BK ARMEX Děčín

Rok založení
1945
Aréna
ARMEX Sportcentrum

Sezonní info

Pozice v tabulce
9. místo

Historie

Nejslavnější hráči
Karel Formánek, Luboš Bartoň, Petr Janouch, Levell Sanders, Vladislav Raška, Ladislav Zalužanský, Miroslav Modr

Úspěchy

  • Sezona 1997/1998 – 3. místo
  • Sezona 2008/2009 – 3. místo
  • Sezona 2010/2011 – 3. místo
  • Sezona 2011/2012 – 3. místo
  • Sezona 2014/2015 – 2. místo
  • Sezona 2015/2016 - 2. místo
  • Sezona 2016/2017 - 2. místo
  • Sezona 2018/2019 - 2. místo
  • Sezona 1993/1994 – Vladislav Raška udržel pro BK Děčín nejvyšší soutěž tříbodovou trefou v poslední vteřině utkání, díky níž děčínský tým v Olomouci zvítězil 82:80
  • Sezona 2010/2011 – 3. místo v ČP
  • Sezona 2011/2012 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2014/2015 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2014/2015 – Finálové utkání BK Děčín vs. ČEZ Basketball Nymburk na děčínském zimním stadionu – 4.850 diváků
  • Sezona 2015/2016 – 2. místo v ČP

Bilance

Úspěšnost
55.8%
Historická tabulka
2. místo
Průměrné umístění
5. místo
Sezona v NBL
29.
Tituly
0
Sestupy
3

Soupiska 2021/22

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
N
Ty Nichols R/K 13. 10. 1996 25 190 cm 29 1 Prizren (ALB)
N
Jamaure Gregg P 3. 9. 1999 22 201 cm 4 1 Northwestern State (NCAA)
N
David Žikla P 26. 6. 1998 24 203 cm 20 5 USK Praha
N
Tomáš Randýsek R 14. 9. 2004 17 190 cm 1 1 -
N
Tomáš Pomikálek K/P 7. 7. 1989 32 200 cm 31 16 Nymburk
N
Lukáš Bobek R/K 28. 1. 2000 22 198 cm 20 3 USK Praha
N
Filip Sertič K/P 6. 6. 2002 20 200 cm 21 2 -
N
Eduard Kotásek R 8. 6. 1998 24 189 cm 6 5 Tuři Svitavy
N
Brandon Alston K 10. 5. 1995 27 195 cm 10 1 Ciuc (ROM)
N
Ondřej Šiška R 3. 11. 1993 28 190 cm 39 9 mmcité+ Brno
N
Matěj Svoboda K 22. 9. 1996 25 200 cm 41 9 DEKSTONE Tuři Svitavy
N
Filip Kroutil K 27. 4. 1996 26 190 cm 41 8 Sokol pražský
N
Karel Mikeš Vlasák K 14. 6. 2001 21 200 cm 2 2 Kondoři Liberec
N
Lukáš Rozsypal K 19. 3. 2002 20 195 cm 9 3 -
N
Martin Mach K/P 20. 3. 2000 22 200 cm 38 3 Domažlice
N
Jakub Skalička P 25. 8. 1999 22 207 cm 4 4 Sokol pražský
N
Andrew Eudy 12. 9. 1996 25 201 cm 9 1 -
N
Craig Owen Osaikhwuwuomwan P 12. 10. 1990 31 211 cm 28 2 Kalev (EST)
N
Damonte Dodd P 10. 5. 1994 28 211 cm 11 2 DEKSTONE Tuři Svitavy
N
Brett Prahl P 6. 10. 1994 27 206 cm 14 1 Radom (POL)
N
Jonathan Galloway 19. 6. 1996 26 209 cm 8 1 -
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
11 Matěj Svoboda K 25 41 29.3 16.7 4.3/7.9 54.8 1.9/6.6 28.5 2.3/3.0 77.4 1.1 4.4 5.6 1.8 1.2 2.1 0.0 2.7 2.4 14.8 1.0
9 Ondřej Šiška R 28 39 30.9 14.2 3.3/6.3 52.0 1.6/5.0 32.8 2.7/4.1 67.1 0.5 2.9 3.4 6.3 1.1 3.8 0.0 4.7 2.8 15.5 2.8
0 Ty Nichols R/K 25 29 28.2 15.7 4.3/7.8 55.1 1.2/3.3 37.1 3.4/4.9 69.5 0.8 3.2 4.0 3.4 2.5 2.2 0.1 4.7 2.8 18.3 0.7
5 Tomáš Pomikálek K/P 32 31 28.9 13.2 3.4/6.1 56.4 1.3/4.1 31.7 2.5/3.7 66.4 2.1 4.5 6.6 1.8 0.8 1.5 0.0 3.7 3.2 15.0 2.5
13 Filip Kroutil K 26 41 27.3 6.8 1.3/2.9 45.8 1.0/3.0 33.3 1.2/1.4 83.1 1.1 1.8 2.9 2.1 0.9 1.2 0.0 1.6 2.5 7.0 0.5
33 Craig Owen Osaikhwuwuomwan P 31 28 22.7 9.5 3.2/5.1 62.2 0.6/2.9 19.5 1.4/2.4 57.4 1.4 4.9 6.3 0.8 0.4 0.8 0.0 2.0 2.8 10.2 4.6
21 Martin Mach K/P 22 38 12.7 3.6 1.4/2.5 58.5 0.0/0.2 14.3 0.7/1.1 62.5 1.1 1.6 2.6 0.6 0.3 0.4 0.0 1.0 2.0 4.3 0.7
50 Brett Prahl P 27 14 20.1 8.9 3.7/6.9 53.6 0.2/0.6 37.5 0.8/1.6 47.8 2.6 3.1 5.7 0.6 0.2 1.1 0.0 1.3 2.4 9.6 3.9
8 Brandon Alston K 27 10 22.0 9.9 2.0/4.8 41.7 1.4/2.5 56.0 1.7/2.4 70.8 0.3 2.3 2.6 1.3 1.1 1.8 0.1 2.1 2.6 8.0 0.4
35 Damonte Dodd P 28 11 22.4 8.9 4.0/9.0 44.4 0.0/0.0 0.0 0.9/2.7 33.3 2.5 4.5 7.1 1.1 0.4 1.9 0.1 2.2 2.9 9.2 4.1
25 Andrew Eudy 25 9 18.1 8.3 2.3/4.4 52.5 0.9/2.1 42.1 1.0/1.7 60.0 2.4 3.9 6.3 0.7 0.4 1.3 0.1 1.2 2.7 9.7 1.7
3 David Žikla P 24 20 10.7 2.8 1.0/1.6 59.4 0.3/0.7 38.5 0.1/0.3 40.0 0.5 1.0 1.5 0.2 0.2 0.6 0.0 0.8 2.2 1.5 0.1
50 Jonathan Galloway 26 8 16.1 4.0 1.0/2.1 47.1 0.0/0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.3 3.6 4.9 0.3 0.0 0.6 0.1 2.6 2.5 6.6 0.0
8 Eduard Kotásek R 24 6 24.7 5.2 1.3/3.8 34.8 0.3/1.7 20.0 1.5/2.3 64.3 1.0 2.0 3.0 3.7 1.0 2.2 0.3 3.0 3.7 5.3 1.3
6 Lukáš Bobek R/K 22 20 10.3 1.1 0.3/0.6 41.7 0.2/0.7 21.4 0.1/0.2 50.0 0.4 0.5 0.9 0.6 0.3 0.4 0.1 0.6 1.3 0.7 0.1
1 Jamaure Gregg P 22 4 17.3 4.8 2.0/4.8 42.1 0.0/0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 2.3 2.3 4.5 0.8 0.5 1.0 0.2 1.5 2.3 5.3 1.8
7 Filip Sertič K/P 20 21 5.4 0.9 0.2/0.5 45.5 0.0/0.6 7.7 0.2/0.5 45.5 0.0 0.1 0.2 0.2 0.2 0.3 0.0 0.4 1.0 -0.6 0.1
17 Lukáš Rozsypal K 20 9 4.0 0.8 0.2/0.3 66.7 0.1/0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 0.2 0.2 0.4 0.1 0.0 0.3 0.0 0.0 0.8 -0.1 0.0
25 Jakub Skalička P 22 4 6.3 1.5 0.8/1.8 42.9 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3 1.8 2.0 0.5 0.3 0.5 0.3 0.0 0.3 3.0 1.8
16 Karel Mikeš Vlasák K 21 2 6.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
4 Tomáš Randýsek R 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Kovář K/P 21 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
24 Šimon Ježek K 32 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
22 Nathan Bradley Jr K 25 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
12 Robert Landa K/P 39 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
11 Nestor Boyko K 22 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 Adam Růžička 18 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
80 Pavel Grunt P 27 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2021/22

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 18. 9. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
70
73
20
18
35
43
57
61
Základní část Review
2. kolo 22. 9. 2021
17:30
BK Pardubice
BK ARMEX Děčín
97
73
26
26
52
40
70
58
Základní část Review
3. kolo 25. 9. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
74
92
19
23
38
49
54
77
Základní část Review
4. kolo 29. 9. 2021
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
84
85
21
21
44
50
62
69
Základní část Review
5. kolo 2. 10. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
63
79
14
22
31
41
47
61
Základní část Review
6. kolo 9. 10. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
68
82
16
11
28
34
49
61
Základní část Review
7. kolo 13. 10. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
80
89
19
19
37
39
55
69
Základní část Review
8. kolo 16. 10. 2021
18:00
GBA LIONS J. Hradec
BK ARMEX Děčín
66
94
6
15
24
43
53
64
Základní část Review
9. kolo 23. 10. 2021
17:45
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
91
97
25
25
44
51
73
70
Základní část Review
11. kolo 27. 10. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
83
67
26
25
45
39
60
54
Základní část Review
10. kolo 30. 10. 2021
18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
92
64
20
21
29
41
64
54
Základní část Review
12. kolo 6. 11. 2021
17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
86
73
26
14
48
36
59
56
Základní část Review
13. kolo 13. 11. 2021
19:30
BK ARMEX Děčín
BK Pardubice
79
87
20
15
45
41
62
65
Základní část Review
15. kolo 2. 12. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
74
63
21
19
41
34
57
46
Základní část Review
16. kolo 5. 12. 2021
18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
95
96
22
22
49
39
73
61
87
87
Základní část Review
17. kolo 11. 12. 2021
18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
87
79
28
15
47
32
68
47
Základní část Review
18. kolo 18. 12. 2021
17:30
USK Praha
BK ARMEX Děčín
74
92
23
28
32
53
60
66
Základní část Review
19. kolo 28. 12. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
GBA LIONS J. Hradec
95
84
24
14
53
38
76
62
Základní část Review
14. kolo 29. 12. 2021
18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
96
89
29
21
56
42
72
62
Základní část Review
21. kolo 7. 1. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
88
65
23
22
47
44
61
61
Základní část Review
20. kolo 11. 1. 2022
17:45
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
72
91
10
15
31
36
51
57
Základní část Review
22. kolo 15. 1. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
77
73
23
18
43
32
53
56
Základní část Review
1. kolo 29. 1. 2022
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
79
81
11
20
40
42
58
61
Skupina A2 Review
2. kolo 5. 2. 2022
18:00
GBA LIONS J. Hradec
BK ARMEX Děčín
80
87
22
19
46
42
65
60
Skupina A2 Review
3. kolo 12. 2. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
102
88
23
21
49
36
71
66
Skupina A2 Review
4. kolo 16. 2. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
92
84
21
20
46
41
71
65
Skupina A2 Review
5. kolo 19. 2. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
GBA LIONS J. Hradec
87
71
19
26
47
33
64
53
Skupina A2 Review
6. kolo 5. 3. 2022
17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
97
93
22
26
50
48
74
68
Skupina A2 Review
7. kolo 9. 3. 2022
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
86
83
21
24
43
38
67
55
Skupina A2 Review
8. kolo 16. 3. 2022
20:15
GBA LIONS J. Hradec
BK ARMEX Děčín
106
75
17
17
46
41
76
57
Skupina A2 Review
9. kolo 23. 3. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
79
65
16
21
37
35
54
49
Skupina A2 Review
10. kolo 26. 3. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
95
59
29
11
49
27
70
44
Skupina A2 Review
11. kolo 30. 3. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
GBA LIONS J. Hradec
87
73
27
12
52
29
70
48
Skupina A2 Review
12. kolo 4. 4. 2022
18:00
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
92
86
17
21
39
37
74
59
Skupina A2 Review
1. kolo 9. 4. 2022
20:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
78
76
29
20
47
42
59
64
Předkolo PO Review
2. kolo 11. 4. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
80
66
23
18
38
35
64
48
Předkolo PO Review
3. kolo 13. 4. 2022
18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
80
91
20
29
41
47
59
70
Předkolo PO Review
čtvrtfinále 17. 4. 2022
13:30
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
89
74
23
14
42
34
61
54
Play off Review
čtvrtfinále 18. 4. 2022
18:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
91
84
18
18
33
45
56
63
Play off Review
čtvrtfinále 21. 4. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
72
92
15
24
37
51
43
76
Play off Review
čtvrtfinále 22. 4. 2022
18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
70
115
12
32
30
60
51
85
Play off Review

Kontakty

BK Děčín s.r.o.
40501 Děčín 1, Maroldova 2

Bc. Lukáš Houser
od: 5. 10. 2015

houser@bkdecin.cz
733 504 175

organizační pracovník

Ing. Jakub Důra
od: 5. 10. 2015

dura@bkdecin.cz
730 510 015

trenér

Tomáš Grepl
od: 30. 3. 2019

tomas.grepl@seznam.cz
777 962 915

asistent trenéra

Matěj Anderle
od: 13. 8. 2020

mabasket5@seznam.cz
730 609 272

technický zápis

Ing. Jakub Důra
od: 5. 10. 2015

dura@bkdecin.cz
730 510 015

generální manažer

Bc. Lukáš Houser
od: 10. 8. 2018

houser@bkdecin.cz
733 504 175

tiskový mluvčí

Bc. Lukáš Houser
od: 5. 10. 2015

houser@bkdecin.cz
733 504 175

prezident

Ing. Miroslav Chrastný
od: 19. 6. 2006

chrastny@volny.cz
602 264 115

Mgr. Miloš Lebeda
od: 10. 7. 2007

lebeda@bkdecin.cz
412 511 210

organizační pracovník

Mgr. Miloš Lebeda
od: 10. 7. 2007

lebeda@bkdecin.cz
412 511 210

tiskový mluvčí

Mgr. Miloš Lebeda
od: 10. 7. 2007

lebeda@bkdecin.cz
412 511 210

Hala

kapacita 1047

ARMEX Sportcentrum
Maroldova 2,
40501 Děčín 1

Mapa


ID týmu: 11459

články