Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 6 2. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
64
73
13
17
40
37
52
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 17 9. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
64
76
16
18
30
36
44
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 12. 10. 2022
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
83
69
17
23
43
46
60
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 21 15. 10. 2022
So 15:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
85
67
25
13
45
34
67
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 28 19. 10. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
110
77
34
20
62
44
83
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 34 22. 10. 2022
So 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
80
86
23
26
44
45
63
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 30. 10. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
67
65
18
14
43
37
58
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 2. 11. 2022
St 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
92
90
31
22
56
42
75
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
9. 50 20. 11. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
109
89
29
21
52
39
76
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 26. 11. 2022
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
102
94
26
19
63
54
70
76
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 61 4. 12. 2022
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
71
81
24
20
43
41
66
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 10. 12. 2022
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
94
80
30
21
49
42
75
58
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
13. 74 16. 12. 2022
Pá 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
96
83
25
22
54
31
79
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 83 21. 12. 2022
St 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
77
89
24
21
37
47
53
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
15. 87 28. 12. 2022
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
94
78
27
20
50
47
74
64
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
16. 94 4. 1. 2023
St 19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
68
92
22
28
43
45
56
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 100 8. 1. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
104
70
24
15
58
35
82
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 105 14. 1. 2023
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
76
80
13
19
31
39
55
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 18. 1. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
92
90
29
27
48
45
66
68
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
20. 116 21. 1. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
86
93
20
27
44
51
65
72
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
21. 126 29. 1. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
92
88
26
18
48
35
65
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 127 4. 2. 2023
So 18:00
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
77
79
20
19
42
37
65
61
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
2. 161 12. 2. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
3. 165 15. 2. 2023
St 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
4. 169 2. 3. 2023
Čt 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 173 5. 3. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 177 8. 3. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
7. 181 12. 3. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
8. 185 15. 3. 2023
St 17:45
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
9. 189 22. 3. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
10. 193 26. 3. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
11. 197 29. 3. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
12. 201 1. 4. 2023
So 18:00
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
1. 157 5. 4. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
13. 205 8. 4. 2023
So 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
14. 209 12. 4. 2023
St 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview