Vyhledávaní

Preview

Last minute posily v A1 a starty ve 14:00!

PREVIEW SOBOTY V NBL Ve velmi netradiční čas 14. hodiny v sobotu Kooperativa NBL odbaví hned čtveřici duelů, jimž bude vévodit televizní bitva Brňanů s Medvědy (vysílá ČT Sport), kterou bude rozehráno 5. kolo skupiny A1. V dalším střetu této skupiny na sebe v rámci 10. kola narazí Pardubice s Opavou. V oddělení A2 se hrají dva zápasy 10. kola: Svitavy doma hostí Hradec a Olomoucko Ústí.

Aktuality

Válečnické starty do poločasů ničily

ECHO UTKÁNÍ 5. KOLA A2 114-35. Tak ukrutný byl rozdíl v užitečnosti domácího Děčína a Nové huti po duelu pátého kola A2, jejž Válečníci pod vedením Macha ovládli jednoznačně 91-64 a minimálně do zítra dorovnali bilanci devátých Svitav.

Aktuality

Reprezentant země tisíce jezer do Brna

Basket Brno získal dodatečnou posilu pro závěr sezony. Stal se jí finský křídelník Aapeli Alanen. Pětadvacetiletý 201 centimetrů vysoký hráč poslední dva roky hrál za Kataju Basket, kde v letošním ročníku zaznamenával v průměru 13,6 bodu, 5,6 doskoku a 3 asistence za 29,5 minuty při 36procentní úspěšnosti trojek.

Preview

Splní dnes Válečníci povinnost?

PREVIEW DUELU A2 Zatímco pro poslední Novou huť už dnešní zápas 5. kola skupiny A2 (18:00) poslouží především k dalšímu nabírání zkušeností jejích mladých pušek, Děčín musí po porážce v Hradci jít hlava nehlava za výhrou, aby se udržel ve hře o nejvýhodnější sedmé místo po nadstavbě.

Evropské poháry

Nemám slov. Největší úspěch dějin!

ECHO DUELU LIGY MISTRŮ V Zaragoze drželi vyrovnané skore ”jen” 29 minut, do stavu 54-54, ale i přes první porážku (90-71) v osmifinálové skupině Ligy mistrů slaví Nymburk svůj druhý postup do Final-8 v řadě, už po čtyřech utkáních v této fázi. Stalo se díky pomoci Bambergu, který v souběžně hraném duelu v koncovce přetlačil Sassari. Ve zbylých dvou zápasech tak už Nymburk může šetřit síly na závěr NBL i elitní kontinentální soutěže FIBA.