Super hit NBL s exkluzivním "live" přenosem!

Našlapaný souboj druhého s prvním. Domácí Beksa, jež právě složila mistra, proti ostrým hochům z Děčína. V opět napěchované hale Dašická. A k tomu - dosud nejnabitější ligový přenos, jaký v internetovém vydání může Kooperativa NBL aktuálně nabídnout. Nechte se pozvat na středeční čas 17:45, kdy odstartuje 15minutový předzápasový blok plný oficiálních i zákulisních informací, jež poskytne zkušené komentátorské duo René Peška a Zbyněk Pospíšil.

Ti, kdo nebudou mít možnost se natlačit do hlediště v Dašické, se mají skutečně nač těšit. Přenos v HD kvalitě, realizovaný ve spolupráci BK JIP Pardubice a TVCOM.cz, pojede nadstandardně na tři kamery, kdy dvě hlavní budou z pozice na tribuně zabírat jak celkové dění na hřišti, tak vybrané zápasové detaily.

Třetí kamera bude hráče snímat zpod koše například při exekuci trestných hodů či v různých "hořlavých" situacích ve vymezeném území. Zároveň bude mít na starosti předzápasové, přestávkové i pozápasové rozhovory s aktéry.

Nadstavbou projde i grafika přítomná na vašich monitorech – kromě standardních veličin (skore a čas) se bude zobrazovat i limit 24 (14) vteřin a také aktuální počet týmových faulů.

Před zápasem si diváci vyslechnou zasvěcená interview s trenéry, mezi čtvrtinami a také po skončení utkání přijdou na řadu rychlé vstupy s hráči.

Vaše obrazovky nevychladnou ani během poločasového programu, kdy vás bude čekat upoutávka na pardubický gala zápas s videomappingem (21. listopadu) a také živý rozhovor s náměstkem pardubického primátora Jakubem Rychteckým na téma Olympijský park v Pardubicích.

Teď už stačí na hlavní stránce NBL.cz kliknout ve středu v 17:45 na ikonku tvcom.cz...