SLUNETA Ústí nad Labem

Rok založení
1946
Aréna
Sportcentrum SLUNETA

Sezonní info

Pozice v tabulce
8. místo

Historie

Nejslavnější hráči
Kamil Brabenec, Věroslav Sucharda, Dominik Feštr

Úspěchy

  • 6. místo v NBL ze sezón 2013/14 a 2014/15

Bilance

Úspěšnost
39.9%
Historická tabulka
7. místo
Průměrné umístění
6. místo
Sezona v NBL
25.
Tituly
0
Sestupy
2

Soupiska 2021/22

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
N
Jan Gabriel R/K 15. 1. 2002 20 186 cm 8 1 Litoměřice
N
Jahmal Jones R 23. 2. 1991 31 186 cm 12 2 Næstved (Dánsko)
N
Kaleb Alejandro Joseph R/K 15. 2. 1995 27 189 cm 33 1 Domžale (SLO)
N
Tomáš Bohuslav K 23. 3. 2001 21 192 cm 5 1 Litoměřice
N
Martin David K 31. 3. 1997 25 195 cm 10 4 Plzeň
N
Johan Haiblík K/P 5. 2. 2000 22 205 cm 38 3 Liberec
N
Dalibor Fait K/P 15. 12. 1993 28 203 cm 46 12 USK Praha
N
Jan Maděra K 12. 4. 1999 23 196 cm 4 5 BCM Prostějov
N
Spencer Svejcar K 8. 11. 1994 27 193 cm 46 5 Anchorage (NCAA)
N
Delvon Johnson P 20. 7. 1989 32 206 cm 48 2 DEKSTONE Tuři Svitavy
N
Delano Spencer 7. 9. 1994 27 192 cm 21 1 -
N
Lamb Autrey R/K 11. 10. 1989 32 190 cm 47 7 ARMEX Děčín
N
Matěj Wiesner R/K 16. 7. 2002 19 190 cm 15 2 Slavoj Litoměřice
N
Jan Karlovský P 10. 11. 1999 22 201 cm 34 5 Litoměřice
N
Ladislav Pecka P 21. 3. 1991 31 197 cm 48 11 Toyoda Gosei (Japonsko)
N
Brandon Alston K 10. 5. 1995 27 195 cm 20 1 Ciuc (ROM)
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
24 Lamb Autrey R/K 32 47 34.5 16.3 4.5/9.1 49.8 1.4/4.6 30.6 3.0/3.6 82.9 1.1 5.8 6.8 5.3 1.4 2.5 0.0 3.8 1.5 21.4 1.3
20 Spencer Svejcar K 27 46 34.2 14.7 2.7/5.6 47.3 2.3/6.3 36.1 2.6/3.2 80.8 0.7 2.6 3.3 2.0 1.0 1.9 0.0 3.1 2.0 12.7 0.6
44 Ladislav Pecka P 31 48 29.6 13.2 4.0/6.9 57.7 1.3/3.3 38.0 1.5/2.0 71.4 2.1 5.2 7.3 1.1 1.0 1.6 0.0 2.6 2.4 15.8 1.2
21 Delvon Johnson P 32 48 30.4 8.9 4.0/6.5 61.3 0.0/0.1 33.3 0.8/1.9 43.0 3.2 4.3 7.5 1.3 0.8 1.3 0.0 2.3 2.4 14.2 4.9
7 Kaleb Alejandro Joseph R/K 27 33 22.0 9.0 2.7/5.3 51.1 0.6/2.1 27.9 1.8/2.2 83.6 0.5 2.0 2.5 1.2 1.0 1.4 0.0 2.3 2.8 7.8 0.8
15 Dalibor Fait K/P 28 46 15.2 6.3 1.1/2.4 44.1 1.0/3.0 32.9 1.2/1.4 81.5 0.8 2.1 2.9 0.6 0.3 0.8 0.0 1.1 2.1 5.4 2.1
23 Delano Spencer 27 21 29.2 13.4 2.7/5.6 47.5 1.8/5.8 31.4 2.6/3.5 75.3 0.5 2.0 2.5 2.4 1.0 2.4 0.0 4.0 2.3 11.0 0.4
77 Brandon Alston K 27 20 19.9 6.4 1.7/4.9 34.7 0.5/1.5 30.0 1.6/2.3 69.6 0.9 1.5 2.4 1.2 0.9 1.5 0.0 2.3 1.6 5.3 0.6
41 Jan Karlovský P 22 34 6.1 3.3 1.1/1.9 60.9 0.2/0.4 46.2 0.5/0.6 89.5 0.6 0.8 1.4 0.2 0.4 0.4 0.0 0.5 1.4 3.1 0.3
7 Jahmal Jones R 31 12 29.0 8.7 2.0/4.0 50.0 0.8/3.2 26.3 2.2/2.8 76.5 0.2 2.3 2.5 4.3 1.4 1.4 0.3 3.7 2.4 11.7 0.3
13 Johan Haiblík K/P 22 38 10.7 2.1 0.4/1.1 39.5 0.2/1.2 20.5 0.5/0.9 52.9 0.4 0.9 1.4 0.3 0.3 0.6 0.0 1.0 2.0 0.6 0.4
11 Martin David K 25 10 13.8 3.4 0.7/1.9 36.8 0.5/1.8 27.8 0.5/0.6 83.3 0.3 0.9 1.2 0.6 0.2 0.1 0.6 0.9 1.7 1.9 0.0
18 Jan Maděra K 23 4 7.0 2.3 0.0/1.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.8 1.3 0.5
27 Matěj Wiesner R/K 19 15 2.2 0.5 0.1/0.3 25.0 0.1/0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 0.1 0.5 0.5 0.1 0.1 0.2 0.0 0.0 0.4 0.0 0.0
10 Tomáš Bohuslav K 21 5 2.2 0.2 0.0/0.6 0.0 0.0/0.2 0.0 0.2/0.4 50.0 0.0 0.2 0.2 0.2 0.0 0.0 0.0 0.2 0.4 -0.6 0.0
Jan Gabriel R/K 20 8 1.8 0.0 0.0/0.1 0.0 0.0/0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1 0.0 0.1 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.3 -0.5 0.0
0 Derek Hanes R/K 27 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
33 Jakub Bár R/K 22 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
23 Lukáš Stegbauer K/P 26 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Gligorie Rakočevič P 26 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Tucker Haymond K 27 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2021/22

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 9. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
64
72
11
19
27
38
49
57
Základní část Review
2. kolo 22. 9. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
86
72
24
22
44
42
65
59
Základní část Review
3. kolo 25. 9. 2021
17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
91
65
18
22
46
37
72
50
Základní část Review
5. kolo 2. 10. 2021
18:00
GBA LIONS J. Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
68
97
16
26
44
46
54
75
Základní část Review
6. kolo 9. 10. 2021
17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
101
74
31
14
48
23
75
54
Základní část Review
7. kolo 13. 10. 2021
17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
84
104
23
20
44
46
65
80
Základní část Review
8. kolo 17. 10. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
92
59
34
17
51
29
73
40
Základní část Review
9. kolo 23. 10. 2021
18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
80
67
17
22
40
38
64
50
Základní část Review
11. kolo 27. 10. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
83
67
26
25
45
39
60
54
Základní část Review
10. kolo 30. 10. 2021
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
85
77
23
23
45
41
62
64
Základní část Review
13. kolo 13. 11. 2021
20:00
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
87
75
21
22
48
40
71
58
Základní část Review
4. kolo 17. 11. 2021
16:00
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
76
80
13
18
33
40
56
59
Základní část Review
14. kolo 21. 11. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
102
94
32
28
57
53
79
71
Základní část Review
15. kolo 2. 12. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
86
76
22
14
48
34
74
55
Základní část Review
16. kolo 5. 12. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA LIONS J. Hradec
97
78
26
20
50
46
73
56
Základní část Review
17. kolo 9. 12. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
78
96
19
19
44
41
60
64
Základní část Review
18. kolo 19. 12. 2021
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
76
88
15
23
43
38
60
65
Základní část Review
19. kolo 28. 12. 2021
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
61
73
10
12
27
38
54
57
Základní část Review
12. kolo 2. 1. 2022
18:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
73
16
21
41
40
66
55
Základní část Review
20. kolo 6. 1. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
78
65
19
9
35
28
57
41
Základní část Review
21. kolo 9. 1. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
77
82
16
25
36
51
59
63
Základní část Review
22. kolo 15. 1. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
77
73
23
18
43
32
53
56
Základní část Review
1. kolo 29. 1. 2022
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
91
68
22
23
44
36
62
55
Skupina A1 Review
3. kolo 7. 2. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
78
92
15
25
32
50
56
72
Skupina A1 Review
4. kolo 13. 2. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
76
78
18
14
36
40
62
57
Skupina A1 Review
5. kolo 16. 2. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
78
71
19
15
41
34
53
51
Skupina A1 Review
6. kolo 19. 2. 2022
17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
88
94
19
27
46
49
72
67
Skupina A1 Review
2. kolo 22. 2. 2022
17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
91
113
20
26
44
55
72
83
Skupina A1 Review
7. kolo 3. 3. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
85
78
27
21
50
34
75
48
Skupina A1 Review
8. kolo 6. 3. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
97
92
30
24
48
46
65
64
84
84
Skupina A1 Review
9. kolo 9. 3. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
75
70
19
24
45
39
55
54
Skupina A1 Review
10. kolo 17. 3. 2022
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
94
53
21
7
50
21
76
40
Skupina A1 Review
11. kolo 23. 3. 2022
17:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
92
74
24
21
45
36
68
56
Skupina A1 Review
12. kolo 26. 3. 2022
17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
103
78
26
18
49
42
79
54
Skupina A1 Review
13. kolo 30. 3. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
93
82
29
15
54
34
74
54
Skupina A1 Review
14. kolo 4. 4. 2022
18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
105
87
39
22
62
40
82
58
Skupina A1 Review
čtvrtfinále 15. 4. 2022
17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
81
77
20
22
37
42
61
58
Play off Review
čtvrtfinále 16. 4. 2022
17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
86
94
21
17
44
37
65
56
79
79
Play off Review
čtvrtfinále 19. 4. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
89
78
13
14
36
26
62
48
Play off Review
čtvrtfinále 20. 4. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
73
63
21
24
36
37
47
50
Play off Review
čtvrtfinále 23. 4. 2022
17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
71
85
25
19
45
32
58
60
Play off Review
semifinále 4. 5. 2022
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
93
70
17
19
39
30
62
49
Play off Review
semifinále 5. 5. 2022
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
100
72
29
17
51
41
76
54
Play off Review
semifinále 8. 5. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
75
100
22
26
45
49
60
76
Play off Review
semifinále 9. 5. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
64
102
11
27
37
49
50
76
Play off Review
o 3. místo 19. 5. 2022
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
80
84
17
13
43
32
55
50
74
74
80
84
Play off Review
o 3. místo 21. 5. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
77
82
13
27
27
45
45
67
74
74
Play off Review
o 3. místo 23. 5. 2022
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
71
67
20
12
35
33
53
51
Play off Review

Kontakty

BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
40001 Ústí nad Labem, Jateční 18

organizační pracovník

Tomáš Hrubý
od: 20. 8. 2013

basket@bkusti.cz
777 307 367

trenér

Jan Šotnar
od: 4. 2. 2021

jansotnar@seznam.cz

asistent trenéra

Tomáš Hrubý
od: 16. 2. 2016

basket@bkusti.cz
777 307 367

asistent trenéra

Alexandr Novák
od: 24. 11. 2020

sush@email.cz
723 959 530

technický zápis

Tomáš Hrubý
od: 7. 10. 2013

basket@bkusti.cz
777 307 367

tiskový mluvčí

Tomáš Hrubý
od: 10. 8. 2015

basket@bkusti.cz
777 307 367

Hala

kapacita 1600

Sportcentrum SLUNETA
Jateční 18,
40001 Ústí nad Labem

Mapa


ID týmu: 7001

články