Pavel Pumprla končí ve Slavii. Střídá ho Slowiak

Podstatnou změnu v managementu klubu oznámila hned začátkem roku pražská Slavia. V polovině sezony skončil na vlastní žádost sportovní ředitel Pavel Pumprla. Jeho pozici čerstvě obsadil bývalý ligový kouč a v této sezoně i kormidelník prvoligového nováčka z Radotína Jan Slowiak, který už za sebou má i manažerské zkušenosti.

Rozhovory

Člověk neví, jak hrát na celebritu. A role favorita?

Celý víkendový velkoduel 18. kola mezi mistrem a nováčkem se točil kolem jeho hlavní postavy. A samozřejmě kolem domácího týmu Opavy. Jak ale vše prožívali hosté z Písku s jejich šedesátihlavou ekipou fanoušků? O tom i o aktuální situaci ligového novice pod tlakem promluvil jeden z nejzkušenějších mužů mužstva Petr Šlechta.

Preview

Lídr v Nymburce bez Šiřiny. Zazáří v hitu Townes?

První hrací středa nového roku nabídne kompletní paletu bitev 19. kola, jemuž dominuje souboj dvou nejvýše postavených týmů. Opavský obhájce trofeje zahájí odvetu za domácí porážku v Nymburce úderem 18. hodiny s přenosem na ČT sport plus.

Aktuality

Reprezentant Nigérie má přidat ARMEXU turbo

Při páté děčínské výhře v řadě došlo u Válečníků k netradiční události - za tým v 18. kole nastoupili hned tři guardi s americkým pasem - Anthony Walton, Myles Carter a také - Omotayo Ogundiran.

Aktuality

Fanoušci, dáte čtvrt milionu?

Osmnácté ligové kolo, první povánoční, bylo svědkem zcela ojedinělého jevu. Hned ve třech halách fanoušci naplnili oficiální kapacitu k sezení. V Opavě na duel s Pískem zapsali první vyprodanou arénu sezony a počtem 3485 návštěvníků padl i nový rekord ročníku v rámci celé ligy.