Vyhledávaní

Rozhovory
3x3 Reprezentace

Tohle se za život jen tak nenaskytne

S ONDŘEJEM ŠIŠKOU Na samém konci dostal ještě jednu šanci na nápravu. Nápravu sezony zmaru, v níž jako gladiátor dřel od soumraku do úsvitu, aby své muže z okresu na severu udržel alespoň na dostřel dříve obvyklých pozic. Nakonec to ale stačilo jen na desáté místo, jež je za poslední dekádu hluboko pod standardy děčínských Válečníků.

MVP měsíce

Životní ruleta hravého obra z Las Vegas

S MVP MĚSÍCE STEPHENEM ZIMMERMANEM A VIDEEM Vlastně to ani nepřekvapí. Že ”největším hráčem” nymburského týmu je právě sedmistopý americký věžák Stephen Zimmerman, který většinu života strávil ve městě hazardních her - Las Vegas. Řeč tu však teď není o gamblingu, nýbrž o jeho veliké vášni - videohrách.

Aktuality

Opava v dalším finále! A blíž Lize mistrů

ECHO ZÁPASU 5 SEMIFINÁLE Opavský forward Filip Zbránek po zranění kotníku ve druhém díle semifinále neměl podle oznámení klubu nastoupit do zápasů 3, 4, ani 5. V Kolíně tomu tak vyjma devíti minut ve třetím utkání i bylo. Po odpočinku v pátečním duelu byl ale dnes v mnoha ohledech klíčový muž týmu nasazen do akce, protože zranění - nezranění, sezona byla na hraně. A Zbránek nezklamal.

Rozhovory

Pátý je vždycky jiný. A něčím výjimečný

S ADAMEM ČÍŽEM A VIDEEM Až do čtvrtka se v kronice kolínského klubu skrýval  jediný vítězný semifinálový zápas za dosavadních 13 sezon v Kooperativa NBL - byť ten proti Nymburku i díky prodloužení z play-off 2012 stál skutečně za to. Teď se však Medvědi posunuli ještě o krok dál. Dnes odpoledne (14:30 na ČT Sport) je čeká rozhodný duel o finále, což je zpráva, jež by vyřčena před sezonou byla hotovou senzací.

Preview

Můj dům a hrad? Nebo medvědí senzace?

PREVIEW ZÁPASU 5 SEMIFINÁLE Opavský veterán Petr Bohačík to po čtyřech víceméně jednoznačných duelech semifinále řekl jasně - důležitější než tahle série byl předposlední zápas nadstavby, kdy jsme si v domácím zápase s Kolínem vybojovali druhé místo před play-off. Centr Slezanů tím samozřejmě mířil k důležitosti domácího prostředí, jež bylo zatím pro oba celky stoprocentní výhodou.