Vyhledávaní

Aktuality

Nováček se doma loučí výhrou

V dohrávce 8. kola skupiny A2 Písek na domácí půdě proti Olomoucku lépe zvládl závěrečných sedm minut a se svými fanoušky se tak pro tuto sezonu rozžehnal vítězně (96-88). Hlavně ale pro ně díky jedenáctému místu uchoval Kooperativa NBL i pro příští sezonu.

Aktuality

Štěrba několik týdnů mimo hru

Kádrová nepříjemnost potkala nedlouho před startem play-off děčínské Válečníky. Jejich forward Jan Štěrba utržil v sobotním vítězném utkání proti Nymburku vážné zranění v obličeji.

Preview

Písek se loučí s fanoušky proti Hané

Ve středeční dohrávce 8. kola A2 se rozloučí s domácí palubovkou pro tuto sezonu tým nováčka z Písku. V zápase s Olomouckem (18:00) půjde zejména o čest a slávu, neboť ani jeden celek nemůže nic extra získat.

Aktuality

Záchranu Slavie bude nově řídit kouč Růžička!

K poměrně nečekanému tahu se odhodlalo vedení pražské Slavie. Do baráže, která přijde na řadu na začátku května, tým už nepovede dosavadní kouč, Portugalec Hugo Salgado, ale jeho nástupce Lubomír Růžička, který se tak po roční zastávce v maďarské lize vrací na prkna Kooperativa NBL, a to rovnou do žhavého boje o udržení soutěže. V něm bude Slavii čekat vítěz play-off první ligy.