Vyhledávaní

Preview

Splní dnes Válečníci povinnost?

PREVIEW DUELU A2 Zatímco pro poslední Novou huť už dnešní zápas 5. kola skupiny A2 (18:00) poslouží především k dalšímu nabírání zkušeností jejích mladých pušek, Děčín musí po porážce v Hradci jít hlava nehlava za výhrou, aby se udržel ve hře o nejvýhodnější sedmé místo po nadstavbě.

Evropské poháry

Nemám slov. Největší úspěch dějin!

ECHO DUELU LIGY MISTRŮ V Zaragoze drželi vyrovnané skore ”jen” 29 minut, do stavu 54-54, ale i přes první porážku (90-71) v osmifinálové skupině Ligy mistrů slaví Nymburk svůj druhý postup do Final-8 v řadě, už po čtyřech utkáních v této fázi. Stalo se díky pomoci Bambergu, který v souběžně hraném duelu v koncovce přetlačil Sassari. Ve zbylých dvou zápasech tak už Nymburk může šetřit síly na závěr NBL i elitní kontinentální soutěže FIBA.

Aktuality

Kapitán JIP prodloužil. Do NH Ital Prošek

Z TÁBORŮ PARDUBIC A OSTRAVY Kamil Švrdlík je pevně spojen s pardubickou Beksou už dlouhých šest sezon. A bude tomu tak i po další nejméně dva, nebo tři roky, tedy až do jeho šesta- či sedmatřiceti. S klubem, který víceletý charakter dohody blíže neupřesnil, to současný kapitán týmu stvrdil novým kontraktem.

Probije se Nymburk dnes večer do F-8?

PŘED LIGOU MISTRŮ Už 48 hodin po těžkém duelu s Bambergem v Bosně se basketbalisté Nymburka představí dnes večer ve španělské Zaragoze (20:00, Nova Sport 1), aby zkusili ještě vylepšit svou skvělou bilanci 3-0 a případnou výhrou si už zajistili postup do Final-8. Český šampion se k postupu může dostat i při porážce, ale Bamberg by musel v souběžně hraném utkání vyhrát nad Sassari.

MVP měsíce

Nová cena pro MVP je v trendu singles

UDÁLOST Je to novinka, s jakou už nikdo z hráčů v této části sezony nepočítal. A zároveň jde o překvapivý upgrade letošního play-off. Ve složité sezoně se klíčový partner ligy basketbalistů rozhodl ještě navýšit ocenění a motivaci hráčů v bojích o medaile a toho nejlepšího ocenit skutečným unikátem silnic, který zatím na starém kontinentu existuje jen v několika exemplářích.