Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
41.0
2
Sršni Photomate Písek
37.0
3
SK Slavia Praha
36.0
4
BK KVIS Pardubice
29.0
5
BC GEOSAN Kolín
29.0

Doskoky

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
16.0
2
BK ARMEX Děčín
14.0
3
BC GEOSAN Kolín
13.0
4
Sršni Photomate Písek
12.0
5
BK KVIS Pardubice
10.0

Asistence

1.
BK ARMEX Děčín
13.0
2
Sršni Photomate Písek
9.0
3
BK Opava
8.0
4
BC GEOSAN Kolín
8.0
5
SLUNETA Ústí nad Labem
7.0

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
BK Opava
85.7 %
2
ERA Basketball Nymburk
83.3 %
3
ERA Basketball Nymburk
80.0 %
4
Sršni Photomate Písek
80.0 %
5
NH Ostrava
80.0 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
Basket Brno
100.0 %
2
SK Slavia Praha
85.7 %
3
SLUNETA Ústí nad Labem
80.0 %
4
USK Praha
75.0 %
5
BK REDSTONE Olomoucko
75.0 %

Kooperativa faktor

1.
NH Ostrava
15.0
2
BK KVIS Pardubice
13.0
3
BK REDSTONE Olomoucko
11.0
4
Sršni Photomate Písek
9.0
5
9.0

týmové statistiky

Obdržené body

1.
62.0
2
64.0
5
96.0

Úspěšnost střelby za 3B

1.
4
37.5%
5
36.4%

Úspěšnost střelby za 2B

4
53.8%
5
53.3%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Petr Křivánek BRN R/K 20 1 19.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 3.0 0.0 2.0 1.5 0.0 0.0 2.0 0.0
2. Tomáš Palas USK K 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3. Martin Mach DEC K/P 23 1 10.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 3.0 1.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0
4. Matouš Brunner USK P 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5. Matyáš Janů OVA K 21 1 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6. Dalibor Vlk USK K 21 1 8.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 -4.0 0.0
7. Miroslav Kvapil OPA P 30 1 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
8. Martin Gniadek OPA P 33 1 15.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 4.0 5.0 3.0 0.0 1.0 3.0 1.0 0.0 5.0 2.0
9. Štěpán Svoboda OVA K 23 1 30.0 11.0 1.0/1.0 100.0* 3.0/6.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 2.0 2.0 4.0 2.0 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0 11.0 4.0
10. Ondřej Šiška BRN R 29 1 27.0 17.0 1.0/2.0 50.0 5.0/10.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 3.0 0.0 5.0 0.6 2.0 0.0 9.0 0.0
11. Jan Švandrlík OPA K/P 29 1 25.0 7.0 2.0/3.0 66.7 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 2.0 2.0 4.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0 0.0
12. Adam Číž KOL R 32 1 27.0 5.0 0.0/3.0 0.0 1.0/7.0 14.3 2.0/2.0 100.0 1.0 2.0 3.0 5.0 2.0 2.0 2.5 4.0 0.0 6.0 0.0
13. Lukáš Olbort OLO R 19 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
14. Jakub Tůma NBK R 25 1 17.0 5.0 1.0/2.0 50.0 1.0/7.0 14.3 0.0/0.0 0.0* 2.0 0.0 2.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 -2.0 0.0
15. Martin Kříž NBK K/P 30 1 18.0 9.0 3.0/5.0 60.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 2.0 4.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 13.0 0.0
16. Radek Farský OPA R/K 24 1 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -3.0 0.0
17. Jan Mička OPA K/P 21 1 13.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 -4.0 0.0
18. František Rylich NBK R/K 21 1 20.0 6.0 3.0/5.0 60.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0
19. Matěj Šafařík USK R/K 20 1 5.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
20. Erik Klepač OLO K 22 1 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 0.0 3.0 0.0
21. Luboš Kovář NBK P 22 1 18.0 11.0 5.0/6.0 83.3 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 3.0 6.0 9.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 20.0 0.0
22. Jitaurious Gordon NBK 24 1 22.0 22.0 7.0/9.0 77.8 2.0/5.0 40.0 2.0/2.0 100.0 0.0 6.0 6.0 2.0 1.0 3.0 0.7 2.0 0.0 24.0 0.0
23. Marcel Bátovský USK K 23 1 10.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
24. Sukhmail Mathon NBK 25 1 23.0 4.0 1.0/5.0 20.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 2.0 2.0 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0 0.0
25. David Pekárek PCE K 27 1 33.0 4.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0 4.0 4.0 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 0.0 8.0 4.0
26. Dominik Žák OLO P 22 1 21.0 8.0 3.0/6.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 3.0 0.7 1.0 0.0 5.0 0.0
27. Luděk Jurečka OPA K 39 1 22.0 12.0 0.0/1.0 0.0* 3.0/9.0 33.3 3.0/3.0 100.0 1.0 3.0 4.0 1.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 11.0 2.0
28. Radovan Kouřil OPA R 28 1 22.0 13.0 3.0/5.0 60.0 1.0/6.0 16.7 4.0/4.0 100.0 0.0 4.0 4.0 2.0 1.0 3.0 0.7 3.0 0.0 12.0 0.0
29. Lukáš Feštr OLO R 29 1 34.0 10.0 3.0/5.0 60.0 1.0/5.0 20.0 1.0/1.0 100.0* 2.0 1.0 3.0 2.0 3.0 2.0 1.0 3.0 0.0 11.0 4.0
30. Michal Mareš KOL K 30 1 39.0 22.0 1.0/1.0 100.0* 6.0/7.0 85.7 2.0/2.0 100.0 0.0 4.0 4.0 4.0 2.0 1.0 4.0 3.0 0.0 29.0 0.0
31. Spencer Svejcar NBK K 28 1 17.0 18.0 3.0/6.0 50.0 3.0/5.0 60.0 3.0/3.0 100.0 1.0 3.0 4.0 1.0 2.0 2.0 0.5 2.0 0.0 19.0 4.0
32. David Jelínek SKS P 26 1 38.0 19.0 7.0/11.0 63.6 0.0/1.0 0.0* 5.0/5.0 100.0 2.0 5.0 7.0 2.0 0.0 1.0 2.0 3.0 0.0 20.0 0.0
33. Elyjah David Williams OVA 25 1 39.0 16.0 4.0/8.0 50.0 2.0/6.0 33.3 2.0/2.0 100.0 2.0 8.0 10.0 4.0 1.0 0.0 0.0 3.0 0.0 23.0 9.0
34. Matej Majerčák OVA R 23 1 17.0 8.0 0.0/3.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0/2.0 100.0 0.0 4.0 4.0 1.0 2.0 0.0 0.0 3.0 0.0 7.0 0.0
35. Jakub Mokráň OPA P 24 1 27.0 17.0 6.0/7.0 85.7 1.0/2.0 50.0 2.0/2.0 100.0 2.0 4.0 6.0 2.0 0.0 2.0 1.0 1.0 0.0 17.0 0.0
36. Dominik Heinzl UNL P 28 1 13.0 4.0 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 5.0 2.0 7.0 0.0 0.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0 0.0
37. Elijah Mayo Weaver OVA 24 1 41.0 19.0 3.0/9.0 33.3 2.0/6.0 33.3 7.0/7.0 100.0 0.0 6.0 6.0 5.0 0.0 2.0 2.5 6.0 0.0 19.0 0.0
38. Filip Zbránek OPA K/P 32 1 13.0 4.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0 7.0 0.0
39. Jamari Alayae Smith KOL 23 1 38.0 29.0 4.0/10.0 40.0 5.0/10.0 50.0 6.0/6.0 100.0 5.0 8.0 13.0 1.0 0.0 4.0 0.3 4.0 0.0 31.0 5.0
40. František Váňa UNL K 25 1 12.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0 0.0
41. Filip Petružela USK P 26 1 26.0 7.0 3.0/6.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 1.0 3.0 4.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 0.0 8.0 0.0
42. David Škranc OLO K/P 27 1 31.0 22.0 1.0/2.0 50.0 6.0/8.0 75.0 2.0/2.0 100.0 1.0 4.0 5.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 0.0 22.0 0.0
43. Thomas Bell III NBK 24 1 22.0 14.0 5.0/10.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 4.0/4.0 100.0 6.0 2.0 8.0 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 0.0 20.0 0.0
44. Adam Pecháček OPA P 28 1 6.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
45. Ladislav Pecka UNL P 32 1 34.0 15.0 5.0/9.0 55.6 1.0/5.0 20.0 2.0/2.0 100.0 6.0 10.0 16.0 1.0 4.0 2.0 0.5 2.0 0.0 25.0 0.0
46. David Jakel OVA R 23 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
47. Jan Maděra UNL K 24 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
48. Elbert Clark Matthews OLO 27 1 38.0 22.0 5.0/8.0 62.5 1.0/5.0 20.0 9.0/10.0 90.0 0.0 4.0 4.0 2.0 0.0 4.0 0.5 7.0 0.0 22.0 0.0
49. Filip Halada OLO K 31 1 26.0 27.0 4.0/8.0 50.0 4.0/6.0 66.7 7.0/8.0 87.5 2.0 3.0 5.0 0.0 2.0 1.0 0.0 4.0 0.0 29.0 0.0
50. Lesley Cortez Varner II SKS 2023 1 36.0 36.0 9.0/17.0 52.9 2.0/4.0 50.0 12.0/14.0 85.7 3.0 5.0 8.0 2.0 1.0 2.0 1.0 7.0 0.0 40.0 4.0
51. Matěj Svoboda DEC K 27 1 40.0 20.0 1.0/7.0 14.3 4.0/10.0 40.0 6.0/7.0 85.7 2.0 3.0 5.0 1.0 0.0 2.0 0.5 5.0 0.0 12.0 2.0
52. Jakub Šiřina OPA R 35 1 34.0 28.0 3.0/7.0 42.9 2.0/3.0 66.7 16.0/19.0 84.2 0.0 2.0 2.0 8.0 2.0 0.0 0.0 11.0 0.0 41.0 0.0
53. Dalibor Fait PIS K/P 29 1 27.0 15.0 2.0/6.0 33.3 2.0/8.0 25.0 5.0/6.0 83.3 1.0 0.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0 8.0 4.0
54. Šimon Puršl OPA P 26 1 25.0 7.0 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 5.0/6.0 83.3 1.0 7.0 8.0 0.0 0.0 3.0 0.0 6.0 0.0 12.0 0.0
55. Ty Nichols UNL R/K 26 1 36.0 41.0 10.0/15.0 66.7 4.0/5.0 80.0 9.0/11.0 81.8 0.0 1.0 1.0 7.0 2.0 5.0 1.4 12.0 0.0 48.0 0.0
56. Tomáš Vyoral PCE R 30 1 40.0 15.0 1.0/3.0 33.3 3.0/6.0 50.0 4.0/5.0 80.0 1.0 3.0 4.0 3.0 1.0 5.0 0.6 4.0 0.0 12.0 8.0
57. Chase Michael Jeter OVA 26 1 25.0 20.0 8.0/10.0 80.0 0.0/1.0 0.0* 4.0/5.0 80.0 5.0 3.0 8.0 1.0 0.0 6.0 0.2 4.0 0.0 20.0 15.0
58. Martin Svoboda PIS 21 1 39.0 37.0 12.0/15.0 80.0 0.0/3.0 0.0 13.0/17.0 76.5 4.0 6.0 10.0 2.0 0.0 2.0 1.0 12.0 0.0 46.0 9.0
59. Tomáš Tkadlec OLO K 24 1 24.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0 0.0 2.0 0.0 -7.0 0.0
60. Jakub Krakovič BRN P 32 1 27.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 3.0 3.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0 0.0 6.0 2.0
61. Radek Pumprla SKS K 28 1 26.0 6.0 0.0/3.0 0.0 1.0/1.0 100.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 2.0 2.0 5.0 2.0 1.0 5.0 2.0 0.0 8.0 0.0
62. Petr Šafarčík PCE R/K 29 1 39.0 23.0 7.0/11.0 63.6 2.0/3.0 66.7 3.0/4.0 75.0 0.0 6.0 6.0 3.0 0.0 2.0 1.5 4.0 0.0 24.0 0.0
63. Jakub Slavík OPA K 24 1 26.0 12.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/6.0 33.3 6.0/8.0 75.0 1.0 1.0 2.0 0.0 3.0 4.0 0.0 3.0 0.0 8.0 2.0
64. Bryce Michael Alford PCE 28 1 40.0 29.0 3.0/4.0 75.0 5.0/8.0 62.5 8.0/11.0 72.7 1.0 4.0 5.0 5.0 3.0 9.0 0.6 6.0 0.0 27.0 0.0
65. Maishe Dailey UNL 25 1 38.0 8.0 3.0/7.0 42.9 0.0/2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0 3.0 3.0 1.0 1.0 4.0 0.3 2.0 0.0 3.0 0.0
66. Petr Šlechta PIS 28 1 24.0 19.0 4.0/5.0 80.0 3.0/7.0 42.9 2.0/3.0 66.7 3.0 1.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0 16.0 0.0
67. Tomas Zdanavičius BRN 27 1 22.0 6.0 2.0/3.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0 3.0 3.0 0.0 0.0 2.0 0.0 3.0 0.0 6.0 2.0
68. Ondřej Chvála PIS 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
69. Matt Johnson USK 24 1 22.0 9.0 1.0/3.0 33.3 1.0/2.0 50.0 4.0/6.0 66.7 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 1.0 1.0 4.0 0.0 8.0 0.0
70. Lukáš Rozsypal DEC K 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
71. Tomáš Randýsek DEC R 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
72. Kamil Švrdlík PCE P 36 1 3.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
73. Matyáš Vrábel PCE P 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
74. Adam Lukeš PCE R/K 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
75. Josef Potoček PCE K 27 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
76. Jan Štěrba PCE K/P 28 1 21.0 5.0 1.0/1.0 100.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 4.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 10.0 0.0
77. Filip Novotný PCE R/K 23 1 22.0 13.0 2.0/4.0 50.0 3.0/9.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 0.0 8.0 0.0
78. Jakub Skalička OLO P 24 1 6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 4.0 4.0 1.0 0.0 2.0 0.5 0.0 0.0 -1.0 0.0
79. Petr Macháč DEC K/P 23 1 16.0 6.0 3.0/4.0 75.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.0
80. Tomáš Houzar BRN R/K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
81. Daniel Olejník SKS K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
82. Šimon Svoboda BRN K/P 19 1 21.0 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 0.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 -4.0 0.0
83. Jaroslav Kubín BRN P 23 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
84. Matěj Dáňa BRN K 19 1 12.0 6.0 0.0/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
85. Jan Grmolenský OLO 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
86. Jonáš Musil BRN K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
87. Jaylen Butz OLO 24 1 12.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 -4.0 0.0
88. Nicholas William Fullard BRN 27 1 4.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 2.0
89. Lukáš Bobek DEC R/K 23 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
90. Vojtěch Sýkora PIS R/K 21 1 36.0 5.0 1.0/4.0 25.0 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 4.0 8.0 12.0 9.0 2.0 1.0 9.0 3.0 0.0 19.0 0.0
91. Jaromír Bohačík NBK K 31 1 23.0 10.0 4.0/5.0 80.0 0.0/4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.0 2.0 2.0 2.0 1.0 0.0 0.0 3.0 0.0 11.0 0.0
92. David Böhm USK K/P 22 1 33.0 20.0 4.0/8.0 50.0 3.0/4.0 75.0 3.0/5.0 60.0 1.0 1.0 2.0 1.0 0.0 1.0 1.0 3.0 0.0 15.0 2.0
93. Martin Nábělek UNL R 25 1 14.0 7.0 2.0/3.0 66.7 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 2.0 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0 0.0
94. Dominik Štěpán KOL P 25 1 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -5.0 0.0
95. Ondřej Sehnal NBK R 25 1 21.0 9.0 3.0/4.0 75.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/2.0 0.0 1.0 3.0 4.0 4.0 1.0 2.0 2.0 4.0 0.0 14.0 2.0
96. Marek Vyroubal USK R 22 1 32.0 8.0 4.0/5.0 80.0 0.0/2.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0 5.0 8.0 1.0 0.0 3.0 0.3 6.0 0.0 13.0 0.0
97. Jure Škifić PCE 35 1 26.0 7.0 2.0/7.0 28.6 1.0/3.0 33.3 0.0/2.0 0.0 0.0 8.0 8.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 0.0 4.0 0.0
98. Delvon Johnson UNL P 34 1 24.0 7.0 2.0/4.0 50.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 4.0 2.0 6.0 0.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 10.0 3.0
99. Filip Novotný KOL K 24 1 37.0 12.0 3.0/4.0 75.0 2.0/6.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 4.0 1.0 5.0 2.0 5.0 2.0 1.0 1.0 0.0 14.0 0.0
100. Lukáš Stegbauer KOL K/P 27 1 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
101. Tomáš Merta KOL K 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
102. Pavel Novák KOL K 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
103. Justin Kahron Ross UNL 27 1 27.0 2.0 1.0/6.0 16.7 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 -5.0 0.0
104. Johan Haiblík UNL K/P 23 1 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
105. Matěj Burda PCE R 22 1 13.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 7.0 0.0
106. Jan Karlovský UNL P 23 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
107. Jakub Šurý PIS 21 1 20.0 5.0 1.0/1.0 100.0* 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0 1.0 3.0 0.0 0.0 4.0 0.0
108. Jakub Šimonek PIS 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
109. Tadeáš Slowiak DEC R 19 1 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
110. Filip Luňáček SKS 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
111. Jan Matušík SKS 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
112. Jakub Kojzar PIS 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
113. Petr Šťovíček SKS 19 1 30.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
114. Radovan Mrázek SKS R 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
115. Štěpán Borovka PIS R/K 23 1 31.0 11.0 4.0/7.0 57.1 1.0/3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 2.0 5.0 7.0 4.0 2.0 1.0 4.0 2.0 0.0 16.0 0.0
116. Jan Gabriel UNL R/K 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
117. Matěj Snopek OVA K 22 1 10.0 5.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 2.0/4.0 50.0 1.0 0.0 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0 0.0 7.0 0.0
118. Adam Goga KOL R/K 26 1 24.0 4.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 1.0/2.0 50.0 0.0 2.0 2.0 8.0 0.0 1.0 8.0 1.0 0.0 9.0 4.0
119. Adrio Ramone Bailey OLO 26 1 31.0 3.0 1.0/6.0 16.7 0.0/3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0 4.0 6.0 0.0 0.0 6.0 0.0 3.0 0.0 -2.0 11.0
120. Mikuláš Čank OVA 16 1 4.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
121. Shavar Tahrel Newkirk SKS 27 1 41.0 13.0 3.0/6.0 50.0 1.0/2.0 50.0 4.0/8.0 50.0 0.0 8.0 8.0 4.0 0.0 2.0 2.0 10.0 0.0 23.0 0.0
122. Anthony Lamont Walton jr. DEC R 32 1 45.0 21.0 7.0/14.0 50.0 1.0/6.0 16.7 4.0/8.0 50.0 2.0 4.0 6.0 13.0 4.0 2.0 6.5 8.0 0.0 31.0 0.0
123. Gregory Edward Lee III BRN 25 1 33.0 15.0 7.0/10.0 70.0 0.0/3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0 9.0 9.0 2.0 0.0 4.0 0.5 2.0 0.0 15.0 0.0
124. Kevin Týml OVA K 21 1 32.0 10.0 1.0/5.0 20.0 2.0/4.0 50.0 2.0/4.0 50.0 1.0 3.0 4.0 4.0 2.0 1.0 4.0 5.0 0.0 13.0 0.0
125. Viktor Půlpán BRN R 27 1 34.0 6.0 0.0/3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0/6.0 50.0 3.0 2.0 5.0 5.0 3.0 0.0 0.0 6.0 0.0 16.0 0.0
126. David Žikla UNL P 25 1 12.0 4.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 2.0/4.0 50.0 2.0 1.0 3.0 1.0 0.0 2.0 0.5 4.0 0.0 4.0 0.0
127. Pavel Englický PIS 40 1 18.0 7.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/5.0 40.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 5.0 4.0
128. Alexander Jacob Thompson SKS K/P 28 1 34.0 16.0 3.0/8.0 37.5 3.0/7.0 42.9 1.0/2.0 50.0 2.0 3.0 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 9.0 0.0
129. Patrick Samoura USK R/K 22 1 23.0 9.0 4.0/6.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 2.0 2.0 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0 14.0 0.0
130. Holden Vasic Redparth KOL 26 1 15.0 16.0 3.0/5.0 60.0 3.0/5.0 60.0 1.0/2.0 50.0 1.0 3.0 4.0 1.0 2.0 2.0 0.5 1.0 0.0 12.0 0.0
131. Tomáš Pomikálek DEC K/P 34 1 43.0 23.0 6.0/10.0 60.0 3.0/9.0 33.3 2.0/5.0 40.0 3.0 11.0 14.0 2.0 3.0 0.0 0.0 5.0 0.0 32.0 8.0
132. Tamell Simeon Pearson SKS 23 1 7.0 3.0 1.0/3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 0.0 3.0 3.0 1.0 0.0 1.0 1.0 2.0 0.0 2.0 0.0
133. Maksim Šturanović DEC P 35 1 28.0 20.0 9.0/15.0 60.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/6.0 33.3 4.0 1.0 5.0 1.0 2.0 1.0 1.0 5.0 0.0 19.0 2.0
134. Joseph Alan Brunk PCE 25 1 36.0 21.0 9.0/14.0 64.3 0.0/0.0 0.0* 3.0/9.0 33.3 3.0 7.0 10.0 1.0 0.0 2.0 0.5 8.0 0.0 23.0 13.0
135. Ondřej Švec USK R/K 20 1 26.0 3.0 1.0/3.0 33.3 0.0/2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0 5.0 6.0 2.0 1.0 3.0 0.7 3.0 0.0 4.0 0.0
136. Michael Cubbage DEC 25 1 24.0 11.0 5.0/10.0 50.0 0.0/3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0 4.0 4.0 1.0 3.0 0.0 0.0 3.0 0.0 6.0 3.0
137. František Fuxa USK P 23 1 14.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0 0.0
138. Jakub Petráš KOL P 29 1 29.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 6.0 1.0 7.0 1.0 2.0 4.0 0.3 4.0 0.0 9.0 0.0
139. Filip Kroutil DEC K 27 1 36.0 8.0 1.0/2.0 50.0 2.0/6.0 33.3 0.0/2.0 0.0 1.0 1.0 2.0 0.0 3.0 1.0 0.0 3.0 0.0 7.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. OPA 1 1/0 100.0 24.0 9.0 24.0 24.0 102.0 96.0 16.0/30.0 53.3 10.0/37.0 27.0 40.0/46.0 87.0 11.0 31.0 42.0 18.0 9.0 15.0 29.0 24.0 3.0 116.0
2. OLO 1 - - 21.0 18.0 9.0 20.0 68.0 108.0 13.0/30.0 43.3 8.0/24.0 33.3 18.0/21.0 85.7 7.0 21.0 28.0 8.0 5.0 23.0 17.0 18.0 3.0 52.0
3. NBK 1 1/0 100.0 28.0 24.0 25.0 31.0 108.0 68.0 35.0/57.0 61.4 8.0/26.0 30.8 14.0/17.0 82.4 21.0 27.0 48.0 15.0 9.0 13.0 17.0 19.0 1.0 123.0
4. OVA 1 - - 16.0 27.0 22.0 16.0 96.0 102.0 19.0/43.0 44.2 12.0/33.0 36.4 22.0/28.0 78.6 17.0 34.0 51.0 18.0 9.0 16.0 24.0 30.0 2.0 98.0
5. UNL 1 - - 19.0 18.0 23.0 26.0 86.0 97.0 24.0/47.0 51.1 7.0/23.0 30.4 17.0/22.0 77.3 14.0 19.0 33.0 17.0 9.0 18.0 21.0 19.0 0.0 85.0
6. KOL 1 1/0 100.0 22.0 14.0 24.0 37.0 97.0 86.0 16.0/35.0 45.7 16.0/38.0 42.1 17.0/22.0 77.3 19.0 20.0 39.0 19.0 13.0 17.0 19.0 21.0 3.0 106.0
7. SKS 1 1/0 100.0 25.0 30.0 37.0 9.0 115.0 112.0 24.0/49.0 49.0 13.0/23.0 56.5 28.0/38.0 73.7 9.0 32.0 41.0 20.0 5.0 9.0 28.0 25.0 2.0 129.0
8. PIS 1 - - 25.0 23.0 28.0 25.0 112.0 115.0 26.0/43.0 60.5 13.0/42.0 31.0 21.0/29.0 72.4 18.0 29.0 47.0 26.0 4.0 10.0 25.0 28.0 4.0 122.0
9. BRN 1 - - 23.0 11.0 17.0 11.0 62.0 64.0 13.0/27.0 48.1 9.0/24.0 37.5 9.0/15.0 60.0 7.0 26.0 33.0 14.0 5.0 17.0 17.0 23.0 3.0 59.0
10. PCE 1 1/0 100.0 37.0 18.0 16.0 20.0 112.0 111.0 25.0/42.0 59.5 14.0/27.0 51.9 20.0/34.0 58.8 9.0 40.0 49.0 18.0 6.0 22.0 28.0 31.0 3.0 119.0
11. DEC 1 - - 25.0 19.0 19.0 28.0 111.0 112.0 33.0/64.0 51.6 10.0/35.0 28.6 15.0/32.0 46.9 24.0 29.0 53.0 20.0 15.0 8.0 30.0 28.0 3.0 123.0
12. USK 1 1/0 100.0 17.0 15.0 14.0 18.0 64.0 62.0 21.0/39.0 53.8 4.0/14.0 28.6 10.0/22.0 45.5 8.0 23.0 31.0 10.0 2.0 15.0 22.0 17.0 1.0 58.0
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE - 57.9 693 432 307 46
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE BK REDSTONE Olomoucko 0.0 2 148 108 254
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE - 0.0 3 55 67 119
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB BC GEOSAN Kolín 44.4 516 229 287 0
Dušan Bohunický SVK - 59.1 132 152 124 144
Petr Czudek CZE BK Opava 57.2 498 322 256 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 50.0 176 189 240 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE - 31.9 144 98 145 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE - 37.6 157 69 122 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE - 47.7 365 223 195 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 191 217 312
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunović CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR - 98.3 176 236 6 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 129 138 267
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 164 100 264
Filip Rytina CZE BC GEOSAN Kolín 50.0 42 100 122 180
Martin Vaněk CZE Basket Brno 0.0 1 110 129 238
Pavel Beneš CZE - 37.5 136 51 85 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Radek Novák CZE - 0 8 54 62
Stanislav Zuzák CZE - 0 12 49 61
Aleksander Sekulic SLO - 87.1 70 212 11 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO BK KVIS Pardubice 48.9 225 110 115 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE ERA Basketball Nymburk 43.3 60 68 81 89
Martin Bašta CZE USK Praha 0 75 76 151
Adam Choleva CZE NH Ostrava 39.7 78 37 73 32
Lukáš Rovenský CZE - 0 28 31 59
Luboš Bartoň CZE - 0 50 43 93
Martin Vyroubal CZE - 0 50 43 93
Ivana Koláčná CZE - 60.9 64 39 25 0
Matěj Anderle CZE - 0 48 49 97
Michal Pešta SVK - 50.0 10 17 45 52
Alexandr Novák CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 58 63 121
Jan Šotnar CZE SLUNETA Ústí nad Labem 50.0 108 54 54 0
Jurica Žuža CRO - 0 61 9 70
David Zach CZE BK Opava 0 65 42 107
Saša Janković CRO - 0 31 46 77
Martin Sýkora SVK - 0 12 44 56
Vanja Miljković CRO BK KVIS Pardubice 0 29 24 53
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 DEC PCE 23. 9. 2023 50 111 112 223 1 62 37 35 48 58/106 54.7 24/62 38.7 35/66 53.0 33 69 102 38 21 30 58 59 242
1 OVA OPA 23. 9. 2023 45 96 102 198 6 40 36 46 40 35/73 47.9 22/70 31.4 62/74 83.8 28 65 93 36 18 31 53 54 214
1 UNL KOL 24. 9. 2023 40 86 97 183 11 41 32 47 63 40/82 48.8 23/61 37.7 34/44 77.3 33 39 72 36 22 35 40 40 191
1 OLO NBK 23. 9. 2023 40 68 108 176 40 49 42 34 51 48/87 55.2 16/50 32.0 32/38 84.2 28 48 76 23 14 36 34 37 175
1 SKS PIS 23. 9. 2023 45 115 112 227 3 50 53 65 34 50/92 54.3 26/65 40.0 49/67 73.1 27 61 88 46 9 19 53 53 251
1 USK BRN 23. 9. 2023 40 64 62 126 2 40 26 31 29 34/66 51.5 13/38 34.2 19/37 51.4 15 49 64 24 7 32 39 40 117
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BK KVIS Pardubice
      5
      BC GEOSAN Kolín

      Doskoky

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      BK ARMEX Děčín
      3
      BC GEOSAN Kolín
      4
      Sršni Photomate Písek
      5
      BK KVIS Pardubice

      Asistence

      1.
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      BK Opava
      4
      BC GEOSAN Kolín
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Užitečnost

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      BK Opava
      4
      SK Slavia Praha
      5
      BK ARMEX Děčín

      Bloky

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      SK Slavia Praha
      5
      BK KVIS Pardubice

      Kooperativa faktor

      2
      BK KVIS Pardubice
      3
      BK REDSTONE Olomoucko
      4
      Sršni Photomate Písek

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      Sršni Photomate Písek
      2
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BK KVIS Pardubice
      5
      BK ARMEX Děčín

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      SK Slavia Praha
      3
      BC GEOSAN Kolín
      4
      BK KVIS Pardubice
      5
      Basket Brno

      Proměněné trestné hody

      1.
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 41 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 37 SKS - PIS (115 : 112)
      3. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 36 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 29 DEC - PCE (111 : 112)
      5. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 29 UNL - KOL (86 : 97)
      6. Jakub Šiřina BK Opava 28 OVA - OPA (96 : 102)
      7. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 27 UNL - KOL (86 : 97)
      8. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 23 DEC - PCE (111 : 112)
      9. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 23 DEC - PCE (111 : 112)
      10. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 22 OLO - NBK (68 : 108)
      11. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - NBK (68 : 108)
      12. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - NBK (68 : 108)
      13. Michal Mareš SK Slavia Praha 22 SKS - PIS (115 : 112)
      14. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 21 DEC - PCE (111 : 112)
      15. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 21 DEC - PCE (111 : 112)
      16. David Böhm USK Praha 20 USK - BRN (64 : 62)
      17. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 20 DEC - PCE (111 : 112)
      18. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 20 DEC - PCE (111 : 112)
      19. Chase Michael Jeter NH Ostrava 20 OVA - OPA (96 : 102)
      20. David Jelínek SK Slavia Praha 19 SKS - PIS (115 : 112)
      21. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 19 OVA - OPA (96 : 102)
      22. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 19 SKS - PIS (115 : 112)
      23. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 18 OLO - NBK (68 : 108)
      24. Ondřej Šiška Basket Brno 17 USK - BRN (64 : 62)
      25. Jakub Mokráň BK Opava 17 OVA - OPA (96 : 102)
      26. Elyjah David Williams NH Ostrava 16 OVA - OPA (96 : 102)
      27. Alexander Jacob Thompson SK Slavia Praha 16 SKS - PIS (115 : 112)
      28. Holden Vasic Redparth BC GEOSAN Kolín 16 UNL - KOL (86 : 97)
      29. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 15 UNL - KOL (86 : 97)
      30. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 15 SKS - PIS (115 : 112)
      31. Gregory Edward Lee III Basket Brno 15 USK - BRN (64 : 62)
      32. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 15 DEC - PCE (111 : 112)
      33. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 14 OLO - NBK (68 : 108)
      34. Radovan Kouřil BK Opava 13 OVA - OPA (96 : 102)
      35. Filip Novotný Sršni Photomate Písek 13 SKS - PIS (115 : 112)
      36. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 13 SKS - PIS (115 : 112)
      37. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 12 UNL - KOL (86 : 97)
      38. Luděk Jurečka BK Opava 12 OVA - OPA (96 : 102)
      39. Jakub Slavík BK Opava 12 OVA - OPA (96 : 102)
      40. Štěpán Svoboda NH Ostrava 11 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 11 OLO - NBK (68 : 108)
      42. Michael Cubbage BK ARMEX Děčín 11 DEC - PCE (111 : 112)
      43. Štěpán Borovka Sršni Photomate Písek 11 SKS - PIS (115 : 112)
      44. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 10 OLO - NBK (68 : 108)
      45. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 10 OLO - NBK (68 : 108)
      46. Kevin Týml NH Ostrava 10 OVA - OPA (96 : 102)
      47. Patrick Samoura USK Praha 9 USK - BRN (64 : 62)
      48. Matt Johnson USK Praha 9 USK - BRN (64 : 62)
      49. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 9 OLO - NBK (68 : 108)
      50. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 9 OLO - NBK (68 : 108)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 16 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 14 DEC - PCE (111 : 112)
      3. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 13 UNL - KOL (86 : 97)
      4. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 12 SKS - PIS (115 : 112)
      5. Elyjah David Williams NH Ostrava 10 OVA - OPA (96 : 102)
      6. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 10 DEC - PCE (111 : 112)
      7. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 10 SKS - PIS (115 : 112)
      8. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 9 OLO - NBK (68 : 108)
      9. Gregory Edward Lee III Basket Brno 9 USK - BRN (64 : 62)
      10. Chase Michael Jeter NH Ostrava 8 OVA - OPA (96 : 102)
      11. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 8 DEC - PCE (111 : 112)
      12. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 8 SKS - PIS (115 : 112)
      13. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 8 OLO - NBK (68 : 108)
      14. Marek Vyroubal USK Praha 8 USK - BRN (64 : 62)
      15. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 8 SKS - PIS (115 : 112)
      16. Šimon Puršl BK Opava 8 OVA - OPA (96 : 102)
      17. Štěpán Borovka Sršni Photomate Písek 7 SKS - PIS (115 : 112)
      18. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 7 UNL - KOL (86 : 97)
      19. David Jelínek SK Slavia Praha 7 SKS - PIS (115 : 112)
      20. Dominik Heinzl NH Ostrava 7 OVA - OPA (96 : 102)
      21. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - KOL (86 : 97)
      22. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 6 DEC - PCE (111 : 112)
      23. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 6 OLO - NBK (68 : 108)
      24. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 6 DEC - PCE (111 : 112)
      25. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - NBK (68 : 108)
      26. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 6 DEC - PCE (111 : 112)
      27. Ondřej Švec USK Praha 6 USK - BRN (64 : 62)
      28. Jakub Mokráň BK Opava 6 OVA - OPA (96 : 102)
      29. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 6 OVA - OPA (96 : 102)
      30. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (86 : 97)
      31. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 5 DEC - PCE (111 : 112)
      32. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 5 DEC - PCE (111 : 112)
      33. Viktor Půlpán Basket Brno 5 USK - BRN (64 : 62)
      34. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 5 DEC - PCE (111 : 112)
      35. Martin Gniadek BK Opava 5 OVA - OPA (96 : 102)
      36. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - NBK (68 : 108)
      37. Alexander Jacob Thompson SK Slavia Praha 5 SKS - PIS (115 : 112)
      38. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (86 : 97)
      39. Michael Cubbage BK ARMEX Děčín 4 DEC - PCE (111 : 112)
      40. Kevin Týml NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Jakub Skalička Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      42. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      43. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      44. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      45. Filip Novotný Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      46. Martin Mach BK ARMEX Děčín 4 DEC - PCE (111 : 112)
      47. Michal Mareš SK Slavia Praha 4 SKS - PIS (115 : 112)
      48. Radovan Kouřil BK Opava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      49. Luděk Jurečka BK Opava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      50. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 13 DEC - PCE (111 : 112)
      2. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 9 SKS - PIS (115 : 112)
      3. Jakub Šiřina BK Opava 8 OVA - OPA (96 : 102)
      4. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 8 UNL - KOL (86 : 97)
      5. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - KOL (86 : 97)
      6. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (86 : 97)
      7. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 5 DEC - PCE (111 : 112)
      8. Viktor Půlpán Basket Brno 5 USK - BRN (64 : 62)
      9. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 5 OVA - OPA (96 : 102)
      10. Radek Pumprla SK Slavia Praha 5 SKS - PIS (115 : 112)
      11. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 4 SKS - PIS (115 : 112)
      12. Elyjah David Williams NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      13. Štěpán Borovka Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      14. Kevin Týml NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      15. Justin Kahron Ross SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - KOL (86 : 97)
      16. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      17. Michal Mareš SK Slavia Praha 4 SKS - PIS (115 : 112)
      18. Ondřej Šiška Basket Brno 3 USK - BRN (64 : 62)
      19. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 3 SKS - PIS (115 : 112)
      20. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      21. Martin Gniadek BK Opava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      22. Petr Křivánek Basket Brno 3 USK - BRN (64 : 62)
      23. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      24. Jakub Šurý Sršni Photomate Písek 3 SKS - PIS (115 : 112)
      25. Ondřej Švec USK Praha 2 USK - BRN (64 : 62)
      26. Tadeáš Slowiak BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      27. Filip Novotný Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      28. David Pekárek BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      29. Gregory Edward Lee III Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      30. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      31. Patrick Samoura USK Praha 2 USK - BRN (64 : 62)
      32. Martin Nábělek SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - KOL (86 : 97)
      33. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 2 SKS - PIS (115 : 112)
      34. Filip Petružela USK Praha 2 USK - BRN (64 : 62)
      35. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      36. David Jelínek SK Slavia Praha 2 SKS - PIS (115 : 112)
      37. Štěpán Svoboda NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      38. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      39. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      40. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      41. Radovan Kouřil BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      42. Alexander Jacob Thompson SK Slavia Praha 2 SKS - PIS (115 : 112)
      43. Jakub Mokráň BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      44. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - NBK (68 : 108)
      45. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      46. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 2 UNL - KOL (86 : 97)
      47. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - NBK (68 : 108)
      48. Erik Klepač BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - NBK (68 : 108)
      49. Dominik Žák BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - NBK (68 : 108)
      50. Filip Zbránek BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 48 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 46 SKS - PIS (115 : 112)
      3. Jakub Šiřina BK Opava 41 OVA - OPA (96 : 102)
      4. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 40 SKS - PIS (115 : 112)
      5. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 32 DEC - PCE (111 : 112)
      6. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 31 UNL - KOL (86 : 97)
      7. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 31 DEC - PCE (111 : 112)
      8. Michal Mareš SK Slavia Praha 29 SKS - PIS (115 : 112)
      9. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 29 UNL - KOL (86 : 97)
      10. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 27 DEC - PCE (111 : 112)
      11. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 25 UNL - KOL (86 : 97)
      12. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 24 DEC - PCE (111 : 112)
      13. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 24 OLO - NBK (68 : 108)
      14. Elyjah David Williams NH Ostrava 23 OVA - OPA (96 : 102)
      15. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 23 SKS - PIS (115 : 112)
      16. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 23 DEC - PCE (111 : 112)
      17. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - NBK (68 : 108)
      18. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - NBK (68 : 108)
      19. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 20 OLO - NBK (68 : 108)
      20. Chase Michael Jeter NH Ostrava 20 OVA - OPA (96 : 102)
      21. David Jelínek SK Slavia Praha 20 SKS - PIS (115 : 112)
      22. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 20 OLO - NBK (68 : 108)
      23. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 19 SKS - PIS (115 : 112)
      24. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 19 DEC - PCE (111 : 112)
      25. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 19 OLO - NBK (68 : 108)
      26. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 19 OVA - OPA (96 : 102)
      27. Jakub Mokráň BK Opava 17 OVA - OPA (96 : 102)
      28. Viktor Půlpán Basket Brno 16 USK - BRN (64 : 62)
      29. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 16 SKS - PIS (115 : 112)
      30. Štěpán Borovka Sršni Photomate Písek 16 SKS - PIS (115 : 112)
      31. Gregory Edward Lee III Basket Brno 15 USK - BRN (64 : 62)
      32. David Böhm USK Praha 15 USK - BRN (64 : 62)
      33. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 14 OLO - NBK (68 : 108)
      34. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 14 UNL - KOL (86 : 97)
      35. Patrick Samoura USK Praha 14 USK - BRN (64 : 62)
      36. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 13 OLO - NBK (68 : 108)
      37. Kevin Týml NH Ostrava 13 OVA - OPA (96 : 102)
      38. Marek Vyroubal USK Praha 13 USK - BRN (64 : 62)
      39. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 12 DEC - PCE (111 : 112)
      40. Šimon Puršl BK Opava 12 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 12 DEC - PCE (111 : 112)
      42. Radovan Kouřil BK Opava 12 OVA - OPA (96 : 102)
      43. Holden Vasic Redparth BC GEOSAN Kolín 12 UNL - KOL (86 : 97)
      44. Luděk Jurečka BK Opava 11 OVA - OPA (96 : 102)
      45. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 11 OLO - NBK (68 : 108)
      46. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - NBK (68 : 108)
      47. Štěpán Svoboda NH Ostrava 11 OVA - OPA (96 : 102)
      48. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 10 DEC - PCE (111 : 112)
      49. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - KOL (86 : 97)
      50. Alexander Jacob Thompson SK Slavia Praha 9 SKS - PIS (115 : 112)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - NBK (68 : 108)
      2. Pavel Englický Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      3. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 2 UNL - KOL (86 : 97)
      5. David Pekárek BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      6. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 2 SKS - PIS (115 : 112)
      7. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 1 UNL - KOL (86 : 97)
      8. Chase Michael Jeter NH Ostrava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      9. Elyjah David Williams NH Ostrava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      10. Jakub Krakovič Basket Brno 1 USK - BRN (64 : 62)
      11. David Böhm USK Praha 1 USK - BRN (64 : 62)
      12. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 1 OLO - NBK (68 : 108)
      13. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 1 DEC - PCE (111 : 112)
      14. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 1 DEC - PCE (111 : 112)
      15. Jakub Slavík BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      16. Martin Gniadek BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      17. Tomas Zdanavičius Basket Brno 1 USK - BRN (64 : 62)
      18. Nicholas William Fullard Basket Brno 1 USK - BRN (64 : 62)
      19. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 1 DEC - PCE (111 : 112)
      20. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 1 DEC - PCE (111 : 112)
      21. Luděk Jurečka BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      22. Viktor Půlpán Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      23. František Fuxa USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      24. Tomáš Palas USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      25. Matouš Brunner USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      26. Šimon Svoboda Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      27. Tomáš Houzar Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      28. Matěj Šafařík USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      29. Petr Křivánek Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      30. Patrick Samoura USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      31. Dalibor Vlk USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      32. Marcel Bátovský USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      33. Marek Vyroubal USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      34. Filip Petružela USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      35. Adam Pecháček BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      36. Matyáš Janů NH Ostrava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      37. Miroslav Kvapil BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      38. Filip Zbránek BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      39. Jan Švandrlík BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      40. Radovan Kouřil BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Jakub Šiřina BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      42. Mikuláš Čank NH Ostrava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      43. Ondřej Šiška Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      44. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 0 OLO - NBK (68 : 108)
      45. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 0 OLO - NBK (68 : 108)
      46. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      47. Erik Klepač BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      48. Tomáš Tkadlec BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      49. Lukáš Olbort BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      50. Dominik Žák BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Chase Michael Jeter NH Ostrava 15 OVA - OPA (96 : 102)
      2. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 13 DEC - PCE (111 : 112)
      3. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - NBK (68 : 108)
      4. Elyjah David Williams NH Ostrava 9 OVA - OPA (96 : 102)
      5. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 9 SKS - PIS (115 : 112)
      6. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 8 DEC - PCE (111 : 112)
      7. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 8 DEC - PCE (111 : 112)
      8. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (86 : 97)
      9. Štěpán Svoboda NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      10. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - NBK (68 : 108)
      11. David Pekárek BK KVIS Pardubice 4 DEC - PCE (111 : 112)
      12. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      13. Pavel Englický Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      14. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 4 UNL - KOL (86 : 97)
      15. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      16. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 4 SKS - PIS (115 : 112)
      17. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - KOL (86 : 97)
      18. Michael Cubbage BK ARMEX Děčín 3 DEC - PCE (111 : 112)
      19. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      20. David Böhm USK Praha 2 USK - BRN (64 : 62)
      21. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      22. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      23. Jakub Krakovič Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      24. Nicholas William Fullard Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      25. Luděk Jurečka BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      26. Tomas Zdanavičius Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      27. Martin Gniadek BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      28. Jakub Slavík BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      29. Petr Křivánek Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      30. Patrick Samoura USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      31. Filip Petružela USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      32. Šimon Svoboda Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      33. Tomáš Houzar Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      34. Marcel Bátovský USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      35. Marek Vyroubal USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      36. Filip Zbránek BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      37. Matouš Brunner USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      38. Viktor Půlpán Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      39. Dalibor Vlk USK Praha 0 USK - BRN (64 : 62)
      40. Kevin Týml NH Ostrava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Ondřej Šiška Basket Brno 0 USK - BRN (64 : 62)
      42. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 0 OLO - NBK (68 : 108)
      43. Erik Klepač BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      44. Tomáš Tkadlec BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      45. Lukáš Olbort BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      46. Dominik Žák BK REDSTONE Olomoucko 0 OLO - NBK (68 : 108)
      47. Jakub Šiřina BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      48. Mikuláš Čank NH Ostrava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      49. Radovan Kouřil BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      50. Miroslav Kvapil BK Opava 0 OVA - OPA (96 : 102)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 12 SKS - PIS (115 : 112)
      2. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - KOL (86 : 97)
      3. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 9 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 9 DEC - PCE (111 : 112)
      5. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 9 DEC - PCE (111 : 112)
      6. Chase Michael Jeter NH Ostrava 8 OVA - OPA (96 : 102)
      7. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 7 DEC - PCE (111 : 112)
      8. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 7 OLO - NBK (68 : 108)
      9. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 7 DEC - PCE (111 : 112)
      10. Gregory Edward Lee III Basket Brno 7 USK - BRN (64 : 62)
      11. David Jelínek SK Slavia Praha 7 SKS - PIS (115 : 112)
      12. Jakub Mokráň BK Opava 6 OVA - OPA (96 : 102)
      13. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 6 DEC - PCE (111 : 112)
      14. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 5 OLO - NBK (68 : 108)
      15. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 5 OLO - NBK (68 : 108)
      16. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 5 UNL - KOL (86 : 97)
      17. Michael Cubbage BK ARMEX Děčín 5 DEC - PCE (111 : 112)
      18. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - NBK (68 : 108)
      19. Patrick Samoura USK Praha 4 USK - BRN (64 : 62)
      20. Elyjah David Williams NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      21. David Böhm USK Praha 4 USK - BRN (64 : 62)
      22. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 4 UNL - KOL (86 : 97)
      23. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      24. Marek Vyroubal USK Praha 4 USK - BRN (64 : 62)
      25. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 4 UNL - KOL (86 : 97)
      26. Štěpán Borovka Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      27. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      28. Alexander Jacob Thompson SK Slavia Praha 3 SKS - PIS (115 : 112)
      29. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 3 UNL - KOL (86 : 97)
      30. Holden Vasic Redparth BC GEOSAN Kolín 3 UNL - KOL (86 : 97)
      31. František Rylich ERA Basketball Nymburk 3 OLO - NBK (68 : 108)
      32. Filip Petružela USK Praha 3 USK - BRN (64 : 62)
      33. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 3 OLO - NBK (68 : 108)
      34. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      35. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - KOL (86 : 97)
      36. Petr Macháč BK ARMEX Děčín 3 DEC - PCE (111 : 112)
      37. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 3 SKS - PIS (115 : 112)
      38. Radovan Kouřil BK Opava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      39. Jakub Šiřina BK Opava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      40. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 3 OLO - NBK (68 : 108)
      42. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 3 OLO - NBK (68 : 108)
      43. Dominik Žák BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - NBK (68 : 108)
      44. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - NBK (68 : 108)
      45. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - KOL (86 : 97)
      46. Filip Novotný Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      47. Petr Křivánek Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      48. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      49. Martin Nábělek SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - KOL (86 : 97)
      50. František Fuxa USK Praha 2 USK - BRN (64 : 62)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Michal Mareš SK Slavia Praha 6 SKS - PIS (115 : 112)
      2. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - NBK (68 : 108)
      3. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 5 DEC - PCE (111 : 112)
      4. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (86 : 97)
      5. Ondřej Šiška Basket Brno 5 USK - BRN (64 : 62)
      6. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - KOL (86 : 97)
      7. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 4 DEC - PCE (111 : 112)
      8. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 4 UNL - KOL (86 : 97)
      9. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 3 OLO - NBK (68 : 108)
      10. Alexander Jacob Thompson SK Slavia Praha 3 SKS - PIS (115 : 112)
      11. Štěpán Svoboda NH Ostrava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      12. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      13. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 3 SKS - PIS (115 : 112)
      14. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 3 DEC - PCE (111 : 112)
      15. David Böhm USK Praha 3 USK - BRN (64 : 62)
      16. Holden Vasic Redparth BC GEOSAN Kolín 3 UNL - KOL (86 : 97)
      17. Filip Novotný Sršni Photomate Písek 3 SKS - PIS (115 : 112)
      18. Luděk Jurečka BK Opava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      19. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      20. Jakub Šiřina BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      21. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 2 UNL - KOL (86 : 97)
      22. Matej Majerčák NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      23. Kevin Týml NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      24. Matěj Burda BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      25. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      26. Matěj Dáňa Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      27. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      28. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 2 SKS - PIS (115 : 112)
      29. Jakub Slavík BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      30. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      31. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      32. Elyjah David Williams NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      33. Pavel Englický Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      34. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 1 SKS - PIS (115 : 112)
      35. Viktor Půlpán Basket Brno 1 USK - BRN (64 : 62)
      36. Štěpán Borovka Sršni Photomate Písek 1 SKS - PIS (115 : 112)
      37. Šimon Svoboda Basket Brno 1 USK - BRN (64 : 62)
      38. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 1 DEC - PCE (111 : 112)
      39. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 1 DEC - PCE (111 : 112)
      40. Jakub Šurý Sršni Photomate Písek 1 SKS - PIS (115 : 112)
      41. Matěj Snopek NH Ostrava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      42. Radovan Kouřil BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      43. Jakub Mokráň BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      44. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - NBK (68 : 108)
      45. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 1 DEC - PCE (111 : 112)
      46. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - KOL (86 : 97)
      47. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 1 SKS - PIS (115 : 112)
      48. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 1 OLO - NBK (68 : 108)
      49. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - NBK (68 : 108)
      50. Jan Švandrlík BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Jakub Šiřina BK Opava 16 OVA - OPA (96 : 102)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 13 SKS - PIS (115 : 112)
      3. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 12 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - NBK (68 : 108)
      5. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 9 UNL - KOL (86 : 97)
      6. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 8 DEC - PCE (111 : 112)
      7. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 7 UNL - KOL (86 : 97)
      8. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 7 OVA - OPA (96 : 102)
      9. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 6 DEC - PCE (111 : 112)
      10. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 6 UNL - KOL (86 : 97)
      11. Jakub Slavík BK Opava 6 OVA - OPA (96 : 102)
      12. Šimon Puršl BK Opava 5 OVA - OPA (96 : 102)
      13. David Jelínek SK Slavia Praha 5 SKS - PIS (115 : 112)
      14. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 5 SKS - PIS (115 : 112)
      15. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 4 DEC - PCE (111 : 112)
      16. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 4 SKS - PIS (115 : 112)
      17. Chase Michael Jeter NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      18. Matt Johnson USK Praha 4 USK - BRN (64 : 62)
      19. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 4 DEC - PCE (111 : 112)
      20. Filip Zbránek BK Opava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      21. Radovan Kouřil BK Opava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      22. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      23. Jakub Krakovič Basket Brno 3 USK - BRN (64 : 62)
      24. David Böhm USK Praha 3 USK - BRN (64 : 62)
      25. Radek Pumprla SK Slavia Praha 3 SKS - PIS (115 : 112)
      26. Luděk Jurečka BK Opava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      27. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      28. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      29. Tomáš Tkadlec BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - NBK (68 : 108)
      30. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 3 OLO - NBK (68 : 108)
      31. Viktor Půlpán Basket Brno 3 USK - BRN (64 : 62)
      32. Matěj Snopek NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      33. David Žikla SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - KOL (86 : 97)
      34. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      35. Kevin Týml NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      36. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      37. Michal Mareš SK Slavia Praha 2 SKS - PIS (115 : 112)
      38. Dominik Heinzl NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      39. Tomas Zdanavičius Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      40. Jakub Mokráň BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Elyjah David Williams NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      42. David Pekárek BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      43. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      44. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      45. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 2 UNL - KOL (86 : 97)
      46. Dominik Žák BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - NBK (68 : 108)
      47. Matej Majerčák NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      48. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      49. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      50. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - KOL (86 : 97)