Zápasy

nebo
Kolo Číslo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 1 23. 9. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
111
112
25
37
44
55
63
71
91
91
100
100
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 2 23. 9. 2023
So 15:30
NH Ostrava
BK Opava
96
102
16
24
43
33
65
57
81
81
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
1. 4 23. 9. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
68
108
21
28
39
52
48
77
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 5 23. 9. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
115
112
25
25
55
48
92
76
101
101
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 6 23. 9. 2023
So 17:30
USK Praha
Basket Brno
64
62
17
23
32
34
46
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 3 24. 9. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
86
97
19
22
37
36
60
60
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
2. 7 27. 9. 2023
St 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
91
73
29
16
49
30
71
55
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
2. 9 27. 9. 2023
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
SK Slavia Praha
111
57
29
19
61
30
90
43
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 10 27. 9. 2023
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
BK REDSTONE Olomoucko
82
73
32
10
44
33
64
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 11 27. 9. 2023
St 18:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
79
26
16
50
31
69
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12 27. 9. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
99
63
24
17
47
35
74
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13 30. 9. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
70
61
16
14
41
26
56
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 15 30. 9. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK Opava
77
88
17
27
32
48
59
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 16 30. 9. 2023
So 15:45
BC GEOSAN Kolín
SK Slavia Praha
85
75
22
13
41
39
61
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 17 30. 9. 2023
So 17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
75
73
26
17
46
43
57
54
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
3. 14 1. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
88
95
26
23
56
46
75
69
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
4. 20 4. 10. 2023
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
69
72
13
20
37
36
50
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 21 4. 10. 2023
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
59
78
21
18
38
33
49
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 22 4. 10. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
BK Opava
78
98
23
22
34
44
53
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 23 4. 10. 2023
St 17:00
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
74
75
18
24
33
43
52
60
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
4. 24 4. 10. 2023
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
62
91
15
27
27
50
47
74
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 26 7. 10. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
97
88
20
21
45
39
73
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 27 7. 10. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
BK ARMEX Děčín
80
76
18
21
36
31
54
56
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 28 7. 10. 2023
So 17:30
USK Praha
BK Opava
71
82
12
20
40
35
53
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 29 7. 10. 2023
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
79
60
27
12
49
30
64
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 25 8. 10. 2023
Ne 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
81
97
18
24
35
48
56
78
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 30 8. 10. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
ERA Basketball Nymburk
70
115
17
29
36
54
53
87
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 31 11. 10. 2023
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
104
70
23
13
47
36
76
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 32 11. 10. 2023
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
Sršni Photomate Písek
91
94
24
24
49
51
64
80
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 33 11. 10. 2023
St 18:00
BK Opava
Basket Brno
103
75
20
23
41
34
64
53
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
6. 34 11. 10. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
93
79
28
18
54
40
75
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 36 11. 10. 2023
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
105
87
19
22
47
46
87
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 42 13. 10. 2023
Pá 10:00
ERA Basketball Nymburk
BC GEOSAN Kolín
81
59
25
30
38
43
61
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 37 14. 10. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK KVIS Pardubice
87
86
23
17
56
38
74
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
7. 39 14. 10. 2023
So 17:30
USK Praha
NH Ostrava
83
69
23
26
38
36
61
43
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
7. 40 14. 10. 2023
So 18:30
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
101
79
31
25
59
53
82
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 41 14. 10. 2023
So 17:00
Sršni Photomate Písek
BK Opava
94
91
26
24
51
42
76
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 38 15. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
84
77
30
15
50
40
67
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 35 18. 10. 2023
St 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
98
68
23
11
40
29
71
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 43 21. 10. 2023
So 19:00
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
86
61
15
17
39
32
66
43
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
8. 44 21. 10. 2023
So 17:15
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
85
98
25
24
44
55
59
77
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
8. 45 21. 10. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Sršni Photomate Písek
103
93
34
18
57
47
79
71
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
8. 46 21. 10. 2023
So 17:30
NH Ostrava
Basket Brno
79
83
28
16
44
32
63
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 48 21. 10. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
100
102
15
22
44
41
69
64
91
91
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 47 22. 10. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
66
24
15
46
32
64
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 19 24. 10. 2023
Út 17:30
BK KVIS Pardubice
Sršni Photomate Písek
100
104
19
29
44
46
80
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 49 28. 10. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
BK KVIS Pardubice
57
83
11
21
27
44
42
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 50 28. 10. 2023
So 17:30
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
81
70
21
21
35
36
55
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 51 28. 10. 2023
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
70
89
20
25
36
46
56
61
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
9. 53 28. 10. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
94
75
22
25
49
41
66
55
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 54 28. 10. 2023
So 18:00
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
90
89
20
25
33
40
64
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 52 29. 10. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
83
80
24
18
51
46
63
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 56 1. 11. 2023
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
89
70
21
24
44
40
63
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 58 1. 11. 2023
St 18:00
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
78
87
14
18
33
41
57
64
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 60 1. 11. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
USK Praha
90
94
22
15
46
42
66
66
84
84
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
11. 61 4. 11. 2023
So 17:30
USK Praha
BK KVIS Pardubice
86
71
19
20
41
39
61
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 62 4. 11. 2023
So 20:00
SK Slavia Praha
Basket Brno
76
80
21
20
38
40
55
63
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 63 4. 11. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
81
98
19
25
44
53
68
72
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 65 4. 11. 2023
So 15:45
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
67
65
21
20
34
35
54
51
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
11. 66 4. 11. 2023
So 20:00
BK Opava
BK ARMEX Děčín
116
91
28
21
53
40
88
68
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
10. 55 8. 11. 2023
St 17:30
BK KVIS Pardubice
BK Opava
91
103
25
34
45
54
71
81
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
12. 67 11. 11. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
64
99
14
19
30
47
46
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 68 11. 11. 2023
So 17:00
BK Opava
NH Ostrava
80
75
13
19
37
39
59
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 69 11. 11. 2023
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
112
108
22
26
45
43
75
64
89
89
105
105
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 70 11. 11. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
95
71
26
16
49
32
72
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 72 11. 11. 2023
So 15:30
Basket Brno
USK Praha
75
63
17
12
33
27
51
44
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
12. 71 12. 11. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
104
69
36
16
57
35
83
53
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
13. 73 18. 11. 2023
So 19:00
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
86
79
22
18
44
42
61
67
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 75 18. 11. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
ERA Basketball Nymburk
57
91
16
23
34
47
39
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 76 18. 11. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BC GEOSAN Kolín
78
80
23
18
40
40
63
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 78 18. 11. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
80
71
23
20
49
38
67
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 74 19. 11. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
USK Praha
59
77
18
22
35
46
39
63
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
13. 77 19. 11. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
91
96
19
26
45
56
65
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 18 25. 11. 2023
So 15:00
Basket Brno
Sršni Photomate Písek
71
84
15
27
25
44
48
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 64 26. 11. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
85
78
17
23
42
39
56
61
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
10. 57 29. 11. 2023
St 17:00
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
59
93
15
22
26
50
48
62
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
10. 59 29. 11. 2023
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
96
82
27
23
49
41
67
56
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
14. 79 2. 12. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
87
75
18
21
39
33
58
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 80 2. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
93
82
25
15
45
41
66
65
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
14. 81 2. 12. 2023
So 17:00
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
97
94
26
22
46
38
72
61
83
83
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 82 2. 12. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
BC GEOSAN Kolín
93
100
24
27
42
57
65
75
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 83 2. 12. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
108
60
30
24
57
42
79
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
14. 84 3. 12. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
Basket Brno
70
87
23
18
41
47
55
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 99 6. 12. 2023
St 18:00
Basket Brno
BK Opava
76
79
22
20
46
39
62
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
15. 86 9. 12. 2023
So 18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
81
79
25
21
45
39
68
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 87 9. 12. 2023
So 17:30
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
102
76
25
13
49
32
70
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 88 9. 12. 2023
So 17:00
BK Opava
SK Slavia Praha
110
67
27
18
52
38
92
49
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 89 9. 12. 2023
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
83
90
18
23
49
46
72
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 85 10. 12. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
BK KVIS Pardubice
105
83
20
19
45
45
83
66
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
15. 90 10. 12. 2023
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
94
88
21
28
47
46
66
71
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 8 13. 12. 2023
St 17:00
USK Praha
Sršni Photomate Písek
87
83
18
28
43
47
66
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
16. 92 16. 12. 2023
So 17:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
81
64
21
12
37
34
62
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 93 16. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
SK Slavia Praha
81
69
25
19
45
33
63
51
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
16. 94 16. 12. 2023
So 17:00
BK Opava
USK Praha
85
54
14
12
43
24
61
40
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 95 16. 12. 2023
So 15:00
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
77
72
25
5
42
30
63
53
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 96 16. 12. 2023
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
Sršni Photomate Písek
101
65
34
17
59
31
82
42
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 91 17. 12. 2023
Ne 16:45
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
100
101
23
22
50
47
67
62
82
82
91
91
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
17. 97 20. 12. 2023
St 17:30
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
82
97
22
30
46
47
66
79
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 98 20. 12. 2023
St 18:00
Sršni Photomate Písek
BC GEOSAN Kolín
97
103
22
18
37
54
60
77
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 100 20. 12. 2023
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
77
79
16
20
35
40
65
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 101 20. 12. 2023
St 18:30
SK Slavia Praha
NH Ostrava
70
85
20
23
40
47
60
65
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
17. 102 20. 12. 2023
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
80
90
26
20
39
54
61
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 103 30. 12. 2023
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
92
82
19
21
49
48
71
58
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
18. 104 30. 12. 2023
So 18:00
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
92
101
26
19
50
41
68
57
85
85
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 105 30. 12. 2023
So 17:30
NH Ostrava
USK Praha
76
70
20
20
33
37
58
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 106 30. 12. 2023
So 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
70
58
15
13
40
31
54
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 107 30. 12. 2023
So 17:00
BK Opava
Sršni Photomate Písek
105
94
14
21
52
41
83
73
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
18. 108 30. 12. 2023
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
74
99
11
19
37
50
59
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 109 3. 1. 2024
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
73
82
22
13
38
34
54
58
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 110 3. 1. 2024
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
93
72
32
25
52
44
71
57
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
19. 111 3. 1. 2024
St 18:00
Sršni Photomate Písek
BK ARMEX Děčín
85
101
20
26
31
52
57
79
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 112 3. 1. 2024
St 18:00
Basket Brno
NH Ostrava
94
69
23
18
51
37
73
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 113 3. 1. 2024
St 18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
62
71
19
20
36
37
51
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 114 3. 1. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
81
90
27
16
45
38
67
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 115 6. 1. 2024
So 17:30
BK KVIS Pardubice
SK Slavia Praha
84
75
20
11
41
39
59
56
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 116 6. 1. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
67
66
13
10
39
28
49
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 118 6. 1. 2024
So 17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
88
70
27
11
44
33
64
45
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
20. 119 6. 1. 2024
So 19:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
83
66
20
19
43
32
59
58
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
20. 120 6. 1. 2024
So 17:00
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
89
82
28
27
41
39
68
60
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 117 7. 1. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
116
69
27
17
62
36
93
52
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 121 13. 1. 2024
So 17:00
BK Opava
BK KVIS Pardubice
69
74
16
17
35
33
57
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 122 13. 1. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
83
75
23
15
38
35
52
61
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
21. 123 13. 1. 2024
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
96
49
15
13
48
24
75
33
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 125 13. 1. 2024
So 19:00
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
71
65
21
14
36
38
59
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 126 13. 1. 2024
So 17:30
USK Praha
SK Slavia Praha
80
70
19
16
40
29
61
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 124 14. 1. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
75
67
17
14
35
37
55
49
Základní část
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
review
22. 127 20. 1. 2024
So 18:00
BK KVIS Pardubice
USK Praha
79
75
16
16
33
28
53
43
65
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 128 20. 1. 2024
So 18:00
Basket Brno
SK Slavia Praha
83
65
23
15
42
35
67
50
Základní část
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
review
22. 129 20. 1. 2024
So 18:00
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
83
93
19
24
50
47
62
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 130 20. 1. 2024
So 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
89
83
30
24
47
42
67
69
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 131 20. 1. 2024
So 18:00
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
83
74
16
17
40
41
58
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 132 20. 1. 2024
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
78
81
20
19
39
43
63
62
Základní část
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
1. 133 27. 1. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
86
91
24
24
46
47
61
68
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 158 27. 1. 2024
So 17:30
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
89
80
18
18
47
41
71
56
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
1. 160 27. 1. 2024
So 18:00
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
76
79
21
29
40
44
57
57
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
1. 134 28. 1. 2024
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
94
87
21
22
41
47
64
63
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
1. 157 28. 1. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
75
68
17
23
43
32
58
48
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 135 3. 2. 2024
So 18:00
SK Slavia Praha
NH Ostrava
80
89
10
25
31
49
55
71
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
2. 136 3. 2. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
96
78
21
20
50
48
69
61
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
2. 162 3. 2. 2024
So 17:30
BK Opava
BK ARMEX Děčín
81
85
22
25
45
44
58
67
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
2. 163 3. 2. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
43
87
17
24
23
45
40
69
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 161 4. 2. 2024
Ne 17:30
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
64
72
15
16
34
34
51
54
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
2. 164 4. 2. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
85
73
26
22
47
48
60
60
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 137 7. 2. 2024
St 18:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
74
56
25
18
43
34
56
47
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 138 7. 2. 2024
St 17:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
103
82
22
23
51
43
74
67
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
3. 165 7. 2. 2024
St 18:00
USK Praha
Basket Brno
63
66
16
15
30
34
45
51
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 167 7. 2. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
92
84
18
15
38
39
71
59
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
3. 168 7. 2. 2024
St 17:30
BK KVIS Pardubice
BK Opava
96
98
18
30
37
45
63
65
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 139 10. 2. 2024
So 20:00
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
77
100
17
25
32
47
53
77
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
4. 140 10. 2. 2024
So 17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
90
71
24
20
52
35
67
55
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 169 10. 2. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK Opava
100
87
36
26
61
49
76
67
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 170 10. 2. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
63
89
19
23
40
48
52
70
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 172 10. 2. 2024
So 17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
79
84
18
18
38
41
59
59
73
73
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
review
4. 171 11. 2. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
93
83
21
18
50
41
71
59
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
review
5. 173 28. 2. 2024
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 174 28. 2. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 175 28. 2. 2024
St 17:30
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 176 28. 2. 2024
St 18:00
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 141 2. 3. 2024
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 177 2. 3. 2024
So 18:00
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 179 2. 3. 2024
So 17:30
USK Praha
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 180 2. 3. 2024
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 178 3. 3. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
5. 142 4. 3. 2024
Po 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 143 6. 3. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 181 6. 3. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 183 6. 3. 2024
St 18:00
BK Opava
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 184 6. 3. 2024
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 145 9. 3. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 185 9. 3. 2024
So 18:00
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 186 9. 3. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 187 9. 3. 2024
So 15:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 188 9. 3. 2024
So 17:30
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 146 10. 3. 2024
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
9. 190 11. 3. 2024
Po 19:00
BK ARMEX Děčín
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 147 13. 3. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. 148 13. 3. 2024
St 18:00
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
9. 189 13. 3. 2024
St 18:00
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
9. 191 13. 3. 2024
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
9. 192 13. 3. 2024
St 18:00
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
9. 150 16. 3. 2024
So 19:30
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
10. 193 16. 3. 2024
So 18:00
Basket Brno
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
10. 195 16. 3. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
10. 196 16. 3. 2024
So 17:30
BK Opava
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
9. 149 17. 3. 2024
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
10. 194 17. 3. 2024
Ne 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
6. 144 20. 3. 2024
St 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
11. 197 20. 3. 2024
St 18:00
BK Opava
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
Preview
11. 198 20. 3. 2024
St 17:30
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
11. 199 20. 3. 2024
St 18:00
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
11. 200 20. 3. 2024
St 18:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
3. 166 22. 3. 2024
Pá 17:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. 182 24. 3. 2024
Ne 17:30
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
10. 151 27. 3. 2024
St 18:30
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview
10. 152 27. 3. 2024
St 17:30
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
12. 201 27. 3. 2024
St 18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
12. 202 27. 3. 2024
St 18:00
USK Praha
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
12. 203 27. 3. 2024
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
Preview
12. 204 27. 3. 2024
St 17:45
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
11. 153 30. 3. 2024
So 17:30
NH Ostrava
SK Slavia Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview
13. 205 30. 3. 2024
So 17:45
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
13. 206 30. 3. 2024
So 17:30
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
13. 207 30. 3. 2024
So 17:30
BK KVIS Pardubice
USK Praha
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
13. 208 30. 3. 2024
So 17:30
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport
Vysílame na TV Com
Preview
11. 154 31. 3. 2024
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
1. 159 3. 4. 2024
St 18:00
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
12. 155 6. 4. 2024
So 18:00
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
12. 156 6. 4. 2024
So 18:00
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A2
Vysílame na TV Com
Preview
14. 209 6. 4. 2024
So 18:00
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview
14. 210 6. 4. 2024
So 18:00
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Studio Basketbal
Vysílame na TV Com
Preview
14. 211 6. 4. 2024
So 18:00
USK Praha
BK Opava
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Online přenos na ČT Sport Plus
Vysílame na TV Com
Preview
14. 212 6. 4. 2024
So 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Nadstavbová část – skupina A1
Vysílame na TV Com
Preview