Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
4. 174 5. 4. 2021
Po 18:00
Olomoucko
BK ARMEX Děčín
78
73
15
21
35
43
62
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 191 3. 4. 2021
So 14:00
Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
70
77
20
19
39
35
57
58
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 183 31. 3. 2021
St 18:00
Olomoucko
DEKSTONE Tuři Svitavy
71
94
19
27
39
44
56
71
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 189 27. 3. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Olomoucko
85
66
25
12
48
40
65
54
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 184 24. 3. 2021
St 18:00
NH Ostrava
Olomoucko
84
96
19
26
41
47
65
74
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 164 20. 3. 2021
So 20:20
Olomoucko
Královští sokoli
73
69
26
14
39
33
53
51
Skupina A2
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
6. 179 17. 3. 2021
St 17:00
Královští sokoli
Olomoucko
90
67
22
8
49
22
72
39
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 176 13. 3. 2021
So 19:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Olomoucko
73
71
14
14
36
34
52
61
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 169 6. 3. 2021
So 18:00
Olomoucko
NH Ostrava
88
79
25
12
38
30
59
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 168 3. 3. 2021
St 18:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Olomoucko
83
88
22
17
44
35
72
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
22. 127 6. 2. 2021
So 18:00
Královští sokoli
Olomoucko
103
105
23
30
57
59
89
82
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 105 3. 2. 2021
St 17:00
USK Praha
Olomoucko
77
63
15
24
36
34
56
47
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 126 30. 1. 2021
So 18:00
Olomoucko
GEOSAN Kolín
87
94
16
30
39
48
63
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 116 23. 1. 2021
So 17:00
DEKSTONE Tuři Svitavy
Olomoucko
80
72
21
16
43
30
60
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 16. 1. 2021
So 18:00
Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
76
90
16
22
34
43
49
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 13. 1. 2021
St 20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Olomoucko
70
81
18
13
36
39
58
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 100 2. 1. 2021
So 18:00
Olomoucko
NH Ostrava
93
100
20
14
37
40
61
60
82
82
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 94 29. 12. 2020
Út 17:30
BK JIP Pardubice
Olomoucko
76
88
15
17
35
40
60
65
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 87 19. 12. 2020
So 18:00
Olomoucko
BK Opava
86
91
33
22
63
51
75
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 83 12. 12. 2020
So 17:00
ERA Basketball Nymburk
Olomoucko
99
73
30
26
53
44
81
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 74 9. 12. 2020
St 19:00
Olomoucko
Basket Brno
72
94
21
24
42
44
61
66
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
12. 72 5. 12. 2020
So 18:15
BK ARMEX Děčín
Olomoucko
89
73
19
20
45
37
66
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 61 3. 12. 2020
Čt 18:00
Olomoucko
Královští sokoli
79
98
11
25
29
52
53
79
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 18. 11. 2020
St 17:45
GEOSAN Kolín
Olomoucko
98
85
26
13
49
38
70
69
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 50 16. 11. 2020
Po 17:00
Olomoucko
DEKSTONE Tuři Svitavy
86
96
19
27
43
54
65
71
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 13. 11. 2020
Pá 17:00
Basket Brno
Olomoucko
87
74
27
22
49
48
65
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 39 7. 10. 2020
St 18:00
Olomoucko
USK Praha
75
76
15
18
36
44
58
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 34 3. 10. 2020
So 17:30
NH Ostrava
Olomoucko
88
74
28
22
49
39
69
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 28 26. 9. 2020
So 18:00
Olomoucko
BK JIP Pardubice
93
94
31
29
53
49
69
68
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 21 23. 9. 2020
St 18:00
BK Opava
Olomoucko
101
70
23
16
46
37
70
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 17 19. 9. 2020
So 18:00
Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
95
98
19
42
52
58
74
75
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 6 12. 9. 2020
So 18:00
Olomoucko
BK ARMEX Děčín
91
77
24
22
46
39
67
60
základní část
Vysílame na TV Com
review