BK ARMEX Děčín

Rok založení
1945
Aréna
ARMEX Sportcentrum

Historie

Nejslavnější hráči
Karel Formánek, Luboš Bartoň, Petr Janouch, Levell Sanders, Vladislav Raška, Ladislav Zalužanský, Miroslav Modr

Úspěchy

  • Sezona 1997/1998 – 3. místo
  • Sezona 2008/2009 – 3. místo
  • Sezona 2010/2011 – 3. místo
  • Sezona 2011/2012 – 3. místo
  • Sezona 2014/2015 – 2. místo
  • Sezona 2015/2016 - 2. místo
  • Sezona 2016/2017 - 2. místo
  • Sezona 2018/2019 - 2. místo
  • Sezona 1993/1994 – Vladislav Raška udržel pro BK Děčín nejvyšší soutěž tříbodovou trefou v poslední vteřině utkání, díky níž děčínský tým v Olomouci zvítězil 82:80
  • Sezona 2010/2011 – 3. místo v ČP
  • Sezona 2011/2012 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2014/2015 – 2. místo v ČP
  • Sezona 2014/2015 – Finálové utkání BK Děčín vs. ČEZ Basketball Nymburk na děčínském zimním stadionu – 4.850 diváků
  • Sezona 2015/2016 – 2. místo v ČP

Bilance

Úspěšnost
56.2%
Historická tabulka
1. místo
Průměrné umístění
5. místo
Sezony v NBL
27
V nejvyšší soutěži
30 sezon
Tituly
0
Sestupy
3

Soupiska 2020/21

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
Ondřej Kovář K/P 4. 7. 2001 19 206 cm 0 Chomutov
Tomáš Randýsek 2004 0 185 cm 0 -
3 David Žikla P 26. 6. 1998 22 203 cm 34 4 USK Praha
5 Tomáš Pomikálek K/P 7. 7. 1989 31 200 cm 34 15 Nymburk
6 Lukáš Bobek R/K 28. 1. 2000 21 198 cm 21 2 USK Praha
8 Adam Růžička 24. 6. 2004 16 194 cm 1 1 -
8 Eduard Kotásek R 8. 6. 1998 23 189 cm 29 4 Tuři Svitavy
9 Ondřej Šiška R 3. 11. 1993 27 190 cm 34 8 mmcité+ Brno
11 Nestor Boyko K 28. 7. 1999 21 193 cm 24 1 Chomutov
12 Robert Landa K/P 12. 10. 1982 38 200 cm 2 17 Kondoři Liberec
13 Filip Kroutil K 27. 4. 1996 25 190 cm 34 7 Sokol pražský
14 Jakub Skalička P 25. 8. 1999 21 206 cm 14 3 Sokol pražský
15 Jakub Houška P 30. 7. 1982 38 207 cm 8 16 BK Chomutov
16 Karel Vlasák K 14. 6. 2001 20 197 cm 15 1 Kondoři Liberec
17 Lukáš Rozsypal K 19. 3. 2002 19 194 cm 4 2 -
18 Filip Sertič K 6. 6. 2002 19 200 cm 1 1 -
21 Martin Mach K/P 20. 3. 2000 21 200 cm 32 2 Domažlice
22 Nathan Bradley Jr K 25. 2. 1997 24 193 cm 9 1 Faulkner
24 Šimon Ježek K 14. 3. 1990 31 190 cm 24 6 Litoměřice
33 Craig Owen Osaikhwuwuomwan P 12. 10. 1990 30 211 cm 4 1 Leeuwarden
41 Nikola Šćekić P 14. 4. 1995 26 216 cm 4 1 Struga
80 Pavel Grunt P 8. 10. 1994 26 208 cm 33 8 USK Praha
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
9 Ondřej Šiška R 27 34 30.8 18.1 4.6/7.9 58.4 1.9/6.0 30.9 3.4/4.9 68.5 0.8 4.2 5.0 6.1 1.4 4.3 0.0 5.7 2.9 20.3 1.2
5 Tomáš Pomikálek K/P 31 34 29.5 14.4 3.7/6.2 60.2 1.5/5.2 29.0 2.4/2.9 82.8 1.9 5.4 7.4 1.4 0.9 1.4 0.0 3.4 2.6 17.0 2.0
13 Filip Kroutil K 25 34 28.9 10.9 1.6/3.4 48.7 2.0/4.4 46.0 1.5/1.8 83.9 0.9 2.0 2.9 2.2 1.0 1.3 0.0 1.9 1.9 11.5 0.3
3 David Žikla P 22 34 18.2 7.6 2.1/3.6 57.7 0.9/2.5 35.7 0.8/1.1 75.0 0.9 2.1 2.9 0.6 0.4 1.2 0.0 1.3 3.1 5.2 0.1
24 Šimon Ježek K 31 24 23.4 8.8 2.6/4.7 54.9 0.7/2.6 27.0 1.5/2.0 73.5 0.9 2.0 2.9 1.3 0.8 1.4 0.0 1.9 2.7 7.0 0.1
8 Eduard Kotásek R 22 29 24.9 7.1 1.1/2.9 38.1 0.9/2.5 36.1 2.2/2.6 85.1 0.9 1.6 2.5 2.3 0.9 1.7 0.0 2.6 2.6 7.3 0.1
80 Pavel Grunt P 26 33 14.2 5.1 1.9/3.7 52.9 0.0/0.3 10.0 1.1/1.7 66.1 1.3 1.8 3.2 0.6 0.4 1.5 0.0 1.7 2.7 4.3 0.4
21 Martin Mach K/P 21 32 15.5 3.6 1.3/2.5 51.9 0.1/0.8 14.8 0.7/1.4 48.9 1.5 2.4 3.9 0.7 0.6 0.8 0.0 1.4 2.7 4.7 1.3
11 Nestor Boyko K 21 24 7.9 2.7 0.5/0.7 70.6 0.5/1.4 32.4 0.3/0.5 66.7 0.2 0.3 0.5 0.2 0.3 0.6 0.0 0.5 1.0 1.3 0.4
15 Jakub Houška P 38 8 10.0 2.3 0.6/1.5 41.7 0.1/1.5 8.3 0.6/1.0 62.5 0.6 2.3 2.9 0.5 0.5 0.8 0.1 0.9 2.3 1.5 0.3
14 Jakub Skalička P 21 14 4.6 1.1 0.4/0.7 60.0 0.0/0.0 0.0 0.3/0.4 66.7 0.2 0.4 0.6 0.1 0.2 0.5 0.0 0.4 1.2 0.4 0.1
6 Lukáš Bobek R/K 21 21 6.7 0.7 0.2/0.5 36.4 0.1/0.5 18.2 0.0/0.1 50.0 0.1 0.6 0.7 0.5 0.1 0.6 0.0 0.2 1.0 -0.2 0.0
41 Nikola Šćekić P 26 4 11.8 2.8 1.0/2.5 40.0 0.0/0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 0.5 2.8 3.3 0.3 0.0 0.5 0.1 1.0 4.3 0.0 0.0
16 Karel Vlasák K 19 15 4.2 0.5 0.1/0.3 40.0 0.1/0.4 16.7 0.1/0.1 50.0 0.2 0.3 0.5 0.1 0.0 0.5 0.0 0.1 0.9 -0.8 0.0
18 Filip Sertič K 18 1 12.0 7.0 1.0/2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 2.0/5.0 40.0 2.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 9.0 0.0
17 Lukáš Rozsypal K 19 4 5.5 1.5 0.3/1.5 16.7 0.0/0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.3 0.0 0.3 0.5 0.3 0.8 0.2 1.0 0.5 0.3 0.5
12 Robert Landa K/P 38 2 7.0 2.0 0.5/1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5 0.5 1.0 0.0 0.0 1.5 0.0 3.0 3.0 0.0 0.0
8 Adam Růžička 16 1 2.0 2.0 1.0/1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
33 Craig Owen Osaikhwuwuomwan P 30 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
22 Nathan Bradley Jr K 24 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Randýsek 17 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Kovář K/P 19 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2020/21

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 12. 9. 2020
18:00
Olomoucko
BK ARMEX Děčín
91
77
24
22
46
39
67
60
základní část Review
2. kolo 16. 9. 2020
19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
79
83
23
23
43
41
59
63
základní část Review
8. kolo 10. 10. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
76
81
15
27
32
47
59
62
základní část Review
6. kolo 13. 11. 2020
17:30
BK JIP Pardubice
BK ARMEX Děčín
87
75
20
16
34
40
57
51
základní část Review
9. kolo 16. 11. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
88
87
27
20
47
48
62
73
základní část Review
10. kolo 19. 11. 2020
17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
78
69
14
24
42
44
54
60
základní část Review
5. kolo 21. 11. 2020
18:45
BK ARMEX Děčín
BK Opava
68
77
23
16
44
38
53
58
základní část Review
7. kolo 25. 11. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
94
75
22
16
46
34
65
56
základní část Review
11. kolo 2. 12. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
GEOSAN Kolín
75
105
27
29
37
55
56
81
základní část Review
12. kolo 5. 12. 2020
18:15
BK ARMEX Děčín
Olomoucko
89
73
19
20
45
37
66
56
základní část Review
13. kolo 9. 12. 2020
18:30
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
99
94
19
25
36
56
61
73
86
86
základní část Review
14. kolo 12. 12. 2020
18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
94
87
26
23
43
42
68
66
základní část Review
3. kolo 16. 12. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
95
86
17
20
49
41
70
69
základní část Review
15. kolo 19. 12. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
53
115
23
30
34
58
41
92
základní část Review
17. kolo 27. 12. 2020
17:00
BK ARMEX Děčín
BK JIP Pardubice
89
81
29
16
42
37
55
55
73
73
základní část Review
18. kolo 6. 1. 2021
17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
88
81
17
27
39
46
62
67
základní část Review
16. kolo 7. 1. 2021
18:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
87
71
21
18
47
30
75
54
základní část Review
4. kolo 13. 1. 2021
20:15
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
99
69
31
13
55
31
74
45
základní část Review
19. kolo 18. 1. 2021
18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
82
80
21
12
35
29
60
49
72
72
základní část Review
20. kolo 23. 1. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
87
89
24
18
51
44
68
66
základní část Review
21. kolo 30. 1. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
DEKSTONE Tuři Svitavy
70
85
17
23
31
46
51
72
základní část Review
22. kolo 6. 2. 2021
18:00
GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
100
84
23
25
54
45
71
63
základní část Review
1. kolo 27. 2. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
77
88
18
27
43
56
61
66
Skupina A2 Review
3. kolo 6. 3. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
DEKSTONE Tuři Svitavy
93
82
32
26
49
37
74
60
Skupina A2 Review
9. kolo 27. 3. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
Olomoucko
85
66
25
12
48
40
65
54
Skupina A2 Review
2. kolo 31. 3. 2021
19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
81
73
24
15
46
31
64
60
Skupina A2 Review
5. kolo 2. 4. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
91
64
26
9
42
30
71
48
Skupina A2 Review
4. kolo 5. 4. 2021
18:00
Olomoucko
BK ARMEX Děčín
78
73
15
21
35
43
62
55
Skupina A2 Review
6. kolo 8. 4. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
97
94
25
19
41
43
67
68
Skupina A2 Review
10. kolo 11. 4. 2021
17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
79
87
16
18
39
33
60
59
Skupina A2 Review
7. kolo 14. 4. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
100
74
21
14
44
40
72
64
Skupina A2 Review
8. kolo 17. 4. 2021
17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
75
82
25
23
46
42
61
63
Skupina A2 Review
1. kolo 20. 4. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
89
86
30
20
48
45
68
66
Předkolo PO Review
1. kolo 22. 4. 2021
18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
83
77
22
19
45
35
60
55
Předkolo PO Review

Kontakty

BK Děčín s.r.o.
40501 Děčín 1, Maroldova 2

Bc. Lukáš Houser
houser@bkdecin.cz
733 504 175

organizační pracovník

Ing. Jakub Důra
dura@bkdecin.cz
730 510 015

trenér

Tomáš Grepl
tomas.grepl@seznam.cz
777 962 915

asistent trenéra

Matěj Anderle
mabasket5@seznam.cz
730 609 272

technický zápis

Ing. Jakub Důra
dura@bkdecin.cz
730 510 015

generální manažer

Bc. Lukáš Houser
houser@bkdecin.cz
733 504 175

tiskový mluvčí

Bc. Lukáš Houser
houser@bkdecin.cz
733 504 175

Hala

kapacita 1047

ARMEX Sportcentrum
Maroldova 2,
40501 Děčín 1

Mapa


ID týmu: 11459

články