí 3-manévry dlouhých Válečníků

Mělo to být drama. Řež o druhé místo. Boj do posledního dechu, doskoku a střely. Domácí Děčín ale nic takového nepovolil. A hosté z Prostějova neměli na to, aby s tím něco udělali. Někde cestou z Hané ztratili kompletní střeleckou mušku (z pole 71/22) a nezachránilo je tak ani 21 útočných doskoků a o 22 větší počet střel z pole. Porážka 79-56 se jeví při těchto číslech jako naprostá sci-fi, přesto se v 37. kole stala pro Orly realitou.

Armex urval možná klíčovou výhru závěru základní části - na druhém místě zvýšil odstup před Ariete na 2 vítězství a k tomu má bonus lepších vzájemných zápasů. Sedm utkání do konce by pro severní muže byl už hřích o tuhle výhodu pro play-off přijít.

Děčín na rozehře s Šiškou měl lepší start, když hostům se vůbec nedařil útok zkoncentrovaný výhradně na dlouhé muže. Ti ztráceli, neprosazovali se z vymezeného území a faulovali pod košem soupeře, takže tým měl do půle možná víc faulů na útočné než obranné polovině.

Pro Hanáky bylo ještě hůř, když se už do půle trefovali z otevřených trojek většinou jen děčínští dlouzí a tento trend se až do konce nezastavil – 8 z 11 domácích trojek padlo z rukou podkošových, navíc domácímu týmu na tolik tref stačilo pouhých 19 pokusů. To dávalo dokonce lepší procento než u dvojek (30/17).

Prostějov ještě díky žákovským ztrátám domácích zamazal úvodní manko. Ve druhé čtvrtině už se ale děčínské trojky postaraly o větší (až 11bodový) náskok, který Armex po změně stran dál nastavoval.

Jeho vůdcem byl v kulise 950 fanoušků Houška (22, Hráč utkání), pobočníky Carter (13) s Landou (11), který proměnil všechny 3 trojkové pokusy! Na straně hostů Šteffel snesl 10 bodů a 10 doskoků, ale také 5 ztrát, dalších 10 bodů přihodil kolega zpod koše Roseboro. Ani bod nezapsal za 20 minut Slezák.

Zbyněk Choleva (kouč Ariete Prostějov): „Domácí velmi dobře bránili. Ve druhé čtvrtině se jim začalo dařit střelecky, tam nás zasypali snad čtyřmi nebo pěti trojkami, chytli se a začali si věřit. Potom už to s námi šlo z kopce. V každém pick-and-rollu jsme byli pomalejší, nedostatečně důrazní, takže z každého pick-and-rollu měl Děčín výhodu - ať už pod košem, nebo nahoře -, kterou trestal. My jsme totéž v útoku nedokázali, byli jsme velmi dobře bránění a střelba asi pod tím tlakem byla taková, jaká je, byť jsme měli o nějakých 20 střel víc. Byli jsme taky lepší na doskoku, měli jsme druhé či třetí střely, ale prostě pod tím tlakem jsme nedávali.“

Pavel Budínský (kouč BK Armex Děčín): „Chtěl bych poděkovat fanouškům za atmosféru a svým hráčům za výkon. Řekl bych, že pro nás to bylo utkání pravdy, protože v posledních utkáních jsme nehráli dobře. Ale s návratem Tomáše Vyorala do tréninkového procesu jsme působili mnohem jistějším dojmem a herní projev byl úplně o něčem jiném než v předchozím týdnu. Koncentrovali jsme se na svou identitu hry, to se nám dařilo. Chtěli jsme dobře bránit, což se nám taky dařilo. Prostějov neměl moc ze hry, co se týká kombinací a úplně volných střel nebo zakončení. Pravdou ale je, že  jsme výrazně prohráli na doskoku, protože nás soupeř absolutně přeskákal na hrubou sílu – Michal Norwa nebo David Šteffel v tomhle udělali dobrou práci. Zkrátka výškové a silové parametry byly znát, a když to hostům nepadalo z delší vzdálenosti, vrhli veškerou energii na doskok a z druhých šancí dali 16 bodů oproti dvěma našim. I když jsme na útočném doskoku prohráli 3-21, tak jsme utkání měli pořád pod kontrolou, jelikož jsme každou čtvrtinu vyhráli. Taky jsme dobře pohybovali míčem, nehráli jsme tak zběsile, až na dvě kratší pasáže. Hráči si vzali k srdci nějaké pokyny, hráli jsme trpělivě a pro nás je to příjemná výhra.“

Celý zápas dole. A pak…

Tuři finišují v základní části, jako by to byla jejich poslední šance na play-off v dějinách basketbalu. Plodem jejich úsilí se stala už třetí výhra nad Novou hutí (85-83), a jak velí svitavská tradice této sezony, opět rozdílem maximálně dvou bodů. Zlatým písmem pod ní zůstane podepsán lídr týmu Nicchaeus Doaks, autor 30 bodů, 11 doskoků a především vítězného dopichu v závěrečné vteřině duelu!

Bohemilk se počtem výher dorovnal osmé Nové huti, s níž má nyní i lepší vzájemné zápasy. A po průběhu toho posledního budou Ostravané ještě dlouho kroutit hlavou, jak mohl skončit tímto výsledkem.

NH totiž prakticky celé utkání vedla. Pěti trojkami a 27 body za prvních 7 minut vypálila jako raketa, když králem úvodní sekvence byl s 15 body Bohačík. Domácí, syceni v první čtvrtce 10 body Doakse (20 do půle), zaostávali nejdřív 0-10, pak i 11-24 a po dílčím stažení do poločasu ztráceli po 26 minutách až 49-65.

Pak se ale NH do zóny přestaly dařit trojky a domácí ještě do konce třetí čtvrtky stáhli manko na 62-67 a čtvrté dějství už bylo nelítostnou bitvou s poměrem ztrát 5-6. Ostrava v posledních 6 minutách stihla už jen 3 trojky (z toho předposledních 5 minut dosáhla pouhých 3 bodů), nicméně tou poslední Bratčenkov srovnal 5 vteřin do konce na 83-83. Závěrečný útok ale patřil Turům.

Ti v kulise 971 fanoušků triumfovali i bez křídla Bruinsmy, v posledních utkáních nepostradatelného. Bohatě za něj totiž zaskočili rozehrávač Jones (20+8 asistencí) a překvapivý žolík Bašta (14, Hráč utkání). Lavička Turů porazila tu ostravskou 20 ku 5.

Pouze šestičlennou rotaci hostů (nakonec i s centrem Oluičem) vedli Bohačík (22+10 doskoků, trojky 5/4, ale po změně stran už jen 3 body), Kerr (19+14 doskoků), Bratčenkov (14, trojky 10/4) a Číž (13+7 asistencí). Jen na 10 bodech skončil Igrutinovič.

NH sice díky menšímu počtu ztrát a 18 útočným doskokům měla o 19 střel víc, ale horší procento nevynahradilo ani 13 trefených trojek proti 5 domácích, kteří byli lepší v segmentu šestek (18-6).

Dušan Medvecký (kouč NH Ostrava): „Do zápasu jsme dobře vstoupili a hráli jsme bezvadný basketbal. S tím, že nám to samozřejmě nemohlo vydržet celý zápas. Do poločasu nicméně bylo všechno v pohodě a Svitavy nás jen lehce potrápily zónou. Ve druhém poločase ale hrály zónu trošku delší úsek a my jsme se nemohli trefit. Především otevřené střely zvenku. To rozhodlo zápas, protože Svitavy skórovaly a šly přes nás. My jsme ještě šťastnou střelou v koncovce vyrovnali, ale jak už je tady zvykem, tak jsme střelou v poslední sekundě prohráli. My jsme nezastavili dva zámořské hráče, ale jinak jsme bránili celkem slušně. I když jsme to věděli, tak opět nám dal Bašta body, se kterými jsme moc nepočítali. Hráči to věděli, ale doufám, že příště budou více poslouchat.”

Stanislav Petr (kouč Bohemilk Tuři Svitavy): „To, co jsme si řekli, nám vůbec nevyšlo. Bylo to především to, že musíme ubránit Kerra a Bohačíka na útočném doskoku, což se nám nedařilo. Kerr má takový čich na doskoku, že si ty míče získá. Ostrava z toho pak měla druhé střely a to nás trápilo. To, že jsme celý zápas prohrávali, ale v posledních minutách to otočili a vyhráli, to už je taková tradice s Ostravou, že poslední střela nám tam spadne. Jak střela, tak nájezd, který pak nekompromisně doskočil Doaks, to bylo to štěstí, které nás potkalo. Hráčům děkuji za předvedený výkon. I bez našeho aktuálně nejlepšího střelce Bruinsmy jsme bojovali a díky tomu jsme se dostali na hranici play-off, o které chceme pořád bojovat.“

Méně znamenalo více

Na pardubických prknech se odehrála blesková válka, jež play-off naději Slunety potopila o další metr hlouběji pod labskou hladinu. A to Beksa postrádala skoro půlku týmu – Kohouta, Příhonského, Půlpána, Walla či Šoukala. Jen sedmičlenná rotace a snížená sestava si však věděla rady už do poločasu (51-29), z nějž se odrazila k vítězství 89-61. Tím se zároveň přiblížila na jedinou výhru ke čtvrté Opavě.

Beksa i ve snížené verzi dominovala na doskoku 50-35 (17 v útoku) a také přesněji střílela. Smrští 4 trojek se v druhé pětiminutovce vyvezla na ztrátách Bosáka s Čarneckým k úniku 31-16 a ve druhé čtvrtce, po níž byl už na 19 bodech playmaker Autrey, svou misi dokončila.

Vedle top skórera utkání Autreyho (23+8 doskoků a 5 asistencí, MVP utkání) táhli domácí v kulise 918 diváků  Pandula (18+8 doskoků, 4 asistence, 3 zisky, 6F+), Švrdlík (15+9 doskoků), Škranc (12) a Nečas (8+11 doskoků). U hostů byli dvojciferní jen rozehrávač Anthony (14) a pod košem Pecka (10).

Tomáš Bartošek (kouč BK JIP Pardubice): „Nám se podařil vstup do zápasu, 31 bodů za 1. čtvrtinu je výborné. Zmínil bych ale hlavně 16 a 13 bodů, inkasovaných v první a druhé čtvrtině, kdy jsme velmi dobře bránili a nutili soupeře k velmi těžkým střelám a ztrátám. Naopak sami jsme využili rychlé protiútoky, dali jsme mnoho jednoduchých košů a to dalo ráz celému zápasu. Hrozně důležité bylo, že se nám podařil vstup do 3. čtvrtiny, protože to je takové trošku krizové místo, kde občas vypadneme z role. Dneska jsme to zvládli a pak už jsme utkání dohráli s přehledem, se sebevědomím jak v útoku, tak v obraně. Jsem hrdý na celý tým, protože jsme nebyli v jednoduché situaci, a jsem hrozně rád, jak to kluci zvládli, jak se s tím poprali. Věřím, že takhle pojedeme dál v dalších zápasech.“

Martin Stavěl (asistent Sluneta Ústí): „Pardubice vyhrály zaslouženě. Já jsem měl v hlavě před tímhle utkáním různé scénáře, co se asi může hráčům obou týmů honit v hlavách. Věděl jsem, že Pardubice budou chtít a půjdou vítězství naproti, protože prohrály v Ostravě, my jsme měli za sebou před dnešním utkání skvělé vítězství v Prostějově. Bohužel se oba tyto faktory v hlavách hráčů zkombinovaly. Hráči si asi mysleli, že to nějakým způsobem půjde samo, přestože jsme se samozřejmě bavili o tom, že vítězství v Prostějově už je dávná historie. My jsme absolutně neměli co nabídnout, Pardubice nás přehrály od začátku, vlastně od 2. do 40. minuty, úplně ve všem. Ráz utkání dala už 1. čtvrtina, kdy jsme dostali 31 bodů, což je šílené. Nic nám nevycházelo, nebyli jsme schopní se prosadit, nikdo nechtěl najet, nikdo nebyl agresivní. Zejména se dělo to, co se nám děje většinu zápasů letošního ročníku: úplně hrozně jsme hořeli na doskoku, v obranném doskakování. Dovolili jsme Pardubicím 17 útočných doskoků, to je 17 útoků navíc - v kombinaci s našimi ztrátami a při dnešním procentu úspěšnost střelby v podstatě výsledek nemohl vypadat jinak. Do toho se v 1. poločase extrémně dařilo Autreymu, který si s naší obranou dělal, co chtěl, navíc mu padaly dvojky, trojky, nájezdy. Pardubice nám absolutně nedaly šanci, my jsme nepředvedli ani sebemenší záchvěv toho, že bychom zápas nějak zdramatizovali, že bychom mohli mít nějakou malou šanci.“

Josef Potoček (křídlo BK JIP Pardubice): „Byli jsme hodně rychlí do protiútoků, dávali jsme snadné koše a v první půli se nám hodně dařila střelba za 3 body, to bylo zlomové. Ve 3. čtvrtině jsme maličko polevili, ale kouč si vzal timeout, uklidnil nás a konečně jsme zase začali normálně hrát.“

Jan Jiříček (podkošový hráč Sluneta Ústí): „Od nás to byl šílený výkon, oproti zápasu v Prostějově to bylo jako den a noc. Nevím, co k tomu víc říct. Jsou to nějaké tři, čtyři dny od zápasu v Prostějově a my vypadáme jako kašpaři.“

Křemenobití: 16 + 13 + 10!

Poslední rok nezažil mnoho radosti. Ve středeční večer jakoby však i tenhle veterán chtěl potvrdit, že v poslední čtvrtině základní části se dějí ty největší věci a i v dresu zdánlivě beznadějného týmu jde předvést dechberoucí výkony. Sotva dozněly fanfáry po jeho vítězné trojce z poslední vteřiny proti Děčínu, zažehl Michal Křemen pod vrchem Špilberk motory svého stroje znovu, aby je vyhnal ještě do větších otáček a – zničil Opavu před 300 diváků triple-doublem za 16 bodů, 13 doskoků a 10 asistencí!

MVP utkání měl při triumfu 82-77 k ruce i trio zámořských pobočníků, kdy Zeigler dodal 24 bodů (6F+, aniž sám fauloval za 38 minut), Ojo 14 bodů s 8 doskoky a 7 asistencemi a Egwuonwu 10 bodů.

Brno díky údernému kvartetu opět dorovnalo bilanci Lions, s nimiž ztratilo minulý vzájemný zápas, a dál může doufat ve vyhnutí se baráži.

Zpod koše uspělo v poměru 46-32 a mělo i efektivní trojky 16/7, což soupeř nepřebil ani 13 trojkami ze 40 pokusů a ještě lepšími dvojkami 29/17.

Mmcité body Křemena, Zeiglera a Prachaře vyhnalo ve druhé čtvrtce přes zcela hluchou úvodní čtyřminutovku Opavy skore z 16-15 na 29-15 a postupně svůj trhák vysunulo až na 44-26. Slezané ale před půlí propad zastavili a ve třetí části se drželi na rozdíl několika bodů. V tomto rozmezí se odbývala i závěrečná část, v níž dvě minuty před koncem Opava srovnala na 77-77. Po 4minutovém suchu totiž během tří dalších minut vysázela 4 trojky v řadě.

Jenže tady také její produkce skončila a Brno trojkou Ojoa po asistenci Křemena a vzápětí po šestkách hrdiny dne zápas zavřelo.

Z pěti dvojciferných střelců Opavy (bez Dragouna, Klečky, Kramného, Kvapila) výrazněji vynikl jen 17bodový Gniadek, Šiřina ke 12 bodům přidal 7 asistencí a Cvek k 11 bodům 7 doskoků a 4 asistence.

Petr Czudek (kouč BK Opava): „Domácí bojovali a je vidět, že tady ještě urvou pár výher. Porazili tu i Děčín. Věděli jsme, že mají obrovskou motivaci a sehrávají se. Je to vysoká sestava, která v obraně využívá přebírání. Je těžké atakovat vnitřní prostor, a když vám to nepadá zvenku, je zle. Propadli jsme ve druhé čtvrtině, 28 obdržených bodů tam bylo strašně moc. Hráli jsme hloupě, nevyužívali jsme faulů. A v útoku to bylo kostrbaté. Enormní snahou ve třetí čtvrtině jsme se vrátili do utkání, pak už se to tahalo. Po vyrovnaných utkáních se říká, že vyhrál šťastnější tým, ale dnes ne, dnes vyhrál chytřejší tým. Michal Křemen dával důležité body, důležité přihrávky a byl to stěžejní hráč soupeře. Rozložil nám zónovou obranu, která fungovala hlavně k zastavení amerických hráčů soupeře. V závěru zápasu bylo vidět, že pokud dvakrát třikrát útočně doskočíte, je po zápase.“

Zoran Helbich (kouč mmcité Brno): „Drželi jsme se našeho plánu. Dlouho jsme hledali pětku, která dokáže dobře zahrát. Konečně jsme ji našli. Mladí dobře zareagovali a skvělý výkon předvedl Michal Křemen. Byli jsme trochu nervózní, ale to je o zvyku. Musíme si ještě zvyknout na takové těžké zápasy, které jsou emotivně i fyzicky strašně náročné. Chtěl bych poděkovat fanouškům, protože nás čím dál víc podporují a je to cítit. Tým potom lépe hraje.“

Radim Klečka (rozehrávač BK Opava): „První poločas byl z naší strany opravdu slabý, hlavně co se týče obrany. Ve třetí čtvrtině jsme se dostali do jednobodového vedení a doufal jsem, že bychom zápas mohli zlomit. Bohužel, Brno si to pohlídalo a nedělalo zbytečné chyby na rozdíl od nás a zápas si zasloužilo vyhrát.“

Michal Křemen (křídlo mmcité Brno): „Určitě si cením výhry. Zápasy nás stojí hromadu sil, protože rotace hráčů není taková, jakou bychom potřebovali. Někteří hráči jsou zranění, ale bohužel se s tím nedá nic dělat. Musíme hrát s tíms, co máme. Výhru jsme potřebovali, protože v sobotu jsme bohužel prohráli. Jedeme dál, čekají nás zápasy doma, které můžeme nebo musíme vyhrát.“