Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
GBA Fio banka J. Hradec
23.1
2
GEOSAN Kolín
20.4
3
BK REDSTONE Olomoucko
19.6
4
USK Praha
19.5
5
USK Praha
18.3

Doskoky

1.
BK Opava
12.6
2
BK REDSTONE Olomoucko
11.3
3
GEOSAN Kolín
10.0
4
BK REDSTONE Olomoucko
9.3
5
SLUNETA Ústí nad Labem
8.4

Asistence

1.
Královští sokoli
7.9
2
GEOSAN Kolín
7.3
3
BK Pardubice
6.8
4
SLUNETA Ústí nad Labem
6.5
5
BK ARMEX Děčín
6.3

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
GBA Fio banka J. Hradec
69.8 %
2
USK Praha
69.2 %
3
BK ARMEX Děčín
66.7 %
4
ERA Basketball Nymburk
66.4 %
5
GBA Fio banka J. Hradec
66.2 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
ERA Basketball Nymburk
56.0 %
2
BK Pardubice
47.3 %
3
ERA Basketball Nymburk
46.5 %
4
GEOSAN Kolín
45.0 %
5
BK Opava
44.4 %

Kooperativa faktor

1.
BK Opava
9.7
2
ERA Basketball Nymburk
7.7
3
SLUNETA Ústí nad Labem
6.6
4
BK ARMEX Děčín
5.7
5
GBA Fio banka J. Hradec
5.6

týmové statistiky

Vstřelené body

2
90.0
3
87.5
4
86.4
5
84.6

Obdržené body

1.
76.6
4
80.3

Asistence

2
20.4
3
19.7
4
19.2

Úspěšnost střelby za 3B

2
36.9%
3
35.1%

Úspěšnost střelby za 2B

3
54.5%
4
54.5%
5
54.1%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Delvon Johnson UNL P 32 22 30.7 11.0 4.7/7.7 61.2 0.1/0.1 66.7* 1.2/2.6 46.6 3.9 4.5 8.4 1.2 0.8 1.4 0.0 2.9 0.0 17.0 6.6
2. Mattias Markusson OPA P 25 22 25.9 12.6 4.6/7.5 61.6 0.0/0.2 20.0* 3.3/4.8 68.6 3.8 8.9 12.6 0.8 0.3 0.9 0.0 3.9 0.0 24.1 9.7
3. Jakub Petráš KOL P 27 21 29.9 13.7 5.4/9.8 55.3 0.0/0.0 100.0* 2.7/4.4 61.3 3.5 6.6 10.0 1.6 0.6 1.4 0.1 4.4 0.0 20.0 1.7
4. Petr Bohačík OVA P 36 21 25.0 9.2 3.1/5.0 62.5 0.4/1.6 27.3* 1.8/4.4 40.2 3.1 4.3 7.5 1.5 0.5 1.9 0.0 4.0 0.0 12.7 1.4
5. Arsenije Vučkovič OLO K/P 23 21 29.8 14.3 4.5/9.9 45.4 0.6/1.9 30.8* 3.7/6.1 59.7 2.9 3.9 6.8 1.6 1.0 2.6 0.0 4.7 0.0 14.3 2.2
6. Ladislav Pecka UNL P 30 22 29.6 14.2 4.1/7.2 57.6 1.5/3.8 39.8 1.5/2.1 68.1 2.5 4.8 7.3 1.2 1.0 1.5 0.0 2.5 0.0 16.5 1.6
7. Hunter Mickelson BRN P 29 21 23.4 13.3 5.4/9.6 56.2 0.1/0.3 42.9* 2.1/3.2 66.2 2.4 4.6 7.0 1.2 0.8 1.7 0.0 2.6 0.0 16.0 4.9
8. Alexandar Radukič OVA P 30 22 28.4 13.8 3.8/7.0 54.2 1.4/4.8 29.5 2.0/2.8 72.1 2.3 5.6 7.9 1.6 0.7 1.9 0.0 2.7 0.0 15.2 0.6
9. Jan Štěrba USK K/P 26 22 27.6 9.7 2.0/3.4 58.1 1.0/4.4 21.9 2.9/4.0 73.6 2.2 5.5 7.8 2.1 0.9 1.0 0.1 3.2 0.0 15.1 2.3
10. Nikola Vujović HKR P 28 21 20.1 9.5 3.3/5.8 57.0 0.3/2.0 17.1* 2.0/3.0 65.1 2.2 3.2 5.4 1.3 0.4 1.6 0.0 3.5 0.0 11.9 1.5
11. Kamil Švrdlík PCE P 35 22 23.8 9.9 3.8/6.5 58.7 0.1/0.7 20.0* 1.9/2.5 73.2 2.0 3.3 5.4 1.5 0.3 1.7 0.0 2.5 0.0 11.3 2.0
12. Diago Leron Alijandro Quinn jr JHR P 25 14 19.2 5.9 2.1/4.6 45.3 0.0/0.2 0.0* 1.8/2.7 65.8 3.2 2.3 5.5 0.4 0.1 1.6 0.0 2.8 0.0 7.1 1.4
13. Sreten Kněžević OLO P 27 12 26.9 10.6 4.2/8.8 47.6 0.1/0.3 25.0* 2.0/4.2 48.0 3.6 5.7 9.3 1.3 0.7 2.3 0.0 3.1 0.0 13.8 1.6
14. Kyle Mangas USK K 22 22 29.3 19.5 5.0/8.1 61.5 2.1/6.5 32.6 3.1/4.0 77.3 1.9 3.6 5.5 1.5 1.0 1.3 0.1 3.7 0.0 20.0 1.6
15. Petr Benda NBK P 39 21 19.7 6.1 2.3/4.7 49.0 0.4/1.1 37.5* 0.3/0.4 75.0* 1.9 3.0 5.0 1.5 1.0 1.2 0.1 0.9 0.0 8.6 1.0
16. Pavol Lošonský KOL P 33 22 21.6 11.9 3.7/6.7 55.4 0.5/1.5 35.3* 2.8/3.7 75.6 1.8 4.4 6.2 1.0 0.2 1.5 0.0 3.0 0.0 14.1 0.1
17. Dominik Heinzl OVA P 26 19 16.2 8.3 2.8/5.5 51.4 0.2/0.9 22.2* 1.9/3.0 64.9 2.1 2.7 4.8 0.5 0.3 1.4 0.0 2.3 0.0 8.8 1.8
18. Gorjok Gak NBK P 25 20 16.6 9.2 3.8/5.7 66.4 0.0/0.0 0.0* 1.7/3.4 50.7 1.9 5.0 6.9 1.0 0.8 1.0 0.1 2.4 0.0 14.4 7.7
19. Dantez Walton PCE P 24 22 31.0 13.3 3.3/6.1 54.1 1.7/5.9 28.5 1.6/2.3 70.6 1.7 4.6 6.4 3.1 1.4 1.9 0.1 2.4 0.0 14.5 1.5
20. Luboš Kovář NBK P 21 22 18.8 7.0 2.3/3.6 63.8 0.4/1.8 23.1* 1.1/1.7 67.6* 1.7 2.6 4.3 1.0 0.5 0.8 0.1 1.5 0.0 9.1 1.6
21. Brett Prahl DEC P 27 14 20.1 8.9 3.7/6.9 53.6 0.2/0.6 37.5* 0.8/1.6 47.8* 2.6 3.1 5.7 0.6 0.2 1.1 0.0 1.3 0.0 9.6 3.9
22. Petr Macháč USK K/P 22 22 12.8 3.6 1.6/2.4 69.2 0.0/0.0 0.0* 0.4/0.7 50.0* 1.5 1.5 2.9 0.5 0.2 0.5 0.0 0.9 0.0 4.4 0.8
23. Šimon Puršl BRN P 24 17 19.5 9.2 3.6/6.9 52.5 0.0/0.2 0.0* 1.9/2.7 69.6 1.8 2.8 4.6 1.1 0.6 1.4 0.0 2.1 0.0 10.4 1.4
24. Peter Sedmák HKR P 36 20 21.0 12.6 4.2/7.1 59.6 0.8/2.3 35.6 1.8/2.5 73.5 1.6 3.2 4.7 1.0 0.5 1.3 0.0 3.0 0.0 13.4 2.8
25. Tomáš Pomikálek DEC K/P 32 13 29.2 13.2 3.7/6.2 60.0 1.2/3.7 31.3 2.3/3.5 65.2 2.3 3.8 6.1 1.6 0.8 1.7 0.1 3.6 0.0 14.7 1.5
26. Damonte Dodd DEC P 27 11 22.4 8.9 4.0/9.0 44.4 0.0/0.0 0.0* 0.9/2.7 33.3 2.5 4.5 7.1 1.1 0.4 1.9 0.1 2.2 0.0 9.2 4.1
27. Jiří Jelínek KOL P 34 22 25.1 10.8 2.3/5.0 45.0 1.5/4.8 32.4 1.6/1.9 85.4* 1.3 5.6 6.9 1.3 0.7 0.8 0.1 1.8 0.0 11.2 0.5
28. Petr Šafarčík PCE R/K 27 20 28.8 11.7 3.9/7.1 54.6 0.9/2.8 30.4 1.5/2.0 74.4* 1.4 3.3 4.7 3.8 1.1 1.8 0.1 2.4 0.0 13.0 0.7
29. Issac Vann OVA K 26 22 30.1 14.1 4.5/8.5 53.2 0.7/3.0 23.9 2.8/4.0 69.7 1.2 3.5 4.7 3.0 2.5 2.0 0.1 3.4 0.0 16.4 2.3
30. Cameron James Gregory JHR P 26 13 17.2 8.5 3.5/5.2 66.2 0.0/0.5 0.0* 1.5/2.2 69.0 2.0 2.5 4.5 0.9 1.3 0.7 0.1 1.9 0.0 12.3 2.8
31. Filip Novotný KOL K 22 22 24.3 9.8 1.1/2.0 55.8* 2.2/5.0 45.0 0.9/1.1 80.0* 1.2 2.1 3.3 0.9 0.6 0.5 0.1 1.0 0.0 9.0 0.1
32. Filip Kroutil DEC K 25 22 29.4 6.6 1.5/3.2 47.9 0.9/3.3 26.0 0.9/1.2 74.1* 1.1 1.9 3.0 1.9 1.0 1.5 0.1 1.5 0.0 5.9 0.5
33. Filip Novotný JHR R/K 21 22 23.8 10.0 1.1/3.0 37.3 2.4/6.8 35.6 0.5/0.6 76.9* 1.1 1.8 2.9 1.5 0.7 1.5 0.0 1.2 0.0 6.2 0.1
34. Jakub Slavík OPA K 22 12 20.7 8.3 1.8/4.2 44.0 0.8/2.8 30.3 2.1/3.4 61.0 2.1 2.8 4.8 1.3 1.0 1.4 0.1 2.8 0.0 9.2 1.0
35. Jan Švandrlík OPA K/P 27 22 23.6 7.5 1.1/2.0 53.3 1.6/5.2 30.4 0.5/0.7 75.0* 1.1 3.1 4.3 1.1 0.4 0.5 0.1 0.8 0.0 6.5 0.5
36. Marek Sehnal OLO K 25 22 18.3 4.6 1.0/1.8 57.5* 0.5/2.0 27.9* 0.9/1.1 79.2* 1.1 1.5 2.5 0.8 0.4 0.7 0.1 1.0 0.0 4.3 0.1
37. Ozren Pavlović HKR K/P 28 19 24.3 14.3 3.5/6.1 56.9 1.5/4.8 31.9 2.7/4.5 60.5 1.3 4.3 5.5 1.2 0.9 1.2 0.1 3.3 0.0 14.5 0.9
38. Demetre Rivers NBK R/K 26 18 20.2 8.1 2.3/3.8 60.9 0.9/2.4 36.4 0.7/1.2 61.9* 1.3 3.9 5.3 1.1 0.9 0.9 0.1 1.7 0.0 10.7 1.5
39. Torin Damon Dorn jr JHR K 26 13 32.5 23.1 8.9/15.5 57.4 0.6/2.8 21.6 3.4/4.8 71.0 1.8 4.6 6.5 4.2 2.2 3.5 0.1 5.2 0.0 25.5 4.5
40. Vojtěch Hruban NBK K 32 20 21.9 15.8 3.9/6.8 57.4 1.8/4.1 42.7 2.8/3.2 85.9 1.2 2.5 3.7 1.8 1.9 1.2 0.1 2.8 0.0 17.2 1.7
41. Martin Gniadek OPA P 31 18 19.0 9.9 1.8/3.4 53.2 1.5/4.3 34.6 1.8/2.1 86.5 1.3 2.6 3.8 2.5 0.7 1.8 0.1 1.7 0.0 9.4 0.8
42. Jan Křivánek KOL K/P 27 22 16.0 3.0 0.6/1.4 41.9* 0.5/2.5 20.4 0.3/0.6 46.2* 1.0 1.9 3.0 0.8 0.7 0.6 0.1 0.8 0.0 3.6 0.5
43. David Škranc HKR K/P 26 17 25.4 10.2 2.9/4.8 60.5 1.3/3.4 38.6 0.6/0.9 66.7* 1.4 4.1 5.5 1.6 1.3 1.6 0.1 1.0 0.0 12.8 2.4
44. Richard Körner BRN P 31 20 24.2 8.5 2.4/5.3 44.3 0.6/1.6 34.4* 2.2/3.5 62.3 1.1 3.8 4.9 1.1 0.7 1.2 0.0 2.8 0.0 10.1 1.6
45. Craig Christopher Victor II JHR K 26 9 26.1 13.7 3.3/9.0 37.0 1.2/3.2 37.9 3.3/4.8 69.8 2.3 4.1 6.4 1.0 0.6 2.4 0.0 4.0 0.0 12.0 3.7
46. František Fuxa USK P 21 19 12.3 2.0 0.8/1.8 47.1* 0.1/0.3 20.0* 0.2/0.5 33.3* 1.1 1.6 2.7 0.5 0.2 0.7 0.0 0.4 0.0 1.6 0.8
47. Matěj Svoboda DEC K 25 22 30.0 17.3 4.5/8.6 51.9 2.0/7.2 27.8 2.4/3.0 80.3 1.0 5.1 6.1 1.5 1.1 2.0 0.0 3.0 0.0 15.0 1.5
48. Balša Dragović OLO K/P 25 17 21.2 6.9 1.5/3.2 48.1 0.7/2.5 27.9 1.7/2.8 60.4 1.2 3.8 5.0 1.0 0.6 1.1 0.1 2.1 0.0 7.3 0.6
49. Viktor Půlpán BRN R 25 21 27.4 11.0 3.9/6.5 60.3 0.4/2.1 17.8 2.1/3.2 64.7 1.0 2.7 3.7 4.8 1.1 1.7 0.1 3.7 0.0 14.8 1.0
50. Filip Zbránek OPA K/P 31 17 15.8 6.2 1.5/3.1 48.1 0.8/2.3 33.3 0.9/1.6 59.3* 1.2 1.9 3.1 0.9 0.6 0.5 0.1 1.6 0.0 5.4 0.0
51. Lukáš Stegbauer JHR K/P 26 22 26.6 10.0 1.2/2.5 49.1 2.2/5.5 40.2 0.9/1.1 76.0* 0.9 3.2 4.1 1.7 0.9 1.4 0.1 1.3 0.0 11.0 0.4
52. Rostislav Dragoun OPA K 25 19 13.7 2.6 0.5/1.2 45.5* 0.4/1.6 25.8* 0.3/0.5 60.0* 1.1 1.8 2.8 0.5 0.7 0.4 0.1 0.7 0.0 3.1 0.0
53. Lukáš Palyza NBK K 32 22 22.6 13.7 1.7/3.3 52.1 2.5/4.5 56.0 2.6/2.9 90.6 0.9 2.5 3.4 1.8 0.5 1.3 0.1 2.3 0.0 14.4 0.4
54. Radovan Kouřil OPA R 26 21 21.0 8.7 3.0/5.6 53.0 0.6/3.6 17.1 0.9/1.6 57.6* 0.9 2.2 3.1 4.7 1.0 2.0 0.1 2.1 0.0 10.2 0.7
55. William Javonta Brown JHR P 24 9 19.0 10.2 3.3/4.8 69.8 0.8/2.2 35.0 1.2/1.9 64.7* 2.1 3.6 5.7 0.7 0.0 1.2 0.1 2.1 0.0 12.6 5.6
56. Tomáš Vyoral PCE R 29 21 31.3 16.1 4.0/7.3 54.9 1.6/4.6 34.0 3.4/4.7 71.7 0.9 3.8 4.7 6.8 1.3 2.2 0.1 5.2 0.0 22.5 0.7
57. Phil Henry PCE P 30 19 17.5 8.4 2.1/3.8 53.4 1.0/2.5 39.6 1.3/1.9 64.9* 1.0 2.2 3.2 0.7 0.4 1.2 0.0 2.4 0.0 7.2 1.7
58. Ondřej Peterka HKR K/P 30 19 22.7 9.2 1.1/1.9 54.1* 2.1/5.4 38.2 0.9/1.1 90.0* 0.9 2.7 3.6 1.2 0.8 0.6 0.1 1.2 0.0 9.7 0.0
59. Jerrick Harding NBK R/K 23 19 21.9 18.3 5.1/7.9 63.6 2.1/4.5 46.5 1.8/2.2 83.3 0.9 2.2 3.1 3.2 1.0 0.8 0.2 2.9 0.0 20.1 1.3
60. David Pekárek PCE K 26 18 26.3 14.0 2.5/4.7 52.9 2.1/4.8 43.0 2.8/3.7 77.3 1.0 4.2 5.2 1.8 0.6 1.9 0.1 2.8 0.0 14.6 1.5
61. Martin Kříž NBK K/P 28 11 18.8 6.5 2.1/3.2 65.7 0.6/2.0 31.8 0.4/1.0 36.4* 1.6 3.5 5.1 1.8 0.7 0.7 0.2 1.4 0.0 9.0 0.4
62. Nathaniel West USK R/K 23 22 29.4 17.6 2.5/5.5 45.1 3.3/9.0 36.5 2.8/3.6 77.2 0.8 3.5 4.4 3.5 1.2 2.0 0.1 4.1 0.0 16.7 1.3
63. Štěpán Borovka JHR R/K 21 22 19.0 5.4 1.8/3.7 47.6 0.2/1.3 17.9* 1.2/1.8 66.7* 0.8 2.1 2.9 1.0 0.8 1.3 0.0 1.8 0.0 5.2 0.2
64. Marek Vyroubal USK R 20 18 29.8 10.7 2.4/5.2 46.2 0.9/3.8 24.6 3.1/4.2 74.7 0.9 3.0 3.9 2.7 1.1 2.1 0.1 3.6 0.0 10.7 0.9
65. Brandon Alston UNL K 26 17 20.9 6.9 1.9/5.2 36.4 0.5/1.6 29.6* 1.7/2.4 70.7 1.0 1.5 2.5 1.3 0.9 1.5 0.0 2.4 0.0 6.0 0.5
66. Josef Potoček PCE K 25 18 16.9 5.4 0.8/1.6 53.6* 1.0/3.0 33.3 0.8/1.2 63.6* 0.9 1.6 2.5 1.1 0.6 0.2 0.3 0.9 0.0 4.6 0.8
67. Lamb Autrey UNL R/K 32 21 34.5 16.6 4.7/8.7 53.6 1.4/4.9 28.2 3.1/3.9 79.3 0.8 6.5 7.3 6.5 1.3 2.2 0.1 4.2 0.0 24.1 1.8
68. Dalibor Fait UNL K/P 28 21 16.1 6.8 1.2/2.8 42.4 1.1/3.7 31.2 1.0/1.4 72.4* 0.8 1.9 2.7 0.7 0.3 0.9 0.0 1.0 0.0 4.6 2.9
69. Jakub Šiřina OPA R 34 21 28.1 16.0 4.3/7.2 59.6 1.6/4.9 32.0 2.7/3.4 77.8 0.8 2.3 3.0 5.9 2.0 3.2 0.1 4.3 0.0 18.4 0.7
70. Ty Nichols DEC R/K 25 16 30.3 15.6 4.4/8.0 54.7 1.1/3.1 36.0 3.5/5.0 70.0 1.0 4.1 5.1 3.3 2.7 1.9 0.1 4.8 0.0 19.3 1.2
71. Adam Číž KOL R 30 22 34.8 20.4 3.2/6.7 47.3 3.4/9.3 36.3 3.9/4.9 79.6 0.7 3.7 4.4 7.3 0.7 2.6 0.1 5.2 0.0 23.4 0.6
72. Filip Šmíd OVA K 29 21 21.0 6.2 2.0/4.2 47.2 0.3/1.7 20.0* 1.2/2.3 53.1 0.8 2.4 3.1 1.4 0.4 0.9 0.1 2.2 0.0 6.2 0.3
73. Marcel Bátovský USK R/K 21 22 14.9 3.5 0.7/1.7 40.5* 0.5/2.4 21.2 0.6/1.1 54.2* 0.7 1.5 2.2 0.6 0.7 0.7 0.0 1.1 0.0 2.2 0.5
74. Nikola Pešaković HKR R/K 30 20 28.7 15.5 3.5/6.6 52.7 2.0/5.4 36.4 2.7/3.8 71.1 0.8 2.1 2.9 3.5 1.8 3.1 0.1 3.0 0.0 12.7 0.4
75. Chimobi Ahinze Ikegwuruka JHR R/K 18 18 11.8 4.4 1.5/3.5 42.9 0.2/0.8 20.0* 0.9/1.6 60.7* 0.8 1.6 2.4 1.2 0.8 1.6 0.0 1.3 0.0 4.8 1.2
76. Rashad Kytel Madden BRN K 29 17 28.4 15.4 4.0/6.9 57.6 1.2/3.2 36.4 3.9/4.5 85.7 0.8 4.5 5.4 3.4 1.0 2.3 0.1 4.0 0.0 18.9 1.1
77. Ondřej Šiška DEC R 28 22 32.9 15.8 3.6/6.9 53.0 1.8/5.6 32.5 3.1/4.4 70.8 0.6 3.4 4.0 6.3 1.4 3.5 0.1 5.4 0.0 18.4 3.1
78. Dominik Štěpán OLO P 23 8 12.8 3.3 1.4/2.3 61.1 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.0 50.0* 1.6 1.9 3.5 0.6 0.4 1.3 0.1 0.9 0.0 4.8 3.5
79. Filip Halada OLO K 29 16 27.7 10.3 2.6/5.1 51.2 1.3/5.0 26.3 1.1/2.3 45.9 0.8 3.0 3.8 1.2 1.0 1.2 0.1 1.8 0.0 7.4 0.1
80. Craig Owen Osaikhwuwuomwan DEC P 31 11 18.3 8.4 2.9/4.4 66.7 0.5/1.5 29.4* 1.2/2.2 54.2 1.2 2.7 3.9 0.4 0.6 0.5 0.1 1.5 0.0 8.1 5.7
81. Spencer Svejcar UNL K 27 21 34.3 15.5 2.6/5.6 47.0 2.5/6.9 35.9 2.8/3.4 81.9 0.6 2.8 3.4 1.7 1.2 1.6 0.0 3.1 0.0 13.3 0.6
82. Ian Michael Steere JHR P 22 8 16.5 7.1 2.3/5.0 45.0 0.5/2.5 20.0 1.1/2.1 52.9 1.5 3.3 4.8 0.4 0.4 1.0 0.0 1.8 0.0 6.3 4.4
83. Martin Mach DEC K/P 21 20 12.1 1.9 0.8/1.7 48.5* 0.1/0.3 20.0* 0.1/0.2 50.0* 0.6 1.6 2.2 0.5 0.4 0.5 0.0 0.6 0.0 2.0 0.3
84. Jan Karlovský UNL P 22 16 5.8 3.1 1.2/2.1 55.9 0.2/0.4 50.0* 0.2/0.2 100.0* 0.8 0.8 1.6 0.0 0.6 0.4 0.0 0.5 0.0 2.9 0.1
85. Miroslav Kvapil OPA P 28 20 8.6 4.0 1.3/2.1 63.4 0.2/0.8 25.0* 0.8/1.0 78.9* 0.6 1.5 2.1 0.4 0.5 0.6 0.0 0.9 0.0 4.2 0.3
86. Peda Stamenkovic HKR R 33 20 31.3 7.3 1.7/3.8 45.3 0.9/2.3 37.8 1.3/1.6 81.3* 0.6 4.1 4.7 7.9 1.3 3.2 0.1 2.5 0.0 15.1 2.6
87. Tomáš Kyzlink USK K 28 18 25.9 18.3 3.8/6.4 58.6 2.6/6.8 37.7 3.1/4.7 66.7 0.6 2.4 3.0 1.9 0.6 1.2 0.1 3.8 0.0 15.8 0.8
88. Jiří Šoula HKR R/K 26 18 14.7 3.7 0.9/1.8 53.1* 0.3/1.6 17.2* 0.9/1.3 73.9* 0.6 1.3 1.9 0.5 0.7 0.5 0.1 1.4 0.0 4.4 0.0
89. Michal Mareš KOL K 29 20 29.2 12.8 1.9/3.9 49.4 2.4/5.6 43.2 1.8/2.5 72.0 0.6 1.6 2.2 1.3 0.5 1.2 0.1 2.8 0.0 9.7 0.1
90. Radim Klečka OPA R/K 31 22 21.3 10.4 2.0/4.5 45.5 1.7/5.1 33.0 1.2/1.3 96.4* 0.5 1.3 1.8 2.3 1.0 1.5 0.1 1.4 0.0 7.5 0.2
91. Adam Goga HKR R/K 24 21 17.5 3.5 0.7/1.2 53.8* 0.6/2.4 23.5 0.4/0.6 69.2* 0.5 1.2 1.8 1.4 0.5 1.0 0.1 1.0 0.0 2.6 0.6
92. Ondřej Švec USK R/K 18 18 18.6 5.6 1.1/1.9 55.9* 0.6/2.3 23.8 1.8/2.7 67.3 0.6 1.7 2.3 1.3 0.6 1.3 0.1 2.4 0.0 5.6 0.6
93. Marek Welsch JHR R 22 20 22.5 8.2 1.9/5.1 36.6 0.8/3.3 23.1 2.2/2.7 81.5 0.6 1.5 2.1 3.1 0.7 2.3 0.1 3.4 0.0 7.5 0.1
94. Jakub Tůma NBK R 23 18 17.1 5.4 1.2/1.8 66.7* 0.7/1.6 41.4* 0.9/1.3 70.8* 0.6 1.4 1.9 2.9 0.5 1.3 0.1 1.7 0.0 7.1 0.8
95. František Váňa NBK K 23 22 13.8 5.3 0.9/1.6 52.8* 1.1/3.0 36.9 0.3/0.3 100.0* 0.5 1.8 2.3 1.3 0.6 0.5 0.1 0.6 0.0 5.2 0.6
96. Jakub Nečas BRN K 17 21 23.3 7.0 1.5/2.6 58.2 0.8/2.8 28.8 1.5/2.0 73.8 0.5 3.5 4.0 1.3 0.7 1.5 0.0 2.4 0.0 8.6 2.2
97. Milan Nikolić OLO K 29 9 27.2 10.4 2.7/5.4 49.0 1.0/3.2 31.0 2.1/3.2 65.5 1.1 4.1 5.2 2.8 1.1 2.4 0.1 3.0 0.0 11.1 1.8
98. Lukáš Linhart JHR K/P 28 22 13.6 2.9 0.4/1.1 37.5* 0.6/2.4 26.9 0.2/0.3 66.7* 0.5 1.5 2.0 0.5 0.1 0.2 0.1 0.6 0.0 1.9 0.5
99. Matěj Burda PCE R 20 21 16.0 4.0 0.6/1.2 50.0* 0.7/2.0 35.7 0.6/1.1 54.2* 0.5 1.0 1.4 1.2 0.4 0.5 0.1 1.2 0.0 3.9 0.0
100. David Žikla DEC P 23 18 11.6 3.1 1.1/1.8 59.4* 0.3/0.7 38.5* 0.1/0.3 40.0* 0.5 1.1 1.6 0.2 0.2 0.7 0.0 0.8 0.0 1.6 0.1
101. Michal Svoboda PCE K 22 18 19.2 7.5 1.2/2.1 55.3 1.4/3.1 47.3 0.8/1.2 68.2* 0.5 2.0 2.5 1.8 0.8 1.4 0.1 1.1 0.0 7.2 0.1
102. Štěpán Svoboda OVA K 21 19 14.0 5.0 0.6/1.1 57.1* 1.1/3.2 35.0 0.4/0.4 100.0* 0.5 0.7 1.2 0.7 0.5 0.8 0.0 0.6 0.0 2.7 0.0
103. Emmanuel Ubilla OVA R 35 17 28.1 13.9 2.6/6.0 44.1 1.8/5.0 36.5 3.1/3.8 81.5 0.5 2.9 3.5 4.7 1.1 1.5 0.2 3.6 0.0 16.2 0.8
104. Richard Bálint BRN R/K 19 21 19.8 9.5 1.4/2.6 53.7 1.9/4.7 40.4 1.0/1.1 87.5* 0.4 1.1 1.5 1.9 0.4 1.2 0.1 1.3 0.0 7.2 0.8
105. Luděk Jurečka OPA K 38 22 19.8 7.7 1.0/1.9 52.4* 1.6/3.7 44.4 0.8/0.9 90.0* 0.4 1.7 2.0 0.7 0.7 0.2 0.1 1.0 0.0 7.7 0.7
106. Colbey Ross NBK R 23 18 23.2 14.7 4.3/7.2 60.5 1.1/3.2 34.5 2.7/3.2 84.5 0.4 2.2 2.6 6.3 1.2 2.4 0.1 3.6 0.0 18.1 1.7
107. Jordan Shay Strawberry JHR R 27 8 22.1 7.0 1.4/4.6 29.7 0.9/3.1 28.0 1.6/1.9 86.7* 1.0 2.1 3.1 1.9 0.5 1.5 0.2 1.8 0.0 4.9 0.8
108. Dalibor Vlk USK K 19 17 9.4 3.0 0.2/0.6 36.4* 0.7/2.4 29.3 0.4/0.5 87.5* 0.5 0.7 1.2 0.3 0.1 0.6 0.0 0.4 0.0 1.2 0.3
109. Jan Mička OPA K/P 19 11 6.8 2.6 0.9/1.5 62.5* 0.3/0.8 33.3* 0.0/0.1 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.4 0.1 0.4 0.1 0.1 0.0 2.5 0.3
110. Lukáš Feštr OLO R 27 22 30.9 10.3 2.0/4.5 44.4 1.5/4.1 37.4 1.6/2.0 83.7* 0.3 2.6 3.0 4.1 0.8 1.9 0.1 2.6 0.0 10.2 0.0
111. Filip Petružela USK P 24 17 6.2 0.9 0.4/0.9 43.8* 0.0/0.0 0.0* 0.1/0.2 66.7* 0.4 0.7 1.1 0.2 0.0 0.5 0.0 0.2 0.0 0.0 0.0
112. Roman Marko BRN R 35 18 26.9 10.4 1.1/2.3 46.3 2.0/6.5 30.8 2.3/2.7 85.4 0.4 2.9 3.3 4.7 0.8 1.6 0.2 2.4 0.0 11.7 1.0
113. Dominik Žák OLO P 20 13 5.0 1.3 0.2/0.6 37.5* 0.2/0.5 50.0* 0.2/0.3 50.0* 0.5 0.2 0.7 0.0 0.2 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7 0.0
114. Kevin Týml OVA K 20 19 8.4 2.9 0.5/1.0 47.4* 0.4/0.8 46.7* 0.9/1.0 89.5* 0.3 1.1 1.4 0.5 0.5 0.7 0.0 0.9 0.0 3.7 0.3
115. Johan Haiblík UNL K/P 21 13 8.2 1.5 0.5/1.1 42.9* 0.2/0.8 18.2* 0.1/0.3 25.0* 0.5 0.5 0.9 0.2 0.5 0.5 0.0 0.3 0.0 -0.3 1.0
116. Martin Nábělek OVA R 23 21 17.9 5.2 0.6/1.6 38.2* 1.0/3.6 27.6 1.0/1.1 87.0* 0.3 0.7 1.0 2.0 0.7 1.0 0.1 1.4 0.0 2.8 0.6
117. Kenneth Anthony Carpenter OLO R 25 11 32.7 14.2 4.6/9.7 47.7 0.9/2.7 33.3 2.2/2.8 77.4 0.5 3.5 4.1 5.4 1.4 2.8 0.2 3.0 0.0 14.7 1.7
118. Jakub Krakovič BRN P 31 15 13.9 3.3 1.0/2.5 39.5 0.1/0.6 11.1* 1.1/1.8 59.3* 0.3 2.9 3.2 1.1 0.5 0.9 0.1 1.9 0.0 3.9 0.2
119. Filip Kábrt NBK K 19 11 12.5 2.5 0.5/0.9 60.0* 0.3/1.1 25.0* 0.5/0.6 85.7* 0.5 1.1 1.5 0.8 0.3 1.0 0.1 0.5 0.0 1.7 0.5
120. Robert Rožánek KOL R 25 21 14.9 6.3 1.4/2.6 53.7 0.9/2.2 41.3 0.9/1.1 75.0* 0.2 1.0 1.2 2.2 0.3 1.1 0.1 2.1 0.0 6.6 0.1
121. Jiří Dedek OVA R/K 26 10 9.4 1.5 0.2/0.8 25.0* 0.3/1.9 15.8* 0.2/0.2 100.0* 0.4 0.7 1.1 0.7 0.4 0.8 0.1 0.5 0.0 -0.2 0.2
122. Theodor Dlugoš KOL R 24 8 11.1 4.1 0.5/1.3 40.0* 0.8/2.5 30.0 0.9/1.4 63.6* 0.5 0.9 1.4 1.6 0.5 0.9 0.2 1.1 0.0 2.9 0.5
123. Adam Klepač OLO K 21 12 6.9 0.3 0.0/0.6 0.0* 0.1/0.4 20.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.1 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 -0.3 0.0
124. Matěj Snopek OVA K 21 8 8.4 2.9 1.0/2.0 50.0 0.1/0.3 50.0* 0.5/0.6 80.0* 0.5 0.8 1.3 0.3 0.1 0.9 0.0 0.6 0.0 1.3 0.6
125. František Rylich NBK R/K 19 16 9.3 2.1 0.7/1.4 47.8* 0.2/1.1 17.6* 0.2/0.4 50.0* 0.2 0.7 0.9 0.9 0.1 0.3 0.2 0.5 0.0 1.4 0.5
126. Matěj Dáňa BRN K 18 17 8.6 1.6 0.4/0.5 75.0* 0.3/1.4 21.7* 0.1/0.1 50.0* 0.2 0.7 0.9 0.8 0.2 0.4 0.1 0.5 0.0 0.7 0.0
127. Martin David UNL K 24 10 13.8 3.4 0.7/1.9 36.8* 0.5/1.8 27.8* 0.5/0.6 83.3* 0.3 0.9 1.2 0.6 0.2 0.1 0.6 0.9 0.0 1.9 0.0
128. Gianluca Prošek OVA P 21 12 6.2 1.6 0.6/1.4 41.2* 0.1/0.3 33.3* 0.2/0.3 50.0* 0.3 1.2 1.4 0.8 0.0 0.3 0.2 0.3 0.0 1.4 0.0
129. Rostislav Jirák OLO R 21 12 6.9 1.8 0.3/0.8 40.0* 0.3/1.3 26.7* 0.1/0.2 50.0* 0.2 0.8 0.9 0.6 0.3 0.8 0.1 0.8 0.0 1.2 0.2
130. Tomáš Havlík OVA K 22 11 8.4 2.2 0.1/0.2 50.0* 0.6/1.3 50.0* 0.1/0.2 50.0* 0.2 0.6 0.8 0.4 0.4 0.3 0.1 0.3 0.0 1.5 0.0
131. Erik Klepač OLO K 21 18 10.7 3.8 0.5/1.1 45.0* 0.9/1.9 47.1* 0.1/0.3 33.3* 0.1 0.7 0.8 0.6 0.4 0.5 0.1 0.5 0.0 1.6 0.0
132. Jahmal Jones UNL R 30 12 29.0 8.7 2.0/4.0 50.0 0.8/3.2 26.3 2.2/2.8 76.5 0.2 2.3 2.5 4.3 1.4 1.4 0.3 3.7 0.0 11.7 0.3
133. Dominik Lukáč OVA K 21 11 7.8 1.9 0.1/0.6 14.3* 0.5/1.3 35.7* 0.4/0.5 80.0* 0.1 0.1 0.2 0.3 0.4 0.5 0.1 0.5 0.0 0.2 0.2
134. Vojtěch Novák JHR K/P 24 9 5.1 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.1/0.7 16.7* 0.3/0.4 75.0* 0.1 0.7 0.8 0.0 0.3 0.0 0.0 0.3 0.0 1.1 0.0
135. Tomáš Tkadlec PCE K 22 10 5.6 2.0 0.3/1.0 30.0* 0.3/0.7 42.9* 0.5/0.7 71.4* 0.1 0.1 0.2 0.1 0.3 0.3 0.0 0.8 0.0 1.0 0.3
136. Filip Sertič DEC K/P 19 14 3.9 0.9 0.3/0.5 57.1* 0.1/0.4 20.0* 0.1/0.1 100.0* 0.0 0.0 0.0 0.1 0.2 0.4 0.0 0.1 0.0 -0.4 0.1
137. Tomáš Jansa BRN R 20 8 4.0 1.6 0.5/0.5 100.0* 0.1/0.8 16.7* 0.3/0.5 50.0* 0.0 0.5 0.5 0.5 0.1 0.1 0.5 0.3 0.0 1.0 0.0
138. Lukáš Kantůrek HKR R 23 14 12.7 3.1 0.2/0.9 23.1* 0.8/2.4 33.3 0.4/0.5 71.4* 0.0 0.9 0.9 0.6 0.6 0.6 0.1 1.2 0.0 2.3 0.3
139. Juraj Páleník OPA K 21 8 3.3 0.4 0.1/0.4 33.3* 0.0/0.5 0.0* 0.1/0.1 100.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.1 0.0 0.0 0.1 0.0 -0.4 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. OPA 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
2. JHR 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
3. NBK 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
4. KOL 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
5. USK 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
6. OVA 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
7. OLO 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
8. DEC 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
9. PCE 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
10. UNL 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
11. BRN 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
12. HKR 0 0/0 nan inf inf inf inf nan nan inf/inf nan inf/inf nan inf/inf nan inf inf inf inf inf inf inf inf inf inf
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE - 57.9 693 401 292 0
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE BK REDSTONE Olomoucko 0.0 2 134 75 207
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE GEOSAN Kolín 0.0 3 47 56 100
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB - 44.3 515 228 287 0
Dušan Bohunický SVK BK Pardubice 59.1 132 152 124 144
Petr Czudek CZE BK Opava 56.9 413 272 221 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 44.2 104 147 210 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE Královští sokoli 40.2 92 89 102 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE NH Ostrava 37.6 157 69 122 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE Basket Brno 44.4 293 179 167 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 156 182 242
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunović CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR ERA Basketball Nymburk 98.3 176 236 6 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 97 106 203
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 114 65 179
Filip Rytina CZE GEOSAN Kolín 54.5 22 75 89 142
Martin Vaněk CZE Basket Brno 0 66 100 166
Pavel Beneš CZE - 37.1 97 36 61 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Radek Novák CZE GBA Fio banka J. Hradec 0 8 54 62
Aleksander Sekulic SLO ERA Basketball Nymburk 95.5 22 172 3 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO USK Praha 49.0 149 73 76 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE BK Pardubice 44.4 18 42 43 67
Martin Bašta CZE USK Praha 0 43 44 87
Adam Choleva CZE NH Ostrava 36.4 22 14 40 32
Lukáš Rovenský CZE Královští sokoli 0 27 31 58
Luboš Bartoň CZE Basket Brno 0 33 30 63
Martin Vyroubal CZE Basket Brno 0 33 30 63
Ivana Koláčná CZE GEOSAN Kolín 60.9 64 39 25 0
Matěj Anderle CZE BK ARMEX Děčín 0 24 32 56
Michal Pešta SVK BK REDSTONE Olomoucko 50.0 10 11 39 40
Alexandr Novák CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 23 28 51
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 UNL HKR 19. 9. 2021 40 64 72 136 8 30 35 41 30 39/82 47.6 14/43 32.6 16/21 76.2 20 48 68 27 15 31 32 32 143
1 BRN USK 6. 10. 2021 40 90 99 189 9 45 50 46 48 45/83 54.2 25/55 45.5 24/34 70.6 25 47 72 46 10 28 38 38 216
1 OLO JHR 17. 9. 2021 40 100 92 192 8 52 47 52 41 59/97 60.8 16/54 29.6 26/41 63.4 20 59 79 32 11 23 39 39 208
1 KOL NBK 18. 9. 2021 40 86 91 177 5 46 43 42 46 45/78 57.7 20/56 35.7 27/42 64.3 22 51 73 26 16 21 44 44 190
1 PCE OPA 11. 1. 2022 40 85 73 158 12 40 35 45 38 42/79 53.2 16/49 32.7 26/40 65.0 18 57 75 42 12 22 43 43 185
1 DEC OVA 18. 9. 2021 40 70 73 143 3 38 40 40 25 38/75 50.7 15/52 28.8 22/38 57.9 27 56 83 21 15 35 43 44 138
2 UNL OVA 22. 9. 2021 40 86 72 158 14 46 40 38 34 39/89 43.8 21/50 42.0 17/25 68.0 26 54 80 32 13 20 33 33 180
2 PCE DEC 22. 9. 2021 40 97 73 170 24 52 40 36 42 43/88 48.9 19/51 37.3 27/43 62.8 20 67 87 48 19 29 43 43 210
2 NBK OPA 22. 9. 2021 45 91 89 180 2 42 46 48 28 45/97 46.4 20/66 30.3 30/40 75.0 43 58 101 35 12 24 44 44 200
2 OLO KOL 22. 9. 2021 40 87 98 185 11 50 57 36 42 47/96 49.0 20/49 40.8 31/39 79.5 25 55 80 40 9 14 43 43 210
2 BRN JHR 22. 9. 2021 40 110 83 193 27 43 51 51 48 54/107 50.5 20/65 30.8 25/35 71.4 36 67 103 46 16 26 42 42 235
2 HKR USK 22. 9. 2021 40 95 102 197 7 50 55 49 43 48/87 55.2 20/46 43.5 41/62 66.1 26 50 76 29 14 24 50 50 212
3 USK UNL 25. 9. 2021 40 91 65 156 26 40 43 39 34 44/91 48.4 10/49 20.4 38/57 66.7 28 64 92 24 9 16 43 43 164
3 JHR HKR 25. 9. 2021 40 75 82 157 7 38 45 42 32 46/88 52.3 15/58 25.9 20/36 55.6 23 63 86 32 14 26 41 41 170
3 KOL BRN 25. 9. 2021 40 80 89 169 9 49 43 31 46 45/96 46.9 15/50 30.0 34/57 59.6 21 74 95 23 8 16 46 47 173
3 OPA OLO 25. 9. 2021 40 101 93 194 8 49 47 50 48 49/78 62.8 20/57 35.1 36/54 66.7 22 52 74 44 15 22 41 41 223
3 DEC NBK 25. 9. 2021 40 74 92 166 18 42 45 44 35 42/81 51.9 21/54 38.9 19/34 55.9 23 54 77 32 20 34 42 42 180
3 OVA PCE 25. 9. 2021 40 78 85 163 7 43 45 40 35 43/71 60.6 16/51 31.4 29/41 70.7 18 52 70 34 9 26 39 40 171
4 PCE UNL 17. 11. 2021 40 76 80 156 4 31 42 42 41 48/87 55.2 11/50 22.0 27/37 73.0 23 58 81 37 11 21 43 43 180
4 NBK OVA 29. 9. 2021 40 115 59 174 56 42 44 49 39 43/68 63.2 23/53 43.4 19/27 70.4 22 38 60 43 26 42 33 34 202
4 OLO DEC 29. 9. 2021 40 84 85 169 1 42 52 37 38 52/95 54.7 7/35 20.0 44/57 77.2 24 53 77 33 12 28 48 49 187
4 BRN OPA 29. 9. 2021 40 78 84 162 6 48 36 35 43 45/84 53.6 15/52 28.8 27/38 71.1 22 57 79 45 23 31 41 41 197
4 HKR KOL 29. 9. 2021 40 87 81 168 6 32 52 47 37 36/74 48.6 24/65 36.9 24/32 75.0 17 63 80 44 9 17 36 36 196
4 USK JHR 29. 9. 2021 40 86 75 161 11 42 43 39 37 38/75 50.7 17/61 27.9 34/50 68.0 28 58 86 28 14 30 44 44 170
5 JHR UNL 2. 10. 2021 40 68 97 165 29 42 48 39 36 47/88 53.4 17/52 32.7 20/26 76.9 21 58 79 39 14 24 30 30 201
5 KOL USK 2. 10. 2021 40 95 88 183 7 52 39 51 41 53/84 63.1 16/46 34.8 29/37 78.4 18 45 63 25 11 23 41 41 191
5 OPA HKR 2. 10. 2021 40 112 59 171 53 38 47 40 46 49/88 55.7 19/63 30.2 16/21 76.2 22 64 86 40 24 33 34 35 205
5 DEC BRN 2. 10. 2021 40 63 79 142 16 36 36 36 34 39/86 45.3 13/44 29.5 25/46 54.3 29 61 90 32 12 31 44 44 152
5 OVA OLO 2. 10. 2021 40 86 81 167 5 44 30 39 54 35/71 49.3 23/54 42.6 28/41 68.3 24 49 73 36 15 24 40 40 189
5 PCE NBK 2. 10. 2021 40 65 102 167 37 41 45 37 44 39/79 49.4 21/55 38.2 26/36 72.2 26 54 80 41 13 26 41 41 195
6 NBK UNL 9. 10. 2021 40 101 74 175 27 45 26 58 46 48/85 56.5 19/55 34.5 22/31 71.0 22 54 76 41 13 20 38 38 207
6 OLO PCE 6. 10. 2021 40 55 79 134 24 41 31 31 31 39/82 47.6 10/43 23.3 26/46 56.5 29 53 82 21 14 35 40 41 117
6 BRN OVA 9. 10. 2021 40 87 82 169 5 58 31 40 40 47/89 52.8 16/48 33.3 27/36 75.0 21 56 77 48 15 25 38 38 204
6 DEC HKR 9. 10. 2021 40 68 82 150 14 27 35 48 40 35/81 43.2 16/56 28.6 32/42 76.2 29 62 91 23 18 25 41 41 165
6 OPA USK 9. 10. 2021 40 80 73 153 7 33 39 33 48 40/84 47.6 13/64 20.3 34/51 66.7 45 54 99 31 13 27 41 41 162
6 JHR KOL 9. 10. 2021 40 79 84 163 5 31 42 52 38 50/91 54.9 16/51 31.4 15/25 60.0 22 58 80 43 11 25 34 34 183
7 KOL UNL 13. 10. 2021 40 84 104 188 20 43 47 55 43 56/93 60.2 19/46 41.3 19/26 73.1 14 52 66 32 12 19 30 30 210
7 OPA JHR 6. 10. 2021 40 95 71 166 24 45 43 42 36 53/101 52.5 14/54 25.9 18/27 66.7 32 61 93 34 16 25 34 34 191
7 DEC USK 13. 10. 2021 40 80 89 169 9 38 38 48 45 47/95 49.5 12/56 21.4 39/54 72.2 35 62 97 24 11 30 48 49 172
7 OVA HKR 13. 10. 2021 40 82 73 155 9 44 42 31 38 42/71 59.2 15/52 28.8 26/36 72.2 17 54 71 31 12 27 41 41 166
7 PCE BRN 13. 10. 2021 40 87 82 169 5 40 41 39 49 30/66 45.5 19/50 38.0 52/64 81.3 15 55 70 42 12 25 45 45 190
7 NBK OLO 17. 11. 2021 40 96 63 159 33 50 30 30 49 38/84 45.2 17/43 39.5 32/46 69.6 24 50 74 31 21 34 46 46 164
8 UNL OLO 17. 10. 2021 40 92 59 151 33 51 29 33 38 39/98 39.8 15/44 34.1 28/35 80.0 29 61 90 32 13 24 33 33 180
8 BRN NBK 16. 10. 2021 40 70 88 158 18 34 45 39 40 39/84 46.4 15/55 27.3 35/43 81.4 34 49 83 38 19 31 44 44 181
8 HKR PCE 16. 10. 2021 40 92 96 188 4 49 47 50 42 40/75 53.3 25/57 43.9 33/42 78.6 24 49 73 55 12 27 38 38 230
8 USK OVA 16. 10. 2021 40 92 78 170 14 42 44 40 44 40/74 54.1 13/65 20.0 51/67 76.1 26 66 92 24 14 29 57 57 171
8 JHR DEC 16. 10. 2021 40 66 94 160 28 21 46 50 43 47/97 48.5 14/50 28.0 24/34 70.6 27 62 89 39 19 36 38 38 183
8 KOL OPA 16. 10. 2021 40 92 81 173 11 41 58 30 44 31/71 43.7 28/72 38.9 27/35 77.1 27 57 84 32 12 20 36 37 190
9 OPA UNL 23. 10. 2021 40 80 67 147 13 39 39 36 33 42/83 50.6 15/51 29.4 18/22 81.8 27 50 77 30 16 25 30 30 167
9 DEC KOL 23. 10. 2021 40 91 97 188 6 50 45 48 45 39/74 52.7 26/72 36.1 32/44 72.7 28 56 84 36 7 15 44 44 195
9 OVA JHR 23. 10. 2021 40 98 81 179 17 61 48 35 35 47/78 60.3 17/51 33.3 34/43 79.1 24 46 70 36 16 30 42 42 199
9 PCE USK 23. 10. 2021 40 87 100 187 13 54 40 47 46 42/80 52.5 20/53 37.7 43/56 76.8 18 59 77 43 16 27 52 52 218
9 NBK HKR 23. 10. 2021 40 91 70 161 21 47 36 47 31 41/80 51.3 21/61 34.4 16/26 61.5 21 59 80 44 20 31 27 27 190
9 OLO BRN 20. 10. 2021 40 56 61 117 5 28 28 33 28 29/67 43.3 7/39 17.9 38/50 76.0 17 56 73 21 14 32 46 46 117
10 BRN UNL 30. 10. 2021 40 85 77 162 8 46 40 40 36 43/77 55.8 15/48 31.3 31/38 81.6 20 49 69 39 9 20 38 38 190
10 HKR OLO 30. 10. 2021 40 105 77 182 28 45 42 47 48 46/81 56.8 21/59 35.6 27/41 65.9 26 54 80 53 17 29 37 38 219
10 USK NBK 30. 10. 2021 40 78 104 182 26 49 43 41 49 50/93 53.8 15/61 24.6 37/56 66.1 38 60 98 27 13 24 47 47 196
10 JHR PCE 30. 10. 2021 40 92 90 182 2 34 53 46 49 52/89 58.4 19/60 31.7 21/29 72.4 27 52 79 37 16 34 42 43 208
10 KOL OVA 30. 10. 2021 40 105 81 186 24 43 50 49 44 43/75 57.3 23/58 39.7 31/50 62.0 21 52 73 38 11 22 43 44 201
10 OPA DEC 30. 10. 2021 40 92 64 156 28 41 29 48 38 42/77 54.5 13/55 23.6 33/42 78.6 24 56 80 34 13 35 45 46 166
11 DEC UNL 27. 10. 2021 40 83 67 150 16 51 33 30 36 48/88 54.5 12/34 35.3 18/26 69.2 12 52 64 25 22 34 36 36 165
11 OVA OPA 2. 11. 2021 40 68 85 153 17 48 34 43 28 38/74 51.4 16/57 28.1 29/51 56.9 28 57 85 41 14 24 43 43 173
11 PCE KOL 8. 12. 2021 40 90 86 176 4 33 49 42 52 38/66 57.6 26/69 37.7 22/32 68.8 20 52 72 47 12 20 36 36 207
11 NBK JHR 3. 11. 2021 40 116 75 191 41 43 44 54 50 49/90 54.4 24/59 40.7 21/35 60.0 40 41 81 38 21 34 38 38 215
11 OLO USK 3. 11. 2021 40 85 104 189 19 44 51 41 53 53/87 60.9 15/50 30.0 38/54 70.4 25 56 81 38 10 27 50 50 206
11 BRN HKR 16. 11. 2021 40 92 76 168 16 45 35 38 50 53/82 64.6 12/43 27.9 26/42 61.9 13 50 63 46 18 28 36 37 190
12 HKR UNL 2. 1. 2022 40 85 73 158 12 37 44 40 37 46/79 58.2 16/58 27.6 18/24 75.0 22 54 76 31 18 24 32 32 181
12 USK BRN 6. 11. 2021 40 82 86 168 4 44 43 38 43 37/77 48.1 19/53 35.8 37/59 62.7 26 54 80 25 10 31 54 54 159
12 JHR OLO 6. 11. 2021 40 82 77 159 5 34 42 49 34 49/96 51.0 13/58 22.4 22/36 61.1 42 54 96 36 20 29 37 37 175
12 NBK KOL 6. 11. 2021 40 108 93 201 15 53 47 50 51 43/78 55.1 28/68 41.2 31/39 79.5 21 59 80 31 12 16 41 41 225
12 OPA PCE 6. 11. 2021 40 92 65 157 27 38 33 44 42 37/64 57.8 21/61 34.4 20/31 64.5 22 46 68 38 13 26 38 38 165
12 OVA DEC 6. 11. 2021 40 86 73 159 13 40 44 31 44 38/71 53.5 17/49 34.7 32/43 74.4 26 44 70 29 16 25 45 45 176
13 OVA UNL 13. 11. 2021 40 87 75 162 12 43 45 41 33 44/86 51.2 17/45 37.8 23/34 67.6 15 59 74 35 14 25 38 38 184
13 DEC PCE 13. 11. 2021 40 79 87 166 8 35 51 41 39 41/72 56.9 18/45 40.0 30/46 65.2 15 47 62 36 11 26 46 47 170
13 OPA NBK 13. 11. 2021 40 100 98 198 2 37 52 56 53 43/76 56.6 25/55 45.5 37/44 84.1 21 42 63 39 11 20 45 45 224
13 KOL OLO 13. 11. 2021 45 102 94 196 8 42 49 41 40 35/82 42.7 30/78 38.5 36/53 67.9 30 72 102 31 14 24 46 46 213
13 JHR BRN 13. 11. 2021 40 84 92 176 8 48 58 37 33 47/84 56.0 14/43 32.6 40/54 74.1 20 50 70 28 11 23 46 47 186
13 USK HKR 13. 11. 2021 40 104 89 193 15 56 46 44 47 44/63 69.8 28/71 39.4 21/31 67.7 16 48 64 39 16 29 31 31 218
14 UNL USK 21. 11. 2021 40 102 94 196 8 60 50 40 46 52/75 69.3 19/50 38.0 35/45 77.8 14 44 58 23 7 18 36 36 201
14 HKR JHR 20. 11. 2021 40 102 85 187 17 49 41 47 50 42/79 53.2 27/56 48.2 22/33 66.7 31 42 73 30 12 37 30 30 188
14 BRN KOL 20. 11. 2021 40 94 84 178 10 41 52 49 36 46/84 54.8 18/56 32.1 32/40 80.0 20 59 79 42 6 18 44 45 202
14 OLO OPA 20. 11. 2021 40 79 74 153 5 40 40 30 43 39/73 53.4 15/67 22.4 30/51 58.8 31 67 98 34 17 28 46 46 158
14 NBK DEC 29. 12. 2021 40 96 89 185 7 50 48 36 51 45/79 57.0 19/53 35.8 38/55 69.1 21 55 76 33 8 18 52 52 192
14 PCE OVA 19. 11. 2021 40 101 82 183 19 50 37 45 51 44/83 53.0 20/56 35.7 35/53 66.0 28 56 84 50 12 26 51 53 210
15 UNL PCE 2. 12. 2021 40 86 76 162 10 36 46 47 33 35/68 51.5 21/51 41.2 29/50 58.0 13 58 71 35 15 33 42 42 174
15 OVA NBK 20. 10. 2021 40 75 101 176 26 56 47 42 31 38/70 54.3 22/58 37.9 34/44 77.3 19 52 71 34 25 36 41 43 196
15 DEC OLO 2. 12. 2021 40 74 63 137 11 40 35 28 34 39/83 47.0 11/43 25.6 26/39 66.7 24 57 81 34 13 25 39 39 154
15 OPA BRN 8. 12. 2021 40 86 64 150 22 42 27 47 34 37/81 45.7 16/45 35.6 28/36 77.8 11 64 75 26 10 21 41 41 164
15 KOL HKR 2. 12. 2021 40 86 68 154 18 25 28 49 52 39/78 50.0 17/63 27.0 25/35 71.4 27 58 85 24 17 26 35 37 162
15 JHR USK 2. 12. 2021 40 75 98 173 23 50 47 51 25 42/89 47.2 17/52 32.7 38/56 67.9 20 68 88 34 12 26 44 44 188
16 UNL JHR 5. 12. 2021 40 97 78 175 19 46 50 33 46 45/88 51.1 18/48 37.5 31/41 75.6 34 43 77 23 16 33 39 39 170
16 USK KOL 5. 12. 2021 40 97 93 190 4 55 42 38 55 45/90 50.0 23/63 36.5 31/46 67.4 33 61 94 36 8 19 44 44 213
16 HKR OPA 5. 12. 2021 40 77 101 178 24 40 52 36 50 46/83 55.4 20/52 38.5 26/36 72.2 28 47 75 39 14 24 42 42 202
16 BRN DEC 5. 12. 2021 45 95 96 191 1 44 44 46 40 51/95 53.7 17/61 27.9 38/64 59.4 22 73 95 40 18 28 55 55 208
16 OLO OVA 5. 12. 2021 40 71 87 158 16 37 54 38 29 42/78 53.8 14/54 25.9 32/50 64.0 24 60 84 38 15 30 44 44 176
16 NBK PCE 4. 12. 2021 40 99 78 177 21 53 40 37 47 40/78 51.3 20/59 33.9 37/50 74.0 33 48 81 36 13 19 41 41 201
17 UNL NBK 9. 12. 2021 40 78 96 174 18 38 47 39 50 46/86 53.5 20/54 37.0 22/31 71.0 32 43 75 34 7 22 37 37 186
17 PCE OLO 11. 12. 2021 40 91 60 151 31 30 42 35 44 30/63 47.6 18/55 32.7 37/44 84.1 24 48 72 44 11 29 45 46 172
17 OVA BRN 11. 12. 2021 40 72 85 157 13 38 32 39 48 44/85 51.8 14/48 29.2 27/46 58.7 32 53 85 32 14 29 39 40 169
17 HKR DEC 11. 12. 2021 40 87 79 166 8 43 36 36 51 44/77 57.1 17/56 30.4 27/41 65.9 21 59 80 23 18 31 42 44 173
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      USK Praha
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      GEOSAN Kolín
      5
      ERA Basketball Nymburk

      Doskoky

      4
      GEOSAN Kolín

      Asistence

      1.
      Královští sokoli
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      Královští sokoli
      4
      BK ARMEX Děčín
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Užitečnost

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      NH Ostrava
      3
      GEOSAN Kolín
      4
      BK Pardubice
      5
      ERA Basketball Nymburk

      Bloky

      2
      BK ARMEX Děčín
      3
      BK Pardubice
      5
      BK REDSTONE Olomoucko

      Kooperativa faktor

      2
      BK ARMEX Děčín
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      GBA Fio banka J. Hradec
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      BK Pardubice
      4
      BK Opava
      5
      GBA Fio banka J. Hradec

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      GBA Fio banka J. Hradec
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      USK Praha
      4
      USK Praha
      5
      ERA Basketball Nymburk

      Proměněné trestné hody

      1.
      GEOSAN Kolín
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      BK REDSTONE Olomoucko
      4
      Královští sokoli
      5
      BK REDSTONE Olomoucko
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Adam Číž GEOSAN Kolín 37 KOL - BRN (80 : 89)
      2. Kyle Mangas USK Praha 37 PCE - USK (87 : 100)
      3. Adam Číž GEOSAN Kolín 35 KOL - OLO (102 : 94)
      4. Filip Novotný GEOSAN Kolín 33 DEC - KOL (91 : 97)
      5. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 32 NBK - KOL (108 : 93)
      6. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 31 OPA - NBK (100 : 98)
      7. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 31 OVA - DEC (86 : 73)
      8. Nathaniel West USK Praha 31 OVA - USK (75 : 79)
      9. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 30 OLO - DEC (84 : 85)
      10. Nathaniel West USK Praha 30 PCE - USK (87 : 100)
      11. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 30 OLO - DEC (84 : 85)
      12. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - PCE (86 : 76)
      13. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 30 OPA - NBK (100 : 98)
      14. Jakub Šiřina BK Opava 30 OPA - NBK (100 : 98)
      15. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 30 OLO - JHR (100 : 92)
      16. Petr Šafarčík BK Pardubice 29 JHR - PCE (92 : 90)
      17. Tomáš Kyzlink USK Praha 29 HKR - USK (95 : 102)
      18. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 29 HKR - UNL (85 : 73)
      19. Adam Číž GEOSAN Kolín 29 OPA - KOL (89 : 94)
      20. Adam Číž GEOSAN Kolín 29 USK - KOL (97 : 93)
      21. Nikola Pešaković Královští sokoli 28 DEC - HKR (68 : 82)
      22. Filip Novotný GBA Fio banka J. Hradec 28 DEC - JHR (95 : 84)
      23. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 28 DEC - OVA (70 : 73)
      24. Ozren Pavlović Královští sokoli 28 NBK - HKR (91 : 70)
      25. Adam Číž GEOSAN Kolín 28 KOL - OPA (92 : 81)
      26. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 28 PCE - UNL (76 : 80)
      27. Nathaniel West USK Praha 28 OLO - USK (85 : 104)
      28. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 28 OPA - UNL (80 : 67)
      29. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 28 USK - JHR (86 : 75)
      30. Tomáš Kyzlink USK Praha 28 USK - KOL (97 : 93)
      31. Jakub Šiřina BK Opava 28 OPA - KOL (89 : 94)
      32. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 27 USK - NBK (78 : 104)
      33. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 27 DEC - KOL (91 : 97)
      34. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 27 OLO - KOL (87 : 98)
      35. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 27 HKR - DEC (87 : 79)
      36. Luděk Jurečka BK Opava 27 OPA - DEC (92 : 64)
      37. Tomáš Vyoral BK Pardubice 27 PCE - OPA (85 : 73)
      38. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 27 UNL - KOL (76 : 88)
      39. Kyle Mangas USK Praha 27 BRN - USK (90 : 99)
      40. Adam Číž GEOSAN Kolín 27 KOL - HKR (86 : 68)
      41. Kyle Mangas USK Praha 26 KOL - USK (95 : 88)
      42. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 26 KOL - DEC (72 : 91)
      43. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 26 JHR - OLO (82 : 77)
      44. David Pekárek BK Pardubice 26 PCE - BRN (87 : 82)
      45. Adam Číž GEOSAN Kolín 26 KOL - NBK (86 : 91)
      46. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 26 OPA - OLO (101 : 93)
      47. Dantez Walton BK Pardubice 26 NBK - PCE (99 : 78)
      48. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 26 JHR - HKR (75 : 82)
      49. Tomáš Kyzlink USK Praha 26 UNL - USK (102 : 94)
      50. Nikola Pešaković Královští sokoli 26 USK - HKR (104 : 89)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Mattias Markusson BK Opava 19 OPA - OLO (101 : 93)
      2. Mattias Markusson BK Opava 19 USK - OPA (65 : 74)
      3. Mattias Markusson BK Opava 19 NBK - OPA (91 : 89)
      4. Mattias Markusson BK Opava 18 OPA - JHR (95 : 71)
      5. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 18 OVA - KOL (80 : 85)
      6. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 16 OLO - UNL (61 : 73)
      7. Alexandar Radukič NH Ostrava 16 JHR - OVA (84 : 93)
      8. Petr Bohačík NH Ostrava 16 OVA - OLO (86 : 81)
      9. Mattias Markusson BK Opava 16 UNL - OPA (78 : 65)
      10. Mattias Markusson BK Opava 16 OPA - HKR (112 : 59)
      11. Mattias Markusson BK Opava 15 OPA - BRN (86 : 64)
      12. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 15 USK - KOL (97 : 93)
      13. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - DEC (84 : 85)
      14. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 15 JHR - PCE (92 : 90)
      15. Mattias Markusson BK Opava 15 OPA - USK (80 : 73)
      16. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - USK (85 : 104)
      17. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - JHR (100 : 92)
      18. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 15 OLO - KOL (87 : 98)
      19. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 15 HKR - KOL (87 : 81)
      20. Mattias Markusson BK Opava 15 OLO - OPA (79 : 74)
      21. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 15 UNL - KOL (76 : 88)
      22. Alexandar Radukič NH Ostrava 14 OVA - JHR (98 : 81)
      23. Alexandar Radukič NH Ostrava 14 OLO - OVA (71 : 87)
      24. Alexandar Radukič NH Ostrava 14 OVA - KOL (80 : 85)
      25. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 14 OLO - KOL (87 : 98)
      26. Jakub Slavík BK Opava 14 OPA - USK (80 : 73)
      27. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 14 KOL - OLO (102 : 94)
      28. Mattias Markusson BK Opava 14 HKR - OPA (77 : 101)
      29. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 14 OVA - OLO (86 : 81)
      30. Dantez Walton BK Pardubice 14 OLO - PCE (55 : 79)
      31. Alexandar Radukič NH Ostrava 14 HKR - OVA (87 : 76)
      32. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - OVA (86 : 72)
      33. Jan Štěrba USK Praha 13 OVA - USK (75 : 79)
      34. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - USK (102 : 94)
      35. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 13 JHR - KOL (79 : 84)
      36. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 13 KOL - DEC (72 : 91)
      37. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 13 KOL - BRN (80 : 89)
      38. Jan Štěrba USK Praha 13 PCE - USK (87 : 100)
      39. Alexandar Radukič NH Ostrava 13 OPA - OVA (80 : 68)
      40. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 13 JHR - DEC (66 : 94)
      41. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 13 OLO - KOL (87 : 98)
      42. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - PCE (55 : 79)
      43. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 12 USK - UNL (91 : 65)
      44. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 12 DEC - OVA (70 : 73)
      45. Jiří Jelínek GEOSAN Kolín 12 NBK - KOL (108 : 93)
      46. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 12 BRN - JHR (110 : 83)
      47. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 12 PCE - NBK (65 : 102)
      48. Kyle Mangas USK Praha 12 BRN - USK (90 : 99)
      49. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - DEC (84 : 85)
      50. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 12 JHR - OLO (82 : 77)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Peda Stamenkovic Královští sokoli 15 PCE - HKR (82 : 85)
      2. Adam Číž GEOSAN Kolín 14 USK - KOL (97 : 93)
      3. Peda Stamenkovic Královští sokoli 14 OLO - HKR (71 : 73)
      4. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 13 DEC - JHR (95 : 84)
      5. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 13 JHR - UNL (68 : 97)
      6. Adam Číž GEOSAN Kolín 12 BRN - KOL (94 : 84)
      7. Radovan Kouřil BK Opava 12 JHR - OPA (69 : 103)
      8. Peda Stamenkovic Královští sokoli 12 HKR - PCE (92 : 96)
      9. Adam Číž GEOSAN Kolín 12 DEC - KOL (91 : 97)
      10. Tomáš Vyoral BK Pardubice 12 HKR - PCE (92 : 96)
      11. Colbey Ross ERA Basketball Nymburk 12 NBK - USK (97 : 71)
      12. Peda Stamenkovic Královští sokoli 12 HKR - OVA (87 : 76)
      13. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - KOL (87 : 98)
      14. Jakub Šiřina BK Opava 11 PCE - OPA (85 : 73)
      15. Tomáš Vyoral BK Pardubice 11 PCE - OVA (101 : 82)
      16. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 11 PCE - UNL (76 : 80)
      17. Jakub Šiřina BK Opava 11 BRN - OPA (78 : 84)
      18. Peda Stamenkovic Královští sokoli 11 HKR - KOL (87 : 81)
      19. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 10 USK - DEC (74 : 92)
      20. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 10 DEC - OPA (88 : 65)
      21. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 10 JHR - DEC (66 : 94)
      22. Jakub Šiřina BK Opava 10 OPA - HKR (112 : 59)
      23. Tomáš Vyoral BK Pardubice 10 PCE - KOL (102 : 82)
      24. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - OVA (86 : 72)
      25. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - PCE (86 : 76)
      26. Roman Marko Basket Brno 10 DEC - BRN (63 : 79)
      27. Adam Číž GEOSAN Kolín 10 JHR - KOL (79 : 84)
      28. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 10 NBK - UNL (101 : 74)
      29. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 10 OVA - DEC (86 : 73)
      30. Tomáš Vyoral BK Pardubice 10 PCE - DEC (97 : 73)
      31. Peda Stamenkovic Královští sokoli 10 USK - HKR (104 : 89)
      32. Viktor Půlpán Basket Brno 9 BRN - USK (90 : 99)
      33. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 9 DEC - OLO (74 : 63)
      34. Tomáš Vyoral BK Pardubice 9 OVA - PCE (78 : 85)
      35. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 9 DEC - USK (80 : 89)
      36. Martin Gniadek BK Opava 9 OPA - DEC (92 : 64)
      37. Petr Šafarčík BK Pardubice 9 PCE - OLO (91 : 60)
      38. Tomáš Vyoral BK Pardubice 9 BRN - PCE (82 : 67)
      39. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 9 UNL - NBK (78 : 96)
      40. Viktor Půlpán Basket Brno 9 BRN - UNL (85 : 77)
      41. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 9 NBK - DEC (96 : 89)
      42. Adam Číž GEOSAN Kolín 9 KOL - OVA (105 : 81)
      43. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 9 NBK - OVA (115 : 59)
      44. Jahmal Jones SLUNETA Ústí nad Labem 9 BRN - UNL (85 : 77)
      45. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 9 KOL - UNL (84 : 104)
      46. Peda Stamenkovic Královští sokoli 9 HKR - NBK (65 : 98)
      47. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 9 OLO - OVA (71 : 87)
      48. Roman Marko Basket Brno 9 BRN - OPA (78 : 84)
      49. Tomáš Vyoral BK Pardubice 9 PCE - USK (87 : 100)
      50. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - NBK (90 : 126)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 46 PCE - UNL (76 : 80)
      2. Emmanuel Ubilla NH Ostrava 44 OVA - DEC (86 : 73)
      3. Adam Číž GEOSAN Kolín 43 KOL - OLO (102 : 94)
      4. Petr Šafarčík BK Pardubice 42 JHR - PCE (92 : 90)
      5. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 40 OPA - NBK (100 : 98)
      6. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 39 UNL - DEC (77 : 73)
      7. Jakub Šiřina BK Opava 39 OPA - NBK (100 : 98)
      8. Vojtěch Hruban ERA Basketball Nymburk 39 NBK - KOL (108 : 93)
      9. Kyle Mangas USK Praha 39 PCE - USK (87 : 100)
      10. Kyle Mangas USK Praha 38 BRN - USK (90 : 99)
      11. Mattias Markusson BK Opava 38 OPA - USK (80 : 73)
      12. Tomáš Vyoral BK Pardubice 38 PCE - OPA (85 : 73)
      13. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 37 OLO - DEC (84 : 85)
      14. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 37 KOL - UNL (84 : 104)
      15. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 37 DEC - OVA (70 : 73)
      16. Mattias Markusson BK Opava 37 HKR - OPA (77 : 101)
      17. Colbey Ross ERA Basketball Nymburk 37 NBK - USK (97 : 71)
      18. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 37 DEC - UNL (83 : 67)
      19. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 36 OLO - DEC (84 : 85)
      20. Mattias Markusson BK Opava 36 USK - OPA (65 : 74)
      21. Adam Číž GEOSAN Kolín 36 OPA - KOL (89 : 94)
      22. Mattias Markusson BK Opava 36 NBK - OPA (91 : 89)
      23. Jan Štěrba USK Praha 36 USK - PCE (81 : 90)
      24. Alexandar Radukič NH Ostrava 36 OLO - OVA (71 : 87)
      25. Lukáš Palyza ERA Basketball Nymburk 35 OPA - NBK (100 : 98)
      26. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 35 USK - JHR (86 : 75)
      27. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 35 HKR - UNL (85 : 73)
      28. Torin Damon Dorn jr GBA Fio banka J. Hradec 35 JHR - HKR (75 : 82)
      29. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 35 JHR - KOL (79 : 84)
      30. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 35 UNL - USK (102 : 94)
      31. Tomáš Vyoral BK Pardubice 35 BRN - PCE (82 : 67)
      32. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 35 OPA - UNL (80 : 67)
      33. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 34 JHR - DEC (66 : 94)
      34. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 34 OPA - OLO (101 : 93)
      35. Tomáš Vyoral BK Pardubice 34 OVA - PCE (78 : 85)
      36. Jerrick Harding ERA Basketball Nymburk 34 JHR - NBK (89 : 112)
      37. Alexandar Radukič NH Ostrava 34 OVA - JHR (98 : 81)
      38. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - KOL (87 : 98)
      39. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 34 OLO - JHR (100 : 92)
      40. Adam Číž GEOSAN Kolín 33 USK - KOL (97 : 93)
      41. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 33 JHR - UNL (68 : 97)
      42. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 33 OVA - KOL (80 : 85)
      43. Mattias Markusson BK Opava 33 OPA - OLO (101 : 93)
      44. David Pekárek BK Pardubice 33 PCE - BRN (87 : 82)
      45. Kyle Mangas USK Praha 33 UNL - USK (102 : 94)
      46. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 33 UNL - PCE (86 : 76)
      47. Adam Číž GEOSAN Kolín 33 KOL - OPA (92 : 81)
      48. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 33 UNL - BRN (77 : 82)
      49. Kyle Mangas USK Praha 32 JHR - USK (75 : 98)
      50. Arsenije Vučkovič BK REDSTONE Olomoucko 32 OLO - DEC (84 : 85)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Mattias Markusson BK Opava 6 USK - OPA (65 : 74)
      2. Petr Šafarčík BK Pardubice 4 JHR - PCE (92 : 90)
      3. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 4 UNL - OLO (92 : 59)
      4. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 4 NBK - USK (97 : 71)
      5. Mattias Markusson BK Opava 4 OPA - BRN (86 : 64)
      6. Hunter Mickelson Basket Brno 4 NBK - BRN (88 : 76)
      7. Brett Prahl BK ARMEX Děčín 4 DEC - UNL (83 : 67)
      8. Dominik Heinzl NH Ostrava 4 OVA - BRN (72 : 85)
      9. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 4 OLO - DEC (84 : 85)
      10. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 3 KOL - NBK (86 : 91)
      11. Peter Sedmák Královští sokoli 3 OLO - HKR (71 : 73)
      12. Phil Henry BK Pardubice 3 JHR - PCE (92 : 90)
      13. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - OLO (92 : 59)
      14. Kaleb Alejandro Joseph SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - BRN (77 : 82)
      15. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 USK - JHR (86 : 75)
      16. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 3 JHR - UNL (68 : 97)
      17. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 3 DEC - USK (80 : 89)
      18. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 BRN - JHR (110 : 83)
      19. Mattias Markusson BK Opava 3 OVA - OPA (68 : 85)
      20. Jan Štěrba USK Praha 3 USK - OLO (79 : 81)
      21. Mattias Markusson BK Opava 3 OPA - DEC (92 : 64)
      22. Hunter Mickelson Basket Brno 3 BRN - OVA (87 : 82)
      23. William Javonta Brown GBA Fio banka J. Hradec 3 JHR - NBK (89 : 112)
      24. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - BRN (56 : 61)
      25. Chimobi Ahinze Ikegwuruka GBA Fio banka J. Hradec 3 JHR - UNL (68 : 97)
      26. Kenneth Anthony Carpenter BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - JHR (100 : 92)
      27. Ozren Pavlović Královští sokoli 3 HKR - KOL (87 : 81)
      28. Peda Stamenkovic Královští sokoli 3 HKR - OVA (87 : 76)
      29. Ian Michael Steere GBA Fio banka J. Hradec 3 JHR - HKR (75 : 82)
      30. Jakub Nečas Basket Brno 3 BRN - OLO (85 : 76)
      31. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 3 JHR - OVA (84 : 93)
      32. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 3 NBK - UNL (101 : 74)
      33. Phil Henry BK Pardubice 2 HKR - PCE (92 : 96)
      34. Kamil Švrdlík BK Pardubice 2 PCE - NBK (65 : 102)
      35. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 2 OPA - UNL (80 : 67)
      36. František Fuxa USK Praha 2 PCE - USK (87 : 100)
      37. Hunter Mickelson Basket Brno 2 BRN - JHR (110 : 83)
      38. Lukáš Stegbauer GBA Fio banka J. Hradec 2 OPA - JHR (95 : 71)
      39. Damonte Dodd BK ARMEX Děčín 2 DEC - BRN (63 : 79)
      40. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 2 PCE - DEC (97 : 73)
      41. Mattias Markusson BK Opava 2 NBK - OPA (91 : 89)
      42. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 2 NBK - HKR (91 : 70)
      43. Dalibor Fait SLUNETA Ústí nad Labem 2 DEC - UNL (83 : 67)
      44. Kamil Švrdlík BK Pardubice 2 JHR - PCE (92 : 90)
      45. Cameron James Gregory GBA Fio banka J. Hradec 2 JHR - PCE (92 : 90)
      46. Kamil Švrdlík BK Pardubice 2 OVA - PCE (78 : 85)
      47. Mattias Markusson BK Opava 2 OPA - JHR (95 : 71)
      48. Šimon Puršl Basket Brno 2 BRN - UNL (85 : 77)
      49. Jakub Nečas Basket Brno 2 BRN - NBK (70 : 88)
      50. Hunter Mickelson Basket Brno 2 BRN - USK (90 : 99)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Mattias Markusson BK Opava 24 USK - OPA (65 : 74)
      2. Craig Owen Osaikhwuwuomwan BK ARMEX Děčín 20 DEC - OPA (88 : 65)
      3. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 19 UNL - OLO (92 : 59)
      4. Mattias Markusson BK Opava 19 OLO - OPA (79 : 74)
      5. Mattias Markusson BK Opava 18 HKR - OPA (77 : 101)
      6. Mattias Markusson BK Opava 17 OPA - HKR (112 : 59)
      7. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 15 DEC - OPA (88 : 65)
      8. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 15 NBK - OVA (115 : 59)
      9. Ondřej Šiška BK ARMEX Děčín 15 BRN - DEC (95 : 96)
      10. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 15 PCE - NBK (65 : 102)
      11. Mattias Markusson BK Opava 15 OVA - OPA (68 : 85)
      12. Hunter Mickelson Basket Brno 14 BRN - OVA (87 : 82)
      13. William Javonta Brown GBA Fio banka J. Hradec 14 PCE - JHR (86 : 74)
      14. Peda Stamenkovic Královští sokoli 14 HKR - OVA (87 : 76)
      15. Mattias Markusson BK Opava 14 OPA - DEC (92 : 64)
      16. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 14 JHR - UNL (68 : 97)
      17. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 14 NBK - UNL (101 : 74)
      18. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - OPA (78 : 65)
      19. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 13 UNL - NBK (78 : 96)
      20. Mattias Markusson BK Opava 13 OPA - USK (80 : 73)
      21. Mattias Markusson BK Opava 13 OPA - JHR (95 : 71)
      22. Hunter Mickelson Basket Brno 13 BRN - OLO (85 : 76)
      23. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 13 KOL - NBK (86 : 91)
      24. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - BRN (56 : 61)
      25. Demajeo Wiggins BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - KOL (87 : 98)
      26. Mattias Markusson BK Opava 11 OPA - BRN (86 : 64)
      27. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - USK (102 : 94)
      28. Brett Prahl BK ARMEX Děčín 11 DEC - UNL (83 : 67)
      29. Dominik Štěpán BK REDSTONE Olomoucko 11 UNL - OLO (92 : 59)
      30. Dominik Heinzl NH Ostrava 11 OVA - BRN (72 : 85)
      31. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 11 NBK - DEC (96 : 89)
      32. Craig Owen Osaikhwuwuomwan BK ARMEX Děčín 11 NBK - DEC (96 : 89)
      33. William Javonta Brown GBA Fio banka J. Hradec 11 JHR - OVA (84 : 93)
      34. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 KOL - UNL (84 : 104)
      35. Gorjok Gak ERA Basketball Nymburk 10 NBK - KOL (108 : 93)
      36. Mattias Markusson BK Opava 10