Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 3 13. 9. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
94
96
22
32
50
51
69
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 11 16. 9. 2020
St 17:30
BK JIP Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
76
79
25
20
49
41
65
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 14 20. 9. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
93
67
19
17
41
31
68
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 24 23. 9. 2020
St 19:15
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
76
72
19
23
44
41
56
58
základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
5. 25 27. 9. 2020
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
76
75
18
23
37
40
55
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 16. 11. 2020
Po 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
88
87
27
20
47
48
62
73
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 58 19. 11. 2020
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
79
89
22
27
46
44
62
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 36 21. 11. 2020
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
90
88
19
23
36
47
59
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 38 27. 11. 2020
Pá 17:30
GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
86
90
26
28
51
56
66
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 64 2. 12. 2020
St 17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
102
85
35
25
63
52
86
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 69 5. 12. 2020
So 18:15
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
93
75
27
13
45
33
67
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 77 9. 12. 2020
St 18:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK JIP Pardubice
93
76
26
27
50
42
73
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 80 12. 12. 2020
So 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
68
94
20
26
39
46
63
71
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 90 19. 12. 2020
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
83
24
17
44
39
63
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 29. 12. 2020
Út 17:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
89
78
18
11
43
29
72
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 102 5. 1. 2021
Út 17:00
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
83
72
22
20
46
36
62
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 104 9. 1. 2021
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GEOSAN Kolín
80
106
18
31
35
58
58
82
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 13. 1. 2021
St 20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
70
81
18
13
36
39
58
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 16. 1. 2021
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
76
90
16
22
34
43
49
63
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 117 23. 1. 2021
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
87
89
24
18
51
44
68
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 30. 1. 2021
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
100
72
26
22
51
45
77
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 130 6. 2. 2021
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
90
98
28
23
51
43
72
73
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 165 27. 2. 2021
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
77
88
18
27
43
56
61
66
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 166 3. 3. 2021
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
88
10
29
30
56
43
71
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 176 13. 3. 2021
So 19:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
73
71
14
14
36
34
52
61
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 181 17. 3. 2021
St 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
108
74
21
14
49
31
75
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 186 24. 3. 2021
St 19:00
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
85
84
20
13
42
31
66
55
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 188 28. 3. 2021
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
83
68
19
15
36
35
58
53
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 191 3. 4. 2021
So 14:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
70
77
20
19
39
35
57
58
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 180 8. 4. 2021
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
97
94
25
19
41
43
67
68
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 173 14. 4. 2021
St 17:00
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
80
68
21
23
45
35
62
56
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 171 17. 4. 2021
So 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
83
86
18
27
40
40
65
64
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 194 20. 4. 2021
Út 17:00
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
91
93
25
28
49
48
68
75
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
1. 196 22. 4. 2021
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
74 74
20
20
41
36
60
62
Předkolo PO
Vysílame na TV Com
review
1. 197 25. 4. 2021
Ne 17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
99
61
35
14
57
28
80
50
Play off
Vysílame na TV Com
review
2. 199 26. 4. 2021
Po 20:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
105
82
33
15
64
38
92
59
Play off
Vysílame na TV Com
review
3. 205 29. 4. 2021
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
69
93
25
23
41
47
50
70
Play off
Vysílame na TV Com
review