Statistiky

Hráčské statistiky

Body

1.
USK Praha
20.9
2
ERA Basketball Nymburk
19.7
3
SLUNETA Ústí nad Labem
19.2
4
NH Ostrava
18.3
5
NH Ostrava
18.1

Doskoky

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
10.8
2
GEOSAN Kolín
10.4
3
BK REDSTONE Olomoucko
9.0
4
Královští sokoli
9.0
5
USK Praha
8.9

Asistence

1.
BK Opava
7.3
2
BK ARMEX Děčín
7.1
3
ERA Basketball Nymburk
7.0
4
BK Opava
6.1
5
BK KVIS Pardubice
5.8

Úspěšnost střelby za 2 body

1.
BK ARMEX Děčín
75.0 %
2
SLUNETA Ústí nad Labem
74.4 %
3
ERA Basketball Nymburk
70.9 %
4
BK KVIS Pardubice
70.1 %
5
USK Praha
69.0 %

Úspěšnost střelby za 3 body

1.
GEOSAN Kolín
54.5 %
2
Královští sokoli
52.6 %
3
BK Opava
51.7 %
4
ERA Basketball Nymburk
49.2 %
5
SK Slavia Praha
45.5 %

Kooperativa faktor

1.
SLUNETA Ústí nad Labem
5.7
2
ERA Basketball Nymburk
4.4
3
SK Slavia Praha
4.4
4
SLUNETA Ústí nad Labem
4.3
5
BK REDSTONE Olomoucko
4.3

týmové statistiky

Vstřelené body

2
84.6
3
83.4
4
83.0

Obdržené body

2
75.5
5
78.1

Asistence

1.
19.7
2
19.6
5
17.3

Úspěšnost střelby za 3B

1.
2
35.0%

Úspěšnost střelby za 2B

4
54.5%
5
54.3%
# Hráč Tým Pozice Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL KF
1. Anthony Lamont Walton jr. DEC R 31 11 33.2 14.0 3.1/7.6 40.5 1.3/4.2 30.4 4.0/5.3 75.9 0.7 5.9 6.6 7.1 2.8 3.4 0.2 5.5 0.0 20.5 0.9
2. Ty Nichols DEC R/K 26 10 32.3 17.4 4.5/9.0 50.0 1.4/6.0 23.3 4.2/6.0 70.0 0.7 3.0 3.7 4.3 2.8 3.0 0.1 5.5 0.0 17.6 1.2
3. Kristopher Tramaine Martin UNL R/K 25 10 31.6 18.0 3.9/8.2 47.6 2.4/4.4 54.5 3.0/4.7 63.8 0.6 4.9 5.5 1.7 1.2 2.9 0.1 3.9 0.0 16.8 2.1
4. Tomáš Vyoral PCE R 30 10 31.2 14.4 3.4/6.9 49.3 1.4/4.9 28.6 3.4/4.9 69.4 1.2 4.2 5.4 5.8 0.7 2.2 0.3 5.1 0.0 18.5 2.0
5. Spencer Svejcar UNL K 28 9 34.0 19.2 4.9/8.2 59.5 2.4/6.7 36.7 2.1/2.4 86.4 0.8 3.0 3.8 3.3 0.7 2.2 0.2 3.9 0.0 18.6 0.3
6. Ladislav Pecka UNL P 31 9 33.7 16.3 6.3/9.9 64.0 0.8/3.8 20.6 1.3/2.6 52.2 2.0 5.3 7.3 2.0 1.0 2.7 0.1 2.4 0.0 15.9 0.6
7. Tomáš Pomikálek DEC K/P 33 11 27.5 13.1 3.0/4.6 64.7 1.6/4.6 35.3 2.2/3.5 61.5 1.9 4.6 6.5 0.9 1.2 1.9 0.0 4.1 0.0 15.7 2.5
8. Adam Joseph Dworsky SKS R 24 10 30.2 10.7 3.5/6.6 53.0 0.9/3.3 27.3 1.0/1.1 90.9* 1.3 2.4 3.7 5.5 1.3 1.8 0.3 2.6 0.0 13.2 0.0
9. Filip Kroutil DEC K 26 11 27.5 8.0 1.4/2.4 57.7 1.4/3.5 39.5 1.2/1.6 72.2* 1.5 1.1 2.5 0.9 0.5 0.5 0.2 1.5 0.0 8.1 0.4
10. Kameron Jamal Chatman BRN K/P 26 10 30.0 17.3 4.5/7.3 61.6 1.5/5.9 25.4 3.8/4.7 80.9 1.0 5.6 6.6 2.2 1.6 1.5 0.1 3.4 0.0 19.1 1.5
11. Matej Majerčák OVA R 22 9 33.0 13.6 1.9/3.8 50.0 2.6/5.8 44.2 2.1/2.6 82.6 0.8 2.6 3.3 3.2 0.8 1.7 0.2 3.2 0.0 13.6 0.7
12. Petr Šafarčík PCE R/K 28 10 29.6 12.1 3.0/5.2 57.7 1.5/4.4 34.1 1.6/2.6 61.5 1.2 2.6 3.8 3.2 1.7 2.0 0.2 2.2 0.0 12.1 1.0
13. Maksim Šturanović HKR P 34 10 29.4 15.3 6.2/10.7 57.9 0.0/0.1 0.0* 2.9/4.3 67.4 3.0 6.0 9.0 0.7 0.9 2.9 0.0 5.3 0.0 19.9 3.1
14. Delvon Johnson UNL P 33 10 29.3 6.8 3.2/4.3 74.4 0.0/0.3 0.0* 0.4/1.4 28.6* 2.7 8.1 10.8 2.6 0.5 2.4 0.1 1.2 0.0 15.3 5.7
15. Matěj Svoboda DEC K 26 10 28.1 13.4 4.8/8.7 55.2 0.7/4.4 15.9 1.7/2.7 63.0 2.1 4.5 6.6 1.6 0.9 1.9 0.1 2.1 0.0 13.5 1.2
16. Lukáš Feštr OLO R 28 9 30.8 10.0 2.6/5.3 47.9 1.0/3.7 27.3 1.9/2.1 89.5 0.3 2.0 2.3 4.4 0.6 1.8 0.3 2.8 0.0 9.8 0.0
17. Darious Lee Moten OLO P 30 9 30.7 13.8 3.1/6.7 46.7 1.6/4.0 38.9 2.9/4.1 70.3 2.2 4.8 7.0 1.4 0.7 1.4 0.1 3.8 0.0 16.4 4.3
18. Ondřej Peterka HKR K/P 31 10 27.5 8.7 1.5/3.2 46.9 1.5/4.7 31.9 1.2/1.9 63.2* 0.9 2.7 3.6 1.6 0.5 0.9 0.2 2.1 0.0 8.0 0.6
19. Richard Bálint BRN R/K 20 10 26.9 10.1 2.2/4.7 46.8 1.5/3.4 44.1 1.2/1.3 92.3* 0.5 1.7 2.2 2.9 0.8 1.6 0.2 1.7 0.0 9.5 1.4
20. Filip Halada OLO K 30 9 29.8 11.8 2.9/6.7 43.3 1.1/4.0 27.8 2.7/3.6 75.0 1.4 4.1 5.6 0.9 1.2 0.8 0.1 3.0 0.0 11.4 0.0
21. Robert Rožánek KOL R 26 10 26.3 11.2 2.0/5.4 37.0 1.8/5.1 35.3 1.8/2.3 78.3 0.6 2.5 3.1 3.8 0.6 1.7 0.2 3.9 0.0 12.3 0.4
22. Oleksandr Belikov OVA K 30 9 28.9 13.7 4.7/7.4 62.7 0.4/2.1 21.1 3.0/5.0 60.0 1.6 2.4 4.0 1.3 1.4 2.3 0.1 3.4 0.0 12.6 3.7
23. Viktor Půlpán BRN R 26 9 28.9 9.7 3.0/4.4 67.5 0.6/1.9 29.4* 2.0/3.3 60.0 1.2 4.3 5.6 5.6 2.3 1.6 0.4 3.1 0.0 18.1 1.4
24. Sreten Kněžević OLO P 28 9 28.3 12.9 5.4/8.8 62.0 0.0/0.7 0.0* 2.0/4.3 46.2 4.2 4.8 9.0 1.3 0.6 1.9 0.1 3.6 0.0 17.4 2.7
25. Jakub Mokráň OPA P 23 9 28.2 16.1 3.6/6.8 52.5 1.4/3.2 44.8 4.7/6.2 75.0 2.3 4.3 6.7 1.9 1.4 0.9 0.2 5.2 0.0 21.1 2.8
26. David Pekárek PCE K 26 10 25.0 7.4 1.2/2.9 41.4 1.4/4.6 30.4 0.8/1.2 66.7* 0.3 4.8 5.1 1.1 0.4 1.7 0.1 1.1 0.0 6.6 1.5
27. Shawn Pipes JR USK R/K 23 8 31.1 20.9 4.8/8.9 53.5 2.1/6.4 33.3 5.0/6.6 75.5 0.5 3.3 3.8 3.3 1.1 1.8 0.2 4.3 0.0 19.4 0.0
28. Pavel Pumprla SKS K 36 9 27.7 6.1 1.7/3.7 45.5 0.6/1.3 41.7* 1.1/1.8 62.5* 1.3 2.0 3.3 2.3 1.6 1.7 0.2 1.9 0.0 7.9 0.9
29. Eric Lockett NBK K 26 10 24.6 9.4 3.3/6.0 55.0 0.1/2.3 4.3 2.5/3.2 78.1 1.1 5.2 6.3 2.9 1.0 1.3 0.2 3.0 0.0 13.2 2.3
30. Jonathan Edward Williams OLO R/K 27 9 27.2 15.8 4.1/9.3 44.0 1.1/3.9 28.6 4.2/5.3 79.2 0.8 1.6 2.3 1.7 0.8 2.9 0.1 4.4 0.0 11.2 0.6
31. Malik Julian Morgan OVA R/K 28 8 30.5 18.3 4.4/8.0 54.7 2.1/7.1 29.8 3.1/4.1 75.8 1.3 4.9 6.1 3.8 1.6 3.1 0.2 3.6 0.0 17.5 0.9
32. Šimon Puršl BRN P 25 10 24.1 11.2 4.6/7.8 59.0 0.2/1.3 15.4* 1.4/2.5 56.0 2.1 4.8 6.9 1.3 0.3 1.2 0.1 2.8 0.0 13.9 2.4
33. Radek Pumprla SKS K 27 9 26.6 9.0 2.3/5.1 45.7 0.7/3.1 21.4 2.3/3.0 77.8 1.7 2.9 4.6 3.9 1.3 1.1 0.4 4.0 0.0 12.6 0.7
34. Juraj Páleník SKS K 22 10 23.4 9.1 1.3/2.7 48.1 2.1/5.5 38.2 0.2/0.3 66.7* 0.8 1.4 2.2 0.7 0.5 0.4 0.2 0.8 0.0 5.4 0.0
35. Jakub Šiřina OPA R 35 8 29.1 13.8 2.8/5.1 53.7 1.9/5.1 36.6 2.6/3.4 77.8 0.9 2.9 3.8 7.3 1.3 3.5 0.3 3.3 0.0 17.3 0.0
36. Marek Vyroubal USK R 21 8 29.1 7.3 1.4/3.4 40.7 1.1/3.5 32.1 1.1/2.0 56.3 1.0 1.4 2.4 2.0 1.3 1.4 0.2 1.4 0.0 5.8 1.0
37. Adam Číž KOL R 31 8 29.0 15.8 1.3/3.1 40.0 3.3/7.6 42.6 3.5/4.5 77.8 0.1 1.4 1.5 3.3 1.1 1.9 0.2 4.5 0.0 15.9 0.0
38. Michael Okauru USK K 23 8 28.3 16.0 4.4/10.0 43.8 1.4/5.9 23.4 3.1/4.0 78.1 0.8 4.5 5.3 1.5 2.0 2.5 0.1 4.6 0.0 13.4 2.1
39. Lovro Mandalinić HKR K 26 8 28.3 14.9 3.9/8.1 47.7 1.8/4.4 40.0 1.9/2.0 93.8 0.6 1.4 2.0 3.4 0.4 2.0 0.2 1.8 0.0 11.6 1.4
40. Rapolas Ivanauskas NBK P 24 10 22.5 10.2 3.5/6.0 58.3 0.8/2.9 27.6 0.8/2.4 33.3 2.4 5.7 8.1 1.5 0.3 1.6 0.1 3.3 0.0 13.5 1.1
41. Alexandar Radukič OVA P 31 7 32.0 18.1 5.9/9.3 63.1 1.1/3.3 34.8 3.0/3.9 77.8 2.4 5.3 7.7 3.7 1.6 2.9 0.2 4.4 0.0 23.7 0.3
42. Oleksandr Mishula BRN R/K 30 10 22.4 14.3 1.9/4.5 42.2 2.8/7.5 37.3 2.1/3.2 65.6 0.2 1.7 1.9 2.5 1.0 1.6 0.2 3.2 0.0 10.8 0.5
43. Ondřej Šiška KOL R 29 8 27.6 11.5 2.3/4.3 52.9 1.6/4.4 37.1 2.1/3.4 63.0 0.9 2.4 3.3 3.8 1.4 2.5 0.2 2.9 0.0 12.4 2.0
44. Jakub Petráš KOL P 28 8 27.5 9.9 3.5/6.4 54.9 0.1/0.3 50.0* 2.5/3.4 74.1 3.8 6.6 10.4 2.1 0.3 1.1 0.2 3.0 0.0 18.1 1.9
45. Dontae Bruner SKS P 24 10 22.0 11.6 2.9/4.8 60.4 1.3/2.9 44.8 1.9/2.3 82.6 1.5 4.3 5.8 0.8 0.7 0.8 0.1 1.9 0.0 15.8 4.4
46. Robert Rikić PCE P 32 10 21.9 12.3 4.7/6.7 70.1 0.0/0.2 0.0* 2.9/3.6 80.6 2.2 3.3 5.5 1.1 0.5 2.3 0.0 3.5 0.0 15.3 1.5
47. David Jelínek SKS P 25 10 21.7 10.6 4.7/8.0 58.8 0.1/0.2 50.0* 0.9/1.7 52.9* 1.0 2.3 3.3 0.4 0.3 0.3 0.1 2.0 0.0 9.6 0.2
48. Mateo Čolak PCE R 24 10 21.6 11.4 2.5/4.5 55.6 1.6/4.4 36.4 1.6/2.9 55.2 1.4 1.9 3.3 0.8 0.6 1.6 0.1 2.8 0.0 8.9 0.6
49. David Böhm USK K/P 21 8 27.0 11.5 1.4/4.0 34.4 2.3/6.3 36.0 2.0/3.6 55.2 2.0 6.9 8.9 1.1 0.8 2.1 0.1 3.8 0.0 13.3 2.1
50. Radovan Kouřil OPA R 27 9 23.9 5.0 1.0/3.8 26.5 0.7/4.4 15.0 1.0/1.4 69.2* 0.9 2.6 3.4 6.1 0.9 2.7 0.3 2.1 0.0 5.4 1.3
51. Martin Kříž NBK K/P 29 10 21.4 9.0 3.0/4.5 66.7 0.7/2.1 33.3 0.9/2.0 45.0 1.5 2.9 4.4 1.7 0.6 1.6 0.1 1.7 0.0 9.4 0.0
52. Gerel Simmons NBK K 29 10 21.1 11.6 2.0/4.7 42.6 1.9/4.6 41.3 1.9/2.3 82.6 0.7 1.1 1.8 1.4 1.1 1.3 0.1 2.4 0.0 10.1 0.2
53. Adam Goga HKR R/K 25 10 20.9 5.5 1.1/3.0 36.7 1.0/2.8 35.7 0.3/1.0 30.0* 0.2 0.9 1.1 3.4 0.4 1.9 0.2 1.8 0.0 4.0 1.1
54. Dontay Elijah Bassett OPA P 24 8 26.1 17.0 3.6/5.6 64.4 2.4/6.1 38.8 2.6/4.4 60.0 2.4 5.5 7.9 0.8 0.1 1.5 0.1 3.4 0.0 18.1 2.3
55. Richard Körner BRN P 31 10 20.7 6.4 3.0/4.7 63.8 0.1/0.9 11.1* 0.1/1.0 10.0* 1.5 2.8 4.3 0.9 0.8 0.9 0.1 1.4 0.0 8.5 1.9
56. Lukáš Palyza NBK K 33 10 19.8 7.9 1.7/2.9 58.6 0.9/4.0 22.5 1.8/2.3 78.3 0.6 1.7 2.3 1.9 0.3 1.2 0.2 1.8 0.0 6.7 0.6
57. Jan Štěrba PCE K/P 27 10 19.7 6.9 1.0/1.5 66.7* 1.2/3.1 38.7 1.3/1.9 68.4* 1.3 3.2 4.5 0.7 0.1 1.1 0.1 1.9 0.0 7.8 0.5
58. Jakub Slavík OPA K 23 9 21.8 7.0 2.1/4.4 47.5 0.4/1.6 28.6* 1.4/1.9 76.5* 1.4 2.1 3.6 0.8 1.3 1.0 0.1 2.3 0.0 8.2 0.3
59. Marek Klassen NBK 30 7 26.7 19.7 2.7/5.3 51.4 4.1/8.4 49.2 1.9/2.1 86.7 0.4 4.1 4.6 7.0 1.9 3.9 0.3 3.0 0.0 23.3 2.0
60. Jakub Krakovič BRN P 32 10 18.7 5.2 1.6/4.2 38.1 0.1/1.1 9.1* 1.7/3.3 51.5 1.5 3.0 4.5 1.8 0.7 1.0 0.2 2.3 0.0 5.0 1.0
61. Filip Novotný KOL K 23 8 23.1 7.5 0.8/1.4 54.5* 1.8/4.5 38.9 0.8/0.9 85.7* 1.0 2.1 3.1 1.3 1.1 0.5 0.3 0.8 0.0 7.9 0.0
62. David Škranc HKR K/P 26 7 26.3 13.6 4.4/7.3 60.8 1.4/2.7 52.6 0.4/0.4 100.0* 0.9 4.4 5.3 1.6 0.9 1.9 0.1 1.1 0.0 15.6 4.0
63. Igor Josipović DEC P 34 11 16.5 5.7 2.6/4.9 53.7 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.5 29.4* 2.3 2.5 4.7 0.5 0.4 0.6 0.1 1.5 0.0 5.8 0.4
64. Jordan Callahan UNL R 32 7 25.1 10.1 2.3/4.9 47.1 1.6/4.6 34.4 0.9/1.4 60.0* 0.1 2.6 2.7 3.0 0.7 2.7 0.2 2.6 0.0 7.6 4.3
65. Džiugas Slavinskas KOL K/P 24 6 29.0 18.0 6.0/9.7 62.1 0.2/0.7 25.0* 5.5/8.7 63.5 2.2 4.0 6.2 2.2 0.7 1.2 0.3 7.2 0.0 23.7 0.7
66. Dominik Heinzl OLO P 27 9 19.0 7.3 2.0/4.3 46.2 0.4/2.4 18.2 2.0/2.3 85.7 1.6 2.4 4.0 0.7 0.2 0.8 0.1 1.6 0.0 6.1 1.8
67. Lamb Autrey HKR R/K 33 6 28.3 8.8 2.7/6.0 44.4 0.7/2.5 26.7 1.5/2.0 75.0 0.8 3.8 4.7 2.7 1.7 2.5 0.2 3.2 0.0 12.2 0.8
68. Kamil Švrdlík PCE P 36 10 17.0 7.3 2.4/4.0 60.0 0.2/0.8 25.0* 1.9/2.2 86.4 1.8 2.1 3.9 0.7 0.3 0.7 0.1 2.4 0.0 9.5 1.6
69. Martin Nábělek UNL R 24 10 16.9 2.5 0.5/1.6 31.3* 0.4/2.2 18.2 0.3/0.3 100.0* 0.2 0.4 0.6 2.0 0.5 0.6 0.3 1.0 0.0 1.0 0.4
70. Luděk Jurečka OPA K 38 9 18.6 7.4 0.8/1.7 46.7* 1.7/3.2 51.7 0.9/1.2 72.7* 0.8 1.4 2.2 0.9 0.6 0.3 0.3 1.0 0.0 7.3 0.4
71. Filip Šmíd OVA K 30 9 17.9 2.9 1.2/2.7 45.8 0.0/1.0 0.0* 0.4/1.1 40.0* 1.2 2.4 3.7 1.3 0.6 0.8 0.2 1.2 0.0 4.4 0.6
72. Ondřej Švec USK R/K 19 8 20.0 7.5 1.4/2.9 47.8 0.6/2.0 31.3 2.9/4.1 69.7 1.3 1.9 3.1 1.3 0.9 1.3 0.1 3.4 0.0 9.4 0.9
73. Junathaen Watson NBK P 24 10 15.5 10.7 3.9/5.5 70.9 0.0/0.0 0.0* 2.9/3.9 74.4 2.0 2.3 4.3 0.2 0.3 0.6 0.0 2.7 0.0 12.8 4.4
74. Pavol Lošonský KOL P 34 8 19.0 8.9 2.4/5.5 43.2 0.8/1.9 40.0* 1.9/2.4 78.9 1.8 2.5 4.3 1.1 0.9 1.0 0.1 2.3 0.0 9.5 0.0
75. Filip Petružela USK P 25 8 18.9 3.8 1.4/2.6 52.4 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 1.3 2.8 4.0 0.4 0.6 1.8 0.0 1.9 0.0 2.9 0.0
76. Filip Kábrt NBK K 20 9 16.6 6.7 1.9/3.1 60.7 0.4/0.9 50.0* 1.6/3.1 50.0 0.7 1.8 2.4 0.4 0.3 0.9 0.1 2.3 0.0 6.7 1.2
77. Johan Haiblík UNL K/P 22 10 14.9 4.4 0.9/2.5 36.0 0.4/1.2 33.3* 1.4/2.8 50.0 0.9 2.4 3.3 0.4 0.5 0.5 0.1 2.3 0.0 4.3 1.2
78. Štěpán Svoboda OVA K 22 9 16.6 5.3 0.8/1.6 50.0* 1.1/3.1 35.7 0.4/0.7 66.7* 0.6 0.9 1.4 1.1 0.6 1.3 0.1 0.8 0.0 2.7 0.0
79. Vladimír Larry Vondra HKR K 20 9 16.1 3.0 0.9/2.4 36.4 0.2/1.4 15.4* 0.6/1.6 35.7* 0.3 1.4 1.8 1.2 0.3 1.3 0.1 1.1 0.0 1.0 2.3
80. Petr Macháč DEC K/P 23 10 14.4 4.6 2.0/2.9 69.0 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.4 42.9* 1.6 1.6 3.2 0.4 0.3 0.8 0.1 1.3 0.0 4.4 0.0
81. Petr Benda NBK P 40 10 13.9 5.0 2.1/3.6 58.3 0.1/0.4 25.0* 0.5/0.5 100.0* 1.4 1.7 3.1 1.1 0.6 0.1 1.1 0.7 0.0 7.6 0.6
82. Michal Mareš KOL K 29 6 22.7 6.7 0.5/1.3 37.5* 1.7/5.2 32.3 0.7/0.8 80.0* 0.7 1.3 2.0 1.7 0.3 1.3 0.2 1.5 0.0 3.8 0.7
83. Matěj Burda PCE R 21 8 16.8 3.9 0.3/0.6 40.0* 0.9/2.6 33.3 0.8/0.8 100.0* 0.0 0.8 0.8 1.4 0.3 0.5 0.3 1.5 0.0 3.6 0.0
84. Martin Mach DEC K/P 22 11 11.7 4.8 1.6/2.2 75.0 0.3/0.5 60.0* 0.7/1.3 57.1* 1.4 2.1 3.5 0.2 0.4 0.7 0.0 1.2 0.0 6.7 0.5
85. Filip Zbránek OPA K/P 32 7 18.4 5.7 1.1/2.3 50.0 1.0/2.9 35.0 0.4/1.0 42.9* 0.6 1.1 1.7 1.0 0.4 0.7 0.2 1.4 0.0 3.9 0.3
86. František Fuxa USK P 22 8 16.0 2.1 0.9/1.8 50.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.0 37.5* 2.1 1.6 3.8 0.5 0.6 1.4 0.0 1.1 0.0 1.6 0.3
87. Jakub Tůma NBK R 24 10 12.7 2.6 0.4/0.9 44.4* 0.5/1.2 41.7* 0.3/0.5 60.0* 0.3 0.8 1.1 1.4 0.4 0.9 0.2 0.7 0.0 1.8 0.0
88. Radek Farský OPA R/K 23 9 14.0 4.3 1.0/2.3 42.9 0.3/2.4 13.6 1.3/1.9 70.6* 0.0 0.9 0.9 1.3 0.3 1.1 0.1 2.0 0.0 1.9 0.2
89. Evan Milligan OVA K 25 7 18.0 7.7 2.0/3.4 58.3 0.9/2.4 35.3 1.1/1.9 61.5* 1.3 3.0 4.3 1.3 1.0 1.1 0.2 2.1 0.0 9.3 3.0
90. Luboš Kovář NBK P 22 10 12.1 3.3 0.9/1.6 56.3* 0.3/1.0 30.0* 0.6/0.9 66.7* 1.1 1.6 2.7 0.5 0.1 0.7 0.1 0.9 0.0 4.0 0.4
91. Martin Kheil SKS K 19 5 24.0 14.8 2.0/3.0 66.7 3.0/6.6 45.5 1.8/2.6 69.2 0.8 2.0 2.8 0.4 0.2 1.6 0.1 1.8 0.0 11.4 0.6
92. David Žikla DEC P 24 11 10.9 2.7 0.8/1.5 52.9* 0.1/0.7 12.5* 0.8/1.3 64.3* 0.3 0.4 0.6 0.3 0.4 0.5 0.0 1.0 0.0 0.7 0.0
93. Jiří Dedek OVA K 27 9 12.7 3.0 0.6/1.4 38.5* 0.4/1.9 23.5* 0.6/0.6 100.0* 1.0 0.9 1.9 1.0 0.7 0.6 0.2 0.7 0.0 2.0 0.0
94. Tomáš Dvořák HKR R 20 6 18.7 6.7 1.8/4.0 45.8 0.8/3.2 26.3 0.5/1.0 50.0* 0.5 1.3 1.8 1.5 1.2 1.7 0.2 2.0 0.0 3.8 0.0
95. Dalibor Vlk USK K 20 8 13.8 5.0 1.0/1.9 53.3* 1.0/3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.4 1.8 2.1 0.3 0.6 0.5 0.1 0.3 0.0 3.3 0.3
96. Michal Svojanovský HKR K 21 7 14.9 3.1 0.9/2.4 35.3 0.3/2.3 12.5 0.6/1.1 50.0* 0.9 2.1 3.0 0.9 0.6 1.7 0.1 1.1 0.0 1.0 0.7
97. Jan Švandrlík OPA K/P 28 7 14.9 3.9 0.7/1.4 50.0* 0.7/2.6 27.8 0.3/0.3 100.0* 1.3 1.7 3.0 0.4 0.1 0.1 0.4 0.3 0.0 4.1 0.0
98. Michal Svoboda PCE K 23 9 11.3 1.9 0.1/0.7 16.7* 0.6/2.0 27.8 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.9 1.1 1.1 0.6 0.2 0.6 0.1 0.0 0.3 0.4
99. Vojtěch Sýkora SKS R/K 21 8 12.6 4.3 1.3/2.6 47.6 0.4/1.8 21.4* 0.6/1.3 50.0* 1.9 2.9 4.8 1.1 0.4 1.0 0.1 1.1 0.0 5.0 0.0
100. Miroslav Kvapil OPA P 29 9 11.0 6.8 1.8/2.8 64.0 0.6/1.4 38.5* 1.6/2.0 77.8 0.9 2.1 3.0 0.2 0.2 0.4 0.1 1.8 0.0 6.9 0.0
101. Šimon Svoboda BRN K/P 18 8 12.3 6.6 1.3/2.4 52.6 0.9/2.1 41.2 1.5/1.8 85.7* 0.6 1.3 1.9 0.5 0.3 1.0 0.1 2.3 0.0 6.6 1.1
102. Jan Maděra UNL K 23 8 11.4 1.6 0.3/1.5 16.7* 0.3/1.9 13.3* 0.4/0.5 75.0* 0.3 0.6 0.9 0.1 0.4 0.0 0.0 0.4 0.0 -0.5 0.0
103. Patrick Samoura USK R/K 22 5 18.0 5.4 0.6/2.0 30.0 0.8/3.2 25.0 1.8/2.8 64.3 1.8 1.6 3.4 1.8 0.8 0.2 1.8 1.8 0.0 6.8 1.2
104. Tomáš Tkadlec OLO K 23 8 11.3 2.5 0.5/1.5 33.3* 0.3/1.0 25.0* 0.8/1.0 75.0* 0.5 0.3 0.8 0.3 0.1 0.6 0.1 1.0 0.0 -0.4 0.3
105. Tadeáš Vlček HKR K/P 20 8 11.0 2.4 0.4/1.0 37.5* 0.5/1.1 44.4* 0.1/1.0 12.5* 0.4 1.0 1.4 0.4 0.1 0.8 0.1 0.6 0.0 0.8 0.0
106. Josef Potoček PCE K 26 10 8.7 2.9 0.2/0.5 40.0* 0.6/1.8 33.3* 0.7/1.1 63.6* 0.2 0.4 0.6 0.6 0.3 0.3 0.2 0.6 0.0 2.1 0.0
107. Erik Klepač OLO K 22 7 11.9 2.3 0.7/1.4 50.0* 0.3/1.6 18.2* 0.0/0.1 0.0* 0.9 1.4 2.3 1.0 0.3 0.1 1.0 0.7 0.0 2.3 0.0
108. František Rylich NBK R/K 20 6 13.3 1.7 0.3/1.0 33.3* 0.3/1.5 22.2* 0.0/0.0 0.0* 1.2 0.5 1.7 1.5 1.2 0.3 0.8 0.2 0.0 1.3 0.0
109. Petr Křivánek BRN R/K 19 5 13.6 2.4 0.4/1.2 33.3* 0.2/1.4 14.3* 1.0/1.2 83.3* 0.6 1.2 1.8 2.8 1.0 0.4 1.4 1.2 0.0 5.4 1.0
110. Peda Stamenkovic OLO R 34 3 22.3 5.3 0.7/1.3 50.0* 1.3/3.3 40.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 3.7 1.3 3.3 0.4 1.0 0.0 8.0 0.7
111. Vojtěch Kalný PCE P 20 9 7.2 0.7 0.3/0.8 42.9* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 0.9 1.6 0.2 0.3 0.9 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0
112. Jan Křivánek KOL K/P 28 5 11.8 2.2 0.4/1.0 40.0* 0.4/1.6 25.0* 0.2/0.8 25.0* 0.2 0.8 1.0 0.4 0.2 0.2 0.4 0.4 0.0 0.4 0.0
113. Jan Karlovský UNL P 23 8 7.4 4.9 1.8/3.1 56.0 0.0/0.5 0.0* 1.4/1.5 91.7* 0.6 1.5 2.1 0.3 0.1 0.6 0.1 1.5 0.0 4.9 0.3
114. Theodor Dlugoš KOL R 25 6 9.5 2.2 0.3/0.8 40.0* 0.5/1.8 27.3* 0.0/0.5 0.0* 0.5 0.7 1.2 0.8 0.5 0.2 0.8 0.3 0.0 1.5 0.0
115. Jiří Jelínek KOL P 35 8 7.1 3.5 0.9/1.8 50.0* 0.4/1.1 33.3* 0.6/0.8 83.3* 0.3 1.8 2.0 0.4 0.0 0.4 0.1 0.9 0.0 2.6 0.8
116. Jan Mička OPA K/P 20 5 9.4 2.0 1.0/1.8 55.6* 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.6 1.6 0.2 0.8 0.8 0.1 0.2 0.0 1.0 0.0
117. Kevin Týml OVA K 20 5 8.0 2.8 0.2/0.2 100.0* 0.4/1.0 40.0* 1.2/1.2 100.0* 0.2 0.2 0.4 1.8 0.4 0.8 0.5 0.8 0.0 3.6 0.0
118. Gianluca Prošek OVA P 22 5 7.8 2.6 1.0/3.0 33.3 0.0/0.2 0.0* 0.6/1.2 50.0* 1.4 1.0 2.4 0.2 0.6 1.8 0.0 0.8 0.0 0.0 0.4
119. Lukáš Bobek DEC R/K 22 5 6.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.0 0.0 0.4 0.0 0.0 0.0 -1.4 0.0
120. Matěj Snopek OVA K 22 6 5.2 1.5 0.3/0.8 40.0* 0.2/0.7 25.0* 0.3/0.7 50.0* 0.5 0.3 0.8 0.7 0.3 0.7 0.2 0.7 0.0 0.7 0.0
121. David Jakel OVA R 22 4 7.5 2.8 0.3/0.8 33.3* 0.8/1.3 60.0* 0.0/0.8 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.3 0.0 0.8 0.1 0.5 0.0 0.3 0.0
122. Jakub Skalička OLO P 23 6 4.3 1.0 0.3/0.7 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.7 50.0* 0.5 0.5 1.0 0.2 0.2 0.0 0.0 0.3 0.0 0.8 0.5
123. Matěj Šafařík USK R/K 19 4 6.3 1.5 0.3/0.3 100.0* 0.3/1.3 20.0* 0.3/0.5 50.0* 0.8 0.5 1.3 0.3 0.3 0.8 0.1 0.3 0.0 0.3 0.0
124. Dávid Novák NBK K 19 5 5.0 2.6 1.2/1.2 100.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.8 25.0* 0.0 0.4 0.4 0.6 0.2 0.4 0.3 0.6 0.0 2.4 2.6
125. Tomáš Havlík OVA K 23 3 8.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.3/0.7 50.0* 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.0 -1.3 0.0
126. Tomáš Houzar BRN R/K 20 4 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.3 0.3 0.5 0.1 0.0 0.0 -0.3 0.0
127. Lukáš Rozsypal DEC K 20 5 3.0 0.4 0.2/0.4 50.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 -0.6 0.0
128. Daniel Olejník SKS K 19 5 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.2 0.0 0.0 0.0 -1.2 0.0
129. Jan Gabriel UNL R/K 20 4 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.5 50.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0
130. Adam Robenek OPA P 22 5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Pořadí Tým Z V / P V % 1Q 2Q 3Q 4Q VB OB 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL VAL
1. OVA 9 3/6 33.3 21.8 19.2 19.6 22.9 83.4 86.2 21.0/38.7 54.3 8.8/26.9 32.6 15.1/22.1 68.3 13.2 25.9 39.1 17.2 8.3 16.3 21.6 25.1 1.9 86.8
2. PCE 10 6/4 60.0 21.3 20.0 20.8 17.4 79.5 74.7 18.7/33.4 56.0 9.1/28.3 32.2 14.8/21.0 70.5 11.7 27.1 38.8 16.1 5.3 13.3 21.0 21.7 2.1 87.3
3. USK 8 3/5 37.5 19.5 21.4 18.8 18.8 78.4 78.6 17.1/36.9 46.4 9.1/30.0 30.4 16.8/25.4 66.0 12.6 27.6 40.3 11.6 8.6 14.4 22.0 23.9 2.9 76.3
4. HKR 10 2/8 20.0 21.0 17.8 17.0 17.4 73.2 93.1 20.9/41.6 50.2 7.1/20.7 34.3 10.1/16.9 59.8 9.5 24.5 34.0 15.4 5.4 16.2 19.6 20.4 3.4 72.9
5. OLO 9 2/7 22.2 18.3 18.9 18.7 22.6 79.7 90.3 21.9/45.7 47.9 6.2/22.7 27.5 17.2/24.3 70.8 14.9 24.1 39.0 13.7 6.1 12.7 21.9 20.9 2.0 81.2
6. KOL 8 6/2 75.0 21.1 18.4 18.8 22.6 80.9 75.5 17.4/34.8 50.0 9.9/27.3 36.2 16.5/24.0 68.8 12.3 26.0 38.3 17.3 6.9 11.3 22.5 18.4 1.4 94.5
7. OPA 9 6/3 66.7 21.9 21.9 19.3 19.9 83.0 78.1 18.0/35.4 50.8 10.2/31.6 32.4 16.3/22.8 71.7 13.8 25.9 39.7 19.7 7.0 12.7 21.9 21.7 1.7 93.1
8. NBK 10 8/2 80.0 23.8 24.5 20.5 20.7 89.5 77.9 24.5/42.3 57.9 8.8/26.8 32.8 14.1/20.6 68.4 14.8 29.3 44.1 19.6 7.3 13.4 20.7 22.0 1.9 104.9
9. BRN 10 7/3 70.0 22.4 23.2 20.8 18.2 84.6 79.9 22.8/41.8 54.5 8.1/26.0 31.2 14.7/22.5 65.3 11.5 28.9 40.4 19.6 8.5 11.2 21.1 21.3 2.5 98.7
10. SKS 10 3/7 30.0 21.2 18.5 20.5 17.9 78.1 80.9 20.1/39.7 50.6 9.1/26.0 35.0 10.6/14.8 71.6 12.2 23.1 35.3 18.2 6.7 10.7 18.7 20.4 1.9 86.7
11. UNL 10 4/6 40.0 21.3 23.5 18.1 19.1 82.0 82.2 23.3/42.7 54.6 8.0/24.5 32.7 11.4/17.9 63.7 9.7 30.1 39.8 16.2 5.4 14.3 18.9 20.9 2.2 86.2
12. DEC 11 7/4 63.6 21.1 18.8 19.7 20.8 80.9 76.0 22.9/42.6 53.7 6.5/23.6 27.7 15.5/23.9 64.6 14.0 26.8 40.8 15.8 9.3 14.0 23.2 21.1 1.4 91.0
Pořadí Jméno a příjmení Národnost Aktuální tým Úspěšnost Z (H) V P Z (A)
Libor Jeřábek CZE - 0 178 144 322
Michal Ježdík CZE - 74.7 225 168 57 0
Pavel Budinský CZE ERA Basketball Nymburk 57.9 693 406 292 5
Zdeněk Hummel CZE - 47.1 225 146 159 80
Michael Kruk CZE - 46.9 32 31 45 44
Michal Pekárek CZE BK REDSTONE Olomoucko 0.0 2 142 88 228
Stanislav Petr CZE - 42.4 184 91 131 38
Jan Slowiak CZE - 53.8 299 161 138 0
Karel Forejt CZE - 31.1 296 92 204 0
Kenneth Scalabroni USA - 42.2 358 151 207 0
Petr Treml CZE - 0 67 106 173
Miroslav Sodoma CZE - 0.0 3 55 67 119
Jan Šedivý CZE - 5.9 34 44 98 108
David Musil CZE - 0 86 181 267
Predrag Benaček SRB - 44.3 515 228 287 0
Dušan Bohunický SVK - 59.1 132 152 124 144
Petr Czudek CZE BK Opava 57.8 450 297 233 80
David Klapetek CZE - 41.3 179 74 105 0
Oldřich Zdobinský CZE - 0 108 55 163
Dušan Štěnička CZE - 0 34 52 86
Dušan Medvecký CZE - 44.4 329 167 217 55
Dominik Feštr CZE - 22.0 82 18 64 0
Stanislav Marian CZE - 0 18 64 82
Tomáš Grepl CZE BK ARMEX Děčín 47.0 134 164 223 253
Jindřich Svojanovský CZE - 25.8 31 14 38 21
Pavel Špaček CZE - 0 79 119 198
Lubomír Peterka CZE Královští sokoli 35.8 120 95 124 99
Ronen Ginzburg - 95.0 179 170 9 0
Tomáš Pětivlas CZE - 31.9 72 23 49 0
Tomáš Eisner CZE - 37.0 81 30 51 0
Pavel Staněk CZE - 0 30 51 81
Lukáš Houser CZE - 0 117 66 183
Michal Kocián CZE - 0 19 33 52
David Hájek CZE - 0 178 116 294
Roman Bednář CZE - 37.9 58 22 36 0
Peter Bálint CZE - 37.6 157 69 122 34
Pavel Miloš CZE - 0 44 79 123
Lubomír Růžička CZE Basket Brno 46.2 333 203 183 53
Štěpán Vrubl CZE - 27.9 43 54 103 114
Marek Stuchlý CZE - 0 118 166 284
Kestutis Kemzura - 98.4 62 61 1 0
Robertas Kuncaitis - 0 61 1 62
Tomáš Hrubý CZE SLUNETA Ústí nad Labem 46.9 96 172 202 278
Antonín Pištěcký CZE - 44.9 205 137 164 96
Zbyněk Choleva CZE - 60.6 198 120 78 0
Martin Stavěl CZE - 0 58 74 132
Vladimir Paunović CZE - 23.8 42 21 63 42
Mirsad Alilović - 40.8 125 51 74 0
Tomáš Bartošek CZE - 61.6 159 121 89 51
Oren Amiel ISR - 98.3 176 236 6 66
Zoran Helbich CRO - 41.7 48 21 34 7
Levell Sanders USA - 0 98 61 159
Michal Krčmář CZE - 0 73 85 158
Petr Valeček CZE - 0 38 38 76
Jan Pospíšil CZE USK Praha 0 105 127 232
Lukáš Pivoda CZE - 53.2 62 96 88 122
Christianos Chougkaz GRC - 41.4 70 29 41 0
Kryštof Vlček CZE BK Opava 0 139 77 216
Filip Rytina CZE GEOSAN Kolín 48.8 41 89 102 150
Martin Vaněk CZE Basket Brno 0 90 116 206
Pavel Beneš CZE SK Slavia Praha 36.7 109 40 69 0
David Machač CZE - 0 31 42 73
Radek Novák CZE - 0 8 54 62
Stanislav Zuzák CZE - 0 12 49 61
Aleksander Sekulic SLO ERA Basketball Nymburk 93.1 58 205 6 153
Jakub Houška CZE - 0 39 41 80
Dino Repeša CRO BK KVIS Pardubice 47.8 182 87 95 0
Martin Blaho SVK - 0 28 22 50
Martin Novák CZE - 0 33 29 62
Adam Konvalinka CZE GEOSAN Kolín 53.8 26 55 59 88
Martin Bašta CZE USK Praha 0 51 65 116
Adam Choleva CZE NH Ostrava 35.6 45 22 55 32
Lukáš Rovenský CZE - 0 28 31 59
Luboš Bartoň CZE - 0 50 43 93
Martin Vyroubal CZE - 0 50 43 93
Ivana Koláčná CZE - 60.9 64 39 25 0
Matěj Anderle CZE BK ARMEX Děčín 0 41 45 86
Michal Pešta SVK - 50.0 10 17 45 52
Alexandr Novák CZE SLUNETA Ústí nad Labem 0 39 48 87
Jan Šotnar CZE SLUNETA Ústí nad Labem 47.3 74 35 39 0
Jurica Žuža CRO ERA Basketball Nymburk 0 54 4 58
David Zach CZE BK Opava 0 40 19 59
Kolo Domácí Hosté Datum Min. DOM HOS BOD RB 1Q 2Q 3Q 4Q 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
1 OVA PCE 1. 10. 2022 40 88 77 165 11 50 41 42 32 45/70 64.3 16/51 31.4 27/46 58.7 26 46 72 26 16 35 47 47 165
1 USK HKR 1. 10. 2022 40 87 72 159 15 47 26 45 41 36/89 40.4 18/52 34.6 33/45 73.3 32 60 92 31 13 37 43 45 163
1 BRN SKS 1. 10. 2022 40 92 79 171 13 51 41 46 33 44/81 54.3 19/44 43.2 26/39 66.7 23 42 65 50 14 26 41 41 195
1 OLO KOL 1. 10. 2022 40 73 78 151 5 45 38 29 39 50/100 50.0 10/41 24.4 21/28 75.0 24 61 85 40 8 16 35 35 186
1 OPA NBK 1. 10. 2022 40 61 69 130 8 29 38 38 25 40/84 47.6 9/45 20.0 23/44 52.3 31 59 90 18 15 27 45 45 127
1 UNL DEC 2. 10. 2022 40 64 73 137 9 30 47 30 30 40/83 48.2 14/52 26.9 15/30 50.0 17 74 91 31 12 26 38 38 154
2 DEC PCE 5. 10. 2022 40 85 62 147 23 43 35 37 32 35/68 51.5 18/59 30.5 23/39 59.0 24 53 77 34 10 28 45 46 152
2 NBK UNL 12. 10. 2022 40 83 69 152 14 40 49 30 33 39/83 47.0 19/47 40.4 17/26 65.4 17 56 73 38 5 18 33 33 171
2 KOL OPA 5. 10. 2022 40 75 80 155 5 41 25 40 49 34/60 56.7 21/60 35.0 24/41 58.5 19 50 69 36 18 24 40 42 170
2 SKS OLO 5. 10. 2022 40 81 62 143 19 42 34 31 36 42/81 51.9 13/46 28.3 20/34 58.8 35 41 76 31 17 24 41 41 164
2 HKR BRN 5. 10. 2022 40 70 87 157 17 45 35 37 40 44/81 54.3 16/50 32.0 21/36 58.3 19 59 78 37 13 23 40 40 181
2 OVA USK 5. 10. 2022 40 78 88 166 10 37 42 40 47 37/67 55.2 17/51 33.3 41/61 67.2 25 48 73 28 18 40 52 55 160
3 USK PCE 8. 10. 2022 40 70 85 155 15 41 40 36 38 33/72 45.8 18/55 32.7 35/45 77.8 25 53 78 22 10 32 46 46 154
3 BRN OVA 23. 11. 2022 40 82 72 154 10 39 46 29 40 36/83 43.4 17/59 28.8 31/47 66.0 35 59 94 28 24 35 46 47 165
3 OLO HKR 8. 10. 2022 40 95 109 204 14 50 42 52 60 45/81 55.6 29/62 46.8 27/39 69.2 25 50 75 55 11 20 36 36 244
3 OPA SKS 8. 10. 2022 40 86 71 157 15 36 41 49 31 33/72 45.8 22/63 34.9 25/36 69.4 31 53 84 40 8 16 40 40 186
3 UNL KOL 9. 10. 2022 40 64 76 140 12 34 32 33 41 38/82 46.3 14/43 32.6 22/32 68.8 20 55 75 21 11 25 37 39 140
3 DEC NBK 8. 10. 2022 40 84 82 166 2 47 43 43 33 45/86 52.3 15/39 38.5 31/41 75.6 21 45 66 23 16 27 40 40 171
4 PCE NBK 15. 10. 2022 40 73 76 149 3 41 35 34 39 38/70 54.3 18/61 29.5 19/41 46.3 30 50 80 37 14 24 43 44 160
4 KOL DEC 15. 10. 2022 40 74 73 147 1 37 39 29 42 43/69 62.3 14/55 25.5 19/36 52.8 26 47 73 33 17 31 38 38 155
4 SKS UNL 15. 10. 2022 40 85 67 152 18 38 41 40 33 34/77 44.2 20/55 36.4 24/32 75.0 21 61 82 34 12 23 33 34 176
4 HKR OPA 15. 10. 2022 40 72 94 166 22 61 34 35 36 38/77 49.4 21/61 34.4 27/37 73.0 27 56 83 34 13 27 42 42 190
4 OVA OLO 15. 10. 2022 40 86 80 166 6 37 44 40 45 45/82 54.9 10/47 21.3 46/68 67.6 32 54 86 26 11 26 53 54 170
4 USK BRN 15. 10. 2022 40 95 73 168 22 42 44 47 35 40/82 48.8 17/56 30.4 37/58 63.8 29 59 88 30 17 25 40 41 177
5 PCE BRN 5. 11. 2022 40 65 75 140 10 34 41 34 31 41/81 50.6 9/42 21.4 31/45 68.9 19 59 78 31 11 25 42 43 150
5 UNL HKR 19. 10. 2022 40 110 77 187 33 54 52 42 39 53/96 55.2 17/44 38.6 30/47 63.8 27 47 74 29 14 25 41 43 188
5 DEC SKS 19. 10. 2022 40 80 63 143 17 38 39 34 32 51/93 54.8 8/35 22.9 17/26 65.4 25 48 73 25 12 23 35 35 156
6 PCE KOL 22. 10. 2022 40 84 71 155 13 35 34 34 52 30/64 46.9 21/64 32.8 32/47 68.1 26 59 85 43 7 15 45 45 181
6 SKS NBK 22. 10. 2022 40 80 71 151 9 45 37 34 35 39/73 53.4 14/55 25.5 31/42 73.8 27 51 78 28 12 23 43 43 165
6 HKR DEC 22. 10. 2022 40 76 96 172 20 53 43 34 42 49/85 57.6 15/41 36.6 29/52 55.8 23 45 68 34 17 32 46 46 178
6 OVA UNL 22. 10. 2022 40 80 86 166 6 49 40 38 39 48/85 56.5 16/52 30.8 22/31 71.0 25 52 77 42 19 33 41 41 187
6 OPA USK 22. 10. 2022 40 79 71 150 8 37 42 36 35 34/70 48.6 16/62 25.8 34/56 60.7 26 63 89 34 12 25 43 46 156
6 OLO BRN 22. 10. 2022 40 68 97 165 29 46 56 28 35 48/88 54.5 14/50 28.0 27/34 79.4 20 58 78 27 9 25 35 36 173
7 OLO PCE 29. 10. 2022 40 67 84 151 17 38 44 45 24 37/81 45.7 15/45 33.3 32/41 78.0 17 57 74 30 11 21 36 36 168
7 OPA BRN 29. 10. 2022 40 86 77 163 9 48 41 41 33 36/65 55.4 23/62 37.1 22/37 59.5 20 54 74 41 14 25 42 42 188
7 UNL USK 30. 10. 2022 40 67 65 132 2 32 48 31 21 40/90 44.4 8/47 17.0 28/54 51.9 23 75 98 12 18 32 48 48 115
7 DEC OVA 30. 10. 2022 40 95 88 183 7 32 39 54 58 40/79 50.6 23/56 41.1 34/50 68.0 27 49 76 42 17 34 43 46 194
7 HKR NBK 29. 10. 2022 40 52 99 151 47 35 39 41 36 44/86 51.2 13/46 28.3 24/42 57.1 27 61 88 36 23 36 42 44 173
7 KOL SKS 29. 10. 2022 40 85 76 161 9 42 37 45 37 30/61 49.2 24/60 40.0 29/41 70.7 24 48 72 30 11 22 45 46 175
8 PCE SKS 2. 11. 2022 40 93 90 183 3 43 55 37 48 39/60 65.0 26/57 45.6 27/37 73.0 15 41 56 44 10 23 39 39 209
8 HKR KOL 2. 11. 2022 40 67 92 159 25 43 34 37 45 37/74 50.0 23/57 40.4 16/28 57.1 24 49 73 33 17 29 37 39 172
8 OVA NBK 4. 11. 2022 40 86 97 183 11 55 41 34 53 49/78 62.8 20/61 32.8 25/36 69.4 25 52 77 34 18 32 40 42 199
8 USK DEC 2. 11. 2022 40 67 70 137 3 46 29 31 31 43/84 51.2 9/45 20.0 24/33 72.7 24 54 78 27 23 36 44 44 150
8 BRN UNL 2. 11. 2022 40 92 90 182 2 53 45 42 42 50/102 49.0 18/52 34.6 28/42 66.7 30 63 93 37 10 17 41 42 214
8 OLO OPA 6. 11. 2022 40 92 84 176 8 38 46 36 56 53/88 60.2 11/44 25.0 37/46 80.4 25 42 67 33 17 31 42 44 190
9 OPA PCE 19. 11. 2022 40 75 82 157 7 43 39 40 35 31/60 51.7 20/64 31.3 35/46 76.1 27 49 76 40 12 28 46 46 177
9 UNL OLO 20. 11. 2022 40 109 89 198 20 50 41 49 58 55/101 54.5 20/47 42.6 28/41 68.3 28 49 77 42 19 32 32 32 223
9 DEC BRN 19. 11. 2022 40 63 67 130 4 34 34 25 37 36/80 45.0 8/40 20.0 34/46 73.9 16 63 79 15 14 31 43 44 121
9 NBK USK 19. 11. 2022 40 105 84 189 21 40 56 54 39 46/81 56.8 15/55 27.3 52/73 71.2 29 57 86 46 11 24 49 49 220
9 KOL OVA 19. 11. 2022 40 96 87 183 9 42 31 50 60 36/60 60.0 23/62 37.1 42/54 77.8 25 43 68 40 15 31 46 49 196
9 SKS HKR 19. 11. 2022 40 81 87 168 6 46 38 45 39 51/81 63.0 17/56 30.4 15/17 88.2 24 44 68 29 15 25 31 31 191
10 HKR PCE 25. 11. 2022 40 50 90 140 40 45 32 40 23 44/75 58.7 11/50 22.0 19/25 76.0 23 48 71 35 9 19 36 36 167
10 OVA SKS 26. 11. 2022 40 86 75 161 11 43 38 33 47 41/83 49.4 19/62 30.6 22/34 64.7 31 59 90 33 11 18 43 43 185
10 BRN NBK 26. 11. 2022 40 104 111 215 7 50 56 66 43 53/88 60.2 21/59 35.6 46/55 83.6 22 53 75 41 18 22 50 51 243
10 OLO DEC 26. 11. 2022 45 91 85 176 6 36 39 38 47 42/86 48.8 11/49 22.4 59/90 65.6 44 52 96 33 21 31 71 73 185
10 OPA UNL 26. 11. 2022 40 102 94 196 8 45 72 29 50 49/83 59.0 19/46 41.3 41/50 82.0 12 53 65 46 15 31 48 51 216
14 NBK DEC 23. 11. 2022 40 102 86 188 16 52 50 43 43 50/94 53.2 21/50 42.0 25/39 64.1 30 49 79 36 20 34 40 42 203
      Název Hráč 1/tým 1 Hráč 2/tým 2
      Body celkem 0.0 0.0
      Body v první čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve druhé čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve třetí čtvrtině 0.0 0.0
      Body ve čtvrté čtvrtině 0.0 0.0
      2B body / Pokusy 2B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 2B 0.0% 0.0%
      3B body / Pokusy za 3B 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti 3B 0.0% 0.0%
      TH body / TH pokusy 0.0 / 0.0 0.0 / 0.0
      % úspěšnosti TH 0.0% 0.0%
      Doskoky útočné 0.0 0.0
      Doskoky obranné 0.0 0.0
      Doskoky celkem 0.0 0.0
      Asistence 0.0 0.0
      Získané míče 0.0 0.0
      Ztracené míče 0.0 0.0
      Počet ztrát na 1 asistenci 0.0 0.0
      Fauly získané 0.0 0.0
      Chyby celkem 0.0 0.0
      Koeficient užitečnosti 0.0 0.0
      Kooperativa faktor 0.0 0.0

      Body

      2
      ERA Basketball Nymburk
      4
      GEOSAN Kolín
      5
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Doskoky

      1.
      2
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      USK Praha
      4
      USK Praha
      5
      BK ARMEX Děčín

      Asistence

      1.
      2
      Královští sokoli
      3
      SLUNETA Ústí nad Labem
      4
      BK ARMEX Děčín
      5
      BK KVIS Pardubice

      Užitečnost

      2
      ERA Basketball Nymburk
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem

      Bloky

      1.
      SK Slavia Praha
      2
      SK Slavia Praha
      3
      USK Praha
      4
      USK Praha
      5
      BK KVIS Pardubice

      Kooperativa faktor

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      2
      BK REDSTONE Olomoucko
      3
      ERA Basketball Nymburk
      4
      NH Ostrava
      5
      BK KVIS Pardubice

      Proměněné střely za 2 body

      1.
      Královští sokoli
      2
      SLUNETA Ústí nad Labem
      3
      USK Praha
      4
      BK ARMEX Děčín
      5
      GEOSAN Kolín

      Proměněné střely za 3 body

      1.
      ERA Basketball Nymburk
      3
      Královští sokoli
      4
      SLUNETA Ústí nad Labem
      5
      Basket Brno

      Proměněné trestné hody

      1.
      2
      GEOSAN Kolín
      3
      USK Praha
      5
      USK Praha
      # Hráč Klub Body Zápas
      1. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 38 BRN - UNL (92 : 90)
      2. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 35 BRN - NBK (104 : 111)
      3. Dontay Elijah Bassett BK Opava 32 HKR - OPA (72 : 94)
      4. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 31 KOL - OPA (75 : 80)
      5. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - HKR (110 : 77)
      6. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - OLO (109 : 89)
      7. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 29 UNL - OLO (109 : 89)
      8. Malik Julian Morgan NH Ostrava 29 OVA - OLO (86 : 80)
      9. Lamb Autrey Královští sokoli 28 SKS - HKR (81 : 87)
      10. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 27 OPA - UNL (102 : 94)
      11. David Škranc Královští sokoli 27 OLO - HKR (95 : 109)
      12. Michael Okauru USK Praha 27 UNL - USK (67 : 65)
      13. Shawn Pipes JR USK Praha 27 USK - BRN (95 : 73)
      14. Oleksandr Mishula Basket Brno 26 BRN - NBK (104 : 111)
      15. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 26 DEC - NBK (84 : 82)
      16. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 26 DEC - BRN (63 : 67)
      17. Adam Číž GEOSAN Kolín 26 KOL - OVA (96 : 87)
      18. Michael Okauru USK Praha 25 NBK - USK (105 : 84)
      19. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 25 DEC - PCE (85 : 62)
      20. Maksim Šturanović Královští sokoli 25 HKR - DEC (76 : 96)
      21. Shawn Pipes JR USK Praha 24 OVA - USK (78 : 88)
      22. Alexandar Radukič NH Ostrava 24 OVA - NBK (86 : 97)
      23. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 24 OVA - UNL (80 : 86)
      24. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 24 NBK - USK (105 : 84)
      25. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 24 OLO - HKR (95 : 109)
      26. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 23 BRN - NBK (104 : 111)
      27. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 23 OLO - KOL (73 : 78)
      28. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 23 UNL - KOL (64 : 76)
      29. Jakub Mokráň BK Opava 23 KOL - OPA (75 : 80)
      30. Shawn Pipes JR USK Praha 23 OPA - USK (79 : 71)
      31. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 23 OLO - PCE (67 : 84)
      32. Matej Majerčák NH Ostrava 23 OVA - PCE (88 : 77)
      33. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 23 BRN - SKS (92 : 79)
      34. Maksim Šturanović Královští sokoli 23 UNL - HKR (110 : 77)
      35. Dontay Elijah Bassett BK Opava 23 OLO - OPA (92 : 84)
      36. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 23 UNL - USK (67 : 65)
      37. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 22 DEC - OVA (95 : 88)
      38. Šimon Svoboda Basket Brno 22 BRN - UNL (92 : 90)
      39. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 22 HKR - BRN (70 : 87)
      40. Malik Julian Morgan NH Ostrava 22 OVA - UNL (80 : 86)
      41. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - KOL (73 : 78)
      42. Dontay Elijah Bassett BK Opava 22 OPA - SKS (86 : 71)
      43. David Jelínek SK Slavia Praha 22 OVA - SKS (86 : 75)
      44. Shawn Pipes JR USK Praha 22 USK - PCE (70 : 85)
      45. Matej Majerčák NH Ostrava 22 KOL - OVA (96 : 87)
      46. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 22 UNL - DEC (64 : 73)
      47. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 22 OLO - OPA (92 : 84)
      48. Richard Bálint Basket Brno 22 USK - BRN (95 : 73)
      49. Malik Julian Morgan NH Ostrava 22 OVA - NBK (86 : 97)
      50. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 22 DEC - SKS (80 : 63)
      # Hráč Klub Doskoky Zápas
      1. Sukhmail Mathon NH Ostrava 20 OVA - SKS (86 : 75)
      2. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 18 UNL - USK (67 : 65)
      3. David Böhm USK Praha 16 USK - BRN (95 : 73)
      4. David Böhm USK Praha 16 OPA - USK (79 : 71)
      5. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 15 UNL - DEC (64 : 73)
      6. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 15 BRN - UNL (92 : 90)
      7. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 15 OLO - DEC (91 : 85)
      8. Maksim Šturanović Královští sokoli 14 OLO - HKR (95 : 109)
      9. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 14 KOL - OVA (96 : 87)
      10. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 14 UNL - DEC (64 : 73)
      11. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 14 HKR - NBK (52 : 99)
      12. David Škranc Královští sokoli 14 USK - HKR (87 : 72)
      13. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 13 OVA - OLO (86 : 80)
      14. Alexandar Radukič NH Ostrava 13 OVA - UNL (80 : 86)
      15. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 13 KOL - SKS (85 : 76)
      16. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 13 KOL - DEC (74 : 73)
      17. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 13 UNL - HKR (110 : 77)
      18. Maksim Šturanović Královští sokoli 12 HKR - DEC (76 : 96)
      19. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - KOL (73 : 78)
      20. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 12 USK - PCE (70 : 85)
      21. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 12 USK - DEC (67 : 70)
      22. Dontay Elijah Bassett BK Opava 12 OPA - SKS (86 : 71)
      23. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 12 HKR - PCE (50 : 90)
      24. Maksim Šturanović Královští sokoli 12 HKR - NBK (52 : 99)
      25. Jakub Mokráň BK Opava 12 HKR - OPA (72 : 94)
      26. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 12 OLO - HKR (95 : 109)
      27. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 11 SKS - NBK (80 : 71)
      28. Malik Julian Morgan NH Ostrava 11 OVA - USK (78 : 88)
      29. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 11 NBK - USK (105 : 84)
      30. Dominik Heinzl BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - DEC (91 : 85)
      31. Šimon Puršl Basket Brno 11 BRN - OVA (82 : 72)
      32. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - KOL (64 : 76)
      33. Sukhmail Mathon NH Ostrava 11 BRN - OVA (82 : 72)
      34. Maksim Šturanović Královští sokoli 11 HKR - OPA (72 : 94)
      35. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - OLO (109 : 89)
      36. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 10 OPA - PCE (75 : 82)
      37. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 10 HKR - KOL (67 : 92)
      38. Lamb Autrey GEOSAN Kolín 10 UNL - KOL (64 : 76)
      39. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 10 KOL - OVA (96 : 87)
      40. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 10 PCE - NBK (73 : 76)
      41. Viktor Půlpán Basket Brno 10 OLO - BRN (68 : 97)
      42. Dontay Elijah Bassett BK Opava 10 HKR - OPA (72 : 94)
      43. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 NBK - UNL (83 : 69)
      44. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 10 UNL - KOL (64 : 76)
      45. Dontae Bruner SK Slavia Praha 10 SKS - UNL (85 : 67)
      46. Dontay Elijah Bassett BK Opava 10 OLO - OPA (92 : 84)
      47. Maksim Šturanović Královští sokoli 10 HKR - KOL (67 : 92)
      48. Rapolas Ivanauskas ERA Basketball Nymburk 10 OPA - NBK (61 : 69)
      49. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 10 UNL - OLO (109 : 89)
      50. Maksim Šturanović Královští sokoli 10 SKS - HKR (81 : 87)
      # Hráč Klub Asistence Zápas
      1. Jakub Šiřina BK Opava 14 OPA - UNL (102 : 94)
      2. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 12 UNL - OLO (109 : 89)
      3. Aleksandar Vlahović Královští sokoli 12 OLO - HKR (95 : 109)
      4. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 12 DEC - PCE (85 : 62)
      5. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 11 NBK - USK (105 : 84)
      6. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 11 HKR - PCE (50 : 90)
      7. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 DEC - OVA (95 : 88)
      8. Viktor Půlpán Basket Brno 10 OLO - BRN (68 : 97)
      9. Radovan Kouřil BK Opava 10 OPA - USK (79 : 71)
      10. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 NBK - DEC (102 : 86)
      11. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 10 OPA - PCE (75 : 82)
      12. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 9 PCE - SKS (93 : 90)
      13. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - KOL (73 : 78)
      14. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 9 NBK - DEC (102 : 86)
      15. Jakub Šiřina BK Opava 9 OPA - BRN (86 : 77)
      16. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 8 PCE - NBK (73 : 76)
      17. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 8 PCE - SKS (93 : 90)
      18. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 8 BRN - NBK (104 : 111)
      19. Jakub Šiřina BK Opava 8 OLO - OPA (92 : 84)
      20. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 8 PCE - NBK (73 : 76)
      21. Radovan Kouřil BK Opava 8 OPA - UNL (102 : 94)
      22. Radovan Kouřil BK Opava 8 OPA - SKS (86 : 71)
      23. Matej Majerčák NH Ostrava 8 KOL - OVA (96 : 87)
      24. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 8 DEC - SKS (80 : 63)
      25. Lovro Mandalinić Královští sokoli 8 HKR - OPA (72 : 94)
      26. Jakub Šiřina BK Opava 8 OPA - USK (79 : 71)
      27. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 8 DEC - NBK (84 : 82)
      28. Adam Číž GEOSAN Kolín 7 KOL - DEC (74 : 73)
      29. Radek Pumprla SK Slavia Praha 7 SKS - UNL (85 : 67)
      30. Alexandar Radukič NH Ostrava 7 OVA - PCE (88 : 77)
      31. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 7 HKR - PCE (50 : 90)
      32. Peda Stamenkovic BK REDSTONE Olomoucko 7 OLO - HKR (95 : 109)
      33. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 7 PCE - KOL (84 : 71)
      34. Robert Rožánek SK Slavia Praha 7 OVA - SKS (86 : 75)
      35. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 7 BRN - SKS (92 : 79)
      36. Jordan Callahan SLUNETA Ústí nad Labem 7 NBK - UNL (83 : 69)
      37. Michal Svoboda BK KVIS Pardubice 7 OPA - PCE (75 : 82)
      38. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 7 OLO - DEC (91 : 85)
      39. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 7 USK - DEC (67 : 70)
      40. Lamb Autrey GEOSAN Kolín 7 OLO - KOL (73 : 78)
      41. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 7 BRN - SKS (92 : 79)
      42. Viktor Půlpán Basket Brno 7 OPA - BRN (86 : 77)
      43. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 7 OVA - SKS (86 : 75)
      44. Lovro Mandalinić Královští sokoli 7 OLO - HKR (95 : 109)
      45. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 7 KOL - SKS (85 : 76)
      46. Pavel Pumprla SK Slavia Praha 7 BRN - SKS (92 : 79)
      47. Lukáš Feštr BK REDSTONE Olomoucko 7 UNL - OLO (109 : 89)
      48. Robert Rožánek SK Slavia Praha 6 PCE - SKS (93 : 90)
      49. Marek Welsch BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - DEC (91 : 85)
      50. Jakub Šiřina BK Opava 6 KOL - OPA (75 : 80)
      # Hráč Klub Užitečnost Zápas
      1. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 41 BRN - UNL (92 : 90)
      2. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 38 BRN - NBK (104 : 111)
      3. Alexandar Radukič NH Ostrava 37 OVA - UNL (80 : 86)
      4. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 35 UNL - OLO (109 : 89)
      5. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 34 KOL - OPA (75 : 80)
      6. David Böhm USK Praha 34 USK - BRN (95 : 73)
      7. Malik Julian Morgan NH Ostrava 34 OVA - OLO (86 : 80)
      8. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 33 NBK - USK (105 : 84)
      9. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 33 OLO - DEC (91 : 85)
      10. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 33 HKR - PCE (50 : 90)
      11. Dontay Elijah Bassett BK Opava 33 HKR - OPA (72 : 94)
      12. Viktor Půlpán Basket Brno 33 BRN - NBK (104 : 111)
      13. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 32 OLO - KOL (73 : 78)
      14. Lamb Autrey Královští sokoli 32 SKS - HKR (81 : 87)
      15. Alexandar Radukič NH Ostrava 32 OVA - NBK (86 : 97)
      16. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 31 OLO - DEC (91 : 85)
      17. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 31 OLO - PCE (67 : 84)
      18. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 31 BRN - SKS (92 : 79)
      19. Sukhmail Mathon NH Ostrava 31 OVA - SKS (86 : 75)
      20. David Škranc Královští sokoli 31 OLO - HKR (95 : 109)
      21. Jakub Mokráň BK Opava 31 KOL - OPA (75 : 80)
      22. Maksim Šturanović Královští sokoli 30 HKR - DEC (76 : 96)
      23. Alexandar Radukič NH Ostrava 30 OVA - OLO (86 : 80)
      24. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 30 DEC - SKS (80 : 63)
      25. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 30 UNL - DEC (64 : 73)
      26. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 30 HKR - PCE (50 : 90)
      27. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 30 UNL - HKR (110 : 77)
      28. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 30 DEC - OVA (95 : 88)
      29. Jakub Šiřina BK Opava 29 OPA - UNL (102 : 94)
      30. Shawn Pipes JR USK Praha 29 USK - BRN (95 : 73)
      31. Maksim Šturanović Královští sokoli 29 UNL - HKR (110 : 77)
      32. Maksim Šturanović Královští sokoli 29 HKR - OPA (72 : 94)
      33. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 29 OVA - NBK (86 : 97)
      34. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 29 OVA - OLO (86 : 80)
      35. Jakub Mokráň BK Opava 29 HKR - OPA (72 : 94)
      36. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 29 OVA - UNL (80 : 86)
      37. Šimon Svoboda Basket Brno 28 BRN - UNL (92 : 90)
      38. Viktor Půlpán Basket Brno 28 OLO - BRN (68 : 97)
      39. Michael Okauru USK Praha 28 UNL - USK (67 : 65)
      40. David Böhm USK Praha 28 USK - HKR (87 : 72)
      41. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 28 UNL - OLO (109 : 89)
      42. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 28 UNL - OLO (109 : 89)
      43. Matej Majerčák NH Ostrava 28 KOL - OVA (96 : 87)
      44. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 27 BRN - NBK (104 : 111)
      45. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 27 UNL - USK (67 : 65)
      46. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 27 UNL - HKR (110 : 77)
      47. Maksim Šturanović Královští sokoli 27 SKS - HKR (81 : 87)
      48. Matej Majerčák NH Ostrava 27 OVA - PCE (88 : 77)
      49. Oleksandr Belikov NH Ostrava 27 OVA - SKS (86 : 75)
      50. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 27 OPA - PCE (75 : 82)
      # Hráč Klub Bloky Zápas
      1. Dontae Bruner SK Slavia Praha 4 SKS - UNL (85 : 67)
      2. Marek Vyroubal USK Praha 3 USK - HKR (87 : 72)
      3. Richard Bálint Basket Brno 3 BRN - UNL (92 : 90)
      4. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 3 OLO - OPA (92 : 84)
      5. Dontae Bruner SK Slavia Praha 3 DEC - SKS (80 : 63)
      6. Maksim Šturanović Královští sokoli 3 SKS - HKR (81 : 87)
      7. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 3 UNL - OLO (109 : 89)
      8. Dontae Bruner SK Slavia Praha 3 SKS - NBK (80 : 71)
      9. David Böhm USK Praha 3 USK - PCE (70 : 85)
      10. David Pekárek BK KVIS Pardubice 3 USK - PCE (70 : 85)
      11. David Škranc Královští sokoli 2 HKR - OPA (72 : 94)
      12. Ondřej Švec USK Praha 2 USK - DEC (67 : 70)
      13. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 2 OLO - PCE (67 : 84)
      14. David Böhm USK Praha 2 USK - DEC (67 : 70)
      15. Dontay Elijah Bassett BK Opava 2 OPA - SKS (86 : 71)
      16. Maksim Šturanović Královští sokoli 2 HKR - OPA (72 : 94)
      17. Dávid Novák ERA Basketball Nymburk 2 HKR - NBK (52 : 99)
      18. Dontay Elijah Bassett BK Opava 2 OLO - OPA (92 : 84)
      19. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 2 BRN - UNL (92 : 90)
      20. Evan Milligan NH Ostrava 2 KOL - OVA (96 : 87)
      21. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 2 SKS - OLO (81 : 62)
      22. Maksim Šturanović Královští sokoli 2 HKR - BRN (70 : 87)
      23. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 2 OLO - KOL (73 : 78)
      24. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - KOL (64 : 76)
      25. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 2 BRN - NBK (104 : 111)
      26. Oleksandr Belikov NH Ostrava 2 OVA - OLO (86 : 80)
      27. Jakub Krakovič Basket Brno 2 BRN - SKS (92 : 79)
      28. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 2 DEC - BRN (63 : 67)
      29. Ondřej Šiška GEOSAN Kolín 2 KOL - SKS (85 : 76)
      30. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 2 USK - DEC (67 : 70)
      31. Jakub Mokráň BK Opava 2 HKR - OPA (72 : 94)
      32. Patrick Samoura USK Praha 2 NBK - USK (105 : 84)
      33. David Škranc Královští sokoli 2 SKS - HKR (81 : 87)
      34. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 2 UNL - DEC (64 : 73)
      35. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 2 OLO - KOL (73 : 78)
      36. Evan Milligan NH Ostrava 2 OVA - NBK (86 : 97)
      37. Lovro Mandalinić Královští sokoli 2 HKR - OPA (72 : 94)
      38. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 1 DEC - NBK (84 : 82)
      39. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 1 DEC - NBK (84 : 82)
      40. Peda Stamenkovic BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - HKR (95 : 109)
      41. Maksim Šturanović Královští sokoli 1 OLO - HKR (95 : 109)
      42. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 1 UNL - KOL (64 : 76)
      43. Petr Benda ERA Basketball Nymburk 1 NBK - UNL (83 : 69)
      44. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 1 NBK - UNL (83 : 69)
      45. David Böhm USK Praha 1 USK - HKR (87 : 72)
      46. Michael Okauru USK Praha 1 USK - PCE (70 : 85)
      47. Luděk Jurečka BK Opava 1 OPA - SKS (86 : 71)
      48. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 1 OLO - HKR (95 : 109)
      49. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 1 SKS - UNL (85 : 67)
      50. Jakub Mokráň BK Opava 1 OPA - SKS (86 : 71)
      # Hráč Klub Kooperativa faktor Zápas
      1. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 18 NBK - DEC (102 : 86)
      2. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 14 OLO - KOL (73 : 78)
      3. Dávid Novák ERA Basketball Nymburk 13 HKR - NBK (52 : 99)
      4. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 12 PCE - SKS (93 : 90)
      5. Oleksandr Belikov NH Ostrava 12 OVA - OLO (86 : 80)
      6. David Škranc Královští sokoli 11 HKR - OPA (72 : 94)
      7. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 11 OLO - PCE (67 : 84)
      8. Oleksandr Belikov NH Ostrava 11 OVA - SKS (86 : 75)
      9. Dontae Bruner SK Slavia Praha 11 SKS - UNL (85 : 67)
      10. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 10 BRN - UNL (92 : 90)
      11. Dontae Bruner SK Slavia Praha 9 DEC - SKS (80 : 63)
      12. Evan Milligan NH Ostrava 9 KOL - OVA (96 : 87)
      13. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - OPA (92 : 84)
      14. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 9 BRN - SKS (92 : 79)
      15. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 9 UNL - DEC (64 : 73)
      16. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 8 OLO - PCE (67 : 84)
      17. Šimon Puršl Basket Brno 8 PCE - BRN (65 : 75)
      18. Michael Okauru USK Praha 8 UNL - USK (67 : 65)
      19. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 8 HKR - PCE (50 : 90)
      20. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 8 OVA - UNL (80 : 86)
      21. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 8 NBK - USK (105 : 84)
      22. Jordan Callahan SLUNETA Ústí nad Labem 8 NBK - UNL (83 : 69)
      23. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 8 DEC - OVA (95 : 88)
      24. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - HKR (95 : 109)
      25. Dominik Heinzl BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - DEC (91 : 85)
      26. Jakub Mokráň BK Opava 7 HKR - OPA (72 : 94)
      27. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 7 SKS - UNL (85 : 67)
      28. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 7 OLO - KOL (73 : 78)
      29. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 7 OLO - PCE (67 : 84)
      30. Dontay Elijah Bassett BK Opava 7 OLO - OPA (92 : 84)
      31. Ondřej Šiška GEOSAN Kolín 7 KOL - SKS (85 : 76)
      32. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - USK (67 : 65)
      33. David Pekárek BK KVIS Pardubice 6 USK - PCE (70 : 85)
      34. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - OLO (109 : 89)
      35. Richard Körner Basket Brno 6 OLO - BRN (68 : 97)
      36. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 6 HKR - NBK (52 : 99)
      37. Šimon Puršl Basket Brno 6 HKR - BRN (70 : 87)
      38. Jakub Mokráň BK Opava 6 OPA - UNL (102 : 94)
      39. Ondřej Šiška GEOSAN Kolín 6 HKR - KOL (67 : 92)
      40. David Škranc Královští sokoli 6 OLO - HKR (95 : 109)
      41. Dontae Bruner SK Slavia Praha 6 SKS - NBK (80 : 71)
      42. Dontae Bruner SK Slavia Praha 6 KOL - SKS (85 : 76)
      43. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 6 HKR - DEC (76 : 96)
      44. Marek Vyroubal USK Praha 6 USK - HKR (87 : 72)
      45. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - HKR (110 : 77)
      46. Maksim Šturanović Královští sokoli 6 SKS - HKR (81 : 87)
      47. Oleksandr Belikov NH Ostrava 6 KOL - OVA (96 : 87)
      48. Richard Bálint Basket Brno 6 BRN - UNL (92 : 90)
      49. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 5 PCE - SKS (93 : 90)
      50. Šimon Svoboda Basket Brno 5 BRN - UNL (92 : 90)
      # Hráč Klub 2B střely Zápas
      1. Maksim Šturanović Královští sokoli 11 HKR - DEC (76 : 96)
      2. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 11 UNL - OLO (109 : 89)
      3. David Jelínek SK Slavia Praha 10 OVA - SKS (86 : 75)
      4. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 10 DEC - BRN (63 : 67)
      5. Michael Okauru USK Praha 10 UNL - USK (67 : 65)
      6. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 10 KOL - OPA (75 : 80)
      7. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 9 DEC - SKS (80 : 63)
      8. Shawn Pipes JR USK Praha 9 USK - PCE (70 : 85)
      9. Alexandar Radukič NH Ostrava 9 OVA - UNL (80 : 86)
      10. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 9 UNL - OLO (109 : 89)
      11. Maksim Šturanović Královští sokoli 9 UNL - HKR (110 : 77)
      12. David Škranc Královští sokoli 9 OLO - HKR (95 : 109)
      13. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 9 BRN - UNL (92 : 90)
      14. Maksim Šturanović Královští sokoli 8 HKR - OPA (72 : 94)
      15. Sreten Kněžević BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - KOL (73 : 78)
      16. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 8 NBK - DEC (102 : 86)
      17. Michael Okauru USK Praha 8 NBK - USK (105 : 84)
      18. Malik Julian Morgan NH Ostrava 8 OVA - OLO (86 : 80)
      19. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 8 HKR - PCE (50 : 90)
      20. Alexandar Radukič NH Ostrava 8 OVA - NBK (86 : 97)
      21. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 8 OVA - UNL (80 : 86)
      22. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 8 UNL - USK (67 : 65)
      23. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 8 OLO - KOL (73 : 78)
      24. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 8 DEC - SKS (80 : 63)
      25. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 8 OPA - UNL (102 : 94)
      26. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 8 OLO - KOL (73 : 78)
      27. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 8 DEC - PCE (85 : 62)
      28. Alexandar Radukič NH Ostrava 8 OVA - PCE (88 : 77)
      29. Oleksandr Belikov NH Ostrava 7 DEC - OVA (95 : 88)
      30. Alexandar Radukič NH Ostrava 7 OVA - OLO (86 : 80)
      31. Delvon Johnson SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - HKR (110 : 77)
      32. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 7 PCE - KOL (84 : 71)
      33. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 7 NBK - DEC (102 : 86)
      34. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 7 UNL - KOL (64 : 76)
      35. Shawn Pipes JR USK Praha 7 OPA - USK (79 : 71)
      36. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 7 OVA - PCE (88 : 77)
      37. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 7 BRN - SKS (92 : 79)
      38. Maksim Šturanović Královští sokoli 7 OLO - HKR (95 : 109)
      39. Petr Šafarčík BK KVIS Pardubice 7 PCE - SKS (93 : 90)
      40. Malik Julian Morgan NH Ostrava 7 OVA - PCE (88 : 77)
      41. Matěj Svoboda BK ARMEX Děčín 7 DEC - NBK (84 : 82)
      42. Ladislav Pecka SLUNETA Ústí nad Labem 7 OVA - UNL (80 : 86)
      43. Shawn Pipes JR USK Praha 7 OVA - USK (78 : 88)
      44. Oleksandr Belikov NH Ostrava 7 OVA - SKS (86 : 75)
      45. Viktor Půlpán Basket Brno 7 HKR - BRN (70 : 87)
      46. Dontay Elijah Bassett BK Opava 7 OLO - OPA (92 : 84)
      47. Adam Joseph Dworsky SK Slavia Praha 7 SKS - NBK (80 : 71)
      48. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 7 OVA - OLO (86 : 80)
      49. Radek Farský BK Opava 7 OPA - PCE (75 : 82)
      50. Martin Kříž ERA Basketball Nymburk 7 OVA - NBK (86 : 97)
      # Hráč Klub 3B střely Zápas
      1. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 9 BRN - NBK (104 : 111)
      2. Oleksandr Mishula Basket Brno 6 BRN - NBK (104 : 111)
      3. Ondřej Peterka Královští sokoli 6 OLO - HKR (95 : 109)
      4. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - OLO (109 : 89)
      5. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 6 UNL - HKR (110 : 77)
      6. Robert Rožánek SK Slavia Praha 5 SKS - UNL (85 : 67)
      7. Malik Julian Morgan NH Ostrava 5 OVA - NBK (86 : 97)
      8. Mateo Čolak BK KVIS Pardubice 5 OPA - PCE (75 : 82)
      9. Michal Mareš GEOSAN Kolín 5 KOL - OVA (96 : 87)
      10. Tomáš Pomikálek BK ARMEX Děčín 5 DEC - PCE (85 : 62)
      11. Matej Majerčák NH Ostrava 5 OVA - PCE (88 : 77)
      12. Oleksandr Mishula Basket Brno 5 HKR - BRN (70 : 87)
      13. Dontay Elijah Bassett BK Opava 5 HKR - OPA (72 : 94)
      14. Adam Číž GEOSAN Kolín 5 KOL - SKS (85 : 76)
      15. Darious Lee Moten BK REDSTONE Olomoucko 5 UNL - OLO (109 : 89)
      16. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 5 NBK - DEC (102 : 86)
      17. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 5 NBK - USK (105 : 84)
      18. Filip Novotný GEOSAN Kolín 5 HKR - KOL (67 : 92)
      19. David Böhm USK Praha 4 USK - BRN (95 : 73)
      20. Alexandar Radukič NH Ostrava 4 OVA - SKS (86 : 75)
      21. Martin Kheil SK Slavia Praha 4 OVA - SKS (86 : 75)
      22. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 4 DEC - OVA (95 : 88)
      23. Martin Kheil SK Slavia Praha 4 SKS - NBK (80 : 71)
      24. Šimon Svoboda Basket Brno 4 BRN - UNL (92 : 90)
      25. Matej Majerčák NH Ostrava 4 OVA - USK (78 : 88)
      26. Jan Štěrba BK KVIS Pardubice 4 OLO - PCE (67 : 84)
      27. Gerel Simmons ERA Basketball Nymburk 4 NBK - DEC (102 : 86)
      28. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 4 BRN - UNL (92 : 90)
      29. Jakub Mokráň BK Opava 4 KOL - OPA (75 : 80)
      30. Tadeáš Vlček Královští sokoli 4 HKR - KOL (67 : 92)
      31. Jordan Callahan SLUNETA Ústí nad Labem 4 OVA - UNL (80 : 86)
      32. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 4 OPA - BRN (86 : 77)
      33. Malik Julian Morgan NH Ostrava 4 DEC - OVA (95 : 88)
      34. Juraj Páleník SK Slavia Praha 4 SKS - UNL (85 : 67)
      35. Adam Číž GEOSAN Kolín 4 HKR - KOL (67 : 92)
      36. Gerel Simmons ERA Basketball Nymburk 4 DEC - NBK (84 : 82)
      37. Juraj Páleník SK Slavia Praha 4 SKS - OLO (81 : 62)
      38. Ondřej Šiška GEOSAN Kolín 4 PCE - KOL (84 : 71)
      39. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - HKR (95 : 109)
      40. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - OLO (109 : 89)
      41. Peda Stamenkovic BK REDSTONE Olomoucko 4 OLO - HKR (95 : 109)
      42. Marek Klassen ERA Basketball Nymburk 4 HKR - NBK (52 : 99)
      43. Luděk Jurečka BK Opava 4 OPA - UNL (102 : 94)
      44. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 4 UNL - HKR (110 : 77)
      45. David Böhm USK Praha 4 USK - HKR (87 : 72)
      46. Michael Okauru USK Praha 4 OVA - USK (78 : 88)
      47. Shawn Pipes JR USK Praha 4 USK - DEC (67 : 70)
      48. Adam Číž GEOSAN Kolín 4 UNL - KOL (64 : 76)
      49. Martin Kheil SK Slavia Praha 4 PCE - SKS (93 : 90)
      50. Dontay Elijah Bassett BK Opava 4 OPA - SKS (86 : 71)
      # Hráč Klub TH body Zápas
      1. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 15 OLO - DEC (91 : 85)
      2. Adam Číž GEOSAN Kolín 13 KOL - OVA (96 : 87)
      3. Ondřej Švec USK Praha 10 OVA - USK (78 : 88)
      4. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 10 BRN - NBK (104 : 111)
      5. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 9 OLO - DEC (91 : 85)
      6. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 9 NBK - USK (105 : 84)
      7. Jakub Šiřina BK Opava 9 OPA - UNL (102 : 94)
      8. Ty Nichols BK ARMEX Děčín 9 DEC - NBK (84 : 82)
      9. Filip Halada BK REDSTONE Olomoucko 9 OVA - OLO (86 : 80)
      10. Shawn Pipes JR USK Praha 9 USK - BRN (95 : 73)
      11. Oleksandr Belikov NH Ostrava 8 OVA - OLO (86 : 80)
      12. Malik Julian Morgan NH Ostrava 8 OVA - USK (78 : 88)
      13. Radek Pumprla SK Slavia Praha 8 SKS - UNL (85 : 67)
      14. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 8 KOL - OPA (75 : 80)
      15. Pavol Lošonský GEOSAN Kolín 8 PCE - KOL (84 : 71)
      16. Viktor Půlpán Basket Brno 8 BRN - NBK (104 : 111)
      17. Eric Lockett ERA Basketball Nymburk 8 SKS - NBK (80 : 71)
      18. Kristopher Tramaine Martin SLUNETA Ústí nad Labem 8 BRN - UNL (92 : 90)
      19. Sukhmail Mathon NH Ostrava 7 OVA - SKS (86 : 75)
      20. Shawn Pipes JR USK Praha 7 USK - HKR (87 : 72)
      21. Malik Julian Morgan NH Ostrava 7 OVA - OLO (86 : 80)
      22. Jakub Petráš GEOSAN Kolín 7 PCE - KOL (84 : 71)
      23. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 7 HKR - PCE (50 : 90)
      24. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 7 OPA - PCE (75 : 82)
      25. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 7 OLO - KOL (73 : 78)
      26. Spencer Svejcar SLUNETA Ústí nad Labem 7 UNL - KOL (64 : 76)
      27. Kamil Švrdlík BK KVIS Pardubice 6 USK - PCE (70 : 85)
      28. Robert Rožánek SK Slavia Praha 6 BRN - SKS (92 : 79)
      29. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 6 DEC - NBK (84 : 82)
      30. Michael Okauru USK Praha 6 NBK - USK (105 : 84)
      31. Shawn Pipes JR USK Praha 6 OPA - USK (79 : 71)
      32. Oleksandr Belikov NH Ostrava 6 OVA - USK (78 : 88)
      33. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 6 DEC - OVA (95 : 88)
      34. Džiugas Slavinskas GEOSAN Kolín 6 HKR - KOL (67 : 92)
      35. Dontay Elijah Bassett BK Opava 6 OLO - OPA (92 : 84)
      36. Tony Hicks SLUNETA Ústí nad Labem 6 OPA - UNL (102 : 94)
      37. Jonathan Edward Williams BK REDSTONE Olomoucko 6 OLO - BRN (68 : 97)
      38. Jakub Mokráň BK Opava 6 OPA - PCE (75 : 82)
      39. Junathaen Watson ERA Basketball Nymburk 6 BRN - NBK (104 : 111)
      40. David Böhm USK Praha 6 USK - HKR (87 : 72)
      41. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 6 PCE - SKS (93 : 90)
      42. Jakub Mokráň BK Opava 6 OPA - UNL (102 : 94)
      43. Kevin Týml NH Ostrava 6 DEC - OVA (95 : 88)
      44. Shawn Pipes JR USK Praha 6 UNL - USK (67 : 65)
      45. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 6 PCE - BRN (65 : 75)
      46. Kameron Jamal Chatman Basket Brno 6 HKR - BRN (70 : 87)
      47. Oleksandr Mishula Basket Brno 6 BRN - OVA (82 : 72)
      48. Anthony Lamont Walton jr. BK ARMEX Děčín 6 NBK - DEC (102 : 86)
      49. Robert Rikić BK KVIS Pardubice 5 PCE - NBK (73 : 76)
      50. Tomáš Vyoral BK KVIS Pardubice 5 OLO - PCE (67 : 84)