Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
Sršni Photomate Písek
37.0
2
BC GEOSAN Kolín
27.0
3
SLUNETA Ústí nad Labem
25.3
4
SK Slavia Praha
22.7
5
USK Praha
20.0

Doskoky

1.
Sršni Photomate Písek
12.0
2
BK KVIS Pardubice
11.0
3
SLUNETA Ústí nad Labem
10.7
4
BC GEOSAN Kolín
10.3
5
Sršni Photomate Písek
10.0

Asistence

1.
BK ARMEX Děčín
10.7
2
Sršni Photomate Písek
9.0
3
BK Opava
7.0
4
SLUNETA Ústí nad Labem
7.0
5
BK KVIS Pardubice
6.0

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
BK ARMEX Děčín
85.7 %
2
BK ARMEX Děčín
85.7 %
3
USK Praha
83.3 %
4
Sršni Photomate Písek
80.0 %
5
Sršni Photomate Písek
80.0 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
75.0 %
2
USK Praha
75.0 %
3
SK Slavia Praha
75.0 %
4
SK Slavia Praha
57.1 %
5
BK REDSTONE Olomoucko
57.1 %

Kooperativa faktor

1.
Sršni Photomate Písek
9.0
2
SLUNETA Ústí nad Labem
7.7
3
NH Ostrava
6.0
4
BK KVIS Pardubice
6.0
5
BK REDSTONE Olomoucko
6.0

týmové statistiky

Vstřelené body

4
92.7

Obdržené body

2
67.5
3
77.5

Úspěšnost střelby za 3B

2
37.3%
3
36.4%
5
34.0%

Úspěšnost střelby za 2B

3
54.1%
4
53.3%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Amin Adamu NBK 25 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2. Petr Krupka UNL K/P 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3. Igor Patrik Svoboda OVA 18 1 8.0 2.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/4.0 50.0 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 4.0 4.0
4. Marek Půlpán BRN 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5. Oliver Žižka DEC K/P 18 1 7.0 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0
6. David Jakel OVA R 23 1 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
7. Jakub Petráš KOL P 29 3 27.3 7.7 3.7/5.3 68.8 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.3 25.0* 5.3 5.0 10.3 1.0 0.7 2.0 0.2 3.0 0.0 15.7 0.0
8. Pavel Novák KOL K 21 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9. Tomáš Merta KOL K 22 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
10. Jan Gabriel UNL R/K 21 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
11. Johan Haiblík UNL K/P 23 1 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
12. Jakub Kojzar PIS 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13. Matyáš Benda NBK 15 1 1.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.0
14. Tomáš Palas USK K 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15. Erik Klepač OLO K 22 1 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 0.0 3.0 0.0
16. Sukhmail Mathon NBK 25 3 21.3 5.0 1.3/5.0 26.7 0.0/0.0 0.0* 2.3/2.7 87.5 3.3 6.3 9.7 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 0.0 9.0 0.7
17. Lukáš Olbort OLO R 19 2 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.5 0.0
18. Dominik Štěpán KOL P 25 3 3.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 -2.7 0.0
19. Joseph Alan Brunk PCE 25 3 31.0 17.0 7.3/12.0 61.1 0.0/0.0 0.0* 2.3/6.0 38.9 4.3 6.7 11.0 3.0 0.3 2.0 0.5 6.0 0.0 24.7 6.0
20. Lukáš Bobek DEC R/K 23 1 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
21. Šimon Puršl BRN P 26 3 23.3 15.3 5.3/9.0 59.3 0.3/0.3 100.0* 3.7/5.7 64.7 1.7 7.0 8.7 0.3 0.7 1.3 0.1 6.0 0.0 21.3 0.0
22. Kamil Švrdlík PCE P 36 3 7.7 1.7 0.3/1.0 33.3* 0.3/0.3 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.3 0.3 1.0 0.1 0.0 0.0 0.3 0.0
23. Štěpán Bubeník SKS 18 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
24. Delvon Johnson UNL P 34 3 26.0 7.7 3.0/4.0 75.0 0.3/0.3 100.0* 0.7/1.3 50.0* 1.7 4.3 6.0 0.3 0.3 1.7 0.1 1.3 0.0 13.0 7.7
25. Kryštof Kavan OPA K 21 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
26. Radovan Mrázek SKS R 19 2 10.5 8.5 1.5/4.5 33.3 1.5/2.0 75.0 1.0/1.5 66.7* 0.5 1.0 1.5 0.5 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 9.0 0.0
27. Lamb Autrey UNL R/K 33 1 36.0 19.0 5.0/9.0 55.6 3.0/4.0 75.0 0.0/0.0 0.0* 2.0 1.0 3.0 5.0 2.0 5.0 1.0 1.0 0.0 18.0 4.0
28. David Böhm USK K/P 22 1 33.0 20.0 4.0/8.0 50.0 3.0/4.0 75.0 3.0/5.0 60.0 1.0 1.0 2.0 1.0 0.0 1.0 1.0 3.0 0.0 15.0 2.0
29. Lesley Cortez Varner II SKS 2023 3 31.3 22.7 5.7/11.3 50.0 1.3/2.3 57.1 7.3/9.3 78.6 2.3 5.3 7.7 2.0 0.7 2.0 0.3 7.0 0.0 26.3 1.3
30. Matěj Dáňa BRN K 19 2 16.0 7.0 0.5/1.0 50.0* 2.0/3.5 57.1 0.0/0.5 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 5.5 0.0
31. David Škranc OLO K/P 27 3 29.3 14.0 0.7/1.0 66.7* 4.0/7.0 57.1 0.7/0.7 100.0* 0.7 3.7 4.3 1.3 0.0 1.0 0.4 1.0 0.0 14.7 0.0
32. Tomáš Vyoral PCE R 31 3 26.7 11.0 1.3/2.7 50.0 2.3/4.3 53.8 1.3/2.7 50.0 0.3 3.3 3.7 3.3 0.7 2.7 0.4 2.3 0.0 11.3 2.7
33. Patrick Samoura USK R/K 22 2 27.5 9.5 3.0/6.0 50.0 1.0/2.0 50.0 0.5/2.0 25.0 2.0 2.0 4.0 2.0 1.0 0.0 0.0 2.0 0.0 11.5 0.0
34. Petr Šafarčík PCE R/K 29 3 28.3 12.3 4.0/5.7 70.6 1.0/2.0 50.0 1.3/2.3 57.1 0.3 4.0 4.3 3.7 0.0 3.0 0.4 2.3 0.0 12.0 0.0
35. Dominik Žák OLO P 22 3 24.0 7.0 2.7/5.3 50.0 0.3/0.7 50.0* 0.7/2.0 33.3 1.7 1.7 3.3 1.0 0.7 2.0 0.2 2.0 0.0 4.3 0.0
36. Milan Tomáš Stráněl BRN P 17 1 7.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
37. Ladislav Pecka UNL P 32 3 35.3 15.3 3.7/9.0 40.7 2.3/4.7 50.0 1.0/1.3 75.0* 3.3 7.3 10.7 2.3 1.7 1.3 0.6 1.0 0.0 18.0 1.0
38. Matěj Burda PCE R 22 3 11.3 4.7 0.7/1.0 66.7* 1.0/2.0 50.0 0.3/1.7 20.0* 0.0 0.0 0.0 0.3 1.0 0.0 0.0 1.3 0.0 4.3 0.0
39. Viktor Půlpán BRN R 27 2 35.0 9.5 1.5/4.0 37.5 1.0/2.0 50.0 3.5/7.5 46.7 2.0 2.0 4.0 6.0 2.0 1.0 3.0 6.0 0.0 17.5 2.0
40. Dupree Mc Brayer OLO 27 2 31.5 15.5 6.0/11.5 52.2 0.5/1.0 50.0* 2.0/3.0 66.7 0.5 3.5 4.0 1.5 2.0 1.5 0.5 5.0 0.0 16.0 1.5
41. Luděk Jurečka OPA K 39 3 22.0 11.0 0.0/0.7 0.0* 3.0/6.3 47.4 2.0/2.0 100.0 1.0 1.3 2.3 1.3 1.0 0.0 0.0 0.7 0.0 11.0 2.0
42. Tomáš Pomikálek DEC K/P 34 3 30.3 18.7 4.0/6.0 66.7 2.3/5.0 46.7 3.7/5.0 73.3 1.0 6.7 7.7 0.7 1.0 0.3 0.7 3.7 0.0 23.3 4.3
43. Michal Mareš KOL K 30 3 31.3 8.3 0.3/1.0 33.3* 2.3/5.0 46.7 0.7/0.7 100.0* 0.3 3.3 3.7 2.0 2.0 2.3 0.3 1.3 0.0 9.0 0.0
44. David Pekárek PCE K 27 3 29.0 12.0 1.3/2.7 50.0 2.0/4.3 46.2 3.3/3.3 100.0 0.3 5.0 5.3 2.3 0.3 1.7 0.5 2.3 0.0 17.0 2.0
45. Jamari Alayae Smith KOL 23 3 35.3 27.0 6.3/12.0 52.8 3.3/7.3 45.5 4.3/4.3 100.0 4.3 4.0 8.3 1.3 1.0 3.3 0.1 3.3 0.0 26.7 1.7
46. Štěpán Svoboda OVA K 23 3 23.7 10.0 1.0/2.0 50.0 2.7/6.0 44.4 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 1.0 0.3 1.0 0.3 0.3 0.0 6.3 1.3
47. Ondřej Šiška KOL R 29 2 25.0 17.5 2.0/3.5 57.1 3.0/7.0 42.9 4.5/5.0 90.0 0.0 2.5 2.5 3.5 0.5 3.5 0.5 4.0 0.0 15.0 0.0
48. Matt Johnson USK 24 2 27.0 13.5 2.0/4.5 44.4 1.5/3.5 42.9 5.0/8.0 62.5 0.5 3.5 4.0 1.5 0.0 1.0 0.8 6.0 0.0 14.5 0.0
49. Petr Šlechta PIS 28 1 24.0 19.0 4.0/5.0 80.0 3.0/7.0 42.9 2.0/3.0 66.7 3.0 1.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0 16.0 0.0
50. Ondřej Sehnal NBK R 25 3 20.0 8.3 2.0/2.7 75.0 1.0/2.3 42.9 1.3/2.0 66.7 1.3 3.3 4.7 5.0 1.3 3.3 0.5 3.3 0.0 14.0 0.7
51. Filip Halada KOL K 31 3 19.0 13.0 2.7/5.3 50.0 1.7/4.0 41.7 2.7/3.3 80.0 0.7 2.0 2.7 0.3 1.0 0.7 0.2 2.0 0.0 11.0 0.0
52. Filip Novotný KOL K 24 3 34.7 14.3 2.0/3.0 66.7 3.3/8.0 41.7 0.3/0.7 50.0* 3.0 3.3 6.3 1.0 2.0 1.0 0.3 0.7 0.0 14.0 0.0
53. Dalibor Vlk USK K 21 2 13.5 5.0 1.0/3.0 33.3 1.0/2.5 40.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.5 0.5 0.5 0.5 0.0 0.0 4.0 0.0
54. Adam Pecháček OPA P 28 3 11.7 8.7 2.0/4.0 50.0 0.7/1.7 40.0* 2.7/3.3 80.0 2.3 4.0 6.3 0.0 0.3 1.3 0.0 2.0 0.0 11.0 0.0
55. Pavel Englický PIS 40 1 18.0 7.0 0.0/0.0 0.0* 2.0/5.0 40.0 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 5.0 4.0
56. Daniel Olejník SKS K 20 1 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -4.0 0.0
57. Spencer Svejcar NBK K 28 3 19.3 14.0 4.0/6.7 60.0 1.7/4.3 38.5 1.0/1.0 100.0* 1.0 1.3 2.3 1.0 0.7 1.7 0.2 2.0 0.0 10.3 1.3
58. Filip Kroutil DEC K 27 3 31.0 11.7 2.0/2.3 85.7 2.3/6.3 36.8 0.7/1.3 50.0* 0.7 2.0 2.7 0.7 1.3 1.3 0.2 3.3 0.0 12.3 0.0
59. Ty Nichols DEC R/K 26 3 33.3 25.3 7.3/11.3 64.7 1.3/3.7 36.4 6.7/9.7 69.0 1.0 2.7 3.7 7.0 3.7 3.0 0.8 9.3 0.0 34.3 1.3
60. Jaromír Bohačík NBK K 31 3 23.7 14.7 3.3/5.0 66.7 2.0/5.7 35.3 2.0/3.0 66.7 0.7 2.0 2.7 2.7 2.0 1.3 0.7 4.3 0.0 16.3 0.0
61. Matěj Svoboda DEC K 27 3 33.3 18.3 3.3/8.3 40.0 2.3/6.7 35.0 4.7/5.7 82.4 1.0 3.3 4.3 1.7 0.0 2.0 0.3 3.7 0.0 14.0 1.7
62. Matyáš Janů OVA K 21 2 8.0 3.0 0.5/1.0 50.0* 0.5/1.5 33.3* 0.5/1.0 50.0* 0.5 1.5 2.0 0.0 1.0 0.5 0.0 0.5 0.0 3.5 0.0
63. Jan Švandrlík OPA K/P 29 3 24.3 9.7 1.3/2.0 66.7 2.3/7.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 4.7 5.7 0.7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0 8.3 0.0
64. Jakub Šurý PIS 21 1 20.0 5.0 1.0/1.0 100.0* 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0 1.0 3.0 0.0 0.0 4.0 0.0
65. Martin Kříž NBK K/P 30 3 20.0 6.7 2.7/4.0 66.7 0.3/1.0 33.3* 0.3/1.7 20.0* 1.3 1.7 3.0 0.3 0.7 0.0 0.0 1.7 0.0 6.7 0.0
66. Štěpán Borovka PIS R/K 23 1 31.0 11.0 4.0/7.0 57.1 1.0/3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 2.0 5.0 7.0 4.0 2.0 1.0 4.0 2.0 0.0 16.0 0.0
67. Radek Pumprla SKS K 28 3 23.3 6.0 1.0/3.3 30.0 0.7/2.0 33.3 2.0/3.3 60.0 0.0 1.7 1.7 3.0 0.7 2.3 0.4 2.0 0.0 2.3 0.0
68. Filip Novotný PCE R/K 23 1 22.0 13.0 2.0/4.0 50.0 3.0/9.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 2.0 0.0 1.0 2.0 0.0 0.0 8.0 0.0
69. Tadeáš Slowiak DEC R 19 3 13.0 2.7 0.3/1.3 25.0* 0.3/1.0 33.3* 1.0/1.3 75.0* 0.0 1.3 1.3 2.3 0.3 2.0 0.4 1.0 0.0 1.3 0.0
70. Thomas Bell III NBK 24 3 20.7 14.3 4.7/7.7 60.9 0.7/2.0 33.3 3.0/3.7 81.8 5.3 3.3 8.7 2.0 2.7 1.7 0.4 3.3 0.0 23.0 1.3
71. Jitaurious Gordon NBK 24 3 23.7 17.0 4.3/7.7 56.5 1.7/5.3 31.3 3.3/3.7 90.9 0.7 3.0 3.7 1.3 1.3 2.7 0.2 2.0 0.0 14.0 0.0
72. Holden Vasic Redparth KOL 26 3 22.7 10.7 3.0/5.7 52.9 1.0/3.3 30.0 1.7/2.0 83.3 1.0 4.0 5.0 1.7 1.3 1.7 0.3 2.7 0.0 11.3 0.0
73. Alexander Jacob Thompson SKS K/P 28 3 33.7 11.0 2.3/7.3 31.8 1.7/5.7 29.4 1.3/2.0 66.7 1.3 2.7 4.0 1.3 1.0 3.0 0.1 1.0 0.0 2.0 0.0
74. Jakub Mokráň OPA P 24 3 26.0 11.7 3.3/5.7 58.8 0.7/2.3 28.6 3.0/3.3 90.0 3.3 4.7 8.0 2.7 0.3 1.0 0.9 2.0 0.0 15.7 0.0
75. Bryce Michael Alford PCE 28 3 29.7 17.0 3.0/4.7 64.3 2.0/7.0 28.6 5.0/6.3 78.9 0.7 3.0 3.7 6.0 2.3 4.7 0.4 4.7 0.0 17.7 0.0
76. Šimon Svoboda BRN K/P 19 2 18.0 3.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/3.5 28.6 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.5 2.0 0.0 0.0 0.0 -2.5 0.0
77. Matěj Rychtecký BRN K 19 1 31.0 7.0 2.0/3.0 66.7 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 3.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0 0.0
78. Ondřej Chvála PIS 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
79. Jakub Šimonek PIS 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
80. Adam Číž KOL R 32 3 29.0 12.7 2.0/5.0 40.0 2.0/7.3 27.3 2.7/3.7 72.7 0.3 3.7 4.0 5.3 1.0 3.3 0.5 4.7 0.0 12.7 0.0
81. Anthony Lamont Walton jr. DEC R 32 3 34.7 18.0 4.3/10.7 40.6 1.3/5.0 26.7 5.3/7.0 76.2 1.7 5.7 7.3 10.7 3.0 2.0 1.8 5.7 0.0 29.0 0.0
82. Maishe Dailey UNL 25 3 34.3 15.7 3.0/5.7 52.9 1.3/5.0 26.7 5.7/7.7 73.9 0.3 4.3 4.7 1.3 1.0 3.0 0.1 4.0 0.0 13.3 0.0
83. Dalibor Fait PIS K/P 29 1 27.0 15.0 2.0/6.0 33.3 2.0/8.0 25.0 5.0/6.0 83.3 1.0 0.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0 8.0 4.0
84. Matěj Snopek OVA K 22 3 12.3 2.7 0.3/0.7 50.0* 0.3/1.3 25.0* 1.0/2.0 50.0 0.3 1.3 1.7 1.0 1.0 0.3 1.0 1.0 0.0 3.3 0.0
85. Matej Majerčák OVA R 23 3 23.3 8.0 1.0/3.0 33.3 1.7/6.7 25.0 1.0/2.0 50.0 0.7 2.7 3.3 3.0 2.3 1.3 0.8 2.0 0.0 6.0 0.0
86. Marcus Shaver Jr. OLO 24 2 29.0 10.0 2.5/6.5 38.5 1.0/4.0 25.0 2.0/3.0 66.7 0.5 3.5 4.0 3.0 2.5 4.0 0.4 3.5 0.0 7.5 0.0
87. Vojtěch Sýkora PIS R/K 21 1 36.0 5.0 1.0/4.0 25.0 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 4.0 8.0 12.0 9.0 2.0 1.0 9.0 3.0 0.0 19.0 0.0
88. Tomáš Tkadlec OLO K 24 3 10.3 2.0 0.0/0.7 0.0* 0.3/1.3 25.0* 1.0/1.3 75.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 1.0 0.0 0.7 0.0 -1.3 0.0
89. Radovan Kouřil OPA R 28 3 20.0 8.3 2.3/3.3 70.0 0.7/2.7 25.0 1.7/2.7 62.5 0.0 2.0 2.0 3.7 2.3 3.3 0.4 1.7 0.0 9.3 0.0
90. Ondřej Švec USK R/K 20 2 21.0 8.5 2.0/3.5 57.1 0.5/2.0 25.0 3.0/5.5 54.5 1.0 3.5 4.5 1.5 0.5 2.5 0.3 5.5 0.0 10.5 0.0
91. Othniel Akeem Shelton SKS K/P 27 1 29.0 9.0 4.0/10.0 40.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 2.0 7.0 9.0 0.0 1.0 1.0 0.0 2.0 0.0 11.0 0.0
92. Filip Luňáček SKS 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
93. Matyáš Vrábel PCE P 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
94. Tomáš Randýsek DEC R 19 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
95. Petr Macháč DEC K/P 23 3 11.7 4.3 2.0/2.3 85.7 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.0 33.3* 1.0 1.3 2.3 0.7 0.0 0.3 0.7 2.3 0.0 5.7 0.0
96. Nicholas William Fullard BRN 27 2 8.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 3.0 3.5
97. Jonáš Musil BRN K 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
98. Jan Grmolenský OLO 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
99. Jaroslav Kubín BRN P 23 1 1.0 2.0 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
100. Tomáš Houzar BRN R/K 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
101. Filip Petružela USK P 26 2 20.0 4.5 2.0/4.5 44.4 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.5 100.0* 0.5 1.5 2.0 1.0 1.0 1.5 0.3 1.5 0.0 2.0 0.0
102. Matouš Brunner USK P 19 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
103. František Fuxa USK P 23 2 16.5 4.0 1.5/3.5 42.9 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.5 1.0 1.5 1.5 0.0 2.0 0.4 1.5 0.0 1.0 0.0
104. Jan Matušík SKS 17 2 1.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.0 50.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.0
105. Michael Cubbage DEC 25 3 24.7 11.0 4.3/8.7 50.0 0.7/3.0 22.2 0.3/2.0 16.7 0.3 4.7 5.0 1.7 2.0 1.0 0.6 2.0 0.0 9.7 1.0
106. Adam Kopřiva USK P 19 1 8.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0
107. Matyáš Ježek USK K 18 1 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
108. Jure Škifić PCE 35 3 26.7 9.0 3.0/8.0 37.5 0.7/3.0 22.2 1.0/2.0 50.0 1.7 6.7 8.3 1.7 1.3 2.3 0.2 2.7 0.0 9.0 0.0
109. Elyjah David Williams OVA 25 3 31.0 10.7 2.7/5.0 53.3 1.0/4.7 21.4 2.3/4.0 58.3 1.3 5.7 7.0 3.3 1.0 1.7 0.7 3.3 0.0 15.0 4.3
110. Elijah Mayo Weaver OVA 24 3 33.0 12.0 2.0/6.0 33.3 1.3/6.3 21.1 4.0/5.0 80.0 0.0 5.7 5.7 3.7 0.0 2.0 0.6 4.0 0.0 10.7 1.0
111. Jakub Šiřina OPA R 35 3 29.3 13.7 2.3/5.0 46.7 0.7/3.3 20.0 7.0/8.0 87.5 0.7 1.0 1.7 7.0 2.3 3.3 0.7 5.3 0.0 18.3 0.0
112. Jan Štěrba PCE K/P 28 3 16.7 3.7 1.0/1.7 60.0* 0.3/1.7 20.0* 0.7/0.7 100.0* 0.7 3.0 3.7 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.3 0.0
113. Marek Vyroubal USK R 22 2 29.5 7.0 2.0/5.0 40.0 0.5/2.5 20.0 1.5/4.0 37.5 1.5 3.5 5.0 3.0 0.0 2.5 0.6 5.0 0.0 8.5 0.0
114. František Rylich NBK R/K 21 3 21.0 7.3 2.7/4.7 57.1 0.7/3.3 20.0 0.0/0.7 0.0* 2.0 2.0 4.0 1.7 1.3 1.3 0.4 0.3 0.0 6.0 0.0
115. Jakub Slavík OPA K 24 3 23.3 7.0 1.3/2.3 57.1 0.7/3.7 18.2 2.3/3.3 70.0 0.7 1.3 2.0 0.7 1.3 3.0 0.1 2.0 0.0 3.0 0.7
116. Jakub Tůma NBK R 25 3 13.0 3.0 0.3/0.7 50.0* 0.7/3.7 18.2 0.3/0.7 50.0* 0.7 0.3 1.0 0.3 0.0 0.7 0.2 1.3 0.0 0.0 0.0
117. Shavar Tahrel Newkirk SKS 27 3 31.3 13.0 3.7/6.7 55.0 0.3/2.0 16.7 4.7/7.7 60.9 1.0 4.3 5.3 3.3 1.0 2.7 0.4 6.3 0.0 17.0 0.0
118. Adam Lukeš PCE R/K 19 2 4.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.5 0.5 0.5 0.0 0.0 -0.5 0.0
119. František Váňa UNL K 25 3 16.0 5.3 0.3/0.7 50.0* 0.7/4.3 15.4 2.7/4.3 61.5 0.3 2.0 2.3 0.3 0.3 1.0 0.1 2.3 0.0 1.7 0.0
120. Kevin Týml OVA K 21 3 24.0 6.7 1.3/3.7 36.4 0.7/4.3 15.4 2.0/2.7 75.0 0.7 2.0 2.7 2.0 2.0 1.0 0.7 2.7 0.0 6.7 0.0
121. Elbert Clark Matthews OLO 27 2 34.0 18.5 6.0/10.0 60.0 0.5/4.0 12.5 5.0/5.5 90.9 0.0 4.0 4.0 2.5 1.0 2.5 0.5 4.0 0.0 17.5 3.0
122. Martin Nábělek UNL R 25 3 13.7 4.3 1.0/1.7 60.0* 0.3/3.0 11.1 1.3/1.3 100.0* 0.0 0.3 0.3 1.0 0.3 1.0 0.3 0.7 0.0 -0.7 0.0
123. Adam Goga KOL R/K 26 3 21.0 2.7 0.3/1.7 20.0* 0.3/3.3 10.0 1.0/2.0 50.0 0.7 2.0 2.7 3.7 1.3 1.3 0.9 2.0 0.0 4.0 1.3
124. Lukáš Feštr OLO R 29 3 28.7 5.7 2.0/4.3 46.2 0.3/3.7 9.1 0.7/1.0 66.7* 0.7 2.3 3.0 2.3 1.0 2.3 0.3 1.7 0.0 3.0 1.3
125. Jan Mička OPA K/P 21 3 14.3 1.3 0.7/1.3 50.0* 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.3 1.7 0.3 0.3 1.3 0.1 0.3 0.0 -2.3 0.0
126. Martin Gniadek OPA P 33 2 14.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5 3.5 4.0 2.0 0.0 1.5 0.7 0.5 0.0 0.0 1.0
127. Filip Zbránek OPA K/P 32 1 13.0 4.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0 7.0 0.0
128. Miroslav Kvapil OPA P 30 3 6.3 2.7 1.0/3.0 33.3 0.0/0.7 0.0* 0.7/0.7 100.0* 1.7 1.3 3.0 0.3 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 2.7 0.0
129. Matěj Šafařík USK R/K 20 2 7.5 1.5 0.5/0.5 100.0* 0.0/0.5 0.0* 0.5/1.0 50.0* 0.0 1.5 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0 0.0
130. Petr Křivánek BRN R/K 20 2 12.5 2.0 1.0/1.5 66.7* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 1.5 0.0 2.0 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0
131. Jan Maděra UNL K 24 1 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -2.0 0.0
132. Justin Kahron Ross UNL 27 2 20.5 1.0 0.5/5.0 10.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 3.5 0.0 1.0 1.8 1.0 0.0 -2.5 0.0
133. Jakub Krakovič BRN P 32 1 27.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 3.0 3.0 1.0 1.0 0.0 0.0 4.0 0.0 6.0 2.0
134. Jaylen Butz OLO 24 3 15.3 6.3 2.7/4.0 66.7 0.0/0.3 0.0* 1.0/3.0 33.3 2.0 1.3 3.3 0.0 0.3 1.7 0.0 2.3 0.0 5.7 0.0
135. Lukáš Stegbauer KOL K/P 27 3 9.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.0 1.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 0.0
136. Jakub Skalička OLO P 24 1 6.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 4.0 4.0 1.0 0.0 2.0 0.5 0.0 0.0 -1.0 0.0
137. Radek Farský OPA R/K 24 3 8.3 3.3 1.0/1.3 75.0* 0.0/1.3 0.0* 1.3/2.3 57.1 0.0 0.7 0.7 0.7 0.7 0.3 0.7 2.3 0.0 3.0 0.0
138. Tomas Zdanavičius BRN 27 2 18.5 4.0 1.5/3.0 50.0 0.0/0.5 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.0 2.0 2.0 1.0 0.0 1.0 0.5 2.0 0.0 3.0 2.0
139. Marcel Bátovský USK K 23 2 15.0 5.0 2.5/3.0 83.3 0.0/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0 3.5 0.0
140. David Jelínek SKS P 26 3 25.7 9.0 3.3/6.7 50.0 0.0/0.7 0.0* 2.3/2.3 100.0 1.0 3.0 4.0 1.0 0.0 0.3 1.0 1.7 0.0 9.0 0.0
141. Mikuláš Čank OVA 16 2 4.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0 1.0 0.0 -1.0 0.0
142. Luboš Kovář NBK P 22 3 16.0 5.7 2.7/3.7 72.7 0.0/1.0 0.0* 0.3/0.3 100.0* 1.7 2.3 4.0 1.0 0.3 1.0 0.3 0.7 0.0 7.7 0.0
143. Petr Benda NBK P 41 1 4.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0 0.0
144. Dominik Heinzl OVA P 28 3 11.7 4.0 1.0/2.7 37.5 0.0/0.7 0.0* 2.0/2.0 100.0 2.0 2.0 4.0 0.0 0.3 1.3 0.0 1.0 0.0 3.0 0.0
145. Josef Potoček PCE K 27 2 11.0 4.0 1.5/1.5 100.0* 0.0/1.0 0.0* 1.0/1.5 66.7* 1.0 2.0 3.0 1.5 1.5 0.0 0.0 1.0 0.0 8.5 0.0
146. Martin Svoboda PIS 21 1 39.0 37.0 12.0/15.0 80.0 0.0/3.0 0.0 13.0/17.0 76.5 4.0 6.0 10.0 2.0 0.0 2.0 1.0 12.0 0.0 46.0 9.0
147. Maksim Šturanović DEC P 35 3 24.0 12.7 5.7/10.0 56.7 0.0/0.3 0.0* 1.3/2.7 50.0 5.3 2.7 8.0 1.7 1.0 1.3 0.4 2.3 0.0 16.0 1.7
148. Adrio Ramone Bailey OLO 26 3 26.0 8.3 3.0/6.7 45.0 0.0/2.3 0.0 2.3/2.7 87.5 2.3 4.7 7.0 0.3 1.3 4.3 0.0 3.0 0.0 8.7 6.0
149. Martin Mach DEC K/P 23 3 8.3 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.7 0.0* 1.3 1.0 2.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 1.3 0.0
150. Lukáš Rozsypal DEC K 21 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -1.0 0.0
151. Chase Michael Jeter OVA 26 3 21.7 14.7 6.0/10.0 60.0 0.0/0.3 0.0* 2.7/3.0 88.9 2.7 3.3 6.0 1.0 0.7 3.0 0.1 2.7 0.0 13.7 6.0
152. Gregory Edward Lee III BRN 25 2 34.0 15.0 7.0/11.0 63.6 0.0/3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5 7.5 8.0 2.5 0.0 4.5 0.3 2.5 0.0 13.0 0.0
153. Petr Šťovíček SKS 19 3 16.0 2.3 1.0/1.0 100.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/1.0 33.3* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 2.3 3.3
154. David Žikla UNL P 25 3 8.0 2.7 1.0/1.0 100.0* 0.0/1.0 0.0* 0.7/1.3 50.0* 0.7 0.3 1.0 0.3 0.0 0.7 0.2 1.3 0.0 1.0 0.0
155. Tamell Simeon Pearson SKS 23 1 7.0 3.0 1.0/3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 0.0 3.0 3.0 1.0 0.0 1.0 1.0 2.0 0.0 2.0 0.0
156. Jan Karlovský UNL P 23 3 6.7 1.0 0.3/1.0 33.3* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.3 100.0* 0.7 1.0 1.7 0.3 0.7 0.3 0.3 0.7 0.0 1.7 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. PCE 3 3/0 100.0 27.3 21.0 17.7 18.0 91.0 81.7 23.0/41.3 55.6 9.7/25.3 38.2 16.0/26.0 61.5 12.3 36.3 48.7 22.7 7.7 18.7 23.3 24.3 2.7 109.0
2. SKS 3 1/2 33.3 19.0 22.3 23.0 13.3 82.3 102.7 20.0/45.0 44.4 7.3/19.7 37.3 20.3/29.7 68.5 10.0 27.0 37.0 13.3 6.3 13.7 22.7 22.0 2.0 78.0
3. USK 2 2/0 100.0 21.5 17.5 12.5 18.0 69.5 67.5 19.0/39.0 48.7 6.0/16.5 36.4 13.5/27.0 50.0 9.0 21.5 30.5 12.5 3.0 13.5 25.5 21.5 1.5 63.5
4. KOL 3 3/0 100.0 25.3 15.0 21.3 26.3 88.0 78.0 20.0/39.3 50.8 11.7/33.7 34.7 13.0/17.3 75.0 17.7 27.3 45.0 16.0 8.3 14.3 18.3 19.7 2.3 98.3
5. BRN 2 - - 19.5 12.5 21.0 14.5 67.5 77.5 16.0/30.0 53.3 8.0/23.5 34.0 11.5/19.5 59.0 6.5 24.0 30.5 16.0 5.0 15.0 19.5 22.5 2.0 65.5
6. DEC 3 2/1 66.7 24.0 21.7 23.0 26.3 101.7 87.7 27.7/52.7 52.5 9.7/28.7 33.7 17.3/26.7 65.0 18.7 31.3 50.0 20.0 8.7 11.3 24.3 20.7 2.3 121.7
7. PIS 1 - - 25.0 23.0 28.0 25.0 112.0 115.0 26.0/43.0 60.5 13.0/42.0 31.0 21.0/29.0 72.4 18.0 29.0 47.0 26.0 4.0 10.0 25.0 28.0 4.0 122.0
8. NBK 3 2/1 66.7 24.7 27.3 21.7 23.7 97.3 66.7 28.3/48.3 58.6 8.7/29.0 29.9 14.7/20.3 72.1 21.3 30.7 52.0 15.3 10.3 15.3 22.7 23.3 2.0 112.0
9. UNL 3 - - 20.3 21.0 21.3 21.7 84.3 93.3 21.7/41.3 52.4 7.3/24.7 29.7 19.0/27.3 69.5 11.0 23.3 34.3 17.0 8.7 14.3 21.7 20.7 1.7 87.3
10. OLO 3 - - 16.0 18.7 17.7 20.3 72.7 92.7 20.7/40.7 50.8 6.3/21.3 29.7 12.3/18.3 67.3 9.0 24.3 33.3 10.3 7.0 18.7 19.0 20.3 3.0 65.3
11. OPA 3 3/0 100.0 25.7 18.0 21.3 20.7 92.7 84.0 20.0/37.0 54.1 9.0/31.3 28.7 25.7/32.7 78.6 13.7 31.7 45.3 19.0 10.0 15.7 23.7 23.3 2.3 107.3
12. OVA 3 - - 15.7 19.0 19.3 14.3 73.3 90.3 16.3/36.3 45.0 8.0/34.0 23.5 16.7/24.0 69.4 12.3 29.7 42.0 15.3 9.0 13.7 19.0 23.7 2.0 68.3
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE - 57.9 693 432 307 46
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE BK REDSTONE Olomoucko 0.0 2 148 110 256
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE - 0.0 3 55 67 119
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB BC GEOSAN Kolín 44.6 518 231 287 0
Dušan Bohunický SVK - 59.1 132 152 124 144
Petr Czudek CZE BK Opava 57.4 500 324 256 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 50.6 178 191 240 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE - 31.9 144 98 145 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE - 37.6 157 69 122 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE - 47.7 365 223 195 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 191 219 314
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunović CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR - 98.3 176 236 6 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 130 138 268
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 166 100 266
Filip Rytina CZE BC GEOSAN Kolín 52.3 44 102 122 180
Martin Vaněk CZE Basket Brno 0.0 2 110 130 238
Pavel Beneš CZE - 37.5 136 51 85 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Radek Novák CZE - 0 8 54 62
Stanislav Zuzák CZE - 0 12 49 61
Aleksander Sekulic SLO - 87.1 70 212 11 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO BK KVIS Pardubice 49.3 227 112 115 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE ERA Basketball Nymburk 43.3 60 69 82 91
Martin Bašta CZE USK Praha 0 76 76 152
Adam Choleva CZE NH Ostrava 38.8 80 37 75 32
Lukáš Rovenský CZE - 0 28 31 59
Luboš Bartoň CZE - 0 50 43 93
Martin Vyroubal CZE - 0 50 43 93
Ivana Koláčná CZE - 60.9 64 39 25 0
Matěj Anderle CZE - 0 48 49 97
Michal Pešta SVK - 50.0 10 17 45 52
Alexandr Novák CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 58 65 123
Jan Šotnar CZE SLUNETA Ústí nad Labem 49.1 110 54 56 0
Jurica Žuža CRO - 0 61 9 70
David Zach CZE BK Opava 0 67 42 109
Saša Janković CRO - 0 31 46 77
Martin Sýkora SVK - 0 12 44 56
Vanja Miljković CRO BK KVIS Pardubice 0 31 24 55
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 DEC PCE 23. 9. 2023 50 111 112 223 1 62 37 35 48 58/106 54.7 24/62 38.7 35/66 53.0 33 69 102 38 21 30 58 59 242
1 OVA OPA 23. 9. 2023 45 96 102 198 6 40 36 46 40 35/73 47.9 22/70 31.4 62/74 83.8 28 65 93 36 18 31 53 54 214
1 UNL KOL 24. 9. 2023 40 86 97 183 11 41 32 47 63 40/82 48.8 23/61 37.7 34/44 77.3 33 39 72 36 22 35 40 40 191
1 OLO NBK 23. 9. 2023 40 68 108 176 40 49 42 34 51 48/87 55.2 16/50 32.0 32/38 84.2 28 48 76 23 14 36 34 37 175
1 SKS PIS 23. 9. 2023 45 115 112 227 3 50 53 65 34 50/92 54.3 26/65 40.0 49/67 73.1 27 61 88 46 9 19 53 53 251
1 USK BRN 23. 9. 2023 40 64 62 126 2 40 26 31 29 34/66 51.5 13/38 34.2 19/37 51.4 15 49 64 24 7 32 39 40 117
2 PCE BRN 27. 9. 2023 40 91 73 164 18 45 34 47 38 43/78 55.1 16/48 33.3 30/48 62.5 23 52 75 44 14 28 44 44 187
2 NBK SKS 27. 9. 2023 40 111 57 168 54 48 43 42 35 45/85 52.9 16/57 28.1 30/46 65.2 33 56 89 28 27 38 45 45 166
2 KOL OLO 27. 9. 2023 40 82 73 155 9 42 35 37 41 46/88 52.3 14/53 26.4 21/29 72.4 26 56 82 25 15 31 38 38 159
2 OPA UNL 27. 9. 2023 40 88 79 167 9 42 39 41 45 36/71 50.7 17/63 27.0 44/65 67.7 26 64 90 40 19 28 43 44 188
2 DEC OVA 27. 9. 2023 40 99 63 162 36 41 41 45 35 46/87 52.9 14/57 24.6 28/46 60.9 24 66 90 37 13 25 34 34 180
3 PCE OVA 30. 9. 2023 40 70 61 131 9 30 37 33 31 34/69 49.3 12/59 20.3 27/42 64.3 22 67 89 39 18 31 40 40 152
3 UNL DEC 1. 10. 2023 40 88 95 183 7 49 53 42 39 43/82 52.4 20/50 40.0 37/47 78.7 25 48 73 33 14 25 42 44 204
3 OLO OPA 30. 9. 2023 40 77 88 165 11 44 36 48 37 50/92 54.3 12/39 30.8 29/48 60.4 25 55 80 26 19 36 45 45 172
3 KOL SKS 30. 9. 2023 40 85 75 160 10 35 45 39 41 45/91 49.5 15/54 27.8 25/34 73.5 31 57 88 29 10 16 36 36 183
3 USK NBK 30. 9. 2023 40 75 73 148 2 43 46 22 37 36/78 46.2 14/39 35.9 34/58 58.6 28 53 81 26 8 33 55 57 141
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BK KVIS Pardubice
      5
      BC GEOSAN Kolín

      Doskoky

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      ERA Basketball Nymburk
      3
      BK KVIS Pardubice
      4
      BK ARMEX Děčín
      5
      BC GEOSAN Kolín

      Asistence

      1.
      2
      BK ARMEX Děčín
      3
      BK KVIS Pardubice
      4
      BK ARMEX Děčín
      5
      Sršni Photomate Písek

      Užitečnost

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      BK Opava
      4
      ERA Basketball Nymburk
      5
      SK Slavia Praha

      Bloky

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      Sršni Photomate Písek
      4
      SK Slavia Praha
      5
      BK KVIS Pardubice

      Kooperativa faktor

      1.
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      BK KVIS Pardubice
      4
      BK REDSTONE Olomoucko
      5
      SK Slavia Praha

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      Sršni Photomate Písek
      2
      BK Opava
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      SK Slavia Praha
      5
      BK KVIS Pardubice

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      BK REDSTONE Olomoucko
      2
      BC GEOSAN Kolín
      3
      SK Slavia Praha
      4
      BK KVIS Pardubice
      5
      Basket Brno

      Proměněné trestné hody

      1.
      2
      Sršni Photomate Písek
      3
      SK Slavia Praha
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 41 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 37 SKS - PIS (115 : 112)
      3. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 36 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 29 UNL - KOL (86 : 97)
      5. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 29 DEC - PCE (111 : 112)
      6. Jakub Šiřina BK Opava 28 OVA - OPA (96 : 102)
      7. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 27 KOL - SKS (85 : 75)
      8. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 27 OPA - UNL (88 : 79)
      9. Šimon Puršl BK Opava 27 OLO - OPA (77 : 88)
      10. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 27 UNL - KOL (86 : 97)
      11. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 25 KOL - OLO (82 : 73)
      12. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 23 KOL - OLO (82 : 73)
      13. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 23 DEC - PCE (111 : 112)
      14. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 23 DEC - PCE (111 : 112)
      15. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 22 KOL - SKS (85 : 75)
      16. Michal Mareš SK Slavia Praha 22 SKS - PIS (115 : 112)
      17. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - NBK (68 : 108)
      18. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 22 OLO - NBK (68 : 108)
      19. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 22 UNL - DEC (88 : 95)
      20. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - NBK (68 : 108)
      21. David Pekárek BK KVIS Pardubice 21 PCE - BRN (91 : 73)
      22. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 21 DEC - PCE (111 : 112)
      23. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 21 KOL - SKS (85 : 75)
      24. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 21 NBK - SKS (111 : 57)
      25. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 21 DEC - PCE (111 : 112)
      26. David Böhm USK Praha 20 USK - BRN (64 : 62)
      27. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 20 DEC - PCE (111 : 112)
      28. Chase Michael Jeter NH Ostrava 20 OVA - OPA (96 : 102)
      29. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 20 DEC - PCE (111 : 112)
      30. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 19 UNL - DEC (88 : 95)
      31. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 19 SKS - PIS (115 : 112)
      32. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 19 OVA - OPA (96 : 102)
      33. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 19 UNL - DEC (88 : 95)
      34. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 19 PCE - BRN (91 : 73)
      35. David Jelínek SK Slavia Praha 19 SKS - PIS (115 : 112)
      36. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 19 OLO - OPA (77 : 88)
      37. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 18 KOL - SKS (85 : 75)
      38. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 18 NBK - SKS (111 : 57)
      39. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 18 UNL - DEC (88 : 95)
      40. Ondřej Šiška Basket Brno 18 PCE - BRN (91 : 73)
      41. Marcus Shaver Jr. BK REDSTONE Olomoucko 18 OLO - OPA (77 : 88)
      42. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 18 UNL - DEC (88 : 95)
      43. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 18 OLO - NBK (68 : 108)
      44. Matt Johnson USK Praha 18 USK - NBK (75 : 73)
      45. Jakub Mokráň BK Opava 17 OVA - OPA (96 : 102)
      46. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 17 OPA - UNL (88 : 79)
      47. Radovan Mrázek SK Slavia Praha 17 NBK - SKS (111 : 57)
      48. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 17 UNL - DEC (88 : 95)
      49. Ondřej Šiška Basket Brno 17 USK - BRN (64 : 62)
      50. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 16 DEC - OVA (99 : 63)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 16 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 16 NBK - SKS (111 : 57)
      3. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 14 DEC - PCE (111 : 112)
      4. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 14 PCE - OVA (70 : 61)
      5. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 13 UNL - KOL (86 : 97)
      6. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 13 KOL - SKS (85 : 75)
      7. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 12 SKS - PIS (115 : 112)
      8. Šimon Puršl BK Opava 11 OPA - UNL (88 : 79)
      9. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 11 UNL - DEC (88 : 95)
      10. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 11 KOL - OLO (82 : 73)
      11. Adam Pecháček BK Opava 11 OLO - OPA (77 : 88)
      12. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 11 KOL - SKS (85 : 75)
      13. Elyjah David Williams NH Ostrava 10 OVA - OPA (96 : 102)
      14. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 UNL - DEC (88 : 95)
      15. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - DEC (88 : 95)
      16. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 10 SKS - PIS (115 : 112)
      17. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 10 DEC - PCE (111 : 112)
      18. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 9 KOL - OLO (82 : 73)
      19. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 9 USK - NBK (75 : 73)
      20. Michael Cubbage BK ARMEX Děčín 9 DEC - OVA (99 : 63)
      21. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 9 OLO - NBK (68 : 108)
      22. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 9 PCE - BRN (91 : 73)
      23. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 9 PCE - OVA (70 : 61)
      24. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 9 NBK - SKS (111 : 57)
      25. Gregory Edward Lee III Basket Brno 9 USK - BRN (64 : 62)
      26. Jakub Mokráň BK Opava 9 OLO - OPA (77 : 88)
      27. Jakub Mokráň BK Opava 9 OPA - UNL (88 : 79)
      28. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 9 KOL - SKS (85 : 75)
      29. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 9 USK - NBK (75 : 73)
      30. Othniel Akeem Shelton SK Slavia Praha 9 KOL - SKS (85 : 75)
      31. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 8 SKS - PIS (115 : 112)
      32. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 8 DEC - OVA (99 : 63)
      33. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 8 PCE - BRN (91 : 73)
      34. Marek Vyroubal USK Praha 8 USK - BRN (64 : 62)
      35. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 8 PCE - OVA (70 : 61)
      36. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 8 OLO - NBK (68 : 108)
      37. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 8 SKS - PIS (115 : 112)
      38. Chase Michael Jeter NH Ostrava 8 OVA - OPA (96 : 102)
      39. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 8 DEC - PCE (111 : 112)
      40. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 8 OPA - UNL (88 : 79)
      41. Šimon Puršl BK Opava 8 OVA - OPA (96 : 102)
      42. Gregory Edward Lee III Basket Brno 7 PCE - BRN (91 : 73)
      43. Štěpán Borovka Sršni Photomate Písek 7 SKS - PIS (115 : 112)
      44. Holden Vasic Redparth BC GEOSAN Kolín 7 KOL - OLO (82 : 73)
      45. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 7 OPA - UNL (88 : 79)
      46. David Jelínek SK Slavia Praha 7 SKS - PIS (115 : 112)
      47. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 7 UNL - KOL (86 : 97)
      48. Šimon Puršl BK Opava 7 OLO - OPA (77 : 88)
      49. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 7 NBK - SKS (111 : 57)
      50. Jan Švandrlík BK Opava 7 OPA - UNL (88 : 79)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 13 DEC - PCE (111 : 112)
      2. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 10 PCE - BRN (91 : 73)
      3. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 UNL - DEC (88 : 95)
      4. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 9 DEC - OVA (99 : 63)
      5. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 9 SKS - PIS (115 : 112)
      6. Jakub Šiřina BK Opava 8 OVA - OPA (96 : 102)
      7. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - DEC (88 : 95)
      8. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 8 UNL - KOL (86 : 97)
      9. Jakub Šiřina BK Opava 8 OLO - OPA (77 : 88)
      10. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 7 NBK - SKS (111 : 57)
      11. Viktor Půlpán Basket Brno 7 PCE - BRN (91 : 73)
      12. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - KOL (86 : 97)
      13. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 6 PCE - OVA (70 : 61)
      14. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 6 KOL - SKS (85 : 75)
      15. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 6 OPA - UNL (88 : 79)
      16. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 5 PCE - OVA (70 : 61)
      17. Radek Pumprla SK Slavia Praha 5 SKS - PIS (115 : 112)
      18. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 5 PCE - BRN (91 : 73)
      19. Viktor Půlpán Basket Brno 5 USK - BRN (64 : 62)
      20. Jakub Šiřina BK Opava 5 OPA - UNL (88 : 79)
      21. Radovan Kouřil BK Opava 5 OPA - UNL (88 : 79)
      22. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 5 KOL - OLO (82 : 73)
      23. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (86 : 97)
      24. Matej Majerčák NH Ostrava 5 PCE - OVA (70 : 61)
      25. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 5 UNL - DEC (88 : 95)
      26. Marek Vyroubal USK Praha 5 USK - NBK (75 : 73)
      27. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 5 DEC - PCE (111 : 112)
      28. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 5 OVA - OPA (96 : 102)
      29. Ondřej Šiška Basket Brno 4 PCE - BRN (91 : 73)
      30. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - DEC (88 : 95)
      31. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 4 NBK - SKS (111 : 57)
      32. Tadeáš Slowiak BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (99 : 63)
      33. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 4 USK - NBK (75 : 73)
      34. Justin Kahron Ross SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - KOL (86 : 97)
      35. Kevin Týml NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      36. Marcus Shaver Jr. BK REDSTONE Olomoucko 4 KOL - OLO (82 : 73)
      37. Elyjah David Williams NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      38. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 4 SKS - PIS (115 : 112)
      39. Michal Mareš SK Slavia Praha 4 SKS - PIS (115 : 112)
      40. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      41. Radovan Kouřil BK Opava 4 OLO - OPA (77 : 88)
      42. Štěpán Borovka Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      43. Jakub Mokráň BK Opava 4 OPA - UNL (88 : 79)
      44. Petr Křivánek Basket Brno 3 USK - BRN (64 : 62)
      45. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      46. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 3 NBK - SKS (111 : 57)
      47. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      48. Gregory Edward Lee III Basket Brno 3 PCE - BRN (91 : 73)
      49. Martin Gniadek BK Opava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      50. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 3 KOL - OLO (82 : 73)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 48 UNL - KOL (86 : 97)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 46 SKS - PIS (115 : 112)
      3. Jakub Šiřina BK Opava 41 OVA - OPA (96 : 102)
      4. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 41 NBK - SKS (111 : 57)
      5. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 40 SKS - PIS (115 : 112)
      6. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 33 UNL - DEC (88 : 95)
      7. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 32 DEC - PCE (111 : 112)
      8. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 32 KOL - SKS (85 : 75)
      9. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 32 OPA - UNL (88 : 79)
      10. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 31 DEC - PCE (111 : 112)
      11. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 31 UNL - DEC (88 : 95)
      12. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 31 UNL - KOL (86 : 97)
      13. Šimon Puršl BK Opava 31 OLO - OPA (77 : 88)
      14. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 29 KOL - SKS (85 : 75)
      15. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 29 PCE - BRN (91 : 73)
      16. Michal Mareš SK Slavia Praha 29 SKS - PIS (115 : 112)
      17. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 29 UNL - KOL (86 : 97)
      18. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 27 DEC - PCE (111 : 112)
      19. David Pekárek BK KVIS Pardubice 26 PCE - BRN (91 : 73)
      20. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 25 UNL - KOL (86 : 97)
      21. Adam Pecháček BK Opava 24 OLO - OPA (77 : 88)
      22. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 24 OPA - UNL (88 : 79)
      23. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 24 DEC - PCE (111 : 112)
      24. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 24 OLO - NBK (68 : 108)
      25. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 23 NBK - SKS (111 : 57)
      26. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 23 DEC - PCE (111 : 112)
      27. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 23 KOL - OLO (82 : 73)
      28. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 23 KOL - SKS (85 : 75)
      29. Elyjah David Williams NH Ostrava 23 OVA - OPA (96 : 102)
      30. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 23 SKS - PIS (115 : 112)
      31. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 23 DEC - OVA (99 : 63)
      32. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 22 PCE - OVA (70 : 61)
      33. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 22 NBK - SKS (111 : 57)
      34. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - NBK (68 : 108)
      35. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 22 KOL - SKS (85 : 75)
      36. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - NBK (68 : 108)
      37. Šimon Puršl BK Opava 21 OPA - UNL (88 : 79)
      38. Matt Johnson USK Praha 21 USK - NBK (75 : 73)
      39. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 21 KOL - OLO (82 : 73)
      40. Ondřej Šiška Basket Brno 21 PCE - BRN (91 : 73)
      41. David Jelínek SK Slavia Praha 20 SKS - PIS (115 : 112)
      42. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 20 OLO - NBK (68 : 108)
      43. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 20 OLO - NBK (68 : 108)
      44. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 20 DEC - OVA (99 : 63)
      45. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 20 KOL - OLO (82 : 73)
      46. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 20 UNL - DEC (88 : 95)
      47. Chase Michael Jeter NH Ostrava 20 OVA - OPA (96 : 102)
      48. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 20 UNL - DEC (88 : 95)
      49. Jakub Mokráň BK Opava 20 OPA - UNL (88 : 79)
      50. Vojtěch Sýkora Sršni Photomate Písek 19 SKS - PIS (115 : 112)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - NBK (68 : 108)
      2. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - OPA (77 : 88)
      3. Igor Patrik Svoboda NH Ostrava 2 DEC - OVA (99 : 63)
      4. Luděk Jurečka BK Opava 2 OPA - UNL (88 : 79)
      5. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 2 PCE - OVA (70 : 61)
      6. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - DEC (88 : 95)
      7. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - DEC (88 : 95)
      8. David Pekárek BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      9. Pavel Englický Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      10. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 2 UNL - KOL (86 : 97)
      11. Elyjah David Williams NH Ostrava 2 DEC - OVA (99 : 63)
      12. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 2 KOL - OLO (82 : 73)
      13. Petr Šťovíček SK Slavia Praha 2 NBK - SKS (111 : 57)
      14. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      15. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 2 SKS - PIS (115 : 112)
      16. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 2 NBK - SKS (111 : 57)
      17. Jakub Slavík BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      18. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 1 DEC - PCE (111 : 112)
      19. David Böhm USK Praha 1 USK - BRN (64 : 62)
      20. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 1 DEC - OVA (99 : 63)
      21. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 1 NBK - SKS (111 : 57)
      22. Nicholas William Fullard Basket Brno 1 USK - BRN (64 : 62)
      23. Holden Vasic Redparth BC GEOSAN Kolín 1 KOL - SKS (85 : 75)
      24. Tomas Zdanavičius Basket Brno 1 USK - BRN (64 : 62)
      25. Tomas Zdanavičius Basket Brno 1 PCE - BRN (91 : 73)
      26. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 1 OPA - UNL (88 : 79)
      27. Lukáš Stegbauer BC GEOSAN Kolín 1 KOL - SKS (85 : 75)
      28. Petr Šťovíček SK Slavia Praha 1 KOL - SKS (85 : 75)
      29. Jakub Mokráň BK Opava 1 OLO - OPA (77 : 88)
      30. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 1 USK - NBK (75 : 73)
      31. Patrick Samoura USK Praha 1 USK - NBK (75 : 73)
      32. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 1 DEC - PCE (111 : 112)
      33. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 1 KOL - SKS (85 : 75)
      34. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 1 DEC - PCE (111 : 112)
      35. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 1 DEC - PCE (111 : 112)
      36. Martin Gniadek BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      37. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 1 UNL - KOL (86 : 97)
      38. David Pekárek BK KVIS Pardubice 1 PCE - BRN (91 : 73)
      39. Marcel Bátovský USK Praha 1 USK - NBK (75 : 73)
      40. Chase Michael Jeter NH Ostrava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Elyjah David Williams NH Ostrava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      42. Othniel Akeem Shelton SK Slavia Praha 1 KOL - SKS (85 : 75)
      43. David Pekárek BK KVIS Pardubice 1 PCE - OVA (70 : 61)
      44. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 1 USK - NBK (75 : 73)
      45. Luděk Jurečka BK Opava 1 OVA - OPA (96 : 102)
      46. Adam Pecháček BK Opava 1 OLO - OPA (77 : 88)
      47. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - OPA (77 : 88)
      48. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 1 PCE - BRN (91 : 73)
      49. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 1 OLO - NBK (68 : 108)
      50. Jakub Krakovič Basket Brno 1 USK - BRN (64 : 62)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Chase Michael Jeter NH Ostrava 15 OVA - OPA (96 : 102)
      2. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 15 UNL - DEC (88 : 95)
      3. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 13 DEC - PCE (111 : 112)
      4. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - NBK (68 : 108)
      5. Petr Šťovíček SK Slavia Praha 10 NBK - SKS (111 : 57)
      6. Elyjah David Williams NH Ostrava 9 OVA - OPA (96 : 102)
      7. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 9 SKS - PIS (115 : 112)
      8. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 8 DEC - PCE (111 : 112)
      9. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 8 DEC - PCE (111 : 112)
      10. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 7 KOL - OLO (82 : 73)
      11. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 6 KOL - OLO (82 : 73)
      12. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 5 DEC - OVA (99 : 63)
      13. Nicholas William Fullard Basket Brno 5 PCE - BRN (91 : 73)
      14. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 5 OPA - UNL (88 : 79)
      15. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 5 PCE - BRN (91 : 73)
      16. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (86 : 97)
      17. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - DEC (88 : 95)
      18. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      19. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 4 SKS - PIS (115 : 112)
      20. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 4 NBK - SKS (111 : 57)
      21. Pavel Englický Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      22. Luděk Jurečka BK Opava 4 OPA - UNL (88 : 79)
      23. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - NBK (68 : 108)
      24. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - DEC (88 : 95)
      25. Štěpán Svoboda NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      26. Elyjah David Williams NH Ostrava 4 DEC - OVA (99 : 63)
      27. Adam Goga BC GEOSAN Kolín 4 UNL - KOL (86 : 97)
      28. Igor Patrik Svoboda NH Ostrava 4 DEC - OVA (99 : 63)
      29. Viktor Půlpán Basket Brno 4 PCE - BRN (91 : 73)
      30. David Pekárek BK KVIS Pardubice 4 DEC - PCE (111 : 112)
      31. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 4 SKS - PIS (115 : 112)
      32. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (99 : 63)
      33. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - KOL (86 : 97)
      34. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 3 KOL - OLO (82 : 73)
      35. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (99 : 63)
      36. Chase Michael Jeter NH Ostrava 3 DEC - OVA (99 : 63)
      37. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 3 DEC - OVA (99 : 63)
      38. Michael Cubbage BK ARMEX Děčín 3 DEC - PCE (111 : 112)
      39. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 3 OPA - UNL (88 : 79)
      40. Jakub Krakovič Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      41. Tomas Zdanavičius Basket Brno 2 PCE - BRN (91 : 73)
      42. Nicholas William Fullard Basket Brno 2 USK - BRN (64 : 62)
      43. Luděk Jurečka BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      44. David Pekárek BK KVIS Pardubice 2 PCE - BRN (91 : 73)
      45. Martin Gniadek BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      46. Jakub Slavík BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      47. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      48. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 2 NBK - SKS (111 : 57)
      49. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 2 OLO - NBK (68 : 108)
      50. David Böhm USK Praha 2 USK - BRN (64 : 62)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 12 SKS - PIS (115 : 112)
      2. Šimon Puršl BK Opava 11 OLO - OPA (77 : 88)
      3. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 10 UNL - KOL (86 : 97)
      4. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 9 SKS - PIS (115 : 112)
      5. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 9 DEC - PCE (111 : 112)
      6. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 9 DEC - PCE (111 : 112)
      7. Chase Michael Jeter NH Ostrava 8 OVA - OPA (96 : 102)
      8. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 8 PCE - BRN (91 : 73)
      9. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 8 KOL - OLO (82 : 73)
      10. Gregory Edward Lee III Basket Brno 7 USK - BRN (64 : 62)
      11. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 7 KOL - OLO (82 : 73)
      12. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 7 NBK - SKS (111 : 57)
      13. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 7 DEC - PCE (111 : 112)
      14. David Jelínek SK Slavia Praha 7 SKS - PIS (115 : 112)
      15. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 7 DEC - PCE (111 : 112)
      16. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 7 KOL - SKS (85 : 75)
      17. Gregory Edward Lee III Basket Brno 7 PCE - BRN (91 : 73)
      18. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 7 OLO - NBK (68 : 108)
      19. Maksim Šturanović BK ARMEX Děčín 6 DEC - OVA (99 : 63)
      20. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - DEC (88 : 95)
      21. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 6 OPA - UNL (88 : 79)
      22. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - DEC (88 : 95)
      23. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - OPA (77 : 88)
      24. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 6 KOL - OLO (82 : 73)
      25. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 6 DEC - PCE (111 : 112)
      26. Jakub Mokráň BK Opava 6 OVA - OPA (96 : 102)
      27. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 6 KOL - SKS (85 : 75)
      28. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 6 NBK - SKS (111 : 57)
      29. Jaylen Butz BK REDSTONE Olomoucko 6 KOL - OLO (82 : 73)
      30. Jure Škifić BK KVIS Pardubice 5 PCE - OVA (70 : 61)
      31. Chase Michael Jeter NH Ostrava 5 DEC - OVA (99 : 63)
      32. Marcus Shaver Jr. BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - OPA (77 : 88)
      33. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 5 OPA - UNL (88 : 79)
      34. Michael Cubbage BK ARMEX Děčín 5 DEC - PCE (111 : 112)
      35. Luboš Kovář ERA Basketball Nymburk 5 OLO - NBK (68 : 108)
      36. Jakub Petráš BC GEOSAN Kolín 5 KOL - OLO (82 : 73)
      37. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 5 OLO - NBK (68 : 108)
      38. Chase Michael Jeter NH Ostrava 5 PCE - OVA (70 : 61)
      39. Joseph Alan Brunk BK KVIS Pardubice 5 PCE - OVA (70 : 61)
      40. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 5 UNL - DEC (88 : 95)
      41. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 5 UNL - KOL (86 : 97)
      42. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 5 OLO - NBK (68 : 108)
      43. Adrio Ramone Bailey BK REDSTONE Olomoucko 5 KOL - OLO (82 : 73)
      44. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 5 DEC - OVA (99 : 63)
      45. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 4 KOL - SKS (85 : 75)
      46. Holden Vasic Redparth BC GEOSAN Kolín 4 KOL - OLO (82 : 73)
      47. Šimon Puršl BK Opava 4 OPA - UNL (88 : 79)
      48. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      49. Radovan Kouřil BK Opava 4 OPA - UNL (88 : 79)
      50. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 4 NBK - SKS (111 : 57)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - NBK (68 : 108)
      2. Filip Novotný BC GEOSAN Kolín 6 KOL - OLO (82 : 73)
      3. Michal Mareš SK Slavia Praha 6 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 5 UNL - KOL (86 : 97)
      5. Ondřej Šiška Basket Brno 5 USK - BRN (64 : 62)
      6. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 5 DEC - PCE (111 : 112)
      7. Luděk Jurečka BK Opava 4 OPA - UNL (88 : 79)
      8. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - KOL (86 : 97)
      9. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 4 DEC - PCE (111 : 112)
      10. Jan Švandrlík BK Opava 4 OPA - UNL (88 : 79)
      11. Adam Číž BC GEOSAN Kolín 4 KOL - SKS (85 : 75)
      12. David Škranc BK REDSTONE Olomoucko 4 KOL - OLO (82 : 73)
      13. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 4 PCE - BRN (91 : 73)
      14. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 4 UNL - KOL (86 : 97)
      15. Štěpán Svoboda NH Ostrava 4 PCE - OVA (70 : 61)
      16. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 4 UNL - DEC (88 : 95)
      17. David Böhm USK Praha 3 USK - BRN (64 : 62)
      18. Holden Vasic Redparth BC GEOSAN Kolín 3 UNL - KOL (86 : 97)
      19. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 3 NBK - SKS (111 : 57)
      20. Jaromír Bohačík ERA Basketball Nymburk 3 USK - NBK (75 : 73)
      21. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 3 OPA - UNL (88 : 79)
      22. David Pekárek BK KVIS Pardubice 3 PCE - OVA (70 : 61)
      23. Lamb Autrey SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - DEC (88 : 95)
      24. Filip Novotný Sršni Photomate Písek 3 SKS - PIS (115 : 112)
      25. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 3 DEC - PCE (111 : 112)
      26. David Pekárek BK KVIS Pardubice 3 PCE - BRN (91 : 73)
      27. Alexander Jacob Thompson SK Slavia Praha 3 SKS - PIS (115 : 112)
      28. Spencer Svejcar ERA Basketball Nymburk 3 OLO - NBK (68 : 108)
      29. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 3 DEC - OVA (99 : 63)
      30. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - DEC (88 : 95)
      31. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 3 KOL - SKS (85 : 75)
      32. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 3 UNL - DEC (88 : 95)
      33. Radovan Mrázek SK Slavia Praha 3 NBK - SKS (111 : 57)
      34. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 3 DEC - PCE (111 : 112)
      35. Petr Šlechta Sršni Photomate Písek 3 SKS - PIS (115 : 112)
      36. Luděk Jurečka BK Opava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      37. Štěpán Svoboda NH Ostrava 3 OVA - OPA (96 : 102)
      38. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 2 KOL - OLO (82 : 73)
      39. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 2 OPA - UNL (88 : 79)
      40. Kevin Týml NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      41. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 2 NBK - SKS (111 : 57)
      42. Jakub Šiřina BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      43. Matěj Burda BK KVIS Pardubice 2 DEC - PCE (111 : 112)
      44. Pavel Englický Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      45. Filip Kroutil BK ARMEX Děčín 2 DEC - PCE (111 : 112)
      46. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 2 SKS - PIS (115 : 112)
      47. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 2 SKS - PIS (115 : 112)
      48. Elyjah David Williams NH Ostrava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      49. Jakub Slavík BK Opava 2 OVA - OPA (96 : 102)
      50. Ondřej Sehnal ERA Basketball Nymburk 2 NBK - SKS (111 : 57)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Jakub Šiřina BK Opava 16 OVA - OPA (96 : 102)
      2. Martin Svoboda Sršni Photomate Písek 13 SKS - PIS (115 : 112)
      3. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 12 SKS - PIS (115 : 112)
      4. Maishe Dailey SLUNETA Ústí nad Labem 11 OPA - UNL (88 : 79)
      5. Ondřej Šiška Basket Brno 9 PCE - BRN (91 : 73)
      6. Elbert Clark Matthews BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - NBK (68 : 108)
      7. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 9 UNL - KOL (86 : 97)
      8. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 8 UNL - DEC (88 : 95)
      9. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 8 UNL - DEC (88 : 95)
      10. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 8 DEC - PCE (111 : 112)
      11. Jakub Mokráň BK Opava 7 OPA - UNL (88 : 79)
      12. Lesley Cortez Varner II SK Slavia Praha 7 KOL - SKS (85 : 75)
      13. Filip Halada BC GEOSAN Kolín 7 UNL - KOL (86 : 97)
      14. Elijah Mayo Weaver NH Ostrava 7 OVA - OPA (96 : 102)
      15. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - DEC (88 : 95)
      16. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 6 DEC - PCE (111 : 112)
      17. Jakub Slavík BK Opava 6 OVA - OPA (96 : 102)
      18. Jitaurious Gordon ERA Basketball Nymburk 6 USK - NBK (75 : 73)
      19. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 6 KOL - SKS (85 : 75)
      20. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 6 UNL - KOL (86 : 97)
      21. David Pekárek BK KVIS Pardubice 6 PCE - BRN (91 : 73)
      22. Matt Johnson USK Praha 6 USK - NBK (75 : 73)
      23. Dalibor Fait Sršni Photomate Písek 5 SKS - PIS (115 : 112)
      24. David Jelínek SK Slavia Praha 5 SKS - PIS (115 : 112)
      25. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 5 UNL - DEC (88 : 95)
      26. František Váňa SLUNETA Ústí nad Labem 5 UNL - DEC (88 : 95)
      27. Ondřej Švec USK Praha 5 USK - NBK (75 : 73)
      28. Ty Nichols SLUNETA Ústí nad Labem 5 OPA - UNL (88 : 79)
      29. Šimon Puršl BK Opava 5 OLO - OPA (77 : 88)
      30. Šimon Puršl BK Opava 5 OVA - OPA (96 : 102)
      31. Adam Pecháček BK Opava 5 OLO - OPA (77 : 88)
      32. Viktor Půlpán Basket Brno 4 PCE - BRN (91 : 73)
      33. Kevin Týml NH Ostrava 4 PCE - OVA (70 : 61)
      34. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 4 DEC - PCE (111 : 112)
      35. Sukhmail Mathon ERA Basketball Nymburk 4 USK - NBK (75 : 73)
      36. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 4 NBK - SKS (111 : 57)
      37. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (99 : 63)
      38. Chase Michael Jeter NH Ostrava 4 PCE - OVA (70 : 61)
      39. Thomas Bell III ERA Basketball Nymburk 4 OLO - NBK (68 : 108)
      40. Shavar Tahrel Newkirk SK Slavia Praha 4 NBK - SKS (111 : 57)
      41. Bryce Michael Alford BK KVIS Pardubice 4 PCE - OVA (70 : 61)
      42. Elyjah David Williams NH Ostrava 4 DEC - OVA (99 : 63)
      43. Chase Michael Jeter NH Ostrava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      44. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 4 DEC - PCE (111 : 112)
      45. Matt Johnson USK Praha 4 USK - BRN (64 : 62)
      46. Martin Nábělek SLUNETA Ústí nad Labem 4 OPA - UNL (88 : 79)
      47. Filip Zbránek BK Opava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      48. Jamari Alayae Smith BC GEOSAN Kolín 4 KOL - SKS (85 : 75)
      49. Radovan Kouřil BK Opava 4 OVA - OPA (96 : 102)
      50. Dupree Mc Brayer BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - OPA (77 : 88)