Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 5 23. 9. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
115
112
25
25
55
48
92
76
101
101
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 9 27. 9. 2023
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
SK Slavia Praha
111
57
29
19
61
30
90
43
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 16 30. 9. 2023
So 15:45
BC GEOSAN Kolín
SK Slavia Praha
85
75
22
13
41
39
61
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 22 4. 10. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
BK Opava
78
98
23
22
34
44
53
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 27 7. 10. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
BK ARMEX Děčín
80
76
18
21
36
31
54
56
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
7. 38 15. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
84
77
30
15
50
40
67
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 35 18. 10. 2023
St 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
98
68
23
11
40
29
71
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 48 21. 10. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
100
102
15
22
44
41
69
64
91
91
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 49 28. 10. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
BK KVIS Pardubice
57
83
11
21
27
44
42
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 1. 11. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
USK Praha
90
94
22
15
46
42
66
66
84
84
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
11. 62 4. 11. 2023
So 20:00
SK Slavia Praha
Basket Brno
76
80
21
20
38
40
55
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 71 12. 11. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
104
69
36
16
57
35
83
53
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
13. 75 18. 11. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
ERA Basketball Nymburk
57
91
16
23
34
47
39
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 82 2. 12. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
BC GEOSAN Kolín
93
100
24
27
42
57
65
75
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 88 9. 12. 2023
So 17:00
BK Opava
SK Slavia Praha
110
67
27
18
52
38
92
49
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 93 16. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SK Slavia Praha
81
69
25
19
45
33
63
51
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
17. 101 20. 12. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
NH Ostrava
70
85
20
23
40
47
60
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
18. 104 30. 12. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
92
101
26
19
50
41
68
57
85
85
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 114 3. 1. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
81
90
27
16
45
38
67
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 115 6. 1. 2024
So 17:30
BK KVIS Pardubice
SK Slavia Praha
84
75
20
11
41
39
59
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 126 13. 1. 2024
So 17:30
USK Praha
SK Slavia Praha
80
70
19
16
40
29
61
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 128 20. 1. 2024
So 18:00
Basket Brno
SK Slavia Praha
83
65
23
15
42
35
67
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
1. 133 27. 1. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
86
91
24
24
46
47
61
68
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 135 3. 2. 2024
So 18:00
SK Slavia Praha
NH Ostrava
80
89
10
25
31
49
55
71
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 137 7. 2. 2024
St 18:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
74
56
25
18
43
34
56
47
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 139 10. 2. 2024
So 20:00
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
77
100
17
25
32
47
53
77
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 141 2. 3. 2024
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
64
79
28
17
38
39
48
63
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 143 6. 3. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
74
92
16
22
30
50
48
70
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
7. 145 9. 3. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
78
71
22
17
43
38
58
55
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 147 13. 3. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
NH Ostrava
66
76
19
16
41
38
54
61
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 149 17. 3. 2024
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
83
88
16
30
38
49
59
75
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 151 27. 3. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
85
82
14
18
39
34
61
56
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
11. 153 30. 3. 2024
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
69
59
23
16
37
22
52
43
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
12. 155 6. 4. 2024
So 18:00
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
87
81
30
20
52
37
72
54
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review