BK ARMEX Děčín

Rok založení
1945
Aréna
ARMEX Sportcentrum

Sezonní info

Pozice v tabulce
4. místo

Historie

Nejslavnější hráči
Karel Formánek, Luboš Bartoň, Petr Janouch, Levell Sanders, Vladislav Raška, Ladislav Zalužanský, Miroslav Modr

Úspěchy

  • Sezona 1997/1998 – 3. místo
  • Sezona 2008/2009 – 3. místo
  • Sezona 2010/2011 – 3. místo
  • Sezona 2011/2012 – 3. místo
  • Sezona 2014/2015 – 2. místo
  • Sezona 2015/2016 - 2. místo
  • Sezona 2016/2017 - 2. místo
  • Sezona 2018/2019 - 2. místo
  • Sezona 2022/2023 - 2. místo
  • Sezona 1993/1994 – Vladislav Raška udržel pro BK Děčín nejvyšší soutěž tříbodovou trefou v poslední vteřině utkání, díky níž děčínský tým v Olomouci zvítězil 82:80
  • Sezona 2010/2011 – 3. místo v ČP
  • Sezona 2011/2012 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2014/2015 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2014/2015 – Finálové utkání BK Děčín vs. ČEZ Basketball Nymburk na děčínském zimním stadionu – 4.850 diváků
  • Sezona 2015/2016 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2022/2023 - Vítěz ČP

Bilance

Úspěšnost
56.4%
Historická tabulka
2. místo
Průměrné umístění
4. místo
Sezona v NBL
31.
Tituly
0
Sestupy
3

Soupiska 2023/24

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
0 Jordan Ogundiran R/K 30. 11. 1996 27 180 cm 30 1 FMP Skopje
2 Michael Cubbage R/K 19. 6. 1998 26 193 cm 5 1 Iserlohn (Německo)
4 Tomáš Randýsek R 14. 9. 2004 19 194 cm 4 3 -
5 Tomáš Pomikálek K/P 7. 7. 1989 34 200 cm 46 18 Nymburk
6 Lukáš Bobek R/K 28. 1. 2000 24 198 cm 19 5 USK Praha
7 Tadeáš Slowiak R 21. 6. 2004 20 200 cm 47 1 Jindřichův Hradec

8 Zdravko Bošković K/P 10. 10. 1996 27 200 cm 14 1 BC GEOSAN Kolín
9 Oliver Žižka K/P 13. 6. 2005 19 202 cm 1 2 -
10 Vojtěch Čermák R 2006 18 186 cm 0 0 Levharti Chomutov
11 Matěj Svoboda K 22. 9. 1996 27 200 cm 48 11 DEKSTONE Tuři Svitavy
13 Filip Kroutil K 27. 4. 1996 28 190 cm 48 10 Sokol pražský
14 Petr Macháč P 18. 10. 1999 24 200 cm 49 6 USK Praha
16 Jan Štěrba K/P 4. 8. 1995 28 200 cm 33 11 USK Praha
17 Lukáš Rozsypal K 19. 3. 2002 22 197 cm 11 5 -
21 Martin Mach P 20. 3. 2000 24 200 cm 42 5 Plzeň
22 Anthony Lamont Walton jr. R 28. 12. 1990 33 188 cm 48 3 Svit (Slovensko)
47 Maksim Šturanović P 13. 2. 1988 36 209 cm 49 2 Královští sokoli
N
Myles Carter 24. 5. 1999 25 185 cm 12 1 -
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF +/-
11 Matěj Svoboda K 27 48 30.5 18.5 4.4/8.6 51.3 2.0/6.3 31.9 3.6/4.4 83.3 0.8 4.2 5.0 1.9 1.0 2.4 0.0 3.3 2.0 16.3 1.6 2.2
22 Anthony Lamont Walton jr. R 33 48 30.2 14.8 3.1/6.7 46.7 1.4/4.5 30.0 4.5/6.4 69.9 0.7 4.7 5.4 6.9 2.2 2.6 0.1 5.0 3.0 20.1 0.4 3.4
5 Tomáš Pomikálek K/P 34 46 25.8 11.2 2.4/4.2 57.2 1.3/3.9 33.5 2.4/3.1 77.8 1.3 3.9 5.3 1.2 0.7 0.9 0.0 3.0 2.8 13.0 1.7 2.4
13 Filip Kroutil K 28 48 29.9 9.3 1.2/2.0 58.2 1.9/4.6 40.5 1.3/1.5 86.1 0.7 1.9 2.6 2.0 0.7 1.3 0.0 1.5 2.0 9.1 0.2 2.3
47 Maksim Šturanović P 36 49 18.7 8.5 3.4/6.0 56.7 0.0/0.1 0.0 1.8/2.5 71.1 2.1 2.8 4.9 0.7 0.6 1.0 0.0 2.6 3.1 10.3 1.2 1.9
0 Jordan Ogundiran R/K 27 30 22.7 13.1 2.3/5.0 46.3 1.2/3.9 29.9 5.0/6.4 78.6 0.7 3.2 3.9 3.2 1.5 1.9 0.1 4.9 3.1 14.9 0.4 2.4
16 Jan Štěrba K/P 28 33 19.1 5.8 1.3/2.5 52.4 0.6/2.3 26.3 1.3/1.8 72.1 1.2 3.3 4.6 0.8 0.3 0.9 0.0 2.0 1.4 8.0 0.5 0.8
14 Petr Macháč P 24 49 10.8 3.4 1.3/2.0 63.9 0.0/0.1 0.0 0.9/1.5 56.8 1.1 1.5 2.6 0.4 0.4 0.7 0.0 1.4 2.7 3.5 0.3 2.4
7 Tadeáš Slowiak R 20 47 13.4 3.1 0.8/1.7 48.1 0.2/1.1 18.0 0.9/1.6 56.0 0.5 1.1 1.6 1.6 0.4 1.3 0.0 1.5 2.0 2.4 0.1 0.3
23 Myles Carter 25 12 19.2 7.1 2.6/5.8 44.3 0.3/1.1 23.1 1.2/2.3 50.0 0.5 2.3 2.8 1.7 1.5 1.6 0.1 2.3 2.2 6.4 0.4 0.4
21 Martin Mach P 24 42 6.4 1.3 0.5/0.9 51.4 0.0/0.3 9.1 0.3/0.4 76.5 0.7 0.8 1.5 0.3 0.2 0.3 0.0 0.3 1.2 1.6 0.4 -2.1
8 Zdravko Bošković K/P 27 14 11.1 3.5 0.4/1.2 35.3 0.6/1.8 32.0 0.9/1.7 54.2 0.5 1.6 2.1 0.5 0.1 0.8 0.0 1.2 1.0 2.9 0.0 -2.6
2 Michael Cubbage R/K 26 5 23.6 9.4 3.4/7.6 44.7 0.6/3.2 18.8 0.8/2.6 30.8 0.4 4.8 5.2 1.4 1.6 0.8 0.4 2.4 3.8 7.0 1.0 7.8
6 Lukáš Bobek R/K 24 19 5.7 0.9 0.1/0.2 50.0 0.2/0.6 36.4 0.1/0.1 50.0 0.1 0.3 0.4 0.2 0.2 0.0 0.0 0.2 1.2 0.1 0.0 -2.0
17 Lukáš Rozsypal K 22 11 3.5 0.9 0.3/0.5 60.0 0.0/0.6 0.0 0.4/0.5 66.7 0.2 0.4 0.5 0.4 0.3 0.1 0.4 0.3 0.3 1.1 0.2 -1.1
9 Oliver Žižka K/P 19 1 7.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 4.0 0.0 9.0
4 Tomáš Randýsek R 19 4 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 -2.5
10 Vojtěch Čermák R 18 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2023/24

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 23. 9. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
111
112
25
37
44
55
63
71
91
91
100
100
Základní část Review
2. kolo 27. 9. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
99
63
24
17
47
35
74
53
Základní část Review
3. kolo 1. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
95
26
23
56
46
75
69
Základní část Review
4. kolo 4. 10. 2023
17:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
74
75
18
24
33
43
52
60
Základní část Review
5. kolo 7. 10. 2023
18:00
SK Slavia Praha
BK ARMEX Děčín
80
76
18
21
36
31
54
56
Základní část Review
6. kolo 11. 10. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
93
79
28
18
54
40
75
64
Základní část Review
7. kolo 14. 10. 2023
18:30
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
101
79
31
25
59
53
82
72
Základní část Review
8. kolo 21. 10. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
Sršni Photomate Písek
103
93
34
18
57
47
79
71
Základní část Review
9. kolo 28. 10. 2023
15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
94
75
22
25
49
41
66
55
Základní část Review
10. kolo 1. 11. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
89
70
21
24
44
40
63
53
Základní část Review
11. kolo 4. 11. 2023
20:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
116
91
28
21
53
40
88
68
Základní část Review
12. kolo 11. 11. 2023
17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
64
99
14
19
30
47
46
71
Základní část Review
13. kolo 18. 11. 2023
17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
80
71
23
20
49
38
67
59
Základní část Review
14. kolo 2. 12. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
93
82
25
15
45
41
66
65
Základní část Review
15. kolo 9. 12. 2023
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
83
90
18
23
49
46
72
68
Základní část Review
16. kolo 16. 12. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
SK Slavia Praha
81
69
25
19
45
33
63
51
Základní část Review
17. kolo 20. 12. 2023
18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
77
79
16
20
35
40
65
62
Základní část Review
18. kolo 30. 12. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
70
58
15
13
40
31
54
41
Základní část Review
19. kolo 3. 1. 2024
18:00
Sršni Photomate Písek
BK ARMEX Děčín
85
101
20
26
31
52
57
79
Základní část Review
20. kolo 6. 1. 2024
19:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
83
66
20
19
43
32
59
58
Základní část Review
21. kolo 13. 1. 2024
17:45
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
83
75
23
15
38
35
52
61
Základní část Review
22. kolo 20. 1. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
78
81
20
19
39
43
63
62
Základní část Review
1. kolo 27. 1. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
76
79
21
29
40
44
57
57
Nadstavbová část – skupina A1 Review
2. kolo 3. 2. 2024
17:30
BK Opava
BK ARMEX Děčín
81
85
22
25
45
44
58
67
Nadstavbová část – skupina A1 Review
3. kolo 7. 2. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
92
84
18
15
38
39
71
59
Nadstavbová část – skupina A1 Review
4. kolo 11. 2. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
83
21
18
50
41
71
59
Nadstavbová část – skupina A1 Review
5. kolo 28. 2. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
69
60
16
22
37
44
59
54
Nadstavbová část – skupina A1 Review
6. kolo 2. 3. 2024
15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
101
86
29
17
51
44
75
61
Nadstavbová část – skupina A1 Review
7. kolo 6. 3. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
91
85
24
22
47
37
67
60
Nadstavbová část – skupina A1 Review
8. kolo 9. 3. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
83
57
23
17
42
32
63
46
Nadstavbová část – skupina A1 Review
9. kolo 11. 3. 2024
19:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
91
87
28
26
51
37
67
57
Nadstavbová část – skupina A1 Review
10. kolo 16. 3. 2024
17:45
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
83
109
16
29
35
55
61
86
Nadstavbová část – skupina A1 Review
11. kolo 20. 3. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
71
93
22
26
41
58
51
66
Nadstavbová část – skupina A1 Review
12. kolo 27. 3. 2024
18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
70
75
16
16
41
30
53
47
Nadstavbová část – skupina A1 Review
13. kolo 30. 3. 2024
17:30
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
88
83
27
26
52
47
69
70
Nadstavbová část – skupina A1 Review
14. kolo 6. 4. 2024
18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
77
79
24
21
45
42
64
63
Nadstavbová část – skupina A1 Review
čtvrtfinále 16. 4. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
69
64
11
11
20
27
45
46
Play-off Review
čtvrtfinále 17. 4. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
94
92
35
28
58
44
75
73
Play-off Review
čtvrtfinále 20. 4. 2024
18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
78
91
26
23
43
45
64
73
Play-off Review
čtvrtfinále 21. 4. 2024
18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
81
94
24
17
44
44
56
66
Play-off Review
semifinále 2. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
78
20
17
43
42
63
65
Play-off Review
semifinále 3. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
78
88
15
23
30
40
51
66
Play-off Review
semifinále 7. 5. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
69
83
19
14
33
42
50
66
Play-off Review
semifinále 8. 5. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
102
73
27
21
49
42
72
62
Play-off Review
semifinále 11. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
86
75
18
26
43
36
62
54
Play-off Review
semifinále 14. 5. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
79
66
16
16
41
38
58
51
Play-off Review
semifinále 16. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
77
18
19
49
49
66
66
Play-off Review
o 3. místo 20. 5. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
78
74
11
22
28
33
47
50
Play-off Review
o 3. místo 23. 5. 2024
17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
71
86
17
12
33
32
50
57
Play-off Review

Kontakty

BK Děčín s.r.o.
40501 Děčín 1, Maroldova 2

Bc. Lukáš Houser
od: 5. 10. 2015

houser@bkdecin.cz
733 504 175

organizační pracovník

Ing. Jakub Důra
od: 5. 10. 2015

dura@bkdecin.cz
730 510 015

trenér

Tomáš Grepl
od: 30. 3. 2019

tomas.grepl@seznam.cz
777 962 915

technický zápis

Ing. Jakub Důra
od: 5. 10. 2015

dura@bkdecin.cz
730 510 015

generální manažer

Bc. Lukáš Houser
od: 10. 8. 2018

houser@bkdecin.cz
733 504 175

manažer

Ing. Jakub Důra
od: 30. 6. 2023

dura@bkdecin.cz
730 510 015

vedoucí družstva

Ing. Jakub Důra
od: 30. 6. 2023

dura@bkdecin.cz
730 510 015

tiskový mluvčí

Bc. Lukáš Houser
od: 5. 10. 2015

houser@bkdecin.cz
733 504 175

předseda

Ing. Jiří Šťastný
od: 2. 11. 2023

stavajs@gmail.com

1. asistent trenéra

Robert Landa
od: 18. 1. 2024

landa@bkdecin.cz
774 597 780

Hala

kapacita 1047

ARMEX Sportcentrum
Maroldova 2,
40501 Děčín 1

Mapa


ID týmu: 11459

články