SLUNETA Ústí nad Labem

Rok založení
1946
Aréna
Sportcentrum SLUNETA

Sezonní info

Pozice v tabulce
3. místo

Historie

Nejslavnější hráči
Kamil Brabenec, Věroslav Sucharda, Dominik Feštr

Úspěchy

  • 4. místo v NBL v sezoně 2021/22

Bilance

Úspěšnost
41.8%
Historická tabulka
7. místo
Průměrné umístění
6. místo
Sezona v NBL
27.
Tituly
0
Sestupy
2

Soupiska 2023/24

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
0 Ty Nichols R/K 13. 10. 1996 27 190 cm 48 3 Děčín
3 Jan Žalud R 22. 7. 2005 18 182 cm 0 1 BA Nymburk
4 Martin Nábělek R 15. 6. 1998 25 178 cm 50 8 NH Ostrava
7 Maverick Rowan R 14. 7. 1996 27 201 cm 41 1 Algeciras (Španělsko)
9 David Žikla P 26. 6. 1998 25 203 cm 39 7 Děčín
10 Kristopher Tramaine Martin R/K 29. 5. 1997 26 194 cm 26 3 Kolín
12 Jan Gabriel R/K 15. 1. 2002 22 186 cm 11 3 Litoměřice
13 Johan Haiblík K/P 5. 2. 2000 24 205 cm 46 5 Liberec
14 Petr Krupka K/P 23. 6. 2003 20 200 cm 8 1 Litoměřice
21 Delvon Johnson P 20. 7. 1989 34 206 cm 49 4 DEKSTONE Tuři Svitavy
24 Lamb Autrey R/K 11. 10. 1989 34 190 cm 48 9 Nymburk
27 František Váňa K 9. 2. 1998 26 192 cm 19 8 Nymburk
41 Jan Karlovský P 10. 11. 1999 24 201 cm 49 7 Litoměřice
44 Ladislav Pecka P 21. 3. 1991 33 197 cm 48 13 Toyoda Gosei (Japonsko)
77 Vojtěch Zajíc R 11. 2. 2001 23 184 cm 1 2 Litoměřice
N
Justin Kahron Ross 6. 10. 1995 28 185 cm 2 1 -
N
Maishe Dailey 8. 2. 1998 26 200 cm 6 2 -
N
Jan Maděra K 12. 4. 1999 25 196 cm 8 7 BCM Prostějov
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF +/-
0 Ty Nichols R/K 27 48 33.2 20.7 4.9/8.5 57.2 1.5/5.1 29.7 6.4/8.8 72.7 0.7 3.3 4.0 5.5 2.3 2.5 0.0 7.6 2.9 25.4 1.7 6.5
24 Lamb Autrey R/K 34 48 32.5 15.7 3.5/7.2 48.6 2.1/5.8 36.4 2.3/2.9 80.6 0.8 4.5 5.3 4.8 1.4 2.6 0.0 2.6 1.3 18.2 1.8 4.4
44 Ladislav Pecka P 33 48 30.0 13.3 4.8/7.7 62.3 0.7/2.2 30.8 1.7/2.5 67.8 2.2 5.0 7.2 1.0 0.8 1.5 0.0 2.4 2.5 15.8 1.4 3.9
7 Maverick Rowan R 27 41 20.8 9.7 2.0/3.9 49.7 1.2/3.7 33.3 2.1/2.5 81.7 1.1 2.6 3.7 0.5 0.9 0.9 0.0 1.7 2.4 8.5 0.9 4.7
10 Kristopher Tramaine Martin R/K 26 26 25.7 11.2 2.0/4.3 46.4 1.8/4.8 37.3 1.7/2.8 60.8 0.6 2.8 3.5 1.5 1.3 1.7 0.0 2.6 2.4 9.9 0.3 2.4
21 Delvon Johnson P 34 49 23.4 5.7 2.4/3.6 66.9 0.0/0.1 66.7 0.7/1.4 52.9 1.8 3.2 4.9 1.3 0.5 0.9 0.0 1.4 2.0 9.5 4.1 1.3
4 Martin Nábělek R 25 50 14.3 5.1 0.4/0.8 45.2 1.2/3.5 35.6 0.6/0.8 76.2 0.2 0.8 1.0 1.4 0.4 1.1 0.0 1.3 2.0 3.2 0.4 1.2
41 Jan Karlovský P 24 49 9.9 4.8 1.7/3.0 58.2 0.0/0.2 20.0 1.2/1.5 80.0 0.9 1.2 2.1 0.6 0.5 0.7 0.0 1.5 2.3 4.9 0.3 2.1
13 Johan Haiblík K/P 24 46 15.1 4.0 0.8/1.5 51.5 0.6/1.7 35.0 0.6/1.1 59.2 0.9 1.8 2.7 0.9 0.5 0.5 0.0 1.1 2.6 4.1 0.7 3.1
27 František Váňa K 26 19 19.4 6.4 0.5/1.6 29.0 1.5/4.8 31.5 0.8/1.4 59.3 0.4 2.1 2.5 0.7 0.6 0.7 0.1 1.2 2.3 3.4 0.2 3.7
9 David Žikla P 25 39 10.8 2.5 0.8/1.4 56.6 0.1/0.3 27.3 0.8/1.1 71.4 0.5 1.1 1.6 0.3 0.1 0.4 0.0 1.2 1.7 2.6 0.1 1.0
10 Maishe Dailey 26 6 24.0 11.3 2.7/4.3 61.5 0.8/3.7 22.7 3.5/4.8 72.4 0.5 2.8 3.3 1.2 0.7 2.5 0.1 2.7 1.7 9.2 0.0 -4.5
14 Petr Krupka K/P 20 8 1.4 0.5 0.3/0.3 100.0 0.0/0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.1 0.3 0.3 0.0
18 Jan Maděra K 25 8 5.0 0.3 0.0/0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.3/0.3 100.0 0.1 0.4 0.5 0.0 0.1 0.1 0.0 0.3 0.6 -0.3 0.3 0.1
1 Justin Kahron Ross 28 2 20.5 1.0 0.5/5.0 10.0 0.0/1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.5 0.0 1.0 1.8 1.0 1.5 -2.5 0.0 -10.5
12 Jan Gabriel R/K 22 11 1.5 0.0 0.0/0.2 0.0 0.0/0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.1 0.1 0.1 0.0 0.1 -0.3 0.0 -0.1
77 Vojtěch Zajíc R 23 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0 0.0
3 Jan Žalud R 18 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2023/24

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
86
97
19
22
37
36
60
60
Základní část Review
2. kolo 27. 9. 2023
18:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
79
26
16
50
31
69
53
Základní část Review
3. kolo 1. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
95
26
23
56
46
75
69
Základní část Review
4. kolo 4. 10. 2023
17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
91
15
27
27
50
47
74
Základní část Review
5. kolo 8. 10. 2023
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
81
97
18
24
35
48
56
78
Základní část Review
6. kolo 11. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
105
87
19
22
47
46
87
65
Základní část Review
7. kolo 15. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
84
77
30
15
50
40
67
55
Základní část Review
8. kolo 22. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
66
24
15
46
32
64
56
Základní část Review
9. kolo 28. 10. 2023
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
70
89
20
25
36
46
56
61
Základní část Review
10. kolo 1. 11. 2023
18:00
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
78
87
14
18
33
41
57
64
Základní část Review
12. kolo 11. 11. 2023
17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
112
108
22
26
45
43
75
64
89
89
105
105
Základní část Review
13. kolo 19. 11. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
91
96
19
26
45
56
65
71
Základní část Review
11. kolo 26. 11. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
85
78
17
23
42
39
56
61
Základní část Review
14. kolo 2. 12. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
93
82
25
15
45
41
66
65
Základní část Review
15. kolo 10. 12. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
94
88
21
28
47
46
66
71
Základní část Review
16. kolo 17. 12. 2023
16:45
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
100
101
23
22
50
47
67
62
82
82
91
91
Základní část Review
17. kolo 20. 12. 2023
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
80
90
26
20
39
54
61
68
Základní část Review
18. kolo 30. 12. 2023
18:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
92
101
26
19
50
41
68
57
85
85
Základní část Review
19. kolo 3. 1. 2024
18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
62
71
19
20
36
37
51
54
Základní část Review
20. kolo 7. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
116
69
27
17
62
36
93
52
Základní část Review
21. kolo 14. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
75
67
17
14
35
37
55
49
Základní část Review
22. kolo 20. 1. 2024
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
89
83
30
24
47
42
67
69
Základní část Review
1. kolo 28. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
75
68
17
23
43
32
58
48
Nadstavbová část – skupina A1 Review
2. kolo 4. 2. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
85
73
26
22
47
48
60
60
Nadstavbová část – skupina A1 Review
4. kolo 11. 2. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
83
21
18
50
41
71
59
Nadstavbová část – skupina A1 Review
5. kolo 28. 2. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
92
74
27
25
36
46
64
54
Nadstavbová část – skupina A1 Review
6. kolo 3. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
92
78
20
14
47
32
70
60
Nadstavbová část – skupina A1 Review
7. kolo 6. 3. 2024
17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
90
96
25
20
45
44
70
61
83
83
Nadstavbová část – skupina A1 Review
8. kolo 9. 3. 2024
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
82
70
23
23
36
41
60
52
Nadstavbová část – skupina A1 Review
9. kolo 13. 3. 2024
18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
72
90
15
21
35
44
52
72
Nadstavbová část – skupina A1 Review
10. kolo 17. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
87
80
21
16
36
45
60
62
Nadstavbová část – skupina A1 Review
11. kolo 20. 3. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
71
93
22
26
41
58
51
66
Nadstavbová část – skupina A1 Review
3. kolo 22. 3. 2024
15:30
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
86
72
23
11
40
32
63
54
Nadstavbová část – skupina A1 Review
12. kolo 27. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
99
83
28
26
58
40
79
53
Nadstavbová část – skupina A1 Review
13. kolo 30. 3. 2024
17:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
85
18
16
38
35
51
46
72
72
Nadstavbová část – skupina A1 Review
14. kolo 6. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
96
82
25
12
54
40
74
62
Nadstavbová část – skupina A1 Review
čtvrtfinále 16. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
84
64
23
15
45
27
65
46
Play-off Review
čtvrtfinále 17. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
78
68
19
22
37
29
57
47
Play-off Review
čtvrtfinále 20. 4. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
78
72
21
25
40
45
57
63
Play-off Review
čtvrtfinále 21. 4. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
80
95
19
33
37
55
62
78
Play-off Review
čtvrtfinále 24. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
83
64
23
13
41
34
65
54
Play-off Review
semifinále 2. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
78
20
17
43
42
63
65
Play-off Review
semifinále 3. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
78
88
15
23
30
40
51
66
Play-off Review
semifinále 7. 5. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
69
83
19
14
33
42
50
66
Play-off Review
semifinále 8. 5. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
102
73
27
21
49
42
72
62
Play-off Review
semifinále 11. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
86
75
18
26
43
36
62
54
Play-off Review
semifinále 14. 5. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
79
66
16
16
41
38
58
51
Play-off Review
semifinále 16. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
77
18
19
49
49
66
66
Play-off Review
finále 21. 5. 2024
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
89
86
20
21
40
46
59
66
78
78
Play-off Review
finále 22. 5. 2024
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
93
71
26
20
48
40
74
51
Play-off Review
finále 26. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
Play-off Preview
finále 27. 5. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
Play-off Preview
finále 30. 5. 2024
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
Play-off Preview
finále 1. 6. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
Play-off Preview
finále 4. 6. 2024
17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
Play-off Preview

Kontakty

BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
40001 Ústí nad Labem, Jateční 18

organizační pracovník

Tomáš Hrubý
od: 20. 8. 2013

basket@bkusti.cz
777 307 367

trenér

Jan Šotnar
od: 4. 2. 2021

jansotnar@seznam.cz

1. asistent trenéra

Alexandr Novák
od: 30. 6. 2023

sush@email.cz
723 959 530

asistent trenéra

Tomáš Hrubý
od: 16. 2. 2016

basket@bkusti.cz
777 307 367

asistent trenéra

Jan Moucha
od: 24. 9. 2023

janmoucha@gmail.com

technický zápis

Tomáš Hrubý
od: 7. 10. 2013

basket@bkusti.cz
777 307 367

generální manažer

Tomáš Hrubý
od: 7. 7. 2022

basket@bkusti.cz
777 307 367

vedoucí družstva

Tomáš Hrubý
od: 30. 6. 2023

basket@bkusti.cz
777 307 367

tiskový mluvčí

Tomáš Hrubý
od: 10. 8. 2015

basket@bkusti.cz
777 307 367

předseda

Ing. Petr Bína
od: 2. 11. 2023

sluneta@sluneta.cz

Hala

kapacita 1600

Sportcentrum SLUNETA
Jateční 18,
40001 Ústí nad Labem

Mapa


ID týmu: 7001

články