SLUNETA Ústí nad Labem

Rok založení
1946
Aréna
Sportcentrum SLUNETA

Historie

Nejslavnější hráči
Kamil Brabenec, Věroslav Sucharda, Dominik Feštr

Úspěchy

  • 6. místo v NBL ze sezón 2013/14 a 2014/15

Bilance

Úspěšnost
39.4%
Historická tabulka
7. místo
Průměrné umístění
6. místo
Sezony v NBL
23
V nejvyšší soutěži
23 sezon
Tituly
0
Sestupy
2

Soupiska 2020/21

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
0 Derek Hanes R/K 2. 6. 1995 26 185 cm 35 1 Trepca
1 Lamb Autrey K 11. 10. 1989 31 190 cm 37 6 ARMEX Děčín
6 Tucker Haymond K 30. 10. 1994 26 194 cm 12 1 Hamburg
6 Michal Šotnar R 9. 9. 1992 28 187 cm 18 12 Basket Brno
7 Matěj Wiesner R/K 16. 7. 2002 18 190 cm 12 1 Slavoj Litoměřice
11 Martin David K 31. 3. 1997 24 195 cm 27 3 Plzeň
13 Johan Haiblík K/P 5. 2. 2000 21 205 cm 26 2 Liberec
14 Gligorie Rakočevič P 7. 8. 1995 25 208 cm 32 1 Lovčen
15 Dalibor Fait K/P 15. 12. 1993 27 203 cm 34 11 USK Praha
18 Jan Maděra K 12. 4. 1999 22 196 cm 36 4 BCM Prostějov
20 Spencer Svejcar K 8. 11. 1994 26 193 cm 15 4 Anchorage
23 Lukáš Stegbauer K/P 5. 10. 1995 25 197 cm 19 8 Jindřichův Hradec
33 Jakub Bár R/K 19. 5. 2000 21 190 cm 0 -
41 Jan Karlovský P 10. 11. 1999 21 201 cm 27 3 Litoměřice
44 Ladislav Pecka P 21. 3. 1991 30 197 cm 35 10 Toyoda Gosei
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1 Lamb Autrey K 31 37 32.8 15.1 3.8/6.9 54.9 1.5/4.2 34.8 3.1/3.6 85.8 1.7 5.4 7.1 5.4 1.8 2.5 0.1 3.4 1.6 22.6 1.4
44 Ladislav Pecka P 30 35 29.8 11.8 3.9/6.8 57.4 0.9/3.0 30.2 1.3/1.8 71.9 2.1 4.0 6.1 1.8 1.1 1.7 0.0 2.6 2.7 13.7 0.9
0 Derek Hanes R/K 25 35 22.6 11.7 3.5/6.4 55.4 0.7/2.5 27.3 2.6/3.1 83.5 0.3 1.7 2.0 2.4 0.9 1.9 0.0 2.8 2.3 10.5 0.1
15 Dalibor Fait K/P 27 34 20.7 10.8 2.4/3.7 64.6 1.4/4.1 34.1 1.8/2.5 71.8 1.3 2.7 4.0 0.9 0.8 1.3 0.0 1.7 2.9 10.3 4.5
14 Gligorie Rakočevič P 25 32 23.5 10.1 3.8/7.1 53.1 0.2/0.6 33.3 2.0/2.5 79.0 2.0 4.9 6.9 0.6 0.5 2.5 0.0 3.7 2.8 12.5 0.6
20 Spencer Svejcar K 26 15 30.2 14.1 3.0/5.9 50.6 2.1/5.3 39.2 1.9/2.4 77.8 0.9 3.0 3.9 2.3 1.3 1.5 0.1 2.6 2.0 14.1 0.8
6 Tucker Haymond K 26 12 26.7 14.4 2.9/5.5 53.0 1.8/4.5 38.9 3.3/4.4 75.5 1.1 3.1 4.2 1.7 0.8 1.3 0.1 4.2 2.2 15.4 0.7
11 Martin David K 24 27 16.4 5.4 0.9/2.0 44.4 0.9/2.8 31.6 1.0/1.4 73.0 0.4 1.0 1.4 0.8 0.3 0.8 0.0 1.7 2.3 3.2 0.2
6 Michal Šotnar R 28 18 25.1 7.8 1.3/2.3 57.1 1.3/4.6 28.9 1.2/1.6 72.4 0.2 1.7 1.9 5.4 0.9 1.8 0.2 2.3 2.4 9.5 0.8
18 Jan Maděra K 22 36 14.3 2.9 0.6/1.3 43.8 0.4/1.5 25.5 0.5/0.8 67.9 0.6 1.2 1.8 0.5 0.4 0.6 0.0 0.7 1.8 1.8 0.2
23 Lukáš Stegbauer K/P 25 19 14.9 4.5 0.9/1.5 60.7 0.8/2.8 30.2 0.2/0.3 80.0 1.0 1.3 2.3 0.6 0.3 0.4 0.1 0.7 0.8 4.6 0.0
41 Jan Karlovský P 21 27 7.6 3.1 1.1/2.0 54.7 0.1/0.6 25.0 0.6/0.7 83.3 0.7 0.7 1.4 0.4 0.4 1.1 0.0 0.5 1.7 1.8 0.3
13 Johan Haiblík K/P 21 26 7.3 1.1 0.3/0.9 30.4 0.1/1.0 8.0 0.3/0.5 69.2 0.5 0.8 1.3 0.2 0.3 0.5 0.0 0.5 1.7 -0.3 0.2
7 Matěj Wiesner R/K 18 12 3.1 0.7 0.1/0.2 50.0 0.2/0.9 18.2 0.0/0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.2 0.1 0.0 0.6 -0.3 0.0
33 Jakub Bár R/K 21 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2020/21

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 13. 9. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
94
96
22
32
50
51
69
76
základní část Review
2. kolo 16. 9. 2020
17:30
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
76
79
25
20
49
41
65
55
základní část Review
3. kolo 20. 9. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
93
67
19
17
41
31
68
49
základní část Review
4. kolo 23. 9. 2020
19:15
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
76
72
19
23
44
41
56
58
základní část Review
5. kolo 27. 9. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
76
75
18
23
37
40
55
59
základní část Review
9. kolo 16. 11. 2020
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
88
87
27
20
47
48
62
73
základní část Review
10. kolo 19. 11. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
79
89
22
27
46
44
62
74
základní část Review
6. kolo 21. 11. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
DEKSTONE Tuři Svitavy
90
88
19
23
36
47
59
58
základní část Review
7. kolo 27. 11. 2020
17:30
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
86
90
26
28
51
56
66
76
základní část Review
11. kolo 2. 12. 2020
17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
102
85
35
25
63
52
86
72
základní část Review
12. kolo 5. 12. 2020
18:15
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
93
75
27
13
45
33
67
53
základní část Review
13. kolo 9. 12. 2020
18:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
93
76
26
27
50
42
73
59
základní část Review
14. kolo 12. 12. 2020
17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
68
94
20
26
39
46
63
71
základní část Review
15. kolo 19. 12. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
83
24
17
44
39
63
61
základní část Review
16. kolo 29. 12. 2020
17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
89
78
18
11
43
29
72
52
základní část Review
17. kolo 5. 1. 2021
17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
83
72
22
20
46
36
62
55
základní část Review
18. kolo 9. 1. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
80
106
18
31
35
58
58
82
základní část Review
8. kolo 13. 1. 2021
20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Olomoucko
70
81
18
13
36
39
58
63
základní část Review
19. kolo 16. 1. 2021
18:00
Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
76
90
16
22
34
43
49
63
základní část Review
20. kolo 23. 1. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
87
89
24
18
51
44
68
66
základní část Review
21. kolo 30. 1. 2021
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
100
72
26
22
51
45
77
59
základní část Review
22. kolo 6. 2. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
90
98
28
23
51
43
72
73
základní část Review
1. kolo 27. 2. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
77
88
18
27
43
56
61
66
Skupina A2 Review
2. kolo 3. 3. 2021
17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
88
10
29
30
56
43
71
Skupina A2 Review
5. kolo 13. 3. 2021
19:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Olomoucko
73
71
14
14
36
34
52
61
Skupina A2 Review
7. kolo 17. 3. 2021
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
108
74
21
14
49
31
75
55
Skupina A2 Review
8. kolo 24. 3. 2021
19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
84
20
13
42
31
66
55
Skupina A2 Review
9. kolo 28. 3. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
DEKSTONE Tuři Svitavy
83
68
19
15
36
35
58
53
Skupina A2 Review
10. kolo 3. 4. 2021
14:00
Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
70
77
20
19
39
35
57
58
Skupina A2 Review
6. kolo 8. 4. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
97
94
25
19
41
43
67
68
Skupina A2 Review
4. kolo 14. 4. 2021
17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
80
68
21
23
45
35
62
56
Skupina A2 Review
3. kolo 17. 4. 2021
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
83
86
18
27
40
40
65
64
Skupina A2 Review
1. kolo 20. 4. 2021
17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
91
93
25
28
49
48
68
75
Předkolo PO Review
1. kolo 22. 4. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
DEKSTONE Tuři Svitavy
74 74
20
20
41
36
60
62
Předkolo PO Review
čtvrtfinále 25. 4. 2021
17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
99
61
35
14
57
28
80
50
Play off Review
čtvrtfinále 26. 4. 2021
20:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
105
82
33
15
64
38
92
59
Play off Review
čtvrtfinále 29. 4. 2021
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
69
93
25
23
41
47
50
70
Play off Review

Kontakty

BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
40001 Ústí nad Labem, Jateční 18

organizační pracovník

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz
777 307 367

asistent trenéra

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz
777 307 367

technický zápis

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz
777 307 367

tiskový mluvčí

Tomáš Hrubý
basket@bkusti.cz
777 307 367

asistent trenéra

Alexandr Novák
sush@email.cz
723 959 530

trenér

Jan Šotnar
jansotnar@seznam.cz

1. asistent trenéra

Bc. Jan Šedivý
bob.sedivy@gmail.com
725 120 120

Hala

kapacita 1600

Sportcentrum SLUNETA
Jateční 18,
40001 Ústí nad Labem

Mapa


ID týmu: 7001

články