Vyhledávaní

Aktuality

Vítězné zásahy Sehnala i Barače

ECHO STŘEDY V NBL Pouhých 70 a 66 bodů nastřílel USK ve dvou posledních soubojích s Brnem, přesto pokaždé oslavil vítězství. V duelu 8. kola nadstavbové skupiny A1 to na pražské Folimance dopadlo 66-64 díky další vítězné střele autora 29 bodů Ondřeje Sehnala. A protože Sovy mezi dva triumfy nad Brnem vložily i dobytí města perníku, po už třetí výhře v řadě mají na 4. pozici dva úspěchy náskoku právě před Brnem.

Preview

Sovy s Brnem o 4. místo a Sokoli na Ústí

PREVIEW STŘEDY V NBL Hned tři zápasy 8. kola nadstavby už bude servírovat středeční program Kooperativa NBL. Ve skupině A1 se po dvou týdnech dostanou do hry USK s Brnem, jež čeká od 18:00 souboj na pražské Folimance. V oddělení A2 se utkají Ostrava s Olomouckem (18:00) a o vedení Hradec s Ústím (19:00).

Aktuality

Nový Mr. Triple Double a jeho cesta

VIDEO Uprostřed utrápené sezony v lize předposledních Hanáků to působí jako zjevení. Zvlášť v případě tak nepravděpodobného producenta třaskavých výkonů a velkých čísel, jakým byl ve většině tohoto ročníku 185 centimetrů vysoký rozehrávač Radovan Kouřil.

Evropské poháry

Turnaj, kde se pískají jen hlasité sekery

S JAKUBEM NEČASEM Dosud nepoznané zkušenosti s nefalšovanou evropskou podkošovou řežbou, střety s budoucími hvězdami Euroligy a možná i talenty pro NBA, skvěle zmáknutá ”bublina” v bráně do Asie a především vědomí, že za plného výkonu po celý zápas by i nad zvučnými evropskými značkami dokázali zvítězit.