Královští sokoli

Rok založení
1924
Aréna
Sportovní hala Třebeš

Historie

Úspěchy

  • 2018 postup do Kooperativa NBL přes BK Lions Jindřichův Hradec

Bilance

Úspěšnost
30.2%
Historická tabulka
23. místo
Průměrné umístění
6. místo
Sezony v NBL
3
V nejvyšší soutěži
4 sezony
Tituly
0
Sestupy
1

Soupiska 2020/21

číslo jméno a příjmení post datum narození věk výška zápasů v sezoně sezony v lize předchozí klub
1 Peter Sedmák P 8. 7. 1985 35 207 cm 36 8 Košice
5 Jiří Šoula R/K 14. 9. 1995 25 190 cm 30 11 GBA J. Hradec
8 Nemanja Barac K 20. 4. 1990 31 196 cm 29 2 Inter Bratislava
9 Lukáš Kantůrek R 26. 2. 1998 23 186 cm 35 4 Jindřichův Hradec
13 Tomáš Mráz R/K 4. 2. 2001 20 190 cm 13 2 -
15 Ondřej Peterka K/P 23. 4. 1991 30 197 cm 37 13 Prostějov
19 Lukáš Brožek R 1. 7. 1998 22 186 cm 20 3 BC Kolín
32 Pavol Lošonský P 23. 6. 1988 33 203 cm 31 3 Spišská N.V.
33 Filip Halada K 26. 6. 1992 28 194 cm 36 4 Handlová (SVK)
34 Michal Chlumecký P 18. 9. 2001 19 206 cm 8 1 Rychnov nad Kněžnou
66 Jan Koloničný P 18. 8. 1993 27 208 cm 32 6 NH Ostrava
77 Peda Stamenkovic R 14. 4. 1988 33 191 cm 33 3 Cluj Napoca
# Hráč Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1 Peter Sedmák P 35 36 24.4 13.6 4.3/7.6 56.3 0.8/2.8 29.0 2.7/3.4 80.2 1.1 3.0 4.1 1.4 0.5 1.9 0.0 3.2 2.6 13.0 1.4
32 Pavol Lošonský P 32 31 26.7 15.0 5.6/9.3 60.3 0.4/1.4 25.6 2.8/3.5 80.4 1.6 4.7 6.3 1.6 0.5 2.5 0.0 3.6 2.7 16.5 0.5
33 Filip Halada K 28 36 26.7 11.9 2.4/4.8 51.5 1.9/4.6 41.6 1.3/1.8 70.3 1.0 3.6 4.7 0.9 0.7 1.3 0.0 1.9 1.9 11.4 0.1
8 Nemanja Barac K 31 29 29.0 14.3 4.2/6.8 61.1 1.4/4.4 32.6 1.6/2.8 57.3 1.4 3.8 5.2 3.4 1.2 3.0 0.0 3.3 3.1 14.9 0.9
77 Peda Stamenkovic R 33 33 31.0 11.2 2.8/4.8 58.5 1.2/3.4 35.7 1.9/2.6 74.1 0.7 3.7 4.4 8.1 1.6 3.2 0.1 3.4 1.6 19.4 0.9
15 Ondřej Peterka K/P 30 37 26.5 9.4 1.5/2.6 56.7 1.9/5.4 34.3 0.9/1.2 69.6 0.8 3.6 4.4 2.4 0.9 0.8 0.1 1.2 1.4 10.9 0.3
5 Jiří Šoula R/K 25 30 19.6 6.4 1.1/2.8 41.0 1.1/2.1 50.8 0.9/1.3 70.0 0.6 1.5 2.1 0.8 0.7 0.8 0.0 1.7 1.6 6.3 0.2
66 Jan Koloničný P 27 32 13.3 3.9 1.4/2.8 50.6 0.1/0.2 33.3 0.9/1.6 53.8 1.0 2.5 3.5 0.4 0.3 0.6 0.0 1.5 2.1 5.0 0.7
9 Lukáš Kantůrek R 23 35 15.7 3.1 0.4/1.1 35.1 0.6/2.4 26.5 0.5/0.7 69.2 0.6 1.2 1.8 1.6 0.6 1.1 0.0 1.1 1.8 2.7 0.1
19 Lukáš Brožek R 22 20 9.4 3.3 0.5/1.2 43.5 0.5/1.2 39.1 0.9/1.3 72.0 0.2 0.7 0.9 0.5 0.2 1.0 0.0 1.3 2.0 1.5 0.0
34 Michal Chlumecký P 19 8 8.3 1.5 0.8/1.1 66.7 0.0/0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.9 1.5 2.4 0.1 0.1 0.4 0.0 0.3 0.8 3.0 0.0
13 Tomáš Mráz R/K 20 13 7.5 0.7 0.1/0.2 33.3 0.2/0.9 16.7 0.1/0.2 50.0 0.5 0.4 0.8 0.2 0.0 0.5 0.0 0.2 1.0 -0.5 0.2

Zápasy 2020/21

kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 12. 9. 2020
17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
66
73
12
18
28
43
50
55
základní část Review
2. kolo 16. 9. 2020
19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
79
83
23
23
43
41
59
63
základní část Review
3. kolo 19. 9. 2020
17:30
USK Praha
Královští sokoli
84
68
23
18
47
30
65
44
základní část Review
5. kolo 27. 9. 2020
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
76
75
18
23
37
40
55
59
základní část Review
7. kolo 7. 10. 2020
18:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Královští sokoli
86
97
28
19
48
47
65
66
základní část Review
8. kolo 11. 10. 2020
17:00
Královští sokoli
BK Opava
69
101
20
23
34
47
46
76
základní část Review
9. kolo 16. 11. 2020
17:45
GEOSAN Kolín
Královští sokoli
95
93
27
25
51
58
74
78
základní část Review
10. kolo 18. 11. 2020
18:00
Královští sokoli
BK JIP Pardubice
75
73
14
19
44
36
59
48
základní část Review
6. kolo 21. 11. 2020
17:30
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
52
102
14
27
34
49
42
84
základní část Review
11. kolo 3. 12. 2020
18:00
Olomoucko
Královští sokoli
79
98
11
25
29
52
53
79
základní část Review
12. kolo 5. 12. 2020
18:15
Královští sokoli
NH Ostrava
99
91
25
28
52
50
75
75
základní část Review
13. kolo 9. 12. 2020
18:30
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
99
94
19
25
36
56
61
73
86
86
základní část Review
14. kolo 12. 12. 2020
18:00
Královští sokoli
USK Praha
94
98
28
28
43
50
64
76
základní část Review
15. kolo 19. 12. 2020
18:00
Basket Brno
Královští sokoli
93
82
24
18
49
46
74
60
základní část Review
16. kolo 29. 12. 2020
17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
89
78
18
11
43
29
72
52
základní část Review
17. kolo 2. 1. 2021
17:00
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
120
63
35
14
66
22
95
42
základní část Review
4. kolo 6. 1. 2021
19:00
Královští sokoli
Basket Brno
88
66
27
15
48
35
62
49
základní část Review
18. kolo 9. 1. 2021
17:00
Královští sokoli
DEKSTONE Tuři Svitavy
87
79
27
22
48
47
68
64
základní část Review
19. kolo 16. 1. 2021
18:00
BK Opava
Královští sokoli
80
61
20
12
45
29
65
43
základní část Review
20. kolo 23. 1. 2021
17:00
Královští sokoli
GEOSAN Kolín
96
102
25
26
49
50
68
78
základní část Review
21. kolo 31. 1. 2021
18:00
BK JIP Pardubice
Královští sokoli
85
79
19
8
45
31
62
58
základní část Review
22. kolo 6. 2. 2021
18:00
Královští sokoli
Olomoucko
103
105
23
30
57
59
89
82
základní část Review
4. kolo 10. 3. 2021
17:30
NH Ostrava
Královští sokoli
70
97
15
24
33
51
50
78
Skupina A2 Review
9. kolo 13. 3. 2021
19:00
Královští sokoli
NH Ostrava
81
74
17
21
44
34
65
58
Skupina A2 Review
6. kolo 17. 3. 2021
17:00
Královští sokoli
Olomoucko
90
67
22
8
49
22
72
39
Skupina A2 Review
1. kolo 20. 3. 2021
20:20
Olomoucko
Královští sokoli
73
69
26
14
39
33
53
51
Skupina A2 Review
8. kolo 24. 3. 2021
19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
84
20
13
42
31
66
55
Skupina A2 Review
2. kolo 31. 3. 2021
19:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
81
73
24
15
46
31
64
60
Skupina A2 Review
10. kolo 3. 4. 2021
14:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Královští sokoli
80
76
22
20
36
46
59
63
Skupina A2 Review
5. kolo 10. 4. 2021
17:00
Královští sokoli
DEKSTONE Tuři Svitavy
96
89
20
16
44
39
67
59
Skupina A2 Review
7. kolo 14. 4. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
100
74
21
14
44
40
72
64
Skupina A2 Review
3. kolo 17. 4. 2021
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
83
86
18
27
40
40
65
64
Skupina A2 Review
1. kolo 20. 4. 2021
18:00
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
89
86
30
20
48
45
68
66
Předkolo PO Review
1. kolo 22. 4. 2021
18:00
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
83
77
22
19
45
35
60
55
Předkolo PO Review
čtvrtfinále 27. 4. 2021
20:00
BK Opava
Královští sokoli
89
84
32
24
49
42
71
65
Play off Review
čtvrtfinále 28. 4. 2021
17:00
BK Opava
Královští sokoli
79
56
21
14
44
25
67
38
Play off Review
čtvrtfinále 1. 5. 2021
17:00
Královští sokoli
BK Opava
70
95
25
20
36
40
51
75
Play off Review

Kontakty

Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí
50002 Hradec Králové, Chelčického 201

organizační pracovník

Ondřejka Vejražková
machutova.o@volny.cz
724 571 994

trenér

Lubomír Peterka
peterkalubomir@seznam.cz
732 211 809

asistent trenéra

Lukáš Rovenský
rovensky.lukas@gmail.com

technický zápis

Michal Kult
michalek.kult@seznam.cz
608858079

předseda

Ing. Jiří Dvorský
dvorsky@msio.cz
495 407 580

tiskový mluvčí

Jakub Krudenc
krudenc.jakub@gmail.com
739 909 004

Hala

kapacita 0

Sportovní hala Třebeš
Na Potoce 691/30,
Hradec Králové - Třebeš

Mapa


ID týmu: 12956

články