Novinky

Preview

Na jihu souboj posilujících bankéřů a Hanáků

PREVIEW 6. KOLA A2 Kooperativa NBL dnes večer nabídne dva duely šestého kola skupiny A2. Od 17:30 narazí NH doma na Děčín a v 18 hodin si to u Vajgaru rozdají mohutně posilující GBA s REDSTONEM.

Aktuality

Brno po půli zlomilo Kolín. Stíhá Opavu

ECHO DOHRÁVKY 7. KOLA A1 Ač na domácích Brňanech byl znát evropský trip z prostředku týdne, po 23 minutách vyrovnaného boje začali v dohře sedmého kola A1 Medvědy setřásat a díky zlepšené obraně, doskokům i brejkové produkci dospěli ke kontrolované výhře 84-74, jež je zavěsila o jedno vítězství za druhou Opavu. Naopak Kolín zatížila už šestá porážka ze sedmi posledních utkání.

Aktuality

Bronzoví Medvědi jsou v Kolíně číslem 1

Loňský bronz kolínských Medvědů v Kooperativa NBL nezůstal bez povšimnutí ani v globálnějším hodnocení. V konkurenci 62 sportů provozovaných na území města se tým stal suverénně nejlepším kolektivem v anketě Sportovec města Kolína 2021. Ocenění hráči BC GEOSAN převzali na prknech místního divadla

Preview

Brno dnes může zatlačit na Opavu

Na rozdíl jedné výhry se dnes v dohře 7. kola A1 (17:00) může třetí Brno přiblížit ke druhé Opavě, jež byla ve čtvrtek složena v Ústí. Soupeřem Brňanů bude nyní velmi matný Kolín, který zapsal už 5 porážek ze šesti posledních utkání a tím se ocitl v aktuálním osudí tří týmů z A1 pro zrádné předkolo play-off, neboť páté Ústí je nyní už odskočené.