Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
5. 173 28. 2. 2024
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
87
59
21
14
41
32
67
45
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 174 28. 2. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
69
60
16
22
37
44
59
54
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 175 28. 2. 2024
St 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
92
74
27
25
36
46
64
54
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
5. 176 28. 2. 2024
St 18:00
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
92
80
13
15
37
38
66
63
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
5. 141 2. 3. 2024
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 177 2. 3. 2024
So 18:00
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 179 2. 3. 2024
So 17:30
USK Praha
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 180 2. 3. 2024
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 178 3. 3. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 142 4. 3. 2024
Po 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 143 6. 3. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 181 6. 3. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 183 6. 3. 2024
St 18:00
BK Opava
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 184 6. 3. 2024
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats