Novinky

Preview

Odpoví Brno i bez Půlpána? Povstane Číž?

PREVIEW ZÁPASŮ 4 ČTVRTFINÁLE Už velice zásadní čtvrté bitvy čekají dnes dvě čtvrtfinálové série. Nejspíš citelně oslabené Brno nastoupí v Pardubicích od 17:30 a Medvědi budou usilovat o rehabilitaci za úterní selhání své střelby od 18:00 v Ústí.

Aktuality

Šetření Číže, Půlpán out! Ústí vede, Beksa snížila

ECHO ZÁPASŮ 3 ČTVRTFINÁLE Brno na Dašické už po minutě utržilo velkou ránu a po porážce 97-84 ve třetím utkání vede nad Beksou ve čtvrtfinále už jen 2-1. Téhož vedení se doma ujaly Pandy, jež využily střelecké mizérie Medvědů i jen 22 minut jejich lídra Číže k vítězství 89-78.

Reprezentace

Tohle už se nemusí opakovat!

Pardubický rozehrávač a člen národního týmu basketbalistů Petr Šafarčík má za sebou premiéru v rámci projektu „Road To EuroBasket”.

Preview

Dokáže se Beksa vrátit do hry?

PREVIEW ZÁPASŮ 3 ČTVRTFINÁLE Ke třetím zápasům se dnes posunou dvě čtvrtfinálové série. Beksa za stavu 0-2 bude doma mocně útočit na první úspěch proti Brnu (17:30) a Ústí se na domácí půdě pokusí otočit sérii proti Kolínu (18:00).

Aktuality

Štěrba dodržel slovo! Show Šišky bez happy endu

ECHO ZÁPASŮ 2 ČTVRTFINÁLE Tak málo chybělo, aby NBL uchystala na Velikonoční pondělí fanouškům hned dvojitý šok. USK jej v Opavě dokonal 17 trojkami a triumfem 96-99, jímž srovnal čtvrtfinálovou sérii na 1-1.

Preview

Jak favorité naloží s druhými duely?

PREVIEW ZÁPASŮ 2 ČTVRTFINÁLE Ani o Velikonočním pondělí nevychladnou palubovky Kooperativa NBL, neboť dnes večer jsou od 18 hodin na programu dva Duely 2 čtvrtfinále. V Nymburce změří síly mistr s Děčínem a v Opavě Slezané s Pražany (vysílá ze záznamu od 20:10 ČT Sport).