SLUNETA Ústí nad Labem

Rok založení
1946
Aréna
Sportcentrum SLUNETA

Sezonní info

Pozice v tabulce
3. místo

Historie

Nejslavnější hráči
Kamil Brabenec, Věroslav Sucharda, Dominik Feštr

Úspěchy

  • 4. místo v NBL v sezoně 2021/22

Bilance

Úspěšnost
41.8%
Historická tabulka
7. místo
Průměrné umístění
6. místo
Sezona v NBL
27.
Tituly
0
Sestupy
2

Soupiska 2023/24

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
0 Ty Nichols R/K 13. 10. 1996 27 190 cm 34 3 Děčín
3 Jan Žalud R 22. 7. 2005 18 182 cm 0 1 BA Nymburk
4 Martin Nábělek R 15. 6. 1998 25 178 cm 36 8 NH Ostrava
7 Maverick Rowan R 14. 7. 1996 27 201 cm 27 1 Algeciras (Španělsko)
9 David Žikla P 26. 6. 1998 25 203 cm 28 7 Děčín
10 Kristopher Tramaine Martin R/K 29. 5. 1997 26 194 cm 12 3 Kolín
12 Jan Gabriel R/K 15. 1. 2002 22 186 cm 6 3 Litoměřice
13 Johan Haiblík K/P 5. 2. 2000 24 205 cm 32 5 Liberec
14 Petr Krupka K/P 23. 6. 2003 20 200 cm 4 1 Litoměřice
21 Delvon Johnson P 20. 7. 1989 34 206 cm 35 4 DEKSTONE Tuři Svitavy
24 Lamb Autrey R/K 11. 10. 1989 34 190 cm 34 9 Nymburk
27 František Váňa K 9. 2. 1998 26 192 cm 19 8 Nymburk
41 Jan Karlovský P 10. 11. 1999 24 201 cm 35 7 Litoměřice
44 Ladislav Pecka P 21. 3. 1991 33 197 cm 34 13 Toyoda Gosei (Japonsko)
77 Vojtěch Zajíc R 11. 2. 2001 23 184 cm 1 2 Litoměřice
N
Justin Kahron Ross 6. 10. 1995 28 185 cm 2 1 -
N
Maishe Dailey 8. 2. 1998 26 200 cm 6 2 -
N
Jan Maděra K 12. 4. 1999 25 196 cm 8 7 BCM Prostějov
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
0 Ty Nichols R/K 27 34 33.1 21.5 5.1/8.8 58.4 1.4/4.6 31.0 7.0/9.6 72.8 0.6 3.1 3.7 5.4 2.1 2.8 0.1 8.0 2.7 26.4 2.4
24 Lamb Autrey R/K 34 34 32.5 15.7 3.8/7.4 51.0 2.0/5.1 38.3 2.3/2.8 81.3 0.8 4.8 5.6 5.2 1.5 2.9 0.1 2.7 1.4 19.5 2.5
44 Ladislav Pecka P 33 34 30.9 14.8 5.4/8.3 65.5 0.8/2.4 31.7 1.7/2.5 67.1 2.5 5.4 7.9 1.1 0.9 1.7 0.0 2.6 2.5 18.0 1.9
7 Maverick Rowan R 27 27 19.9 9.7 2.1/4.0 52.3 1.2/3.7 32.3 1.9/2.3 83.9 1.2 2.6 3.8 0.4 0.8 0.9 0.0 1.5 2.3 8.6 1.3
21 Delvon Johnson P 34 35 25.4 6.4 2.7/4.1 64.1 0.0/0.1 50.0 1.0/1.7 55.7 2.0 3.7 5.7 1.6 0.6 1.1 0.0 1.7 1.8 11.2 5.8
4 Martin Nábělek R 25 36 16.0 5.6 0.5/1.0 48.6 1.3/3.9 34.5 0.7/0.9 78.1 0.2 0.8 1.1 1.6 0.5 1.2 0.0 1.3 2.2 3.5 0.6
41 Jan Karlovský P 24 35 9.9 4.9 1.8/3.1 59.8 0.0/0.2 16.7 1.2/1.5 77.8 1.0 1.3 2.3 0.6 0.5 0.9 0.0 1.4 2.3 5.2 0.4
10 Kristopher Tramaine Martin R/K 26 12 26.5 12.0 1.8/4.3 40.4 2.1/4.7 44.6 2.3/3.7 61.4 0.9 3.3 4.2 1.5 1.4 2.3 0.1 3.0 2.2 11.3 0.7
13 Johan Haiblík K/P 24 32 15.6 4.4 0.9/1.7 53.7 0.7/1.8 36.2 0.7/1.0 65.6 0.7 1.9 2.6 0.9 0.6 0.5 0.1 0.9 2.5 4.6 1.0
27 František Váňa K 26 19 19.4 6.4 0.5/1.6 29.0 1.5/4.8 31.5 0.8/1.4 59.3 0.4 2.1 2.5 0.7 0.6 0.7 0.1 1.2 2.3 3.4 0.2
9 David Žikla P 25 28 11.4 2.9 0.8/1.4 56.4 0.1/0.4 30.0 1.0/1.3 73.0 0.5 1.2 1.7 0.3 0.1 0.4 0.0 1.2 1.9 2.7 0.1
10 Maishe Dailey 26 6 24.0 11.3 2.7/4.3 61.5 0.8/3.7 22.7 3.5/4.8 72.4 0.5 2.8 3.3 1.2 0.7 2.5 0.1 2.7 1.7 9.2 0.0
14 Petr Krupka K/P 20 4 1.5 0.5 0.3/0.3 100.0 0.0/0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.3 -0.3 0.5
1 Justin Kahron Ross 28 2 20.5 1.0 0.5/5.0 10.0 0.0/1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.5 0.0 1.0 1.8 1.0 1.5 -2.5 0.0
18 Jan Maděra K 25 8 5.0 0.3 0.0/0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.3/0.3 100.0 0.1 0.4 0.5 0.0 0.1 0.1 0.0 0.3 0.6 -0.3 0.3
77 Vojtěch Zajíc R 23 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
12 Jan Gabriel R/K 22 6 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 -0.2 0.0
3 Jan Žalud R 18 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Zápasy 2023/24

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
86
97
19
22
37
36
60
60
Základní část Review
2. kolo 27. 9. 2023
18:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
79
26
16
50
31
69
53
Základní část Review
3. kolo 1. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
95
26
23
56
46
75
69
Základní část Review
4. kolo 4. 10. 2023
17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
91
15
27
27
50
47
74
Základní část Review
5. kolo 8. 10. 2023
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
81
97
18
24
35
48
56
78
Základní část Review
6. kolo 11. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
105
87
19
22
47
46
87
65
Základní část Review
7. kolo 15. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
84
77
30
15
50
40
67
55
Základní část Review
8. kolo 22. 10. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
66
24
15
46
32
64
56
Základní část Review
9. kolo 28. 10. 2023
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
70
89
20
25
36
46
56
61
Základní část Review
10. kolo 1. 11. 2023
18:00
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
78
87
14
18
33
41
57
64
Základní část Review
12. kolo 11. 11. 2023
17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
112
108
22
26
45
43
75
64
89
89
105
105
Základní část Review
13. kolo 19. 11. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
91
96
19
26
45
56
65
71
Základní část Review
11. kolo 26. 11. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
85
78
17
23
42
39
56
61
Základní část Review
14. kolo 2. 12. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
93
82
25
15
45
41
66
65
Základní část Review
15. kolo 10. 12. 2023
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
94
88
21
28
47
46
66
71
Základní část Review
16. kolo 17. 12. 2023
16:45
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
100
101
23
22
50
47
67
62
82
82
91
91
Základní část Review
17. kolo 20. 12. 2023
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
80
90
26
20
39
54
61
68
Základní část Review
18. kolo 30. 12. 2023
18:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
92
101
26
19
50
41
68
57
85
85
Základní část Review
19. kolo 3. 1. 2024
18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
62
71
19
20
36
37
51
54
Základní část Review
20. kolo 7. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
116
69
27
17
62
36
93
52
Základní část Review
21. kolo 14. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
75
67
17
14
35
37
55
49
Základní část Review
22. kolo 20. 1. 2024
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
89
83
30
24
47
42
67
69
Základní část Review
1. kolo 28. 1. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
75
68
17
23
43
32
58
48
Nadstavbová část – skupina A1 Review
2. kolo 4. 2. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
85
73
26
22
47
48
60
60
Nadstavbová část – skupina A1 Review
4. kolo 11. 2. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
83
21
18
50
41
71
59
Nadstavbová část – skupina A1 Review
5. kolo 28. 2. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
92
74
27
25
36
46
64
54
Nadstavbová část – skupina A1 Review
6. kolo 3. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
92
78
20
14
47
32
70
60
Nadstavbová část – skupina A1 Review
7. kolo 6. 3. 2024
17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
90
96
25
20
45
44
70
61
83
83
Nadstavbová část – skupina A1 Review
8. kolo 9. 3. 2024
18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
82
70
23
23
36
41
60
52
Nadstavbová část – skupina A1 Review
9. kolo 13. 3. 2024
18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
72
90
15
21
35
44
52
72
Nadstavbová část – skupina A1 Review
10. kolo 17. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
87
80
21
16
36
45
60
62
Nadstavbová část – skupina A1 Review
11. kolo 20. 3. 2024
18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
71
93
22
26
41
58
51
66
Nadstavbová část – skupina A1 Review
3. kolo 22. 3. 2024
15:30
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
86
72
23
11
40
32
63
54
Nadstavbová část – skupina A1 Review
12. kolo 27. 3. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
99
83
28
26
58
40
79
53
Nadstavbová část – skupina A1 Review
13. kolo 30. 3. 2024
17:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
85
18
16
38
35
51
46
72
72
Nadstavbová část – skupina A1 Review
14. kolo 6. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
96
82
25
12
54
40
74
62
Nadstavbová část – skupina A1 Review
čtvrtfinále 16. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
Play-off Preview
čtvrtfinále 17. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
Play-off Preview
čtvrtfinále 20. 4. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
Play-off Preview
čtvrtfinále 21. 4. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
Play-off Preview
čtvrtfinále 24. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
Play-off Preview
čtvrtfinále 27. 4. 2024
17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
Play-off Preview
čtvrtfinále 29. 4. 2024
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
Play-off Preview

Kontakty

BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
40001 Ústí nad Labem, Jateční 18

organizační pracovník

Tomáš Hrubý
od: 20. 8. 2013

basket@bkusti.cz
777 307 367

trenér

Jan Šotnar
od: 4. 2. 2021

jansotnar@seznam.cz

1. asistent trenéra

Alexandr Novák
od: 30. 6. 2023

sush@email.cz
723 959 530

asistent trenéra

Tomáš Hrubý
od: 16. 2. 2016

basket@bkusti.cz
777 307 367

technický zápis

Tomáš Hrubý
od: 7. 10. 2013

basket@bkusti.cz
777 307 367

generální manažer

Tomáš Hrubý
od: 7. 7. 2022

basket@bkusti.cz
777 307 367

vedoucí družstva

Tomáš Hrubý
od: 30. 6. 2023

basket@bkusti.cz
777 307 367

tiskový mluvčí

Tomáš Hrubý
od: 10. 8. 2015

basket@bkusti.cz
777 307 367

předseda

Ing. Petr Bína
od: 2. 11. 2023

sluneta@sluneta.cz

Hala

kapacita 1600

Sportcentrum SLUNETA
Jateční 18,
40001 Ústí nad Labem

Mapa


ID týmu: 7001

články