Královští sokoli

Rok založení
1924
Aréna
Sportovní hala Třebeš

Historie

Úspěchy

  • Bronz z Hyundai FINAL 8 Českého poháru 2021 a sedmé místo v NBL v sezoně 2020/21

Bilance

Úspěšnost
30.4%
Historická tabulka
21. místo
Průměrné umístění
7. místo
Sezona v NBL
6.
Tituly
0
Sestupy
2

Soupiska 2022/23

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
0 Lamb Autrey R/K 11. 10. 1989 34 190 cm 9 9 Nymburk
1 Michal Svojanovský K 11. 7. 2001 23 200 cm 12 5 Pardubice
4 Adam Goga R/K 22. 7. 1997 26 197 cm 35 8 Královští sokoli
7 Lovro Mandalinić K 4. 9. 1996 27 195 cm 11 1 Dubrava (Chorvatsko)
8 Filip Kábrt K 2. 10. 2002 21 193 cm 22 3 Nymburk
11 Jan Bubeníček R/K 10. 6. 2005 19 187 cm 4 1 -
11 David Škranc K/P 18. 1. 1996 28 203 cm 30 9 Královští sokoli
14 Vladimír Larry Vondra K 28. 6. 2002 22 207 cm 19 1 Northwest Col. Wyoming (NCAA)
15 Ondřej Peterka K/P 23. 4. 1991 33 197 cm 35 15 Prostějov
18 Tomas Cavallero 24. 5. 1998 26 198 cm 11 1 -
24 Tadeáš Vlček K/P 23. 3. 2002 22 194 cm 27 2 Pardubice
25 Aleksa Solević 25. 9. 1993 30 190 cm 15 1 -
29 Marko Prskalo 26. 3. 1998 26 201 cm 17 1 -
36 Vojtěch Kalný P 22. 2. 2002 22 208 cm 23 3 Pardubice
44 Tomáš Dvořák R 24. 11. 2002 21 189 cm 26 3 Pardubice
47 Maksim Šturanović P 13. 2. 1988 36 209 cm 35 2 Královští sokoli
55 Aleksandar Vlahović R 5. 6. 1990 34 189 cm 3 1 Komárno (Slovensko)
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF +/-
47 Maksim Šturanović P 36 35 28.7 15.6 6.4/10.8 59.7 0.0/0.1 0.0 2.7/4.5 60.5 3.1 5.3 8.5 1.0 0.8 2.3 0.0 4.7 3.6 19.3 3.4 0.0
11 David Škranc K/P 28 30 28.9 12.3 3.1/5.8 53.4 1.8/4.7 37.3 0.8/1.1 73.5 0.5 3.9 4.4 2.1 1.1 1.8 0.0 1.5 2.0 12.6 2.7 0.0
15 Ondřej Peterka K/P 33 35 28.2 8.9 1.7/3.0 54.7 1.6/4.9 32.4 0.8/1.4 56.0 1.0 2.7 3.7 2.0 0.6 0.8 0.1 1.4 1.9 8.7 0.3 0.0
4 Adam Goga R/K 26 35 22.4 5.5 1.0/2.1 48.6 0.9/2.6 36.7 0.7/1.4 46.9 0.3 1.5 1.7 2.5 0.8 1.8 0.0 1.7 2.2 5.0 0.5 0.0
25 Aleksa Solević 30 15 30.5 12.5 5.1/10.7 48.1 0.1/0.8 8.3 2.1/3.9 52.5 1.1 3.5 4.7 5.9 1.7 3.7 0.1 5.5 3.0 15.5 0.5 0.0
18 Tomas Cavallero 26 11 29.8 14.6 3.8/7.5 50.6 1.5/5.3 27.6 2.6/3.5 76.3 0.8 4.0 4.8 3.1 0.9 2.5 0.1 3.4 3.0 13.4 0.6 0.0
29 Marko Prskalo 26 17 21.8 9.4 1.9/3.5 55.9 1.2/3.5 35.6 1.8/2.4 75.6 0.9 3.6 4.5 1.0 0.5 2.0 0.0 2.1 3.0 8.3 0.1 0.0
7 Lovro Mandalinić K 27 11 26.6 14.5 4.0/8.1 49.4 1.6/4.2 39.1 1.5/1.6 94.4 0.7 1.1 1.8 2.7 0.4 1.9 0.1 1.8 2.3 10.8 1.4 0.0
0 Lamb Autrey R/K 34 9 36.6 17.1 5.6/9.9 56.2 1.1/3.6 31.3 2.7/2.8 96.0 1.3 5.1 6.4 5.6 2.3 3.6 0.2 4.1 1.7 23.8 2.3 0.0
44 Tomáš Dvořák R 21 26 14.3 5.1 1.2/2.8 41.7 0.6/2.0 28.3 1.0/1.6 65.9 0.7 1.1 1.8 1.0 0.7 1.4 0.0 1.7 2.1 3.2 0.1 0.0
8 Filip Kábrt K 21 22 14.0 4.4 1.1/2.2 51.0 0.2/1.1 20.8 1.5/2.5 59.3 0.6 1.6 2.3 0.7 0.3 0.7 0.0 1.9 1.6 4.4 0.9 0.0
14 Vladimír Larry Vondra K 22 19 14.4 2.7 0.9/2.3 39.5 0.2/1.4 11.5 0.5/1.3 36.0 0.3 1.6 1.8 0.8 0.3 1.0 0.0 0.9 1.6 0.9 1.3 0.0
36 Vojtěch Kalný P 22 23 7.1 1.6 0.7/1.2 59.3 0.0/0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.4 0.9 1.3 0.2 0.1 0.9 0.0 0.3 1.5 0.6 0.3 0.0
24 Tadeáš Vlček K/P 22 27 8.2 1.3 0.2/0.6 33.3 0.3/0.8 31.8 0.1/0.6 18.8 0.2 1.0 1.2 0.3 0.2 0.6 0.0 0.4 0.9 0.6 0.1 0.0
1 Michal Svojanovský K 23 12 13.1 2.8 0.8/2.2 34.6 0.3/1.8 13.6 0.5/1.0 50.0 0.5 1.6 2.1 0.6 0.4 1.7 0.0 1.3 1.5 0.6 0.6 0.0
55 Aleksandar Vlahović R 33 3 23.0 5.0 1.0/4.0 25.0 0.3/1.0 33.3 2.0/2.7 75.0 0.3 2.3 2.7 6.7 0.7 3.3 0.7 4.7 0.7 11.3 0.0 0.0
11 Jan Bubeníček R/K 19 4 5.3 0.8 0.0/0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.5 0.5 0.3 0.5 0.3 0.3 1.5 0.0 0.0

Zápasy 2022/23

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 1. 10. 2022
17:30
USK Praha
Královští sokoli
87
72
23
24
41
32
65
53
Základní část Review
2. kolo 5. 10. 2022
19:00
Královští sokoli
Basket Brno
70
87
21
24
41
39
54
63
Základní část Review
3. kolo 8. 10. 2022
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
95
109
18
32
30
62
60
84
Základní část Review
4. kolo 15. 10. 2022
17:00
Královští sokoli
BK Opava
72
94
29
32
46
49
59
71
Základní část Review
5. kolo 19. 10. 2022
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
110
77
34
20
62
44
83
65
Základní část Review
6. kolo 22. 10. 2022
17:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
76
96
20
33
38
58
50
80
Základní část Review
7. kolo 29. 10. 2022
17:00
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
52
99
10
25
22
52
38
77
Základní část Review
8. kolo 2. 11. 2022
19:00
Královští sokoli
BC GEOSAN Kolín
67
92
16
27
30
47
47
67
Základní část Review
9. kolo 19. 11. 2022
18:00
SK Slavia Praha
Královští sokoli
81
87
24
22
40
44
62
67
Základní část Review
10. kolo 25. 11. 2022
18:00
Královští sokoli
BK KVIS Pardubice
50
90
16
29
29
48
41
76
Základní část Review
11. kolo 3. 12. 2022
18:00
Královští sokoli
NH Ostrava
83
85
27
24
47
41
63
66
Základní část Review
12. kolo 10. 12. 2022
18:00
Královští sokoli
USK Praha
0
20
Základní část Review
13. kolo 17. 12. 2022
18:00
Basket Brno
Královští sokoli
96
73
21
19
45
34
73
54
Základní část Review
14. kolo 21. 12. 2022
19:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
68
60
17
23
35
40
51
51
Základní část Review
15. kolo 28. 12. 2022
18:00
BK Opava
Královští sokoli
92
81
21
21
40
43
64
62
Základní část Review
16. kolo 4. 1. 2023
19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
68
92
22
28
43
45
56
60
Základní část Review
17. kolo 7. 1. 2023
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
72
84
24
16
44
39
50
66
Základní část Review
18. kolo 14. 1. 2023
15:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
101
59
25
19
54
35
81
39
Základní část Review
19. kolo 18. 1. 2023
17:45
BC GEOSAN Kolín
Královští sokoli
95
75
18
14
38
36
66
50
Základní část Review
20. kolo 21. 1. 2023
18:00
Královští sokoli
SK Slavia Praha
62
73
16
24
35
35
53
57
Základní část Review
21. kolo 28. 1. 2023
18:30
BK KVIS Pardubice
Královští sokoli
71
65
19
19
39
35
52
48
Základní část Review
22. kolo 4. 2. 2023
18:00
NH Ostrava
Královští sokoli
83
68
26
17
53
37
64
53
Základní část Review
1. kolo 8. 2. 2023
18:00
Královští sokoli
USK Praha
88
106
23
25
44
52
67
80
Nadstavbová část – skupina A2 Review
2. kolo 11. 2. 2023
18:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
72
97
21
27
42
50
61
71
Nadstavbová část – skupina A2 Review
3. kolo 15. 2. 2023
18:30
SK Slavia Praha
Královští sokoli
102
76
28
18
63
26
83
51
Nadstavbová část – skupina A2 Review
4. kolo 18. 2. 2023
17:30
USK Praha
Královští sokoli
80
70
19
22
44
42
61
51
Nadstavbová část – skupina A2 Review
5. kolo 4. 3. 2023
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
96
70
22
13
49
32
75
53
Nadstavbová část – skupina A2 Review
6. kolo 11. 3. 2023
18:00
Královští sokoli
SK Slavia Praha
107
87
28
17
43
39
72
58
Nadstavbová část – skupina A2 Review
7. kolo 15. 3. 2023
18:00
Královští sokoli
USK Praha
81
90
21
23
42
40
60
64
Nadstavbová část – skupina A2 Review
8. kolo 22. 3. 2023
18:00
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
73
83
18
17
37
40
58
60
Nadstavbová část – skupina A2 Review
9. kolo 29. 3. 2023
18:30
SK Slavia Praha
Královští sokoli
91
80
20
19
46
46
71
66
Nadstavbová část – skupina A2 Review
10. kolo 1. 4. 2023
17:30
USK Praha
Královští sokoli
92
91
19
24
46
44
70
71
Nadstavbová část – skupina A2 Review
11. kolo 8. 4. 2023
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
95
87
27
27
53
52
76
69
Nadstavbová část – skupina A2 Review
12. kolo 12. 4. 2023
18:00
Královští sokoli
SK Slavia Praha
85
96
19
23
33
46
63
72
Nadstavbová část – skupina A2 Review
1. kolo 5. 5. 2023
18:00
Sršni Photomate Písek
Královští sokoli
100
85
24
26
53
49
78
69
Baráž o NBL 23/24 Review
2. kolo 8. 5. 2023
18:00
Královští sokoli
Sršni Photomate Písek
62
90
17
19
30
46
47
67
Baráž o NBL 23/24 Review

Kontakty

Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí
50002 Hradec Králové, Chelčického 201

organizační pracovník

Ondřejka Vejražková
od: 12. 8. 2019

machutova.o@volny.cz
724 571 994

Hala

kapacita 0

Sportovní hala Třebeš
Na Potoce 691/30,
Hradec Králové - Třebeš

Mapa


ID týmu: 12956

články