Novinky

Rozhovory

B je správně. Nechceme si zavírat ani brány play-off

Sešívaní v sobotu v Děčíně utržili už desátou porážku z jedenácti posledních utkání a na chvostovém místě tabulky mají nadále jen tři výhry. Začal už tak pro Slavii boj o holý život v lize? Nebo ještě je na podobné úvahy čas?

Evropské poháry

Opava se loučí s Ligou mistrů doma proti řecké síle

Českého šampiona z Opavy dnes od 18:30 (vysílá Nova Sport 1) čeká rozlučkový duel s druhou sezonou v Lize mistrů. Na domácí půdě v něm narazí na Patras, aktuálně třetí celek řecké ligy s bilancí 7-3, kdy lepší jsou jen euroligové týmy Panathinaikos a Olympiacos.

Brno neproměnilo ani čtvrtou eurošanci

Severoevropská liga v této sezoně není Basketu Brno zatím souzená. Neuspěl v ní ani na čtvrtý pokus, když tentokrát bez opěrného pivota Browna-Soarese nezvládl sudé čtvrtiny a doma podlehl desátému celku lotyšsko-estonské ligy Keile 73-93.

Rozhovory

Všechno bylo proti nám. Tohle se nečekalo. Nymburk? Proč ne?

Po čase si rozpomněl na doby, kdy jeho velké zásahy z posledních útoků rozhodovaly zápasy. Hned dva takové si schoval do bláznivých koncovek nedělní dohry 16. kola na ústecké palubovce, kde nejprve o desku proměnil nesnadný pokus ze čtyř metrů na druhé prodloužení, jež pak rozhodl dvě sekundy do konce dlouhou dvojkou.

Aktuality

Liberec loupil na Sokole! Brno padlo v Hradci

Ve vrchních patrech první ligy mužů se ve 14. kole, které soutěž do 5. ledna uložilo k vánočnímu spánku, zrodilo několik důležitých výsledků, a to v obou skupinách.

Nachystají dnes Brňané fanouškům eurodárek?

V nezvyklý hrací den se dnes od 18 hodin basketbalisté Brna utkají ve svém čtvrtém vystoupení v Severoevropské lize (vysílá YouTube soutěže) na domácí půdě s estonskou Keilou (1-2) a pokusí se fanouškům nadělit první letošní vítězství v soutěži.